Rozjaśniacze syoss - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-14, 16:39   #181
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Rozjaśniacze syoss

czy ten rozjaśniacz Syoss 10-0, ten najsłabszy, rozjaśni włosy farbowane na ciemno chociaż o jeden-dwa tony w czasie jednego użycia?
tylko tyle potrzebuję... nie chcę blondu
jeżeli nie to być może wybiorę się do fryzjerki na trochę jaśniejsze pasemka niż moje włosy teraz (b. ciemny brąz)
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:47   #182
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

jak chcesz o jeden-dwa tony to weź najmocniejszy.
on nie działa mocno na farbowanych kudełkach
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:03   #183
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jak chcesz o jeden-dwa tony to weź najmocniejszy.
on nie działa mocno na farbowanych kudełkach
najmocniejszy boję się wziąć... ten słaby w ogóle nic nie zdziała?
i czy muszę później zafarbować włosy, żeby wyjść do ludzi?
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 21:34   #184
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Rozjaśniacze syoss

http://imageshack.us/photo/my-images...lwlwlwlwl.png/ - tak wyglądają teraz moje włosy + odrost taki szary dość spory.

Czy po użyciu tego syossa 12-0 włosy będą rozjaśnione tak by móc zafarbować je na jasny blond?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 22:49   #185
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
najmocniejszy boję się wziąć... ten słaby w ogóle nic nie zdziała?
i czy muszę później zafarbować włosy, żeby wyjść do ludzi?
to zalezy co Ci wyjdzie, najlepiej zrób zdjęcie po rozjaśnieniu to pomogę Ci wybrac kolor.

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
http://imageshack.us/photo/my-images...lwlwlwlwl.png/ - tak wyglądają teraz moje włosy + odrost taki szary dość spory.

Czy po użyciu tego syossa 12-0 włosy będą rozjaśnione tak by móc zafarbować je na jasny blond?
powinny wyjść jasne beżowe, ewentualnie złote.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 23:11   #186
lunatique
Rozeznanie
 
Avatar lunatique
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 531
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Ja troche w innej sprawie ale...
Uzylam ok. tygodnia temu syoss 12 i na poczatku bylo ok ale po kilku myciach wlosy zaczely mi sie lamac (przy rozczesywaniu). Nigdy czegos takiego nie mialam wlosy zawsze wytrzymywaly wszystko. Czym moge je wzmocnić?

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

fryz5 pomozesz?
__________________
Nie mlaskać oczyma!
/S. J. Lec/
lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 23:49   #187
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

po prostu wysuszyłaś sobie włosy, teraz musisz zająć się ich nawilżeniem, polecam od siebie olej kokosowy na noc i rano myjesz
ponad to maska mleczna z kallosa, szampon z gliss kur ultimate repair (czarny) + odzywka ta sama do szamponu. puki co koloru nie ruszaj a zajmij sie regeneracją.
raz w tygodniu poza olejowaniem proponuje maskę domową na którą ja mam swój przepis (żóltko, olej kokosowy, cytryna, awokado- sam miąsz ale ugotowany zeby był miękki) i miksujesz te składniki , papka na włosy i po 2 godzinkach zmywasz i jeszcze fajnie działa taki trik jak fusy z kawy parzonej wymieszasz z odżywką i wmasujesz we włosy i skórę, mięciutkie będą włoski i takie fajne, ale moze zmienic ich kolor, moga się zrobic zloto bezowe.

skoro łamia się przy czesaniu to czesz bardzo ostrożnie najlepiej na mokro (na mokro się nie czesze ale podejrzewam ze czeszesz na mokro) grzebieniem o szerokich ząbkach a jak suche to szczotka z włosia dzika
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-11-27 o 23:51
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 10:29   #188
lunatique
Rozeznanie
 
Avatar lunatique
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 531
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
po prostu wysuszyłaś sobie włosy, teraz musisz zająć się ich nawilżeniem, polecam od siebie olej kokosowy na noc i rano myjesz
ponad to maska mleczna z kallosa, szampon z gliss kur ultimate repair (czarny) + odzywka ta sama do szamponu. puki co koloru nie ruszaj a zajmij sie regeneracją.
raz w tygodniu poza olejowaniem proponuje maskę domową na którą ja mam swój przepis (żóltko, olej kokosowy, cytryna, awokado- sam miąsz ale ugotowany zeby był miękki) i miksujesz te składniki , papka na włosy i po 2 godzinkach zmywasz i jeszcze fajnie działa taki trik jak fusy z kawy parzonej wymieszasz z odżywką i wmasujesz we włosy i skórę, mięciutkie będą włoski i takie fajne, ale moze zmienic ich kolor, moga się zrobic zloto bezowe.

