Kosmetyki naturalne - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-17, 19:15   #1411
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
dekolt dziewczyny,dekolt
oh ja głupia
__________________
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 20:47   #1412
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczynki czy u nas w kraju są już dostępne kosmetyki z eco certem w takich sklepach jak: body shop, sephora, l'occitane, auchan? I czy ktoś gdzieś widział u nas w kraju puder bio detox bourjois również z tą odznaką? A może serię bio marki nuxe?

Edytowane przez lulaluna
Czas edycji: 2011-04-17 o 20:57
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 20:57   #1413
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy u nas w kraju są już dostępne kosmetyki z eco certem w takich sklepach jak: body shop, sephora, l'occitane, auchan? I czy ktoś gdzieś widział u nas w kraju puder bio detox bourjois również z tą odznaką?
Puder czy podkład Bio Detox Bourjois? Bo podkład jest normalnie dostępny w drogeriach.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 21:00   #1414
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Puder czy podkład Bio Detox Bourjois? Bo podkład jest normalnie dostępny w drogeriach.
No rzecz w tym że puder, podkład też widziałam
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 21:52   #1415
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy u nas w kraju są już dostępne kosmetyki z eco certem w takich sklepach jak: body shop, sephora, l'occitane, auchan? I czy ktoś gdzieś widział u nas w kraju puder bio detox bourjois również z tą odznaką? A może serię bio marki nuxe?

W auchan to raczej nic nie znajdziesz z ecocertem, prędzej w aptekach. W sephorze są put&rub i yes to... naturalne, ale nie wiem czy akurat mają ecocert. U na skosmetyka naturalne kuśtyka z dostepnością na maksa, a ceny często sporo wyższe niż u Ciebie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 22:02   #1416
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Tylko mi chodzi o produkty dokładnie tych marek które podałam, bo właśnie się dowiedziałam że nawet wśród kosmetyków firmy auchan są produkty z eco certem co mnie ostro zaskoczyło, podobnie jak to że sephora też ma taką linię. Możliwe że tylko we Francji są dostępne, bo to z francuskiej strony te moje info. A pytam, bo dawno w tych sklepach nie witałam.

I jeszcze jedno pytanie : piling naturalny pilnie poszukiwany.
Obawiam się tego Jericho, bo cere mam raczej delikatną i z tendencją do naczynek (kiedyś były na policzkach, teraz tylko przy nosie). Polecicie coś delikatnego?

I jeszcze , kurcze co jest bardziej restrukcyjne eco cert czy BDIH? A może coś innego? Bo jakaś niedouczona jestem.

Edytowane przez lulaluna
Czas edycji: 2011-04-17 o 22:09
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 06:20   #1417
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jestem zdania, że nawet naturalny krem do stóp można
użyć na problematyczna nawet cerę i to czasem z większym powodzeniem, niż preparat stricte do niej przeznaczony, gdyz zwykle kremy do stóp zawierają dużo odświeżajacych, antybakteryjnych i przeciwgrzybicznych skladników . Oczywiscie nie każdy, ale na pewno by się kilka znalazlo. Mam jeden krem uniwersalny, który niby pomaga goić trądzik, a z powodzeneim używam go do dloni i do stóp, gdyz jest tluścioszkiem. I zgadzam się z tym, że kosmetyki naturalne są bardziej uniwersalne od zwyklych. Nawet balsamy do ciala nadają się pod oczy.
jaki np, jaki?

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Korah zamowilam sbie te mydelko na wyspakosmetykow. pl w zakladce 'moje zamwienia; mam ciagle ze zamowienie czeka na realizacje? czy mam po prostu zrobic przelew na nr konta pdanego u nich w kontaktach? :/ bo w sumie troche nie jasn jest tam to wszystko napisane, albo ja znowu jestem slepa
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 06:38   #1418
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Puder czy podkład Bio Detox Bourjois? Bo podkład jest normalnie dostępny w drogeriach.
to ten podkład jest naprawde taki "bio" ?
__________________
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 06:49   #1419
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno pytanie : piling naturalny pilnie poszukiwany.
Obawiam się tego Jericho, bo cere mam raczej delikatną i z tendencją do naczynek (kiedyś były na policzkach, teraz tylko przy nosie). Polecicie coś delikatnego?
Jeżeli nie szkoda Ci ok. 40 zł i chce Ci sie czekac na dostawe to polecam Citrus Scrub z Burt's Bees http://www.feelunique.com/p/Burts-Be...cial-Scrub-2oz Jest naprawde delikatny, ja stosuje co drugi dzień, czasem nawet codziennie jak mam wylinke, a tez mam dość wrażliwą skóre teraz. Możesz tez spróbowac pilingu enzymatycznego z bromelaina, ale ona potrafi podrażnić
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 06:57   #1420
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
jaki np, jaki?

