Kosmetyki Essence - część XI - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-19, 17:37   #2191
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ach ach ach
Mam wampirze perfumy,lakiery gold old buffy i true love,oraz rozświetlacz ale przez Was chcę jeszcze dorwać czerwony lipstain,nie wiem czy dobrze kombinuje,ale zamarzyła mi się głęboka,ciemna malina na ustach
Ktoś pytał,do czego są podobne perfumy-moim zdaniem do Cacharel Amor Amor mam teraz porównanie (na jednej ręce VL,na drugiej Cacharel) idealny dupe to nie jest,ale bardzo podobny,tez czuć ciasteczka

Wzięłam też świeczkę cynamonową,super pachnie i uwielbiam sposób,w jaki się pali (całą powierzchnią )

Estelle kochana,nie wiem czy Cię nie widziałam w nowym Olimpie ok 13 w każdym razie jakaś essencomaniaczka przyszła zaraz po mnie,postała przy szafie i w koncu wzięła róż i coś jeszcze

W kazdym razie rewelacja,ja jestem mega zadowolona^^

PS limitki nie zastałam na Zelazowej Woli i w starym Olimpie.
A może jak Cacharel. Bądź, co bądź, ładnie.
Tez uwielbiam sposób palenia się świeczki, dlatego zaczaję się jeszcze na co najmniej jedną. Ja jeszcze przycięłam knota, dla lepszego palenia.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 17:41   #2192
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Adka1989 Pokaż wiadomość
a tak btw. - z góry przepraszam za mały offtop, ale Em - jestem pod wielkim wrażeniem jakości twoich zdjęć na blogu. Z ciekawości spytam - co Ty masz za świetny aparat?
Oo, dziękuję bardzo! Nie mam żadnego świetnego aparatu, strzelam zdjęcia zwykłą cyfrówką, Canon PowerShot A2000 IS.

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą, Em, czy u Ciebie na żywo ten fioletowy lipstain wygląda jak na blogu mejaczka? Bo u mejaczka to rażący fiolet, u Ciebie wygląda zupełnie inaczej...
Nie, według mnie to coś pomiędzy moim zdjęciem a zdjęciem mejaczka. Tak jak pisałam, z tych dwóch lipstainów "rażący" jest ten różowy, fiolet jest o wiele bardziej stonowany i też słabiej kryje. Jutro postaram się zrobić nowe zdjęcie i podmienić to na blogu, bo rzeczywiście może być mylące (wiele osób nie czyta w ogóle tekstu ).
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 17:50   #2193
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

ja czytam
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 17:55   #2194
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Mimo, że niczego nie chciałam, to dzisiaj od rana ruszyłam na polowanie i... pupka! Nic nie kupiłam, bo ani w Pestce, ani Plazie ani nawet w Tesco extra VL nie było... Sądziłam, że skoro jest w Parku to i w pozostałych Naturach będą A skoro perfumy są podobne do Amor Amor to już nie jestem zainteresowana Tylko ten róż mimo wszystko mnie męczy, na szczęście tylko on, ale szanse, że go dostanę są znikome
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 17:58   #2195
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Oo, dziękuję bardzo! Nie mam żadnego świetnego aparatu, strzelam zdjęcia zwykłą cyfrówką, Canon PowerShot A2000 IS.


Nie, według mnie to coś pomiędzy moim zdjęciem a zdjęciem mejaczka. Tak jak pisałam, z tych dwóch lipstainów "rażący" jest ten różowy, fiolet jest o wiele bardziej stonowany i też słabiej kryje. Jutro postaram się zrobić nowe zdjęcie i podmienić to na blogu, bo rzeczywiście może być mylące (wiele osób nie czyta w ogóle tekstu ).
Ja też czytam! Żeby nie było Po prostu mimo podpisu pod zdjęciem, wolałam jeszcze poznać Twoją opinię "porównawczą" Jakbyś zrobiła nowe zdjęcie to wklej proszę tutaj linka
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 18:02   #2196
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

Wiesz, nie rozwalił mnie twój TŻ't ale ta ekspedientka. Jakby nie mogła powiedzieć. Tak mamy, tu jest stoisko
Mnie też nie rozwalił mój TŻ bo i tak jest kochany,że wszedł i zapytał ale ta ekspedientka była jakaś nie teges
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 18:03   #2197
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

A wiecie dziewczyny czy VL jest gdzies we Wrocławiu?
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 18:14   #2198
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
A skoro perfumy są podobne do Amor Amor to już nie jestem zainteresowana
Mnie się perfumy podobają, a Amor Amor z kolei nie znoszę. Najlepiej powąchać samemu, bardzo dobrze że jest tester.