skoro łamia się przy czesaniu to czesz bardzo ostrożnie najlepiej na mokro (na mokro się nie czesze ale podejrzewam ze czeszesz na mokro) grzebieniem o szerokich ząbkach a jak suche to szczotka z włosia dzika

A gdzie ten olej kokosowy kupić i jak go używać (w jaki sposób i jak często)?
__________________
Nie mlaskać oczyma!
/S. J. Lec/
lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 13:32   #189
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez lunatique Pokaż wiadomość
A gdzie ten olej kokosowy kupić i jak go używać (w jaki sposób i jak często)?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=552145&page=144
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 13:44   #190
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

tak często jak tylko chcesz i masz czas, najlepiej jak najczęściej i na jak najdluzej, roztapiasz go, nakładasz na włoski, owijasz folia albo zakładasz reklamówke i na to czapke
kupisz w sklepie ze zdrowa zywnością
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 16:09   #191
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Dzięki za odp. Słuchajcie mam jeszcze jedno pytanie : najpierw mam nałożyć rozjasniacz na całe włosy a na końcu na odrost, czy odwrotnie? bo odrost to naturalny włos więc chyba szybciej chwyci? nie chce mieć białego czubka głowy.Co sądzicie?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 16:40   #192
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

odrost chwyci jasniej
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 18:14   #193
lunatique
Rozeznanie
 
Avatar lunatique
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 531
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
tak często jak tylko chcesz i masz czas, najlepiej jak najczęściej i na jak najdluzej, roztapiasz go, nakładasz na włoski, owijasz folia albo zakładasz reklamówke i na to czapke
kupisz w sklepie ze zdrowa zywnością
Dzięki
__________________
Nie mlaskać oczyma!
/S. J. Lec/
lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 20:57   #194
firoczek
Przyczajenie
 
Avatar firoczek
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cześć, mam pytanko.

Moje włosy są średnio brązowe (ostatnio farbowane dwa~trzy miesiące temu; brąz już prawie sprany, odrost dosyć widoczny), a chciałabym uzyskać taki blond.

Chciałabym użyć dwóch rozjaśniaczy z syossa i narzucić na to szamponetkę. Da radę?
firoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 11:38   #195
lunatique
Rozeznanie
 
Avatar lunatique
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 531
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez firoczek Pokaż wiadomość
Cześć, mam pytanko.

Moje włosy są średnio brązowe (ostatnio farbowane dwa~trzy miesiące temu; brąz już prawie sprany, odrost dosyć widoczny), a chciałabym uzyskać taki blond.

Chciałabym użyć dwóch rozjaśniaczy z syossa i narzucić na to szamponetkę. Da radę?
Odradzam Ci syossa. Miesiąc temu mniej wiecej go użyłam bo drażniły mnie żółknące zafarbowane u fryzjera na blond odrosty. Kupiłam syossa 12-0 nałożyłam rozjaśnił rzeczywiście bajecznie (i tę żółć i brązowe naturalne odrosty też), dodana do niego odżywka wszystkie zniszczenia elegancko zakamuflowała. Ale po kilku myciach włosy zaczęły się strasznie kruszyć, wypadały garściami. Teraz staram się jakoś włosy odżywić i odbudować po szkodach wyrządzonych przez ten rozjaśniacz bo nie chcę ich obcinać bardzo krótko.
Jeśli chcesz rozjaśnić włosy lepiej idź do fryzjera. Ja u fryzjera rozjaśniałam i wielokrotnie potem farbowałam najjaśniejszą farbą i włosy nie zniszczyły mi się tak jak po jednorazowym użyciu syossa.
__________________
Nie mlaskać oczyma!
/S. J. Lec/
lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 05:37   #196
dropiata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 38
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Ten rozjaśniacz nr 12, który ma o 7 tonów rozjaśnic- to jakiś żart. Włosy naturalne ciemny blond zrobił wściekle marchewkowe. Trochę to dziwne, ponieważ używałam już rozjaśniacza Joanna 4-5 tonów i włosy wyszły jasno żółte, wpadające w biel. Naprawdę nie rozumiem o co tu chodzi, czy ktoś potrafi mi wyjaśnic, dlaczego obydwa rozjaśniacze tak się od siebie rożnią?
dropiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:56   #197
lunatique
Rozeznanie
 
