Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-06, 18:41   #2011
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ej serio? ładnie trzeba mieć coś z głową? Niby po co jej Twoje zdj. z dzieciństwa?
Niby swoją fryzurę z dzieciństwa pokazała -.- szkoda, że nie zapytała czy może użyć zdjęcia
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A dlaczego? Pytam, ponieważ fryzjerka przerzedziła mi włosy właśnie albo poprzez pikowanie, albo degażowanie (już nie pamiętam) i mam wrażenie, że to właśnie przez ten zabieg mam teraz szopę i końce wywijające się na zewnątrz.
Nie do mnie ale się wtrącę -ja po degażowaniu musiałam jeszcze mocniej pociąć włosy, bo miałam okropne sianko -końcówki wyglądały jak po rozjasnianiu
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 18:48   #2012
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cicho spoglądałam na te kłótnie i nie spodziewałam się takiego zakończenia. Ale widocznie tak musiało być i prawdziwe oblicze dziewczyny zostało pokazane.
makeupnotwar- nie opuszczaj nas ;* Miałyście rację co do publikacji zdjęć. Wyszło jak wyszło. Ale nas jest więcej na tym wątku i zostań dla nas i dla samej siebie, żebyśmy mogły w dalszym ciągu wspierać się i motywować, oraz normalnie kulturalnie rozmawiać tak jak to było do czasu tego incydentu .
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 18:49   #2013
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Niby swoją fryzurę z dzieciństwa pokazała -.- szkoda, że nie zapytała czy może użyć zdjęcia


Nie do mnie ale się wtrącę -ja po degażowaniu musiałam jeszcze mocniej pociąć włosy, bo miałam okropne sianko -końcówki wyglądały jak po rozjasnianiu
Chyba miałam jednak pikowane bo widzę, że do degażowania używa się specjalnych nożyczek.

Niemniej jednak dopiero po tym zabiegu moje włosy zaczęły wyglądać tak, a nie inaczej. Szkoda mi ich podcinać, bo są dość mocno wycieniowane i musiałabym zafundować sobie wybitnie krótką fryzurkę.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 18:55   #2014
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

W zeszłym roku dziewczyny mnie załatwiły. Poprosiłam koleżanke o podcięcie końcówek. I to był błąd życia:d Nie dość, że obcięła mi za dużo, to jeszcze pociągnęła je degażówkami.. I nie oszczędzała ich w żadnym przypadku. Miałam kopułę na czubku i kilka cienkich pasm na dole.. Nie dość, że i tak mam pyzatą buźke, to jeszcze pomogła mi ją bardziej zaokrąglić Nigdy więcej..


Śmigam na rolki
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "


Edytowane przez ludwila
Czas edycji: 2012-08-06 o 19:01
ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 19:06   #2015
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja tylko raz w zyciu mialam ladnie wycieniowane wlosy Zaden fryzjer w moim miescie nie potrafi tego robic - za kazdym razem wychodzilam z okropnymi schodami, ktore nawet w kitce wygladaly idiotycznie Tak wiec zadnego cieniowania, no way
Dzisiaj osy sie zemscily za wczoraj i mnie uzadlily Ala altacet nawet pomaga.

Naprawde nikt nie uzywal sezamka ani arachidowego?

Btw. powoli niefajnie sie robi na watku...
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 20:00   #2016
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość

A dlaczego? Pytam, ponieważ fryzjerka przerzedziła mi włosy właśnie albo poprzez pikowanie, albo degażowanie (już nie pamiętam) i mam wrażenie, że to właśnie przez ten zabieg mam teraz szopę i końce wywijające się na zewnątrz.
ogólnie degażówki tak zgniatają bardziej włos, a nie obcinają, dlatego później włosy szybciej się niszczą itp.

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja tylko raz w zyciu mialam ladnie wycieniowane wlosy Zaden fryzjer w moim miescie nie potrafi tego robic - za kazdym razem wychodzilam z okropnymi schodami, ktore nawet w kitce wygladaly idiotycznie Tak wiec zadnego cieniowania, no way
Dzisiaj osy sie zemscily za wczoraj i mnie uzadlily Ala altacet nawet pomaga.

