U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-04, 18:31   #1351
tanizaki
Wtajemniczenie
 
Avatar tanizaki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: GZM
Wiadomości: 2 505
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Na prośbę sheepki zdaję recenzję z używania Tanaki Bio-essence
Minęło dosłownie kilka dni odkąd zaczęłam stosować, a już widać różnicę, jak dla mnie diametralną, ponieważ z kropkami wokół ust walczę od ponad 3 MIESIĘCY!
Kolejne zdjęcia wrzucę za tydzień albo za dwa tygodnie narazie nie jest idealnie, ale chciałam pokazać, że to nie bajka, tanaka naprawdę działa i szczerze jest to pierwszy azjatycki kosmetyk, z którego jestem naprawdę zadowolona i którego działanie mogę określić jako WOW

Wszystkie zdjęcia robione z rana, po przebudzeniu, w tym samym świetle. Na jednym zdjęciu z nosem pokazałam więcej twarzy, żeby było widać jak fajnie się ujednolicił kolor na całej buzi
Wiem, że nie jest idealnie, więc proszę się nie śmiać, trochę mam tremę przed pokazywaniem się bez makijażu na forum
Jest różnica i to jaka
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach."

INSTAGRAM
tanizaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 18:33   #1352
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Dzięki
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 19:19   #1353
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.I

Dziewczyny znalazlyscie moze jakis lepszy/tanszy odpowiednik Cure? Potrzebuje czegos do czestego stosowania

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 19:29   #1354
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
A opalać się nienawidzę i mnie to nudzi, dodatkowo opalam się straaaasznie wolno, więc akurat tutaj mam łatwo zrezygnować
mam tak samo. + opalam się na czerwono. za blond czasów wyglądałam mniej więcej tak: http://images2.wikia.nocookie.net/__...iggycandid.jpg

kurczę, ja już mam i tomatoxa (i o dziwo działa! nie spodziewałam się aż takiego efektu. ale może to dlatego, że trzymam zawsze dłużej niż zalecane) i całe opakowanie aptecznego kremu rozjaśniającego, i ślimaka, i dwa kremy nawilżające, i nie mam już tego kiedy nakładać, dlatego przestańcie kusić
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 21:01   #1355
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Na prośbę sheepki zdaję recenzję z używania Tanaki Bio-essence
Minęło dosłownie kilka dni odkąd zaczęłam stosować, a już widać różnicę, jak dla mnie diametralną, ponieważ z kropkami wokół ust walczę od ponad 3 MIESIĘCY!
Kolejne zdjęcia wrzucę za tydzień albo za dwa tygodnie narazie nie jest idealnie, ale chciałam pokazać, że to nie bajka, tanaka naprawdę działa i szczerze jest to pierwszy azjatycki kosmetyk, z którego jestem naprawdę zadowolona i którego działanie mogę określić jako WOW

Wszystkie zdjęcia robione z rana, po przebudzeniu, w tym samym świetle. Na jednym zdjęciu z nosem pokazałam więcej twarzy, żeby było widać jak fajnie się ujednolicił kolor na całej buzi
Wiem, że nie jest idealnie, więc proszę się nie śmiać, trochę mam tremę przed pokazywaniem się bez makijażu na forum
Wowow Zmniejszone pory!!! Kupujęęęęęe!
W ogóle to masz prześliczną jasną, gęstą skórę

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
A opalać się nienawidzę i mnie to nudzi
Witaj w klubie

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Kurcze, droga ta Tanaka
Coś za coś

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Jakoś tak się stało nawet nie pamiętam już jak to było. Grzywkę mi chciała przeczesać i zahaczyła szczotką, cały się nie urwał ale 2/3 skóry zwisał sobie na 1/3 , krew ciekła. Ale to byłooo z 5 lat temu mam małą blizne ale maluje brwi to nie widać
Tez bym zabila


Normalnie jestem zachwycona Oriental Gold BB, jeszcze nie uzywalam tak calkowicie niewidocznego BB na twarzy
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 21:07   #1356
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

chiao a co to znaczy gesta skora hehe ??