Avatar lunatique
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 531
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez dropiata Pokaż wiadomość
Ten rozjaśniacz nr 12, który ma o 7 tonów rozjaśnic- to jakiś żart. Włosy naturalne ciemny blond zrobił wściekle marchewkowe. Trochę to dziwne, ponieważ używałam już rozjaśniacza Joanna 4-5 tonów i włosy wyszły jasno żółte, wpadające w biel. Naprawdę nie rozumiem o co tu chodzi, czy ktoś potrafi mi wyjaśnic, dlaczego obydwa rozjaśniacze tak się od siebie rożnią?
Mi akurat wyszły piękne, niemal białe a mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz, zadnej marchewy nie było. Pod tym względem był rzeczywiscie fajny.
__________________
Nie mlaskać oczyma!
/S. J. Lec/
lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 05:09   #198
dropiata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 38
Dot.: Rozjaśniacze syoss

To trochę dziwne, że ciemny brąz tak rozjaśnił, w takim razie muszę miec więcej tego czerwonego pigmentu we włosach, który nieładnie się rozjaśnia. Tylko że, jak już pisałam po rozjaśniaczu Joanny, miałam jasnożółte
dropiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 17:46   #199
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Rozjaśniacze syoss

ee tam tak to u mnie wygląda po syoss 11 - 0 całkiem szczęśliwa byłam bo nie ma tam tej upiornego zółtego koloru
mój kolor orginal :
bez☠tytułu4.jpg
po syoss 11-0:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (35,7 KB, 238 załadowań)
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 06:07   #200
dropiata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 38
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Jaki jaśniutki! Zazdroszczę. U mnie po 12tce wyszły marchewkowe.
dropiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 09:34   #201
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Rozjaśniacze syoss

A jeśli mam rozjaśniane włosy, ale gdzieniegdzie żółtawe(spartaczona robota fryzjerki) , to czy mogę na nie położyć syossa 12 (bo tego kładę na odrosty, i wychodzą ładne) i nie wyjdą mi rude ani żółte?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 00:08   #202
lunatique
Rozeznanie
 
Avatar lunatique
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 531
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
A jeśli mam rozjaśniane włosy, ale gdzieniegdzie żółtawe(spartaczona robota fryzjerki) , to czy mogę na nie położyć syossa 12 (bo tego kładę na odrosty, i wychodzą ładne) i nie wyjdą mi rude ani żółte?
nie wyjdą, będą prawie białe (tak na 99% jestem pewna)
__________________
Nie mlaskać oczyma!
/S. J. Lec/
lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 09:28   #203
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Rozjaśniacze syoss

i nie wypadną mi wszystkie kłaczki ? bo zapuuuszczam
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 11:54   #204
lunatique
Rozeznanie
 
Avatar lunatique
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 531
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
i nie wypadną mi wszystkie kłaczki ? bo zapuuuszczam
no tego zagwarantować nie mogę Mogą się natomiast pokruszyć (to bardzo prawdopodobne) no i może przez pewien czas nieco więcej ich wypadać (albo będzie wyglądało jabky wypadały a w rzeczywistości będą się kruszyć)...
__________________
Nie mlaskać oczyma!
/S. J. Lec/
lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:52   #205
sandi922
Przyczajenie
 
Avatar sandi922
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 10
GG do sandi922
Question Dot.: Rozjaśniacze syoss

Witam!
Kobietki mam bardzo ważną i niecierpliwą sprawę! Mianowicie moj kolor włosów jak widac na awatarze jest jakby ciemny/czekoladowy brąc z odrostami. Chcialabym przejśc do takiego jasnego brązu.
Kupiłam dziisaj rozjaśniacz z syoss'a 10-0 i fabe wella, wellaton jasny brąz.
zalezy mi tylko na tym aby rozjasniacz lekko rozjasnił końcówki włosów a farba w miare pokryła te włosy. żeby na sam koniec efekt był chociaz podobny. Niewiem czy opłaca mi sie to robic, bo chciałbym jednego dnia to zrobic bo niestety jutro jade do chłopaka i chciałabym jakoś wyglądać.
BARDZO prosze o pomoc!!
Jeżeli takie odpowiedzi juz padały to najmocniej przsepraszam ale przeleciałam forum pokrótce i nic nie znalazłam takiego.