Naprawde nikt nie uzywal sezamka ani arachidowego?

Btw. powoli niefajnie sie robi na watku...
no właśnie widzę, że niektóre osoby chyba postanowiły nas pożegnać... ehh no trudno, a może to i lepiej, nie wiem nie brałam udziału w tej kłótni, no ale zachowanie pinup było poniżej krytyki muszę przyznać
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 20:12   #2017
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Witam Was, drogie Panie

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie- ja po raz pierwszy od hmm... 12 lat postanowiłam: wracam do naturalek. Będę oczywiście potrzebowała duuużo wsparcia, bo na razie odrościk jest minimalny, a jak będzie duży to będę wyglądała o tak Podczytywałam Was już od jakiegoś czasu no i stwierdziłam w końcu, że się odezwę

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja tylko raz w zyciu mialam ladnie wycieniowane wlosy Zaden fryzjer w moim miescie nie potrafi tego robic - za kazdym razem wychodzilam z okropnymi schodami, ktore nawet w kitce wygladaly idiotycznie Tak wiec zadnego cieniowania, no way
Dzisiaj osy sie zemscily za wczoraj i mnie uzadlily Ala altacet nawet pomaga.

Naprawde nikt nie uzywal sezamka ani arachidowego?

Btw. powoli niefajnie sie robi na watku...
Ja mam sezamka firmy Dabur, jest bardzo fajny, chociaż ma średnio przyjemny (za to mało intensywny) zapach. Wg mnie bardzo fajny olej, chociaż wiadomo, że każdemu pasuje co innego

A arachidowego nie miałam, jakoś nie skusiły mnie czytane na wizażu opinie o nim...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 20:15   #2018
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
dziewczyny, oto prawdziwe oblicze wizażanki której coponiektóre z was tak wyjadały z dziubków. jak dla mnie taki język, podejście to dno społeczne i mentalne - od takich neandertali trzymam się z daleka, chyba powinnam usunąć zdjęcia i odsubskrybować wątek...
No co Ty opowiadasz, nie daj sie zaszczuc. Gdyby akcja sie powtorzyla daj znac - zrobimy z tym porzadek

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość


Ej, ale to muszą być świetni ludzie


Dziewczyny, widzę kłótnia jak mnie nie było -trochę czuję się odpowiedzialna, bo jakbym nie zareagowała to by się zdjęcia i komentarze nie pokazały A było to do przewidzenia.

I a propos -wiecie, że jakaś dziewuszka (pewnie dziecko) ukradła mi zdjęcie z bloga ze mną i napisała, że to ona Jakiś życzliwy anonim mnie dziś o tym powiadomił -wkurzyłam się, ale dałam lasce czas na usunięcie tego
I się zastanawiam co trzeba mieć w głowie, by ukraść czyjś dziecięcy wizerunek
Tak, to wspaniali ludzie i te dzieciaki maja mega farta, ze im sie trafili tacy rodzice
Kat, jaka tam odpowiedzialna, nawet jesli, to takie sprawy mozna na priwie zalatwiac. A tak szczerze - wierz mi, ze to nie o ten jeden incydent chodzi, bo kazdy kto ma troche empatii zauwazyl juz wczesniej, ze cos tu jest nie halo.
Co do zdjec - przykra sprawa. Ja mam na to sposob - nie ma mnie w necie po prostu nigdzie. Nie mam kont na zadnym portalu spolecznosciowym nawet - wiem, wiem, jestem odludkiem. Ale wierz mi, ze jak teraz sa klopoty, to co bedzie w pozniejszym zyciu, kiedy bedziemy np, robily kariere jako np. prawniczki, nauczycielki, urzedniczki i ktos bedzie chcial nam zaszkodzic? Ja mam bzika na punkcie prywatnosci bo wiem ile zla jest na tym swiecie

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ech...nie sądziłam, że ta drobna polemika będzie miała taki przykry finał.
Ja tez
A ja z innej beczki, bo mam do Ciebie taki romans. Pisalas, ze obcielas sobie sama wlosy metoda 3 kucykow - mozesz podac jakiegos linka do instruktazu?