mi tez sie te skiny podobaly, mam miniaturki
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 21:25   #1357
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Na prośbę sheepki zdaję recenzję z używania Tanaki Bio-essence
Minęło dosłownie kilka dni odkąd zaczęłam stosować, a już widać różnicę, jak dla mnie diametralną, ponieważ z kropkami wokół ust walczę od ponad 3 MIESIĘCY!
Kolejne zdjęcia wrzucę za tydzień albo za dwa tygodnie narazie nie jest idealnie, ale chciałam pokazać, że to nie bajka, tanaka naprawdę działa i szczerze jest to pierwszy azjatycki kosmetyk, z którego jestem naprawdę zadowolona i którego działanie mogę określić jako WOW

Wszystkie zdjęcia robione z rana, po przebudzeniu, w tym samym świetle. Na jednym zdjęciu z nosem pokazałam więcej twarzy, żeby było widać jak fajnie się ujednolicił kolor na całej buzi
Wiem, że nie jest idealnie, więc proszę się nie śmiać, trochę mam tremę przed pokazywaniem się bez makijażu na forum

super kochana! To jesteśmy dwie, które się cieszą efektami po Tanace Na razie dwie... bo widzę, że laski kusimy Ale to dobrze, bo może pomoże też i innym
A ja ją kliknęłam w chwili desperacji nie czytając recenzji ani nic Raz kozie śmierć Zaryzykowałam myśląc, że jeśli jest taka droga to musi działać No i działaaaa I to bardzo szybko... stosując nawet tylko na noc Cieszę się, że odkryłam to cudo metice ale Ty masz ładną cerę mimo wszystko! Jeszcze troszkę czasu z Tanaką i w ogóle krycia żadnego nie będziesz potrzebować Dzięki, że wstawiłaś fociaki
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 21:35   #1358
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
chiao a co to znaczy gesta skora hehe ??

mi tez sie te skiny podobaly, mam miniaturki
Nooo, taka o gladkiej idealnej powierzchni, bez rozszerzonych porow wlasnie

Dokupie sobie jeszcze probke tego drugiego Golda :P
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 21:41   #1359
tanizaki
Wtajemniczenie
 
Avatar tanizaki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: GZM
Wiadomości: 2 505
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Nooo, taka o gladkiej idealnej powierzchni, bez rozszerzonych porow wlasnie

Dokupie sobie jeszcze probke tego drugiego Golda :P
którego?
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach."

INSTAGRAM
tanizaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 21:46   #1360
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez tanizaki Pokaż wiadomość
którego?
jest gold oriental
i gold oriental plus
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 21:49   #1361
tanizaki
Wtajemniczenie
 
Avatar tanizaki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: GZM
Wiadomości: 2 505
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
jest gold oriental
i gold oriental plus
o, dziękuję Nie widziałam bo ja dopiero raczkuję w świecie BB.
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach."

INSTAGRAM
tanizaki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 22:48   #1362
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
metice zawsze chcialam miec kolczyk tam ale potem wyjme i bedzie dziura
a mam juz w pepku
za to pepek przykryje a buzi nie, wiesz o co mi chodzi

kurcze moze sie skusze na ta tanake na dzien bo na noc uzywam tego effaclaru
tez ogarnęłam pępek a teraz tatuaż za mną chodzi ale biały
Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Ja miałam w brwi ale fryzjerka mi wyrwała szczotką
zabiłabym normalnie

Kurczę kusi mnie ta Tanaka i Inchloss zresztą też muszę zacząć w lotka grać
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 00:09   #1363
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Tak na prawdę to nie wiem co to za firma ten VOV Dość znana Koreańska firma ale nie na wizażu. Ich skarpety były najtańsze więc je kupiłam i tyle
Ta Tanaka jest świetna, ale qurcze ja na serio nie mam gdzie tego wcisnąć Muszę poczekać aż zużyję trochę tych moich kosmetyków
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 00:51   #1364
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Bio-essence Tanaka White Ultimate Whitening Spot & All fading cream

ma w składzie parafinę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bio-essence-ultimate-whitening-all-spots-fading-cream-8756.jpg (28,3 KB, 49 załadowań)
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 06:29   #1365
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
Bio-essence Tanaka White Ultimate Whitening Spot & All fading cream

ma w składzie parafinę
Kurde no...i mnie ostudziląś trochę
Teraz będe sie zastanawiać, czy brać czy nie...unikam parafiny jak tylko sie da ( nie jestem pewna czy mnie zapycha) tak profilaktycznie unikam
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 07:35   #1366
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny a czy któraś zwas kupowała jakieś kremu przeciwzmarszczkowe z azjatyckich?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 08:13   #1367
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
Inchloss zresztą też
Napalam się na inchloss od dłuższego czasu też działa to to cudo w ogóle?

