Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-30, 19:31   #601
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Lizaczku, limitki będą we wrześniu, ale nie wiadomo kiedy. Teraz są resztki/wyprzedaże poprzednich. Ale nic za serce nie łapie
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 19:36   #602
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

A, miałam wam odpowiedzieć w sprawie echów/ehów, chachów/hahów itp.

Nie będę mędrkować, nie wiem w tej chwili, na wyczucie jest eh i ach, internetowy sjp dopuszcza i ech i eh, ha i cha. Ale tylko hi i ach.

Osobiście nie mam do tego słownika zaufania, a moje są w innym mieszkaniu. Jak się do nich dobiorę to sprawdzę i Wam powiem na 100%.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 19:39   #603
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa- dzięki, a bez moich kotów to nie wiem co bym zrobiła, szczególnie bez tej czarnej ;D mam ją 4 lata i jeszcze nie było dnia żeby nie było "wojny" o nią z moją siostrą

ewalucja- dzięki

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Dodi, Ty to jesteś normalnie chyba pani domu na pełnym etacie Co rusz na piszesz, że coś myjesz sprzątasz, gotujesz, pieczesz... Podziwiam
powiem tak : gotować uwielbiam, lubie wyszukiwać nowe przepisy tylko zazwyczaj jest tak że mama marudzi, że znowu coś wymyśliłam ;D sprzątać nie lubie ale jeszcze bardziej nie lubie jak jest brudno ( w roku szkolnym to już wgl bo nie moge sie skupić na uczeniu sie do sprawdzianu jak mam bałagan w pokoju) ale okna to ja bym mogła myć codziennie
gorzej jak będę mieszkała na swoim to ciekawe czy będzie mi sie tak chciało

ameljja- podoba mi się

Mgiełka- no z lewą ręką jest faktycznie problem żeby namalować coś na prawej ale mniej więcej dałam rade zrobić w miare taki sam wzorek jednak chyba wolę odręcznie coś zmalować niż sie denerwować przy stempelkowaniu

Prezes - ja ostatnio mam "faze" na wszystko co niebieskie, jeszcze kilka miesięcy temu miałam jedną rzecz z elementami niebieskiego a teraz otwieram szafe i niebiesko mi Mój Borys szybko rośnie, waży 3 kg ( mam taką manie ważenia moich zwierzaków, ostatnio nawet z bratem wpadliśmy na taki pomysł żeby koty zmierzyć od czubka nosa do końcówki ogona )

meowa- ciesze się, że ci się podoba

ala- dzięki fajny róż

Lain -

a ja wcinam kukurydze w kolbie i wgl rozwaliłam sobie nogę, zdrapałam mooooocno przednią część podudzia - chociaż mam pretekst żeby nie iść na rozpoczęcie w spódnicy ( jak ja sie dusze w tych wszystkich spódnicach i sukienkach )
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 19:44   #604
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
w kubkach się zakochałam, do są dużeeeee
były jeszcze zielone ale trzy to mi kompletnie nie potrzebne
w sumie te też zbędne ale sa śliczne
też lubie duże
a kocham takie niskie ale wielkie jak miski *_* szkoda tylko że żadnego takiego nie mam



Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Nowe dziecko!
*______________*



Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Pomalowałam wzornik i jest o wiele brzydszy, niż w butelce
Na pazurkach na razie nie pokażę, bo bym chyba tego nie zmyła przez tydzień . Poza tym dopiero skończyłam malowanie
pokaż na wzorniku


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Złamanie już nie boli teraz niech sobie odrasta
to dobrze, powoli odrośnie



Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
gorzej jak będę mieszkała na swoim to ciekawe czy będzie mi sie tak chciało
odpowiem Ci że NIE
chociaż ja się bardziej porządna zrobiłam na studiach, a teraz w mieszkaniu to nie ma że boli tylko ściera i sprzątam.