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Korah zamowilam sbie te mydelko na wyspakosmetykow. pl w zakladce 'moje zamwienia; mam ciagle ze zamowienie czeka na realizacje? czy mam po prostu zrobic przelew na nr konta pdanego u nich w kontaktach? :/ bo w sumie troche nie jasn jest tam to wszystko napisane, albo ja znowu jestem slepa

Ciężko mi powiedzieć, bo ja u nich zamawialam, ale przez allegro, myślę, że po prostu trzeba zaplacić i oni dadzą Ci znać, że przyjęli zamówienie do realizacji, jeśli jest opcja wysylki za pobraniem i chcesz z niej skorzystac to też musisz to zaznaczyć w zamówieniu.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 09:49   #1421
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja własnie kupiłam sobie żel do mycia z bio-aloesem z Logony
Tzn już go mam. Mała kropelka wystarcza na umycie całej buźki, miły zapach, nie podrażnia skóry i twarz nie jest po nim ściągnieta.

Mój nowy nabytek to też tonik nagietkowy z Lavery. Pieknie pachnie taki słodki przyjemny zapach.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 09:54   #1422
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Jeżeli nie szkoda Ci ok. 40 zł i chce Ci sie czekac na dostawe to polecam Citrus Scrub z Burt's Bees http://www.feelunique.com/p/Burts-Be...cial-Scrub-2oz Jest naprawde delikatny, ja stosuje co drugi dzień, czasem nawet codziennie jak mam wylinke, a tez mam dość wrażliwą skóre teraz. Możesz tez spróbowac pilingu enzymatycznego z bromelaina, ale ona potrafi podrażnić
Dzięki przyznam, że intrygują mnie produkty tej marki, ale biorąc pod uwagę moje aktualne możliwości finansowe to wolałabym coś tańszego i bardziej dostępnego;-)
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 11:59   #1423
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Zastanawiam się nad zakupem toniku przeciwzmarszczkowego do twarzy Alterry. Używałyście go już może?

Korah, czy codzienne używanie glinki zielonej jako peelingu może mieć rezultaty w postaci zwiększonej ilości wyprysków i wykwitów na twarzy? Czy jeśli tak się dzieje lepiej jest zmniejszyć częstotliwość jej stosowania, czy przeciwnie stosować dopóki skóra się nie oczyści?

ETA:
Jeśli jest ktoś zainteresowany to BioDetox Bourjois jest w promocji w Rossmannie (51-52 zł)
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60

Edytowane przez seige
Czas edycji: 2011-04-18 o 12:06
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:08   #1424
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Ja własnie kupiłam sobie żel do mycia z bio-aloesem z Logony
Tzn już go mam. Mała kropelka wystarcza na umycie całej buźki, miły zapach, nie podrażnia skóry i twarz nie jest po nim ściągnieta.

Mój nowy nabytek to też tonik nagietkowy z Lavery. Pieknie pachnie taki słodki przyjemny zapach.


A wrzucisz fotki do wątku o naszych zbiorach?

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem toniku przeciwzmarszczkowego do twarzy Alterry. Używałyście go już może?

Korah, czy codzienne używanie glinki zielonej jako peelingu może mieć rezultaty w postaci zwiększonej ilości wyprysków i wykwitów na twarzy? Czy jeśli tak się dzieje lepiej jest zmniejszyć częstotliwość jej stosowania, czy przeciwnie stosować dopóki skóra się nie oczyści?


Raczej nie ma możliwości wystąpienia wykwitów po glince, Glinka goi, nie zapycha. Chyba że zbyt slabo nawilżasz buzię. Glinka lubi wysuszać, więc kremy to podstawa.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:14   #1425
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Raczej nie ma możliwości wystąpienia wykwitów po glince, Glinka goi, nie zapycha. Chyba że zbyt slabo nawilżasz buzię. Glinka lubi wysuszać, więc kremy to podstawa.
Mam nadzieję, że to przejściowy stan związany zbliżającym się okresem, bo wątpliwe jest żeby Dermogal albo podkład mineralny mnie zapychał, prawda?
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:17   #1426
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to przejściowy stan związany zbliżającym się okresem, bo wątpliwe jest żeby Dermogal albo podkład mineralny mnie zapychał, prawda?