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy któraś zwas kupowała jakieś kremu przeciwzmarszczkowe z azjatyckich?
Kupiłam żmiję Mizona i po trzech użyciach na noc byłam jak pepperoni pizza
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 08:43   #1368
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Napalam się na inchloss od dłuższego czasu też działa to to cudo w ogóle?

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------



Kupiłam żmiję Mizona i po trzech użyciach na noc byłam jak pepperoni pizza

a co dokladnie sie dzialo
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 08:49   #1369
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Z pamiętnika użytkownika żelu ślimakowego Mizona:
ślimakowa zaraza atakuje kolejne części mojej twarzy. Z uwagi na fakt , że na brodzie nie mam wolnego centymetra pryszcze upodobały sobie przestrzeń pod nosem.
Oho i coś się zaczyna dziać na policzku.

Jutro w pracy będę piękna.

Mimo to, nie poddam się
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 08:49   #1370
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Ja chyba muszę jakąś artylerię wziąć, żeby coś ruszyło.
Tylko wolę od jakiś smarowideł zacząć, a nie od razu Izotek jak mi proponowała. Bo szczerze to kuracja nim jest chol**** droga...
u mnie swego czasu było tak źle, że dermatolog też mi chciała retinoidy przepisać, ale twardo się zaparłam i dałam radę jakoś bez nich.
Też używałam effaclaru i produktów z BU - serum lemon, migdałowe, krem rozjaśniający z azelo/bha i toniki z kwasami - niestety bez efektów...


Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
http://www.ebay.co.uk/itm/SKIN79-Whi...item336badda11

mial ktos?
lubie skin79 jako firme, maja dobre kosmetyki[COLOR="Silver"]

ja miałam kilka próbek, jakoś bez rewelacji - plus zapchało mnie po dwóch dniach

Cytat:
Napisane przez tanizaki Pokaż wiadomość
Jest różnica i to jaka
dziękuję

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dzięki
spokoo

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Wowow Zmniejszone pory!!! Kupujęęęęęe!
W ogóle to masz prześliczną jasną, gęstą skórę :
dziękuję za komplementy ale naprawdę nie jest jakoś mega super

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
super kochana! To jesteśmy dwie, które się cieszą efektami po Tanace Na razie dwie... bo widzę, że laski kusimy Ale to dobrze, bo może pomoże też i innym
A ja ją kliknęłam w chwili desperacji nie czytając recenzji ani nic Raz kozie śmierć Zaryzykowałam myśląc, że jeśli jest taka droga to musi działać No i działaaaa I to bardzo szybko... stosując nawet tylko na noc Cieszę się, że odkryłam to cudo metice ale Ty masz ładną cerę mimo wszystko! Jeszcze troszkę czasu z Tanaką i w ogóle krycia żadnego nie będziesz potrzebować Dzięki, że wstawiłaś fociaki
hehhe dzięi sheepka, bo gdyby nie Ty, to bym się nie przekonała pewnie do tanaki niby wszystkie kosmetyki mają działać, a na mojej buzi większość nie robiła zupełnie nic z tymi kropkami paskudnymi
dlatego, to że w ogóle coś ruszyło i to w takim tempie, to naprawdę cud
a cera jak cera, mogłoby być lepiej może trochę zbyt wymagająca jestem, ale pamiętam jak jeszcze dwa lata temu miałam cudownie jednolity blady kolor i żadnych niespodzianek.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
tez ogarnęłam pępek a teraz tatuaż za mną chodzi ale biały
ja też mam pępek zrobiony nad tatuażem myślę od jakiegoś czasu, ale boję się że po dwudziestu latach to będzie po prostu żałośnie wyglądać...


ma w składzie parafinę [/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Kurde no...i mnie ostudziląś trochę
Teraz będe sie zastanawiać, czy brać czy nie...unikam parafiny jak tylko sie da ( nie jestem pewna czy mnie zapycha) tak profilaktycznie unikam
hmm.. mnie większość kosmetyków zapycha - naprawdę olbrzymia większość. I trochę się bałam nakładać ze względu na parafinę, ale rozumowałam sobie tak, że przecież nie robiliny tak drogiego kremu na blizny potrądzikowe, ze składem, który by powodował wysyp... Powiem więcej - mam jedną taką gulę, która zaczęła mi się robić przed rozpoczęciem kuracji - na drugi dzień po smarowaniu się tanaką "pękła" i po kolejnych trzech dniach była już zaleczona, więc jak dla mnie to tanaka wręcz przyspiesza gojenie - standardowe u mnie zaleczenie takiego dużego ropiejącego pryszcza trwa około 1,5tygodnia a teraz został mi blady ślad, który znika
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 08:53   #1371
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
metice zawsze chcialam miec kolczyk tam ale potem wyjme i bedzie dziura
a mam juz w pepku
za to pepek przykryje a buzi nie, wiesz o co mi chodzi