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość

Btw. powoli niefajnie sie robi na watku...
Metoda na takie cos jest jedna - nie karmic trola!
Zobaczysz, wszystko wroci do normy
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 20:26   #2019
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ja tez
A ja z innej beczki, bo mam do Ciebie taki romans. Pisalas, ze obcielas sobie sama wlosy metoda 3 kucykow - mozesz podac jakiegos linka do instruktazu?

Oj, to nie byłam ja. Nie jestem tak odważna.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 20:37   #2020
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewczyny Nie farbuję już od kwietnia no i nie wiem teraz co począć.Miałam farbowane różnymi szamponetkami,potem satynowym blondem i robione trochę rozjaśniaczem z joanny.No i niestety ten rozjaśniacz najbardziej widać.Zafarbowałam na zbliżony kolor do mojego-ciemny blond.I w pewnym momencie był jak mój,ale się sprał i teraz mam taki dziwny.Widać odrost trochę,nie bardzo,no ale jest.Włosy na zdjęciach wychodzą podrudawe a takie nie są.Nie mogę na nie patrzeć już,ale tak bardzo nie chcę znowu farbować.Co poradzicie?
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 21:13   #2021
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Nie farbuję już od kwietnia no i nie wiem teraz co począć.Miałam farbowane różnymi szamponetkami,potem satynowym blondem i robione trochę rozjaśniaczem z joanny.No i niestety ten rozjaśniacz najbardziej widać.Zafarbowałam na zbliżony kolor do mojego-ciemny blond.I w pewnym momencie był jak mój,ale się sprał i teraz mam taki dziwny.Widać odrost trochę,nie bardzo,no ale jest.Włosy na zdjęciach wychodzą podrudawe a takie nie są.Nie mogę na nie patrzeć już,ale tak bardzo nie chcę znowu farbować.Co poradzicie?
Mozesz zafarbowac same farbowance kolorem o ton ciemniejszym od Twojego naturalnego. Wtedy nawet po splukaniu roznica w kolorach bedzie mala
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 21:14   #2022
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Witam Was, drogie Panie

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie- ja po raz pierwszy od hmm... 12 lat postanowiłam: wracam do naturalek. Będę oczywiście potrzebowała duuużo wsparcia, bo na razie odrościk jest minimalny, a jak będzie duży to będę wyglądała o tak Podczytywałam Was już od jakiegoś czasu no i stwierdziłam w końcu, że się odezwę


A arachidowego nie miałam, jakoś nie skusiły mnie czytane na wizażu opinie o nim...
witamy btw. fajny kotek na avatarze
a jaki masz kolor naturalek?
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 21:31   #2023
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Witam Was, drogie Panie

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie- ja po raz pierwszy od hmm... 12 lat postanowiłam: wracam do naturalek. Będę oczywiście potrzebowała duuużo wsparcia, bo na razie odrościk jest minimalny, a jak będzie duży to będę wyglądała o tak Podczytywałam Was już od jakiegoś czasu no i stwierdziłam w końcu, że się odezwę
witam u mnie kondycja włosów już jest samym wsparciem
Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Nie farbuję już od kwietnia no i nie wiem teraz co począć.Miałam farbowane różnymi szamponetkami,potem satynowym blondem i robione trochę rozjaśniaczem z joanny.No i niestety ten rozjaśniacz najbardziej widać.Zafarbowałam na zbliżony kolor do mojego-ciemny blond.I w pewnym momencie był jak mój,ale się sprał i teraz mam taki dziwny.Widać odrost trochę,nie bardzo,no ale jest.Włosy na zdjęciach wychodzą podrudawe a takie nie są.Nie mogę na nie patrzeć już,ale tak bardzo nie chcę znowu farbować.Co poradzicie?
mnie też się już nie chce farbować - rada jedna, przemęczyć się z 2 lata, omijac lustra i dotrwać do naturalek i później już święty spokój
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 21:31   #2024
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
witamy btw. fajny kotek na avatarze
a jaki masz kolor naturalek?
Dziękuję, dziękuję Kotek znaleziony w necie