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Ja też czytam! Żeby nie było Po prostu mimo podpisu pod zdjęciem, wolałam jeszcze poznać Twoją opinię "porównawczą" Jakbyś zrobiła nowe zdjęcie to wklej proszę tutaj linka
Wiem, że czytasz!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 18:16   #2199
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

TYCHY
Pustka w naturze brak nowości : (
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 18:27   #2200
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

(Nawiasem mówiąc, tak cholernie napaliłam się na zakupy limitkowe w poniedziałek, że jeśli pójdę do Super-Pharmu i ujrzę szafę z limitką I Love to chyba się rozpłaczę...)
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 18:27   #2201
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Poleciałam z wywieszonym językiem do Natury, ale u mnie nie ma jeszcze VL....
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 18:42   #2202
klausia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Bialostoczanki, Limitka VL obecna w Naturze w galerii Zielone Wzgórza
klausia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 19:03   #2203
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Wczoraj udało mi się kompletnie przypadkowo dorwać Vampire's Love w Metrze Centrum i jestem absolutnie zachwycona. Kupiłam róż w żelu, lip stain i lakier Good Old Buffy. Lakier jest prześliczny, a z flejkami od Mysecret wygląda zjawiskowo Roż bardzo trwały i delikatny, a lipstain świetny na imprezę (testowane wczoraj)
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 19:20   #2204
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Oo, dziękuję bardzo! Nie mam żadnego świetnego aparatu, strzelam zdjęcia zwykłą cyfrówką, Canon PowerShot A2000 IS.


Nie, według mnie to coś pomiędzy moim zdjęciem a zdjęciem mejaczka. Tak jak pisałam, z tych dwóch lipstainów "rażący" jest ten różowy, fiolet jest o wiele bardziej stonowany i też słabiej kryje. Jutro postaram się zrobić nowe zdjęcie i podmienić to na blogu, bo rzeczywiście może być mylące (wiele osób nie czyta w ogóle tekstu ).
Zgadzam się co do koloru. Dla mnie ten odcień jest taki półtransparentny. Kolor ciemny, ale nie pokrywa ust bez prześwitów.
Mój kumpel jak to zobaczył to stwierdził, że wyglądam jakbym się nawpie.... powideł śliwkowych.
Wszystko zależy od światła. Ja robiłam swoje zdjęcia w granicach 13 i przy oknie. Jeszcze zonkiem jest to, że czasem na wyświetlaczu zdjęcie wygląda genialnie, a potem jak zrzucam na kompa, to tragedia i na odwrót


---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Mnie też nie rozwalił mój TŻ bo i tak jest kochany,że wszedł i zapytał ale ta ekspedientka była jakaś nie teges
Dziwne babsko. Widzi faceta, to zamiast mu pomóc to go zlała. Wiadomo, że to nie jego Świat. Zła kobieta go tam wysłała

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Mnie też nie rozwalił mój TŻ bo i tak jest kochany,że wszedł i zapytał ale ta ekspedientka była jakaś nie teges
Dziwne babsko. Widzi faceta, to zamiast mu pomóc to go zlała. Wiadomo, że to nie jego Świat. Zła kobieta go tam wysłała
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 19:27   #2205
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Fioletowy lipstain na zdjeciu mejaczka wygląda bardzo ciemno i mrocznie, chyba bym go nie kupiła :P Ale u mnie nałożony w rozsądnej ilości wygląda jak taki jagodowy róż.
Przez was chcę prawie wszystko z limitki. Prócz paletki tylko;p
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 19:29   #2206
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość


