Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-05, 23:10   #211
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------


Dobrze wiedzieć,ja jeszcze nic nie miałam,tylko odlewki(próbki robione) tego olejku i jestem zachwycona

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------


Który krem z Algenista zachwalasz?

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------


Gratulacje
Jeszcze tylko dodam, że Overnight Restorative jest świetny, szczególnie z serum Concentrated Reconstructing. Taki duet dał mi efekty jak po kwasach, jednocześnie bez żadnych nieprzyjemnych konsekwencji. Usunął przebarwienia, nawilżył, twarz wygląda na bardziej wypoczętą, niespodzianki wyskakują rzadziej nawet jakiś czas po zakończeniu stosowania.
Ten na pory również fajny, ale trochę wysusza (choć mam i tak wysuszoną skórę, więc nie wiem, czy jestem rzetelnym źródłem informacji).
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 23:17   #212
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jeszcze tylko dodam, że Overnight Restorative jest świetny, szczególnie z serum Concentrated Reconstructing. Taki duet dał mi efekty jak po kwasach, jednocześnie bez żadnych nieprzyjemnych konsekwencji. Usunął przebarwienia, nawilżył, twarz wygląda na bardziej wypoczętą, niespodzianki wyskakują rzadziej nawet jakiś czas po zakończeniu stosowania.
Ten na pory również fajny, ale trochę wysusza (choć mam i tak wysuszoną skórę, więc nie wiem, czy jestem rzetelnym źródłem informacji).
I ten na pory rzeczywiście działał na pory? Bo jestem zrozpaczona tym, co mam na twarzy
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 07:23   #213
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45005281]
Ja jestem niska i mam lydy jak Pudzian. Nie zniecheca mnie to .
[/QUOTE]
Przy rozmiarze 34 na pewno nie jest tak źle .
Moje nogi jak kolumny doryckie , więc spódnic zasadniczo unikam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 09:55   #214
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Mac jest tylko w 3 Douglasach w PL



Z tym pyłkiem uwazaj, spróbuj najpierw na małej powierzchni czy uczulenia nie dostaniesz.





Przy taki samozaparciu musiało sie udać


---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Myślę, że ten sephorowy to bardziej na walkę z odwodnioną cerą, a Algenist wiadomo to już wyższa liga. Ale tak podoba mi się jego działanie (algenista) w połączeniu z kremem tej samej marki, że chyba jednak na niego się skuszę.
Ja swój krem Algenista kupiłam za złotóweczkę tylko musiałam kupić jakiś produkt tej firmy - wybrałam najtańszy zestaw z kremem pod oczy i czymś tam jeszcze, kosztował bodajże 269zł minus 20% (bo akurat były vipy)




Algenist firming and lifting cream.




Mam takie same odczucie takiej aksamitnej buźki z tym, że ja używam pod krem, ale czekam aż się olejek wchłonie. I leciutko wklepuję na przy kącikach oczu bo mam tam okropny przesusz, aż skóra się łuszczy i widzę że trochę pomaga (chociaż nie wiem czy jest to dozwolone )
Zazdroszczę udanego zakupu,wezmę przy okazji próbkę tego kremu,tylko czy on nie jest dla cer już zdecydowanie dojrzalszych(po 50ce)?
Ja stosuje solo i mojej buzi wystarcza, myśle,że zaszkodzić nie powinno jeśli Ty dodatkowo stosujesz krem i to z tej samej serii .

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jeszcze tylko dodam, że Overnight Restorative jest świetny, szczególnie z serum Concentrated Reconstructing. Taki duet dał mi efekty jak po kwasach, jednocześnie bez żadnych nieprzyjemnych konsekwencji. Usunął przebarwienia, nawilżył, twarz wygląda na bardziej wypoczętą, niespodzianki wyskakują rzadziej nawet jakiś czas po zakończeniu stosowania.
Ten na pory również fajny, ale trochę wysusza (choć mam i tak wysuszoną skórę, więc nie wiem, czy jestem rzetelnym źródłem informacji).
ten mnie teraz zainteresował,szkoda,że on line nie mozna prosić o zrobienie próbek
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 10:13   #215
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
ten mnie teraz zainteresował,szkoda,że on line nie mozna prosić o zrobienie próbek
Poszukaj jednak moze gdzies w lokalnej aptece . Ja tez chcialam ten krem (Overnight Restorative), ale nie nadaje sie dla mieszanej skory. To produkt typowo dla sucharkow. Krem bazuje glownie na masle shea. Nie rozjasni przebarwien (jesli Miss rozjasnilo to po prostu musiala miec malutkie te przebarwienia i skwalan zadzialal; sam skwalan rownie dobrze mozna kupic; u mnie skwalan nic nie daje), nie zmiejszy porow, nie wygladzi buzi. Ma za zadanie nawilzac i odzywiac. Moze zapychac. Jak masz bardzo sucha buzie to moze pomoc. Jak masz mieszana/tlusta buzie to moze Ci zrobic krzywde, dlatego uwazaj .