Naturalki mam w kolorze ciemnego blondu. Mocno ciemnego blondu, często włosy wydawały się ciemniejsze, niż jasny brąz przez to, że u nasady były zazwyczaj ciemnopopielate
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 21:36   #2025
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Dziękuję, dziękuję Kotek znaleziony w necie

Naturalki mam w kolorze ciemnego blondu. Mocno ciemnego blondu, często włosy wydawały się ciemniejsze, niż jasny brąz przez to, że u nasady były zazwyczaj ciemnopopielate
nie jestem pewna, ale chyba pamiętam Cię z innego wątku farbowałaś na blond?
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 21:53   #2026
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Tak poza tematem czy uzywalyscie moze do olejowania oleju sezamowego albo arachidowego? W Lidlu jest promocja i kosztuja 4,99 i oczywiscie kusza
mnie w biedronce kusił olej winogronowy
Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
znalazłam aparat który robi dużą różnicę w kolorze tego co mam na głowie to cynkęłam fotę bo fajnie widać odrost

P.S. farbowana część jest ciemniejsza niż na zdjęciu chociaż muszę przyznać że i tak już się dużo wypłukało tej farby
łądne odrościki
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
A ja wlasnie przed chwila stalam przed lustrem i decyzja zapadla: cienuje wlosy! Wchodze i widze Twoj wpis, ze zalujesz - moze to jakis znak?
ja mam cieniowane, bo mam kręcone i nie żałuję. ale degażówek nie chce nigdy
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
dziewczyny, oto prawdziwe oblicze wizażanki której coponiektóre z was tak wyjadały z dziubków. jak dla mnie taki język, podejście to dno społeczne i mentalne - od takich neandertali trzymam się z daleka, chyba powinnam usunąć zdjęcia i odsubskrybować wątek...
szczerze? to było widac po jej wypowiedziach na forum już. dziecinne zachowanie i tyle. ciekawe kiedy ja wiadomość dostanę

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
I a propos -wiecie, że jakaś dziewuszka (pewnie dziecko) ukradła mi zdjęcie z bloga ze mną i napisała, że to ona Jakiś życzliwy anonim mnie dziś o tym powiadomił -wkurzyłam się, ale dałam lasce czas na usunięcie tego
I się zastanawiam co trzeba mieć w głowie, by ukraść czyjś dziecięcy wizerunek
podbieranie czyiś zdjęć jest żałosne. ale takich widac nie brakuje.
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
o rany... nie no bez przesady przez jedną osobę chcesz nas opuścić ? Wyjadały, nie wyjadały wydaje mi się, że normalnie rozmawiałyśmy do czasu, no ale niektórzy ludzie tacy są niestety ale nie opuszczaj nas
szczerze? to myslę, że jakby tu teraz napisała, to wątpię, by ktokolwiek chciał z nią pisać. tutaj zawsze były rozmowy na poziomie, dlatego lubiłam tu wchodzić, ale ostatnio mi sie przez to odechciało.
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ech...nie sądziłam, że ta drobna polemika będzie miała taki przykry finał.
jak ktoś odrobiny szczerości nie potrafi przyjąć, albo zachowuje się jak rozwydrzone dziecko i uważa, że zjadło wszystkie rozumy świata.