Dziwne babsko. Widzi faceta, to zamiast mu pomóc to go zlała. Wiadomo, że to nie jego Świat. Zła kobieta go tam wysłała
Ekspedientka chyba też jest kobietą i powinna Nas zrozumieć-jak nie możemy same iść sprawdzić czy pojawiła się limitka,to wysyłamy TŻ-tów i powinna być dla nich miła
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 19:31   #2207
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja byłam napalona na rozświetlacz....ale jeszcze nie wiedziałam jakiegoś porządnego swatcha na czyjej twarzy żeby zdecydować...póki co używam rozświetlacza z Catrice z Enter Wonderland i boję się że nic go nie przebije...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 19:33   #2208
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Czekam aż będzie w Kielcach coś Kurde, byłam dziś z Galerii Krakowskiej i nawet się na LV nie rozglądałam Ale nie wiem czy po dzisiejszych MACowych zakupach coś mi się jeszcze przyda, ojj lecz się dziewczyno
Ogólnie bardziej choruję na Circus Circus, no ale każdy wie że jak się podejdzie do szaf Essence to nie ma zmiłuj . Oo tak mi się przypomniało jak pan ochroniarz u nas w Galerii bawił się lakierami jakiejś firmy
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 20:07   #2209
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Estelle kochana,nie wiem czy Cię nie widziałam w nowym Olimpie ok 13 w każdym razie jakaś essencomaniaczka przyszła zaraz po mnie,postała przy szafie i w koncu wzięła róż i coś jeszcze

W kazdym razie rewelacja,ja jestem mega zadowolona^^

PS limitki nie zastałam na Zelazowej Woli i w starym Olimpie.
Hehe, być może
Jak ubrana na bordowo-czarno była, to pewnie ja . Wpadłam jak po ogień właściwie, musiałam się uwijać, bo grafik dziś napięty miałam... Nawet nie sądziłam, że będzie co kupować

Widzę, że panie w starej części jakieś leniwe

Dodam jeszcze - zapach trwały. Testowałam ok 13 i dalej czuję.
Jak się zapach rozwijał, to przez chwilę czuć było jakieś blade, winne nuty, ale krótko. Ciastko przebija ponad wszystko
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 20:11   #2210
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Katowice- Ślazak- puuuuuustki. Choć pani około 14.15 jeździła z koszyczkiem i dokładała produkty do szaf, więc może to było przy okazji wypakowywania VL. Tak liczyłam, że wejdę do Natury i oniemieje.
Dziewczyny posiadające róż: trudno się go obsługuje? Łatwo nim sobie zrobić krzywdę. Widziałam gdzieś zdjęcie porównawcze do Benetinta i nie jest aż tak mocno napigmentowany.
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2011-11-19 o 20:14
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 20:34   #2211
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Fioletowy lipstain na zdjeciu mejaczka wygląda bardzo ciemno i mrocznie, chyba bym go nie kupiła :P Ale u mnie nałożony w rozsądnej ilości wygląda jak taki jagodowy róż.
Przez was chcę prawie wszystko z limitki. Prócz paletki tylko;p
Bo ja go nałożyłam tak fest

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ekspedientka chyba też jest kobietą i powinna Nas zrozumieć-jak nie możemy same iść sprawdzić czy pojawiła się limitka,to wysyłamy TŻ-tów i powinna być dla nich miła
Kobieta kobiecie wilkiem

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ja byłam napalona na rozświetlacz....ale jeszcze nie wiedziałam jakiegoś porządnego swatcha na czyjej twarzy żeby zdecydować...póki co używam rozświetlacza z Catrice z Enter Wonderland i boję się że nic go nie przebije...
Ponieważ na prawdę ciężko jest uchwycić jego efekt na polikach.
Catrice EW, to zupełnie inny odcień.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Czekam aż będzie w Kielcach coś Kurde, byłam dziś z Galerii Krakowskiej i nawet się na LV nie rozglądałam Ale nie wiem czy po dzisiejszych MACowych zakupach coś mi się jeszcze przyda, ojj lecz się dziewczyno
Ogólnie bardziej choruję na Circus Circus, no ale każdy wie że jak się podejdzie do szaf Essence to nie ma zmiłuj . Oo tak mi się przypomniało jak pan ochroniarz u nas w Galerii bawił się lakierami jakiejś firmy


---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hehe, być może
Jak ubrana na bordowo-czarno była, to pewnie ja . Wpadłam jak po ogień właściwie, musiałam się uwijać, bo grafik dziś napięty miałam... Nawet nie sądziłam, że będzie co kupować