Cytat:
a ja wcinam kukurydze w kolbie i wgl rozwaliłam sobie nogę, zdrapałam mooooocno przednią część podudzia - chociaż mam pretekst żeby nie iść na rozpoczęcie w spódnicy ( jak ja sie dusze w tych wszystkich spódnicach i sukienkach )
kukurydza
też mam i to dwie, ale w lodówce
jak załatwiłas nogę?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 19:48   #605
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 12:23
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 19:49   #606
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

no z tym to jest masacra bo ja nienawidzę myć garów więc na razie tego nie robie

a bo mam dziś jakiś kaleczny dzień 2 razy sie w drzwi walnęłam, a nogę rozwaliłam tak że szłam sobie elegancko i w pustaka walnęłam i mi sie skóra zdarła, mam ogromny zdarty placek i to w bardzo widocznym miejscu wiec spódnica odpada
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 19:50   #607
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
też lubie duże
a kocham takie niskie ale wielkie jak miski *_* szkoda tylko że żadnego takiego nie mam
Mam taki, ale wole te wysokie i duże Ale znaleźć fajny duuuuży kubek bez napisu ChRL graniczy z cudem
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 19:53   #608
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Śnieguś, no niestety moje pazury już tak mają, że jeśli kwadraty, to na króciutko, a jeśli migdałki, to max na 3 mm... Nie wiem, za co mnie tak pokarało, ale u mnie każdy paznokieć ma inny kształt tunelu, na to dochodzą jeszcze poprzeczne bruzdy, co razem sprawia, że długie paznokcie wyglądają u mnie po prostu źle
(...)
Nie posiadam się z radości, że kolejna po My Blue wysoce irytująca swoim zachowaniem persona na tym wątku, sama się z niego wyeliminowała
Ale zawsze ładnie wyglądają Czy ja dobrze pamiętam, ze zaczywnałaś z ilościa lakierów policzalną na palcach?

Ja też
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
słabe jakościowo bo z kamerki z laptopa, ale widać długość

i postanowione, że przyciemniam przed 1 października i wtedy też podetnę jeszcze centymetr, może dwa
nie zależy mi tak na długości, jak na tym żeby były zdrowsze
Bardzo fajnie obcięte

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przedstawiam Wam moje czekoladki mleczne W słońcu, cieniu i z lampą
Rzeczywiście czekoladka! Ale kształt boski.
Pięknie dłoń układasz

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
A propos gel looka to ja odziedziczyłam ten . Nie wiem dlaczego ma niskie oceny, bo jest fajny. A jak przedłuża lakier...
Przedłuża trwałość, to fakt, ale w połowie opakowania staje się tak gęsty, ze bąbelkuje, i nie da się go wybrać z flaszki przy 1/3. Mało wydajny

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Nie rób smaka
ładniutkie pazurki
Czemu?

Nie trudne to. A wyszły obłędnie pyszne. Pyszniejsze niż wyglądają.

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Wróciłam z biegania... ałłł...moje noogi
no brawo brawo!
Boleć to jutro będzie
Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
Śniegowa- dzięki, a bez moich kotów to nie wiem co bym zrobiła, szczególnie bez tej czarnej ;D mam ją 4 lata i jeszcze nie było dnia żeby nie było "wojny" o nią z moją siostrą
(...)


powiem tak : gotować uwielbiam, lubie wyszukiwać nowe przepisy tylko zazwyczaj jest tak że mama marudzi, że znowu coś wymyśliłam ;D sprzątać nie lubie ale jeszcze bardziej nie lubie jak jest brudno ( w roku szkolnym to już wgl bo nie moge sie skupić na uczeniu sie do sprawdzianu jak mam bałagan w pokoju) ale okna to ja bym mogła myć codziennie
gorzej jak będę mieszkała na swoim to ciekawe czy będzie mi sie tak chciało
Koty sa cudowne

Ja też lubię gotować i eksperymentować w kuchni. Nauczyłam się tak jak miałam jakieś 17-18 lat. Młoda natomiast już dużo umie.

No więc... Pomalowałam paznokcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6466.jpg (66,9 KB, 75 załadowań)
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 19:58   #609
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
A mogę jutro? Strasznie nie chce mi się wyjmować aparatu
jasne, nie ma sprawy!



Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
no z tym to jest masacra bo ja nienawidzę myć garów więc na razie tego nie robie

a bo mam dziś jakiś kaleczny dzień 2 razy sie w drzwi walnęłam, a nogę rozwaliłam tak że szłam sobie elegancko i w pustaka walnęłam i mi sie skóra zdarła, mam ogromny zdarty placek i to w bardzo widocznym miejscu wiec spódnica odpada
to faktycznie, chociaż ja ostatnio przeszłam samą siebie - zamykałam drzwi od balkonu i kichnęłam. i oczywiście musiałam natrafić na drzwi...



Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Mam taki, ale wole te wysokie i duże Ale znaleźć fajny duuuuży kubek bez napisu ChRL graniczy z cudem
oooooooo, ja muszę sobie taki kiedyś w końcu sprawić, choruję na taki od paru lat

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie obcięte
dziękuję
standardowe na prosto - zyskały wizualnie na objętości, co mnie niesamowicie cieszy



Cytat:
Przedłuża trwałość, to fakt, ale w połowie opakowania staje się tak gęsty, ze bąbelkuje, i nie da się go wybrać z flaszki przy 1/3. Mało wydajny
uuu, to essence odpada.



Cytat:
Ja też lubię gotować i eksperymentować w kuchni. Nauczyłam się tak jak miałam jakieś 17-18 lat. Młoda natomiast już dużo umie.
ja się nauczyłam jak poszłam na studia i miałam w końcu dość odgrzewanego jedzenia.



Cytat:
No więc... Pomalowałam paznokcie.
świetnie pomalowane!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:02   #610
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa- no mnie mama sporo uczy ale jak zapytam jej o przepis to : "a skąd ja mam to wiedzieć, przecież wiesz, że ja wszystko na oko robie" - nawet zalewe do ogórków

smoothly- hahaha.. to musiało być dobre, pamiętam jak mama szła taka zamyślona po podwórku z głowo spuszczoną w dół i jak ją podniosła to przywitała się z trzepakiem
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:06   #611
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 12:23
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 20:06   #612
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
smoothly- hahaha.. to musiało być dobre, pamiętam jak mama szła taka zamyślona po podwórku z głowo spuszczoną w dół i jak ją podniosła to przywitała się z trzepakiem
było, śmiałam się jak głupia, tylko co najgorsze - czerowna plama i ,,śliwa'' na czole...
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:06   #613
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa - no no no, ale sobie Moneta strzeliłaś nenufary pełną gębą!
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:08   #614
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

odgrzewane jedzenie jest okropne, jak mam do 16 lekcje to u mnie w domu jest już dawno po obiedzie, ja ziemnieków nie lubie a co dopiero odgrzewane, fuuuuuuuuj !

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

dobra zmykam na chwile, musze włosy umyć żeby sobie swobodnie wyschły i posmaruje sobie noge bo siniaczek gwarantowany ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:08   #615
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No więc... Pomalowałam paznokcie.
GENIALNE!:s lina:
Czym robiłaś?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:11   #616
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
odgrzewane jedzenie jest okropne, jak mam do 16 lekcje to u mnie w domu jest już dawno po obiedzie, ja ziemnieków nie lubie a co dopiero odgrzewane, fuuuuuuuuj !
ja zawsze miałam 2 lewe ręce go gotowania, a przynajmniej tak mi wmawiano, aż poszłam na studia i zaczęła kombinować, mieszać smaki i o mamuniu... pokochałam gotowanie, pieczenie, kuchnię i gary
a moje jedzenie to były zupki pasteryzowane, pierogi, krokiety i ewentualnie schabowe jak mnie naszło
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:13   #617
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
wstawiam Wam moje
jeden lakier a różnie go widać w różnym świetle
i moje nowe kubki fajne co?
hmmmm czy ten lakier jest różowy ?

hehehe to z miłości te podśmiechujki

Aleeeeeeeee kubki, w pepco! Ja mam pepco nawet dwa idę szukac jutro. Uwielbiam takie duże

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Nowe dziecko!
kiedy zaczynasz masowa produkcję? I co się dodaje żeby brokat nie opadał?? Może ty wiesz bo gdzieś kiedyś czytałam chyba ale nie pamiętam...