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
W tym tygodniu nie będę już w żadnym ch (jadę na weekend do mamusi ), ale we wtorek/ środę podjadę do Galerii Łódzkiej wykorzystać kupon z douglasa więc mogę zerknąć .
Dziekuje Ci bardzo . Spodnica juz w fazie zakupu jest.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Spodnica juz do mnie leci .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-02-06 o 10:08
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 10:20   #216
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45009552]Poszukaj jednak moze gdzies w lokalnej aptece . Ja tez chcialam ten krem (Overnight Restorative), ale nie nadaje sie dla mieszanej skory. To produkt typowo dla sucharkow. Krem bazuje glownie na masle shea. Nie rozjasni przebarwien (jesli Miss rozjasnilo to po prostu musiala miec malutkie te przebarwienia i skwalan zadzialal; sam skwalan rownie dobrze mozna kupic; u mnie skwalan nic nie daje), nie zmiejszy porow, nie wygladzi buzi. Ma za zadanie nawilzac i odzywiac. Moze zapychac. Jak masz bardzo sucha buzie to moze pomoc. Jak masz mieszana/tlusta buzie to moze Ci zrobic krzywde, dlatego uwazaj .

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------



Dziekuje Ci bardzo . Spodnica juz w fazie zakupu jest.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Spodnica juz do mnie leci .[/QUOTE]
James,dzięki.Mam mieszaną w kierunku suchej,odwodnioną,naczynk ową,widoczne zmarszczki wokół oczu i te nosowo-wargowe,a w ogóle do ta moja buzia.Masło she może trochę zapychać,ale zimą lubię bardziej treściwe kremy,bo mam cienką skórę i zaraz mi pierzchnie na mrozie,a przy tym naczynka się bardziej uwidaczniają.Przebarwien nie mam,a na nawilżaniu zależy mi,moja skóra tego potrzebuje.W aptekach w moim mieście nie widziałam nigdzie Algenista,więc muszę prosić w S.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 10:25   #217
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45009552]


Spodnica juz do mnie leci .[/QUOTE]

Super James, że masz ją. Na pewno będziesz w niej olśniewająco wyglądać. Ja to musiałabym najpierw ją przymierzyć, bo mogę problemtycznie wygladać. A że u nas jej nie ma, to szanse znikome.

Boli mnie głowa, gardło, mąż pojechał na poligon, dziecko chore i chanela nie mają on-line.
Ciężko ogólnie
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 10:28   #218
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
James,dzięki.Mam mieszaną w kierunku suchej,odwodnioną,naczynk ową,widoczne zmarszczki wokół oczu i te nosowo-wargowe,a w ogóle do ta moja buzia.Masło she może trochę zapychać,ale zimą lubię bardziej treściwe kremy,bo mam cienką skórę i zaraz mi pierzchnie na mrozie,a przy tym naczynka się bardziej uwidaczniają.Przebarwien nie mam,a na nawilżaniu zależy mi,moja skóra tego potrzebuje.W aptekach w moim mieście nie widziałam nigdzie Algenista,więc muszę prosić w S.
Moze to zabrzmiec glupio, wiec sie nie smiej, ale probowalas miodu? Na zimowe przesusze pomaga mi miod. Naturalnie mowa o prawdziwym miodzie, a nie jakichs miksach.