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

makeup - nie odchodź! jesteś tu jedną z dziewczyn, z którą można o wszystkim szczerze pogadać! i piszesz co myslisz, a nie liżesz innym tyłek, a wypowiedzi jednej osoby mozna omijac, chociaż wątpię żeby miała tupet tu wrócić.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 22:20   #2027
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ja tez
A ja z innej beczki, bo mam do Ciebie taki romans. Pisalas, ze obcielas sobie sama wlosy metoda 3 kucykow - mozesz podac jakiegos linka do instruktazu?
hehe. to byłam ja przyznaje się bez bicia
http://anwena.blogspot.com/2010/11/j...ugie-wosy.html - tutaj metoda 3 kucyków Bardzo łatwa Niby piszę, że trzech, ale nawet Anwen pisze, że można robić 4-5.. ja nei liczę ile robiłam

http://elementalbynature.wordpress.c...rcut-a-how-to/ - a tutaj jeden kucyk, o którym tez wspomniałam
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 22:28   #2028
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
nie jestem pewna, ale chyba pamiętam Cię z innego wątku farbowałaś na blond?
A możliwe, możliwe Tak, od dawna farbowałam się na bardzo jasny blond, jakiś czas temu delikatnie go przyciemniłam i ociepliłam, no a teraz chcę wrócić do swoich. Aż ciekawe, czy mam jakieś siwe włosy Ja Ciebie też kojarzę, z pielęgnacyjnego bodajże
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 22:36   #2029
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mnie w biedronce kusił olej winogronowy
O tez nad nim swego czasu myslalam Ja jednak zdecydowalam sie na sezamka, dam znac jak efekty Jakby co to zawsze zuzyje go w kuchni
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 22:43   #2030
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

U mnie dziś 7 miesięcy bez farby. Sporo już za mną, ale długa droga jeszcze przede mną Widzę już swój kolor włosów i zaczyna on dominować na mojej głowie Odrost mierzy od 7 do 8,5cm. Czytam Was regularnie ale nie mam czasu się udzielać. Brawa dla wszystkich wytrwałych Pozdrawiam cieplutko
__________________
Ostatnie farbowanie: 06.01.2012

"Jeszcze raz mógłbym zmienić kształt
rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach
jeszcze raz, przecież sposób znam
tylko nie mam już siły
tylko nie wiem jak"
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 22:52   #2031
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
U mnie dziś 7 miesięcy bez farby. Sporo już za mną, ale długa droga jeszcze przede mną Widzę już swój kolor włosów i zaczyna on dominować na mojej głowie Odrost mierzy od 7 do 8,5cm. Czytam Was regularnie ale nie mam czasu się udzielać. Brawa dla wszystkich wytrwałych Pozdrawiam cieplutko

Gratuluje wytrwałości No i widzę podobny staż. Ja mam końcówkę 7msc , odrost trochę dłuższy od Twojego, bo ok 11 cm Ale to minimalna różnica moim zdaniem Może będziesz miała kiedys chwilę, żeby pokazać swoje włosy?
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 22:53   #2032
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
U mnie dziś 7 miesięcy bez farby. Sporo już za mną, ale długa droga jeszcze przede mną Widzę już swój kolor włosów i zaczyna on dominować na mojej głowie Odrost mierzy od 7 do 8,5cm. Czytam Was regularnie ale nie mam czasu się udzielać. Brawa dla wszystkich wytrwałych Pozdrawiam cieplutko
Gratuluję wytrwałości i zazdroszczę długiego odrostu.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 22:56   #2033
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
witam u mnie kondycja włosów już jest samym wsparciem
O, nie zauważyłam Twojej odpowiedzi. No dla mnie to raczej będzie średnie wsparcie, samo farbowanie nie pogarszało jakoś specjalnie kondycji moich włosów. Teraz są w zasadzie takie same, jakie były przed farbowaniem Ale kto wie, może jednak zauważę różnicę
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 23:08   #2034
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

powiem Wam, że nawet nie mierzyłam swojego odrostu. przestałam po którymś tam miesiącu. ważne że jest i się powieksza
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 23:12   #2035
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
powiem Wam, że nawet nie mierzyłam swojego odrostu. przestałam po którymś tam miesiącu. ważne że jest i się powieksza
No jasne, że tak Ja nie mierzyłam dopóki dziewczyny nie zaczęły pisać ile ich odrost ma cm No i byłam taka ciekawa, że teraz co jakiś czas mierzę i się wkurzam, że za wolno rosną
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:05   #2036
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

CZEŚĆ DZIEWCZĘTA!