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Pomalowałam wzornik i jest o wiele brzydszy, niż w butelce
ojej szkoda...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:14   #618
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

no brawo brawo!
Boleć to jutro będzie

Koty sa cudowne

No więc... Pomalowałam paznokcie.

a będzie pewnie, jestem na to gotowa jutro też biegam...

zgadzam się, koty są cudowne


o matko... jestem zachwycona.. są piękne
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:16   #619
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 12:23
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 20:32   #620
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
Mgiełka- no z lewą ręką jest faktycznie problem żeby namalować coś na prawej ale mniej więcej dałam rade zrobić w miare taki sam wzorek jednak chyba wolę odręcznie coś zmalować niż sie denerwować przy stempelkowaniu
heheh no a ja jestem zdecydowanie stempelkowa... zwłaszcza, ze wkurza mnie jak coś nie jest "tak samo" na obu rękach albo coś...
ja na prawdę chyba mam jakiś lekki przypadek OCD..

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem... Tym razem mieszałam lakiery, więc brokat chyba nie powinien opaść na dno.
Jak się dowiesz, czego trzeba dodać, to koniecznie daj znać!
heh jak tylko się kiedyś dowiem to będę dawać znać


A tak w ogóle... aleeeee mam ładnie paznokcie pomalowane Potem Wam pokaże niech trochę przeschną
tylko coś mi się chyba średnio równo wypiłowało... hmm

Oczywiście jak zobaczyłam paznokcie Śniegowej to - nie wcale nie mam tak ładnei pomalowanych Śnieguś coś ty znowu wymodziła
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-08-30 o 20:36
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:41   #621
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

śniegowa- dzieło sztuki

smoothly - no pierogi fajna sprawa, mi to długo schodzi bo nie mam wprawy ale moja mama to 30 min = rozrobienie ciasta i zrobienie 150 szt. pierogów
ale jest coś co robie lepiej od mamy ( przynajmniej tak twierdzi tata) - kluski śląskie
ostatnio robiłam knedla z twarogiem na słodko, a to papryke faszerowaną, a to zapiekanke - lubie wymyślać ;D


---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

no moim stempelkiem albo sie nie da albo ja jakaś nie ten teges jestem bo nie wychodzi to za nic w świecie ;/

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Mgiełka- no pokazuj koniecznie;D ja to myśle, że śniegowej po tym zakwasie od bułek przyszedł pomysł na takie cudo ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:44   #622
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
smoothly - no pierogi fajna sprawa, mi to długo schodzi bo nie mam wprawy ale moja mama to 30 min = rozrobienie ciasta i zrobienie 150 szt. pierogów
ale jest coś co robie lepiej od mamy ( przynajmniej tak twierdzi tata) - kluski śląskie
ostatnio robiłam knedla z twarogiem na słodko, a to papryke faszerowaną, a to zapiekanke - lubie wymyślać ;D
ja z mamą pierogi lepię zawsze, koło godzinki schodzi, ale mama to się ze mnie śmieje że ja jak maszynka sklejam że łądne, równiutkie, no - pierożki idealne *_*
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:44   #623
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Widzę, że moda jeszcze nie było
Lolli,dziękuję za częściowe wyjaśnienie wątpliwości eh/ech, ach ;D
Śniegowa
Smooth, włoski też podcinam, w sobotę
Lain
Coś jeszcze miałam...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:47   #624
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

jutro musze wybrać sie po małe zakupy - skończyło mi się mleczko do demakijażu ( mleczko idealne ! ) i wypatrzyłam piękne buty na jesień ;D chcę je!
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:51   #625
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Smooth, włoski też podcinam, w sobotę
dobrze jest?
ile podcinasz?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 20:54   #626
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
dobrze jest?
ile podcinasz?
Dobrze
A nie wiem, pogadam z fryzjerką. Chcę zmniejszyć różnice między warstwami, poleci z 5cm albo i więcej
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 21:12   #627
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Dobrze
A nie wiem, pogadam z fryzjerką. Chcę zmniejszyć różnice między warstwami, poleci z 5cm albo i więcej
to się cieszę, dziękuję
ja w sumie mam teraz jedną warstwę i minimalnie (mama mówi że może z milimetr, dwa) wycieniowane końcówki z poprzedniego cięcia