Widzę, że panie w starej części jakieś leniwe

Dodam jeszcze - zapach trwały. Testowałam ok 13 i dalej czuję.
Jak się zapach rozwijał, to przez chwilę czuć było jakieś blade, winne nuty, ale krótko. Ciastko przebija ponad wszystko
ciasteczko!! Szybkie skojarzenie Kasiu, bardzo szybkie inteligencie ty
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 20:52   #2212
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Mejaczku przyznaj się, chciałaś się na Vampirzycę zrobić

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Katowice- Ślazak- puuuuuustki. Choć pani około 14.15 jeździła z koszyczkiem i dokładała produkty do szaf, więc może to było przy okazji wypakowywania VL. Tak liczyłam, że wejdę do Natury i oniemieje.
Dziewczyny posiadające róż: trudno się go obsługuje? Łatwo nim sobie zrobić krzywdę. Widziałam gdzieś zdjęcie porównawcze do Benetinta i nie jest aż tak mocno napigmentowany.
Róż jest w żelu, a Benetint to płyn, bardziej jakbyśmy nałożyły liptinta na poliki
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 21:03   #2213
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Mejaczku przyznaj się, chciałaś się na Vampirzycę zrobić



Róż jest w żelu, a Benetint to płyn, bardziej jakbyśmy nałożyły liptinta na poliki
Pewnie. Ja, Damon i liptint na ustach. Poza tym, ja już jestem wampirzycą Myślicie, że gdzie Damon po skończonym sezonie przebywa. U mnie
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2011-11-19 o 21:04
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 21:04   #2214
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ja byłam napalona na rozświetlacz....ale jeszcze nie wiedziałam jakiegoś porządnego swatcha na czyjej twarzy żeby zdecydować...póki co używam rozświetlacza z Catrice z Enter Wonderland i boję się że nic go nie przebije...
Mam takie same odczucia, dobrze że ten z EW jest taki twardy i wydajny. Chociaż ja już szukam zamiennika
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 21:17   #2215
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Czekam aż będzie w Kielcach coś Kurde, byłam dziś z Galerii Krakowskiej i nawet się na LV nie rozglądałam
W Galerii Krakowskiej nie ma Essence.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 21:25   #2216
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
W Galerii Krakowskiej nie ma Essence.
Oo to przynajmniej niczego nie przegapiłam
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 22:34   #2217
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A może jak Cacharel. Bądź, co bądź, ładnie.
Tez uwielbiam sposób palenia się świeczki, dlatego zaczaję się jeszcze na co najmniej jedną. Ja jeszcze przycięłam knota, dla lepszego palenia.
poka świeczkę

Amor i ciasteczka? nigdy nie czułam tam ciastek

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

A może ktoś mi kupić róż i perfumy?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 23:17   #2218
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ekspedientka chyba też jest kobietą i powinna Nas zrozumieć-jak nie możemy same iść sprawdzić czy pojawiła się limitka,to wysyłamy TŻ-tów i powinna być dla nich miła
a orientujesz sie moze, jak na broniewskiego w PiPie?
__________________
Podpisu jest aktualnie brak
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 23:40   #2219
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
btw. Shir rozdziewiczyła stand na starowiślnej dzisiaj
A najlepsze było, że zachodzę dziś ok. 11 do Natury, biorę koszyk i pewnym krokiem idę (a w zasadzie podbiegam) do szafy, a tam króluje... I Love. Wracam do kasy i pytam co jest grane, a Pani Naturzanka z uśmiechem wyciąga spod lady cały stand

Nie wiedziałam na co się zdecydować, więc pacnęłam na szybko róż, lipstaina nr 1 i nie miałam pojęcia co dalej. Na szczęście psiknęłam testerem i TO BYŁO TO!! Zapach jest prześliczny. Bardzo słodki, bardzo intensywny. Idealny na jesienno-zimowe wieczory.

Zakochałam się też w Lipstainie o2 True Love. Na pewno zapoluję na drugą sztukę
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-19, 23:44   #2220
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
poka świeczkę

Amor i ciasteczka? nigdy nie czułam tam ciastek

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

A może ktoś mi kupić róż i perfumy?
A proszę :
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com...ieczuniap.html
Ja nie pamietam do końca jak Amor pachnie.
Kupiłabym Ci, ale u Nas jeszcze nie ma.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.