Co do suchych okolic oczu i zmarszczek to tez mam ten problem. Strivectin od Ciebie nie ruszyl mi linii pod oczami (na szyi tez nie). Mam cienka skore wokol oczu lubiaca sie przesuszac. Uzywam od kilku dni nowego kremu i po raz piewszy chyba w zyciu z kremu jestem zadowolona. Jest jak maslo. Rzeczywiscie nawilza. Ten.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Super James, że masz ją. Na pewno będziesz w niej olśniewająco wyglądać. Ja to musiałabym najpierw ją przymierzyć, bo mogę problemtycznie wygladać. A że u nas jej nie ma, to szanse znikome.
Chcesz fote jak ja dostane? Obecnie jestem bez telefonu normalnego (reklamacji ciag dalszy; dodam jednak, ze wyszlo na moje ), ale niedlugo powinnam juz go miec.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Boli mnie głowa, gardło, mąż pojechał na poligon, dziecko chore i chanela nie mają on-line.
Ciężko ogólnie
Prawie jak Trudne Sprawy .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 10:36   #219
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Pewnie, że chcę. Choć w duszy wiem, że to błąd, bo pewnie tak jej zapragnę, że spać mi nie będzie dawać. Bo już widzę się w niej. Ona + nude szpileczki i dopasowana bluzeczka i moja ulubiona czarna kopertówka. Ach, normalnie lata 60-te
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 10:51   #220
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------


Zazdroszczę udanego zakupu,wezmę przy okazji próbkę tego kremu,tylko czy on nie jest dla cer już zdecydowanie dojrzalszych(po 50ce)?
Ja stosuje solo i mojej buzi wystarcza, myśle,że zaszkodzić nie powinno jeśli Ty dodatkowo stosujesz krem i to z tej samej serii .

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------


ten mnie teraz zainteresował,szkoda,że on line nie mozna prosić o zrobienie próbek
Niby jest dla dojrzalszych cer , ale ja mam już prawie 38 lat, cerę suchą, odwodnioną, widoczne zmarszczki na czole i może się mylę, ale wydaje mi się że taki silniejszy krem raz na jakiś czas (właściwie w okresie zimowym po taki krem sięgam) jest u mnie wskazany. Wydaje mi się że dobrze mi robi taka kuracja.
Pamiętam że gdzieś przeczytałam, że skóra i tak przyjmuje tylko te składniki których potrzebuje, więc stosowanie takich kremów w młodszym wieku nie zaszkodzi, ale jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto, ale wydanej na niego złotóweczki nie będę żałować.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Super James, że masz ją. Na pewno będziesz w niej olśniewająco wyglądać. Ja to musiałabym najpierw ją przymierzyć, bo mogę problemtycznie wygladać. A że u nas jej nie ma, to szanse znikome.

Boli mnie głowa, gardło, mąż pojechał na poligon, dziecko chore i chanela nie mają on-line.
Ciężko ogólnie
Damon, a mogłabym spytać, skąd wiesz, że jej nie ma . Pytam, bo wczoraj wieczorem byłam przelotem w Rivierze i widziałam ją na wystawie, niestety nie miałam czasu wejść do środka.

No chyba, że chodzi Ci o rozm.34 za którym Jamestown dzwoniła
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 10:59   #221
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45009934]Moze to zabrzmiec glupio, wiec sie nie smiej, ale probowalas miodu? Na zimowe przesusze pomaga mi miod. Naturalnie mowa o prawdziwym miodzie, a nie jakichs miksach.

Co do suchych okolic oczu i zmarszczek to tez mam ten problem. Strivectin od Ciebie nie ruszyl mi linii pod oczami (na szyi tez nie). Mam cienka skore wokol oczu lubiaca sie przesuszac. Uzywam od kilku dni nowego kremu i po raz piewszy chyba w zyciu z kremu jestem zadowolona. Jest jak maslo. Rzeczywiscie nawilza. Ten.[/QUOTE]
Ja miód stosowałam na przesuszone i popękane usta tylko,to jeszcze z dzieciństwa porada mojej babci,na twarz nigdy nie stosowałam i nie wioem czy bym się skusiła,bo te klejenie chyba nie umiałabym wytrzymać.
Przykro mi,że nie pomógł StriVectin,a jest on dość mocny i wg mnie dla cery zdecydowanie dojrzałej i z "mocnym kopem",widocznie ta Twoja szyja już ma taką urodę,a nie zmarszczki