kurcze moze sie skusze na ta tanake na dzien bo na noc uzywam tego effaclaru
no faktycznie dziurka zostaje ale powiem szczerze, że prawie już jej nie widać jak nałożę bebik, to już w ogóle śladu nie ma

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Ja miałam w brwi ale fryzjerka mi wyrwała szczotką
Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
no ja właśnie też teraz używam Effaclaru na zmianę z serum z BU ale mam zamiar zaraz odstawić.


Jakoś tak się stało nawet nie pamiętam już jak to było. Grzywkę mi chciała przeczesać i zahaczyła szczotką, cały się nie urwał ale 2/3 skóry zwisał sobie na 1/3 , krew ciekła. Ale to byłooo z 5 lat temu mam małą blizne ale maluje brwi to nie widać
chyba bym babie łeb urwała
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:04   #1372
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
dziewczyny poradzccie jak powinnam uzywac ampulki slimakowej. Wiem ze powinno sie ja uzywac na krem slimakowy ale takiego nie mam. Obecnie posiadam serum z witamina C z forever young http://www.forever-young.pl/30ml-10-...genu-147-p.asp. posiadam takze ten krem http://www.forever-young.pl/50ml-kre...dami-128-p.asp, kream nawilzajacy z mocznikiem Eucerin hyal-costam oraz probke Etude house collagenist (krem). Ampulke chce stosowac rano razem z ktoryms z w/w kosmetykow bo na noc uzywam kremu z kwasami z i wydaje mi sie ze ampulka bedzie sie z tym "gryzla"... Czy ktos ma pojecie w jakies kolejnosci stosowac kremy?
Nie wiem czy ktoś odp ale jak miałam całą serię to kolejność była ->krem->ampuła->żel->filtr albo bb. Co do innych kremów.. hmm, może najlepiej zaczynać od najmniej treściwych czyli od ampuły i piąć się w gęstości w górę? Bo tak na głupi rozum jak najpierw nałożysz coś co gęstość ma 10 razy większą niż ampuła to jak ma się taka wodnista konsystencja przebić..? Tak mi się wydaje.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
a co dokladnie sie dzialo
Zapchała mnie koszmarnie :/ nie wiem czemu, bo do czasu tego kremidła nie miałam absolutnie żadnych problemów z Mizon a mam nawet szampon.. Najpierw obudziłam się z taką "kaszką" jakby podskórną najbardziej na brodzie i czole, ale jakoś nie wpadłam na to żeby odstawić i używałam dalej, drugiego dnia zrobiły mi się wypryski po lewej stronie nosa, pod nosem, i na brodzie a trzeciego rano miałam już 3 bolące gule na czole i jedną na brodzie... ta na brodzie jak schodziła to była tragedia, po miesiącu chyba jak nie więcej dalej miałam strupa jakbym zaryła twarzą w beton

Musze w końcu zainteresować sie forum wymiankowym bo ten słoiczek użyty 3 razy to sprzedać średnio ale może ktoś się na coś podmieni. Tylko bardzo się boje bo nigdy nie zakładałam tam żadnego topiku i nie wiem czy sobie poradzę ;p
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:22   #1373
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny, czy są filtry azjatyckie bez silikonów?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:26   #1374
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Btw: znalazłam coś takiego http://www.ebay.pl/itm/secretKey-Sna...item485466ae3c

słyszał ktoś?? używał ktoś?? opinie jakieś gdzieś coś?? bo mnie mocno interesuje
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 11:34   #1375
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
Bio-essence Tanaka White Ultimate Whitening Spot & All fading cream

ma w składzie parafinę
O zesz..... To mnie troche ostudzilo :P ale w sumie skoro metice krzywdy nie zrobil, to powinno byc ok :P

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Napalam się na inchloss od dłuższego czasu też działa to to cudo w ogóle?
Kupiłam żmiję Mizona i po trzech użyciach na noc byłam jak pepperoni pizza
Ja uzywam zmijki tylko punktowo tam, gdzie trzeba bo wlasnie juz doszly mnie wczesniej sluchy, ze zapycha