Konwalio - wiesz tak sobie myślę,ze te wszystkie naturalne kolorowe płukanki nadają się raczej do włosów albo jasny blond (ja mam sredni), albo rozjaśnianych, na moich nie widać prawie nic. za to np. maska wax nadaje im ciepły odcień (dobrze widoczny - nawet po jednym użyciu! ale potem się spiera)

meadow
- takie ty masz ciemne włosy! pamiętam twoje szalone kolory! bwt po suszarce mam gęste włosy i takie... ładne, a jeśli nie, to oklapłe strąki i bądź tu mądry

amai - trudno o to, sama mam średni blond i płukanki pomagają tylko a krótko, ale już dawno się w to nie bawię, teraz to tylko SZAMPON i więcej nic.

a włosy mi jakoś mocniej wypadac zaczęły
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:09   #2037
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Oj, to nie byłam ja. Nie jestem tak odważna.
Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
hehe. to byłam ja przyznaje się bez bicia
http://anwena.blogspot.com/2010/11/j...ugie-wosy.html - tutaj metoda 3 kucyków Bardzo łatwa Niby piszę, że trzech, ale nawet Anwen pisze, że można robić 4-5.. ja nei liczę ile robiłam

http://elementalbynature.wordpress.c...rcut-a-how-to/ - a tutaj jeden kucyk, o którym tez wspomniałam
AmaiMomo, Ludwila - sorki za pomylenie Was , teraz dopiero sobie przypomnialam, ze Amai ma przeciez krotkie wlosy Ludwila - dzieki za linki! Ta metode kucykowa to znam i rzeczywiscie funkcjonuje ona dosyc dobrze. Jest jeszcze podobna metoda ale bez kucyka: http://www.youtube.com/watch?v=vO1Kt...eature=related, na filmiku z pomoca fryzjerki, ale samemu tez sie da Jak bym miala dlugie wlosy to bym ciachnela, ale mam takie do ramion, wiec moze byc potem placz
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:43   #2038
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

.

Edytowane przez 794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Czas edycji: 2012-11-18 o 13:50
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 09:26   #2039
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Kat, jaka tam odpowiedzialna, nawet jesli, to takie sprawy mozna na priwie zalatwiac. A tak szczerze - wierz mi, ze to nie o ten jeden incydent chodzi, bo kazdy kto ma troche empatii zauwazyl juz wczesniej, ze cos tu jest nie halo.
Co do zdjec - przykra sprawa. Ja mam na to sposob - nie ma mnie w necie po prostu nigdzie. Nie mam kont na zadnym portalu spolecznosciowym nawet - wiem, wiem, jestem odludkiem. Ale wierz mi, ze jak teraz sa klopoty, to co bedzie w pozniejszym zyciu, kiedy bedziemy np, robily kariere jako np. prawniczki, nauczycielki, urzedniczki i ktos bedzie chcial nam zaszkodzic? Ja mam bzika na punkcie prywatnosci bo wiem ile zla jest na tym swiecie
Ale mimo to
Ja już twarzy więcej nie pokażę -jak się sprawa wyjaśni z tą kradzieżą to i tamte znikną. Przykro mi, bo blogowania się odechciewa, a sprawiało mi to trochę przyjemności...
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
podbieranie czyiś zdjęć jest żałosne. ale takich widac nie brakuje.
mam nadzieję, że to nie była typowa kradzież tylko pomyłka że to jakieś dziecko, które nie miało pojęcia o prawie autorskim, że przeprosi i grzecznie usunie zdjęcia. Dziś mi już trochę ciśnienie opadło, co i tak nie zmienia faktu, że to moje zdjęcie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:20   #2040
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Kat123, a może rób coś na kształt znaków wodnych na zdjęciach? Myślę, że to może trochę zniechęcić potencjalnych złodziei.

Ja tak robiłam na moim blogu, ale opuściłam go ponieważ jakoś nie mam weny, by tam cokolwiek pisać.



...śniło mi się, że mam długie blond włosy i wychodzę za mąż.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.