Podklad mineralny może zapychać i wysuszać, przez co skóra wydziela więcej loju. Uważam jednak że nie ma się co zniechęcąc, skóra musi się przyzwyczaić do mineralków, ale i wymaga przy tym dobrego natluszczania i nawilżania. Olej wiesiolkowy jest jednym z najmniej komedogennych, dlatego m. in. on polecany jest cerom tlustym i trądzikowym.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-04-18 o 13:25
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 13:20   #1427
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to przejściowy stan związany zbliżającym się okresem, bo wątpliwe jest żeby Dermogal albo podkład mineralny mnie zapychał, prawda?
Olej z wiesiołka ma niestety dość duży potencjał do zapychania, wg różnych źródeł 2-3/4
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 15:48   #1428
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

[QUOTE=Korah;26435201]A wrzucisz fotki do wątku o naszych zbiorach?


jasne tylko musz się nauczyć jak to się robi

może jakiś szybki kurs ?
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 16:01   #1429
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

klikasz odp ( normalnie tak jak na post), nastepnie klikasz pomarańczową zakladkę zaawansowane, wyświetla Ci się okno do wpisania postu i przerózne ikony, klikasz w tą ikone na górze bialą buźkę uśmiechniętą. Otwiera sie okno dodaj zalączniki, mozesz zamieścić kilka zdjęć, więc klikasz po kolei i wyszukujesz z list folderów i plików miejsca na kompie gdzie masz zapisane zdjęcia, docierasz do nich, klikasz na zdjęcie, które chcesz wrzucisz, klikasz otwórz i potem nastepne zdjęcie, jak wkleisz już wszystko to co chcesz, to potem jeszcze klikasz dodaj, czy zaladuj w tym oknie i trzeba odczekać chwilę, aż się pokaże gotowe, zaladowane. Przepraszam ze tak pokretnie mam nadzieje że zrozumiale mniej więcej

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-04-18 o 16:04
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 16:38   #1430
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

hellllllllp! dlaczego wy tak skrobiecie szybko te posty? tydzien mnie tu nie bylo i prosze... ponad 10 stron do nadrobienia! no i kiedy ja te swoje skarby obfoce? za sto lat??? co?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 17:43   #1431
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
hellllllllp! dlaczego wy tak skrobiecie szybko te posty? tydzien mnie tu nie bylo i prosze... ponad 10 stron do nadrobienia! no i kiedy ja te swoje skarby obfoce? za sto lat??? co?

Mnie nie było dwa dni i też miałam masę rzeczy do nadrobienia.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 18:16   #1432
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny, to wyobraźcie sobie, że bez Was wątek w moim odczuciu niemalże stal w miejscu, chwilami caly dzień nikt nic nie pisal.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 19:09   #1433
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Kosmetyki naturalne

Super, że jest ten wątek i bliźniaczy o zbiorach trafiłam na nie kiedy chciałam ostatnio kupić coś fajnego i naturalnego. Wcześniej nie wystarczało mi samozaparcia, żeby wymienić wszystkie kosmetyki na naturalne, ale teraz zamierzam być konsekwentna i jak zużyję kosmetyk chemiczny, bezwzględnie zastąpię go właściwym do twarzy i ciała używam bio z pełnym przekonaniem i przyjemnością, bo raz, że dobre, a dwa - uwielbiam te wszystkie naturalne zapachy, np olejek regulujący Hauschki to rozkosz dla mojego nosa gorsze są moje doświadczenia z szamponami, ale i na to na pewno coś się zaradzi
Mam do Was pytanie w kwestii pudru jedwabnego Hauschki - na kwc ma same dobre opinie, niby w żadnym razie nie zapycha. W różnych wątkach nie znalazłam wiele informacji, ale jak przeszukałam wg hasła "puder ryżowy", to zaniepokoiło mnie, że niektóre dziewczyny zapchał ryżowy z EDM czy innych "mineralnych" firm, a puder Hauschki to przecież głównie ryż. Może on ma jakiś składnik niwelujący możliwość zapychania? Już miałam go kliknąć, ale jeśli ryzyko zapchania jest duże, to chyba nie zdecyduję się na eksperymenty za 70-kilka złotych bo i tak już się spłukałam używam od dłuższego czasu pudru Jadwigi, ale ciemnieje mi na twarzy (może was to dziwi, że coś tak jasnego może stać się za ciemne, ale ja jestem biała zabarwiona cytrynką z podkładów pixie kolor sinnie 0)
aha, próbowałam bambusa, ale mnie wysusza na wiórek...