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość
Musze w końcu zainteresować sie forum wymiankowym bo ten słoiczek użyty 3 razy to sprzedać średnio ale może ktoś się na coś podmieni. Tylko bardzo się boje bo nigdy nie zakładałam tam żadnego topiku i nie wiem czy sobie poradzę ;p
Czemu, mi sie udalo sprzedac na allegro pare rzeczy, ktorych kilka razy uzylam. Ale tez powinnam sie zainteresowac wyminakowym, bo juz prawie od roku nie udaje mi sie kilku rzeczy sprzedac =.=
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 11:35   #1376
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
Z pamiętnika użytkownika żelu ślimakowego Mizona:
ślimakowa zaraza atakuje kolejne części mojej twarzy. Z uwagi na fakt , że na brodzie nie mam wolnego centymetra pryszcze upodobały sobie przestrzeń pod nosem.
Oho i coś się zaczyna dziać na policzku.

Kurde, a mi nic sie po nim złęgo nie dzieje? Używam juz 3 tubke i zadowolona ( tfu, tfu ) jestem, a sklonność do wypryszczania mam niezłą...A od tokolo tygodnia używam w komplecie z kremem ślimakowym i jest jeszcze lepiej..no i ampułka powinna dojść jutro
Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość


hmm.. mnie większość kosmetyków zapycha - naprawdę olbrzymia większość. I trochę się bałam nakładać ze względu na parafinę, ale rozumowałam sobie tak, że przecież nie robiliny tak drogiego kremu na blizny potrądzikowe, ze składem, który by powodował wysyp... Powiem więcej - mam jedną taką gulę, która zaczęła mi się robić przed rozpoczęciem kuracji - na drugi dzień po smarowaniu się tanaką "pękła" i po kolejnych trzech dniach była już zaleczona, więc jak dla mnie to tanaka wręcz przyspiesza gojenie - standardowe u mnie zaleczenie takiego dużego ropiejącego pryszcza trwa około 1,5tygodnia a teraz został mi blady ślad, który znika
Kurde, tak pięknie Ci robi na buzi,że kliknę ją mimo tej parafiny. Trudno, najwyżej komuś oddam albo zamienię na coś...patrząc na efekt napalilam sie jak głupia na nią....niby z pryszczami nie mam problemu większego, ani z plamkami po, ale kilka przebarwien i pory mogłyby zniknąć wreszcie.
Ha, no i teraz slońce , to zaraz zrobię się cała w piegowate kropeczki znowu.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 11:44   #1377
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

kusicie ta Tanaka ale dla mnie cena zaporowa jak za 25g no moze gdybym miala gwarancje, ze naprawi mi twarz to bym sie pokusila.
Na ile te 25g +/- wystarczy?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 12:20   #1378
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
u mnie swego czasu było tak źle, że dermatolog też mi chciała retinoidy przepisać, ale twardo się zaparłam i dałam radę jakoś bez nich.
Też używałam effaclaru i produktów z BU - serum lemon, migdałowe, krem rozjaśniający z azelo/bha i toniki z kwasami - niestety bez efektów...



hmm.. mnie większość kosmetyków zapycha - naprawdę olbrzymia większość. I trochę się bałam nakładać ze względu na parafinę, ale rozumowałam sobie tak, że przecież nie robiliny tak drogiego kremu na blizny potrądzikowe, ze składem, który by powodował wysyp... Powiem więcej - mam jedną taką gulę, która zaczęła mi się robić przed rozpoczęciem kuracji - na drugi dzień po smarowaniu się tanaką "pękła" i po kolejnych trzech dniach była już zaleczona, więc jak dla mnie to tanaka wręcz przyspiesza gojenie - standardowe u mnie zaleczenie takiego dużego ropiejącego pryszcza trwa około 1,5tygodnia a teraz został mi blady ślad, który znika
ja się męczę z gulami od paru dni, na brodzie już nie wiem, czy coś mnie zapycha, czy to może stres i hormony (bo dużo stresu miałam ostatnio..) już czasem nie mam siły na tą moją skórę masakra.


Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
O zesz..... To mnie troche ostudzilo :P ale w sumie skoro metice krzywdy nie zrobil, to powinno byc ok :P
no niby parafina nie na początku... najgorsze że nie ma próbek nigdzie (nie mogę znaleźć na Gmarket )

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Kurde, tak pięknie Ci robi na buzi,że kliknę ją mimo tej parafiny. Trudno, najwyżej komuś oddam albo zamienię na coś...patrząc na efekt napalilam sie jak głupia na nią....niby z pryszczami nie mam problemu większego, ani z plamkami po, ale kilka przebarwien i pory mogłyby zniknąć wreszcie.
Ha, no i teraz slońce , to zaraz zrobię się cała w piegowate kropeczki znowu.
piegi są super!

_________________________ ____________

dotarły do mnie próbki Hera Mineral Multi BB Cream #2 i muszę powiedzieć, że kolor idealny (to drugi BB który tak idealnie się wtapia w moją skórę, po Lioele Water Drop - taki beżyk piękny, bez różu)
jedna próbka starczyła mi w sumie na 1 aplikację (one mają chyba tylko 1ml) i krycie nie jest bardzo mocne - potrzebowałam dodatkowo trochę korektora pod oczami i oczywiście na te wszystkie moje paskudne gule
ale efekt wypoczętej, ujednoliconej cery piękny niczym nie przypudrowywałam i trzymał się ładnie do wieczora, zero brzydkiego błyszczenia, a jednocześnie wcale nie dał płaskiego matu i nie podkreślił suchych skórek

jedynie co to muszę sprawdzić, czy nie będzie zapychał bo ma sporo silikonów
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)


Edytowane przez miss natasha
Czas edycji: 2013-05-05 o 12:26
miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 13:14   #1379
Ultraviolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultraviolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
kusicie ta Tanaka ale dla mnie cena zaporowa jak za 25g no moze gdybym miala gwarancje, ze naprawi mi twarz to bym sie pokusila.
Na ile te 25g +/- wystarczy?
A to przypadkiem nie jest forma "punktówki" a nie na cała mordkę?

Mnie tez kusi i to meeega

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
Z pamiętnika użytkownika żelu ślimakowego Mizona:
ślimakowa zaraza atakuje kolejne części mojej twarzy. Z uwagi na fakt , że na brodzie nie mam wolnego centymetra pryszcze upodobały sobie przestrzeń pod nosem.
Oho i coś się zaczyna dziać na policzku.

Jutro w pracy będę piękna.

Mimo to, nie poddam się

Mi się nie robiło za żadnym razem nic takiego o_0
I generalnie w przypadku Mizona poza żmiją nie zapycha mnie nic. A w przypadku ślimaka kiedy pierwszy raz zaczęłam stosować całą serię rano tylko w przeciągu 2 miesięcy może ciut dłużej wszystko miałam idealnie zaleczone i wyciszone. Jak coś chciało wyskoczyć (nowości głównie testuję na noc) to zazwyczaj 2 - 3 dni i po kłopocie i nie rozwijało się do extremalnych rozmiarów... Systematycznie wracam do serii a krem pod oczy i do twarzy (nie żel) to moje must have. Aczkolwiek muszeępowiedzieć że porów nie zmniejsza nie ważne jak długo stosowany.
Ultraviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 13:19   #1380
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Ultraviolet Pokaż wiadomość


Mi się nie robiło za żadnym razem nic takiego o_0
I generalnie w przypadku Mizona poza żmiją nie zapycha mnie nic. A w przypadku ślimaka kiedy pierwszy raz zaczęłam stosować całą serię rano tylko w przeciągu 2 miesięcy może ciut dłużej wszystko miałam idealnie zaleczone i wyciszone. Jak coś chciało wyskoczyć (nowości głównie testuję na noc) to zazwyczaj 2 - 3 dni i po kłopocie i nie rozwijało się do extremalnych rozmiarów... Systematycznie wracam do serii a krem pod oczy i do twarzy (nie żel) to moje must have. Aczkolwiek muszeępowiedzieć że porów nie zmniejsza nie ważne jak długo stosowany.
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Kurde, a mi nic sie po nim złęgo nie dzieje? Używam juz 3 tubke i zadowolona ( tfu, tfu ) jestem, a sklonność do wypryszczania mam niezłą...A od tokolo tygodnia używam w komplecie z kremem ślimakowym i jest jeszcze lepiej..no i ampułka powinna dojść jutro
No to ja nie wiem co mi jest
Poczekam jeszcze parę dni i jak się sytuacja nie unormuje to będę go musiała odstawić ...
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.