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

kolejna (najnowsza) negatywna opinia evelinki - KLIK
dwa opakowania.. wina formaldehydu? niech się ludzie najpierw dowiedzą cokolwiek o tej substancji i jej zawartości dopuszczalnej w produktach a ile jest w odżywce.....
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 21:21   #628
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Jedna dziewczyna pisze, że za pierwszym razem po evelince bolały ją paznokcie i drętwiały jej ręce. Co nie przeszkodziło jej oczywiście stosować jej dalej
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 21:22   #629
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

doti jakie mleczko?

Sniegowa cudo! jak to zrobiłaś?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 21:23   #630
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Przedstawiam Wam moje czekoladki mleczne W słońcu, cieniu i z lampą


Przepysznie wyglądają Zwłaszcza na Twoich pięknych pazurkach.
Powiedz, jak Ci się używa tego lakieru? Ile warstw potrzebujesz i jak długo schnie?

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
super wyglądają

wstawiam Wam moje
jeden lakier a różnie go widać w różnym świetle
i moje nowe kubki fajne co?
Dziękuję

To taki brudny róż czy fiolet bardziej?

Kiedyś, kiedy spijałam dziennie herbatę hektolitrami, też byłam miłośniczką takich wielkich kubków

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Nowe dziecko!
Wow! Istny cyrk!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
t
ja kończę na dziś
czas sie spakować
wypachnić
bo weekend w Karpaczu
nie spamujcie za dużo proszę

Miłego weekendowania

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Jakie są teraz fajne limitki? Jadę jutro do rossmanna i natury po zmywacz i biały lakier do stempli. Na co zwrócić jeszcze uwagę?
W Rossach jest dostępna limitka Essence Miami roller girl.
Jaki biały lakier? Po ilu warstwach kryje?

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
powiem tak : gotować uwielbiam, lubie wyszukiwać nowe przepisy tylko zazwyczaj jest tak że mama marudzi, że znowu coś wymyśliłam ;D sprzątać nie lubie ale jeszcze bardziej nie lubie jak jest brudno ( w roku szkolnym to już wgl bo nie moge sie skupić na uczeniu sie do sprawdzianu jak mam bałagan w pokoju) ale okna to ja bym mogła myć codziennie
gorzej jak będę mieszkała na swoim to ciekawe czy będzie mi sie tak chciało
Nie będzie, uwierz mi
Ja w domu byłam goniona do sprzątania. Obecnie nienawidzę tego robić. Nawet proboszcz, który udzielał nam ślubu, kazał nam zakupić zmywarkę, żebyśmy się nie kłócili o to, kto ma pozmywać

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale zawsze ładnie wyglądają Czy ja dobrze pamiętam, ze zaczywnałaś z ilościa lakierów policzalną na palcach?

No więc... Pomalowałam paznokcie.
Dobrze pamiętasz Teraz jest ich coś koło 60 z hakiem, licząc już z topami i odżywkami. Not bad!

Śniegowa, rzadko bo rzadko tworzysz jakieś "wzorki". Ale jak już coś wymalujesz, to po prostu czacha dymi

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ja na prawdę chyba mam jakiś lekki przypadek OCD..
Lekki, powiadasz?
Za to Twoje paznokcie wyglądają lepiej niż zrobione w PS


Nie mówcie o gotowaniu, bo ja mam do tego dwie lewe ręce i to jest taki trochę mój kompleks

I ja też się zbieram do fryzjera... Nie chcę, bo mi do wymarzonej długości jeszcze trochę brakuje, ale końcówki już błagają o nożyczki
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.