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Niby jest dla dojrzalszych cer , ale ja mam już prawie 38 lat, cerę suchą, odwodnioną, widoczne zmarszczki na czole i może się mylę, ale wydaje mi się że taki silniejszy krem raz na jakiś czas (właściwie w okresie zimowym po taki krem sięgam) jest u mnie wskazany. Wydaje mi się że dobrze mi robi taka kuracja.
Pamiętam że gdzieś przeczytałam, że skóra i tak przyjmuje tylko te składniki których potrzebuje, więc stosowanie takich kremów w młodszym wieku nie zaszkodzi, ale jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto, ale wydanej na niego złotóweczki nie będę żałować.
Z zaznaczonym mogę się zgodzić jedynie po części,chociaż niektóre sera też od wielkiego dzwonu sobie zaaplikuje.Kiedyś jako dwudziestoparolatka użyłam kremu mamy,przeznaczonym dla cery bardzo dojrzałej,wtedy wyszły takie kapsułki różowe(hicior to był )moja twarz byla tak rozpalona jakby ktoś ją kwasem oblał.Widocznie wzięła więcej niż potrzebowała
Ja mam cerę podobną tyle,że starsza o dwa lata i zamiast na czole mam w okolicy oczu i nosowo wargowe.Odwodnioną mam,bi piję hektolitry kawy

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

James,ale Elizabet Arden chyba tylko w Marionnaud była dostępna w PL o ile dobrze pamiętam.,a u mnie ja zamknęli już jakiś czas temu.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 11:04   #222
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość

Damon, a mogłabym spytać, skąd wiesz, że jej nie ma . Pytam, bo wczoraj wieczorem byłam przelotem w Rivierze i widziałam ją na wystawie, niestety nie miałam czasu wejść do środka.

No chyba, że chodzi Ci o rozm.34 za którym Jamestown dzwoniła
No właśnie spódnice w h&m noszę 34.

Jeszcze zrobię rundę po sklepach, może gdzieś się uchowała lub dojedzie, to sobie popatrzę
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 11:10   #223
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Pewnie, że chcę. Choć w duszy wiem, że to błąd, bo pewnie tak jej zapragnę, że spać mi nie będzie dawać. Bo już widzę się w niej. Ona + nude szpileczki i dopasowana bluzeczka i moja ulubiona czarna kopertówka. Ach, normalnie lata 60-te
Ja chce crop topa do niej kupic, ale znalezc nie moge. Szukac zaczelam miesiac temu. Jak sie wkurze to sama se zrobie .

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
James,ale Elizabet Arden chyba tylko w Marionnaud była dostępna w PL o ile dobrze pamiętam.,a u mnie ja zamknęli już jakiś czas temu.
Ja na Feelu kupowalam. Jak cos to podeslij mi na PW swojego maila. Wysle Ci maila, ktory da Ci 10% znizki.

U nas EA nie widzialam. Mario zamkneli u mnie lata temu.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-02-06 o 11:12
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 11:20   #224
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość


Z zaznaczonym mogę się zgodzić jedynie po części,chociaż niektóre sera też od wielkiego dzwonu sobie zaaplikuje.Kiedyś jako dwudziestoparolatka użyłam kremu mamy,przeznaczonym dla cery bardzo dojrzałej,wtedy wyszły takie kapsułki różowe(hicior to był )moja twarz byla tak rozpalona jakby ktoś ją kwasem oblał.Widocznie wzięła więcej niż potrzebowała
Ja mam cerę podobną tyle,że starsza o dwa lata i zamiast na czole mam w okolicy oczu i nosowo wargowe.Odwodnioną mam,bi piję hektolitry kawy

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------
No właśnie ja też aplikuję od wielkiego dzwonu. Może to dziwnie zabrzmi, ale mimo tylu niedoskonałości mojej cery (naczynka i jakieś tam przebarwienia też mam ) to w sumie jestem z mojej cery zadowolona .
Co do tych kapsułek Twojej mamy to może byłaś na jakiś składnik uczulona stąd taka reakcja?

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
No właśnie spódnice w h&m noszę 34.

Jeszcze zrobię rundę po sklepach, może gdzieś się uchowała lub dojedzie, to sobie popatrzę

Ja też powoli nabieram na nią ochoty, ale raczej będę potrzebowała rozm.36. Widziałam, że ma fajny materiał, a na stronie doczytałam, ze dobry skład. I cena fajna
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 11:28   #225
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45010783]Ja chce crop topa do niej kupic, ale znalezc nie moge. Szukac zaczelam miesiac temu. Jak sie wkurze to sama se zrobie .