Jeszcze jedno czy do tego rozjasniacza moge oddac jakiegos szamponu zeby te wlosy nie byly potem baaardzo zniszczone, bo one z natury sa dosc suche.
sandi922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 22:26   #206
claux3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Ratunku! 4 dni temu byłam u fryzjera bo znudził mi się mój kolor włosów ciemny brąz... Postanowiłam sobie na nich zrobić pasemka niestety wyszły one okropne tzn odcienie blondu i rudego nie są one na szczeście zrobione na całych włosach tylko bardziej z przodu ale i tak są mocno widoczne... Teraz chce w czwartek zafarbować włosy tak żeby wyszedł mi jednolity kolor a mianowicie jasny brąz albo ciemny blond i zależało by mi żeby nie rozjaśniać włosów bo mam strasznie zniszczone od prostowania.. poza tym strasznie mi wypadają i są cienkie niewiem teraz co robić jaką farbe wybrać żeby mi ładnie chwyciło te pasemka i moje ciemne włoski .. Proszę doradźcie mi
claux3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 22:29   #207
devil inside
Raczkowanie
 
Avatar devil inside
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 88
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez claux3 Pokaż wiadomość
Ratunku! 4 dni temu byłam u fryzjera bo znudził mi się mój kolor włosów ciemny brąz... Postanowiłam sobie na nich zrobić pasemka niestety wyszły one okropne tzn odcienie blondu i rudego nie są one na szczeście zrobione na całych włosach tylko bardziej z przodu ale i tak są mocno widoczne... Teraz chce w czwartek zafarbować włosy tak żeby wyszedł mi jednolity kolor a mianowicie jasny brąz albo ciemny blond i zależało by mi żeby nie rozjaśniać włosów bo mam strasznie zniszczone od prostowania.. poza tym strasznie mi wypadają i są cienkie niewiem teraz co robić jaką farbe wybrać żeby mi ładnie chwyciło te pasemka i moje ciemne włoski .. Proszę doradźcie mi
Farba farby ci nie rozjaśni. Z tego ciemnego brązu musisz zrobić dekoloryzacje, albo rozjaśnić rozjaśniaczem.
__________________
Chociaż wy nie mylcie mnie z kobietą...



devil inside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 22:48   #208
claux3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Rozjaśniacze syoss

chyba bd musiała rozjaśnić ale boje się że moje włosy tego nie przeżyją bo i tak są już w fatalnym stanie ale z takimi pasemkami to ja dziękuje najwyżej farbne jakimś brązem żeby to zakryć ale nie ciemnym;/ tylko znów pewnie bd miała prześwity tych pasemek i tez jestem w czarnej du...
claux3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 00:11   #209
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Cytat:
Napisane przez claux3 Pokaż wiadomość
chyba bd musiała rozjaśnić ale boje się że moje włosy tego nie przeżyją bo i tak są już w fatalnym stanie ale z takimi pasemkami to ja dziękuje najwyżej farbne jakimś brązem żeby to zakryć ale nie ciemnym;/ tylko znów pewnie bd miała prześwity tych pasemek i tez jestem w czarnej du...
zapraszam na wątek o dekoloryzacji , tam jest wiele pożyteczniej wiedzy, zapraszam do przeczytania całego wątku a wiele się dowiesz i będziesz wiedziała jak uporać się z ciemnym kolorem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 08:16   #210
dropiata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 38
Dot.: Rozjaśniacze syoss

Uważam,że ten rozjaśniacz jest cokolwiek dziwny. Pisałam już , że moje naturalne, nie farbowane włosy ciemny blond rozjaśnił do marchewkowych. Jest bardzo słaby jak na rozjaśniacz. Powiedziałabym, ze to raczej farba rozjaśniająca.
dropiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.