Edytowane przez havana
Czas edycji: 2011-04-18 o 19:23
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 19:17   #1434
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny a czy macie w swoim posiadaniu tą wodą z kwiatów gorzkich pomarańczy?
http://biolander.com/produkty/katego...ej-pomaranczy/

albo te olejek z róży?
http://biolander.com/produkty/katego...ueta-bio-50ml/

bo się napaliłam i mam ochotę na zakup-jednak nie wiem czy warto?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 19:22   #1435
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny. Skończyłam dzisiaj tonik do twarzy samo zło. I teraz już będę samo dobro nakładać na twarz, nareszcie!
Tak się tym cieszę, że musiałam się z tym z wami podzielić. Dobre kosmetyki kupiłam już dawno, ale tak jak pisałam twardo najpierw wykańczałam zło. Nie chciałam łączyć dobra ze złem (o tym też pisałam). Jestem tym bardziej z siebie dumna, bo ja do wszystkiego mam słomiany zapał i szybko się zniechęcam, a już szczególnie szybko się zniechęcam kiedy jakiś cel wymaga czasu.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to wyobraźcie sobie, że bez Was wątek w moim odczuciu niemalże stal w miejscu, chwilami caly dzień nikt nic nie pisal.
Kurde, to ja taka rozgadana?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 19:41   #1436
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość


Kurde, to ja taka rozgadana?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 19:56   #1437
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Skończyłam dzisiaj tonik do twarzy samo zło. I teraz już będę samo dobro nakładać na twarz, nareszcie!
Tak się tym cieszę, że musiałam się z tym z wami podzielić. Dobre kosmetyki kupiłam już dawno, ale tak jak pisałam twardo najpierw wykańczałam zło. Nie chciałam łączyć dobra ze złem (o tym też pisałam). Jestem tym bardziej z siebie dumna, bo ja do wszystkiego mam słomiany zapał i szybko się zniechęcam, a już szczególnie szybko się zniechęcam kiedy jakiś cel wymaga czasu.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------



Kurde, to ja taka rozgadana?

W takim razie życzę samyc hpozytywnych odczuć i tylko dobrych wyborów. A co do gadulstwa, to widać, kto napędza dyskusje na wątku



Nie chcę za bardzo przynudzać, ale dzisiaj jak rzadko kiedy zdradze wieczór przed komputerem z telewizorem. Na TVP1 o 22:10 z okazji 25 rocznicy wybuchu elektrowni atomowej będzie sztuka teatru telewizji o czarnobylu mówiaca glównie o przebiegu wydarzeń w dniu wybuchu i po... . Doborowa obsada. Także polecam. Temat poniekad jest mi bliski, pewnie dla wielu interesujacy. Ja mialam 2 latka, kiedy to się stalo i pamiętam jak dziś, jak mama zaprowadzila mnie do przychodni w celu podania Plynu Lugola.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 19:58   #1438
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Kosmetyki naturalne

Korah, moze doradzisz mi, czy mleczko Hipp nadaje się do stosowania na twarz?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ne.html&next=1
Aqua, Caprylic/Capric Trigliceride, Cetearyl Isonononanoate, Glycerin, Butyrospermum Parkii, Glyceryl Stearate Citrate,Helianthus Annus Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Caprylyl Glycol, Carbomer, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide,Phenoxyethanol, Parfum.
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 20:16   #1439
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Korah, moze doradzisz mi, czy mleczko Hipp nadaje się do stosowania na twarz?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ne.html&next=1
Aqua, Caprylic/Capric Trigliceride, Cetearyl Isonononanoate, Glycerin, Butyrospermum Parkii, Glyceryl Stearate Citrate,Helianthus Annus Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Caprylyl Glycol, Carbomer, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide,Phenoxyethanol, Parfum.
to są potencjalne zapychacze chyba..
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 20:27   #1440
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Korah, moze doradzisz mi, czy mleczko Hipp nadaje się do stosowania na twarz?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ne.html&next=1
Aqua, Caprylic/Capric Trigliceride, Cetearyl Isonononanoate, Glycerin, Butyrospermum Parkii, Glyceryl Stearate Citrate,Helianthus Annus Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Caprylyl Glycol, Carbomer, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide,Phenoxyethanol, Parfum.

Nadaje się, aczkolwiek może zapychac niektórych, szkoda, ze zawiera phenoxyethanol, brzydki konserwant.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.