[/QUOTE]

Na cropa mój brzuch się nie nadaje
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 11:33   #226
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Na cropa mój brzuch się nie nadaje
Aaaaaa, kto wrzucił tam moje zdjęcie (no dobra, nie moje, ale tylko majty się różnią )
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 11:37   #227
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

A ja przed chwilą odebrałam paczkę z Douglasa z moim pudrem i szminą Puder brałam w ciemno, trochę żółty ale lepiej żółty niż różowy, a mowa o mineralize skinfinish natural w odcieniu light plus
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 11:43   #228
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja przed chwilą odebrałam paczkę z Douglasa z moim pudrem i szminą Puder brałam w ciemno, trochę żółty ale lepiej żółty niż różowy, a mowa o mineralize skinfinish natural w odcieniu light plus
Zastanawiam się właśnie nad Light plus a Medium i nie mogę się zdecydować też będę brać w ciemno
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 11:50   #229
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45010783]Ja chce crop topa do niej kupic, ale znalezc nie moge. Szukac zaczelam miesiac temu. Jak sie wkurze to sama se zrobie .



Ja na Feelu kupowalam. Jak cos to podeslij mi na PW swojego maila. Wysle Ci maila, ktory da Ci 10% znizki.

U nas EA nie widzialam. Mario zamkneli u mnie lata temu.[/QUOTE]
James dzięki,bardzo miło.Tylko teraz mnie nie stać,zbyt zaszalałam w tym miesiącu w S. i pandorze,że się boję czy mąż mnie nie zostawi jak to odkryje
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 11:52   #230
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się właśnie nad Light plus a Medium i nie mogę się zdecydować też będę brać w ciemno
Ja mam jasną karnację co widać na zdjęciu, medium chyba byłby za ciemny. Ja tak samo brałam w ciemno
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 11:56   #231
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
No właśnie ja też aplikuję od wielkiego dzwonu. Może to dziwnie zabrzmi, ale mimo tylu niedoskonałości mojej cery (naczynka i jakieś tam przebarwienia też mam ) to w sumie jestem z mojej cery zadowolona .
Co do tych kapsułek Twojej mamy to może byłaś na jakiś składnik uczulona stąd taka reakcja?



Ja też powoli nabieram na nią ochoty, ale raczej będę potrzebowała rozm.36. Widziałam, że ma fajny materiał, a na stronie doczytałam, ze dobry skład. I cena fajna
Być może masz rację,w jednym kremie Strivectin dla "starszych" też miałam podobny efekt po aplikacji,tyle,że byłam przygotowana i miałam pod ręką micel z wacikami i od razu zadziałałam
Tylko wtedy miałam ponad dwadzieścia,a następnym razem przed 40ką.
Ja ostatnio też byłam tego zdania,bo mimo tylu wad to nie miałam jakiś pryszczy.Piszę,nie miałam,bo teraz po Perfectioniscie mnie sypnęło kilkoma guzkami,z którymi jeszcze walczę za pomoca szczoty Mimo użycia tylko przez kilka dni szczerze ją polecam
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 12:01   #232
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja mam jasną karnację co widać na zdjęciu, medium chyba byłby za ciemny. Ja tak samo brałam w ciemno
ja w zasadzie zimą jestem blada, ale dość szybko się opalam i nie wiem czy Light Plus nie będzie wtedy za jasny, z drugiej strony jak puder jest ciutkę za ciemny to już mam wrażenie, że wyglądam jak brudna i bądź tu mądry ... ale dzięki podumam jeszcze który kliknąć
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 12:09   #233
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Być może masz rację,w jednym kremie Strivectin dla "starszych" też miałam podobny efekt po aplikacji,tyle,że byłam przygotowana i miałam pod ręką micel z wacikami i od razu zadziałałam
Tylko wtedy miałam ponad dwadzieścia,a następnym razem przed 40ką.
Ja ostatnio też byłam tego zdania,bo mimo tylu wad to nie miałam jakiś pryszczy.Piszę,nie miałam,bo teraz po Perfectioniscie mnie sypnęło kilkoma guzkami,z którymi jeszcze walczę za pomoca szczoty Mimo użycia tylko przez kilka dni szczerze ją polecam
O to to dokładnie - brak pryszczy, bo kiedyś były moją zmorą, tym bardziej że nie mogłam powstrzymać się przed masakrowaniem ich, ale jak je zostawiałam to te skurczybyki nie chciały tygodniami zniknąć a i tak zostawały ślady. Stąd też moje przebarwienia.
Cieszę się że jesteś zadowolona ze szczoty, ja ją używam od września dwa razy dziennie i jak kiedyś zostałam u znajomych na noc i zapomniałam jej, to miałam wrażenie, że jestem niedomyta, chyba uzależniłam się .
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 12:13   #234
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
O to to dokładnie - brak pryszczy, bo kiedyś były moją zmorą, tym bardziej że nie mogłam powstrzymać się przed masakrowaniem ich, ale jak je zostawiałam to te skurczybyki nie chciały tygodniami zniknąć a i tak zostawały ślady. Stąd też moje przebarwienia.
Cieszę się że jesteś zadowolona ze szczoty, ja ją używam od września dwa razy dziennie i jak kiedyś zostałam u znajomych na noc i zapomniałam jej, to miałam wrażenie, że jestem niedomyta, chyba uzależniłam się .
Jestem,jestem i dziękuję Ci bardzo za szczególowy opis jej
jak myślisz,czy trzeba ją zmieniać co 3 miesiące,czy można parę tygodni przetrzymać?ja używam tylko wieczorem,rano przecieram twarz micelem i kładę krem pod oczy i na twarz.rano nie zdążyłabym się wyszykować,a jeszcze moja Helenka też potrzebuje czasu i klapa
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 12:59   #235
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny orientujecie się może jak często w Douglasie na stronie są promocje -20% ? nie jestem specjalnie zorientowana bo raczej zakupy robię stacjonarnie w S. a on line zainteresował mnie tylko MAC no i nie wiem czy jutro klikać czy się wstrzymać ??
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 13:13   #236
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się może jak często w Douglasie na stronie są promocje -20% ? nie jestem specjalnie zorientowana bo raczej zakupy robię stacjonarnie w S. a on line zainteresował mnie tylko MAC no i nie wiem czy jutro klikać czy się wstrzymać ??
Mam ten sam dylemat
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 13:18   #237
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Jestem,jestem i dziękuję Ci bardzo za szczególowy opis jej
jak myślisz,czy trzeba ją zmieniać co 3 miesiące,czy można parę tygodni przetrzymać?ja używam tylko wieczorem,rano przecieram twarz micelem i kładę krem pod oczy i na twarz.rano nie zdążyłabym się wyszykować,a jeszcze moja Helenka też potrzebuje czasu i klapa

Mi sprzedawczyni zasugerowała, że wystarczy raz na pół roku i ja właśnie teraz w lutym będę ją wymieniała. Jakby się zdeformowała czy mocniej zabrudziła to bym zmieniała wcześniej, ale moim zdaniem nic jej nie dolega poza tym że nie jest tak super bialutka (ale ona już po kilku tygodniach używania nie jest idealnie biała). Raz na tydzień staram się porządniej ją umyć zgodnie i to wszystko.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 13:45   #238
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

w końcu udało mi się kupić Aqua Brow w Sephorze on-line

takie promocje -20% na cały asortyment w Douglasie to od czasu do czasu są....chociaż częściej pojawia się -10% na cały asortyment albo -20% na jakieś wybrane kosmetyki, np. szminki czy jak wcześniej kosmetyki do makijażu twarzy (pudry, podkłady)....
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 13:52   #239
kaaterina
Zadomowienie
 
Avatar kaaterina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja się chyba dzisiaj skuszę na pędzel 187 MAC - w sumie to super opcja, że MAC się pojawił na stronie douglasa i jest szansa na rabat. Chyba, że wyłaczą maca dzisiaj
kaaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-06, 14:04   #240
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
w końcu udało mi się kupić Aqua Brow w Sephorze on-line

takie promocje -20% na cały asortyment w Douglasie to od czasu do czasu są....chociaż częściej pojawia się -10% na cały asortyment albo -20% na jakieś wybrane kosmetyki, np. szminki czy jak wcześniej kosmetyki do makijażu twarzy (pudry, podkłady)....
aha dzięki



VIVA GLAM RIHANNA
dostępna na stronce MACa
i dorzucili jeszcze coś
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.