Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-04, 22:04   #1711
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taaaa, bardzo dzielna, całe 3 dni sie mu i Riri opierałam ręcami i odnózami
Hmmm, patrzałam pod tym kątem i chyba raczej nie ociepla chociaż moge byc nieobiektywna
Jak się u Ciebie nie ociepla, to u mnie też nie powinien.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 22:17   #1712
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak się u Ciebie nie ociepla, to u mnie też nie powinien.
Jak jutro zdążę to kliknę fote na poliku, ale nie obiecuję, bo rano wybywam i nie wiem czy czasu starczy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 22:21   #1713
kitschia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

jeśli chodzi o Panie z MACa w Krakowie to mozliwe ze przy czesci wizyt trafilam na ich slaby dzien (m. in jedna Pani byla zestresowana bo podejrzewala ze przed chwila miala tajemniczego klienta :P)
dzisiejsza Pani była rewelacyjna, zapewne sprzedałaby mi nawet cebulę MACa. Nałożyła mi szminkę o którą prosiłam, a potem doradziła drugą na moja prosbe (szukałam nudziaka) - podeszła do stanowiska z pomadkami, 2 sekundynalozyla mi cos co pierwotnie bylo dla mnie zbyt rozowe a okazało sie strzalem w 10tke.
Trafiłam tez na nowa Pania (jakos w okolicy lipca) - a przynajmniej mowila ze jest nowa, sama przyznala ze w nazwach jeszcze oblatana nie jest (co rozumiem) - nadrabiala mega entuzjazmem. Na pytania na ktore nie umiala odp w salonie otrzym odpowiedz telefonicznie po poludniu tego samego dnia ;-D.
trafilam tez na jedna Pania (ta od tajemniczego klienta) - wizyty byly trzy, tu nei otrzymalam doradztwa az takiego ale Pani była miła.
Mysle ze duzo w ocenie zalezy od oczekiwan, ja juz coraz bardziej wiem po co tam wejsc (chociaz na lvl baaardzo poczatkujacym), ale podczas pierwszych kilku wizyt potrzebowalam wsparcia np ktory puder jaki efekt daje itp. (tak, wiem, moglam zgooglac :P). Ja po prostu lubie w takich sklepach (i tu znowu z powodu lvl baaardzo beginner) doradztwo. i dlatego dzisiaj bylam niesamowicie zadowolona. ale jak mowie zadna z Pań nie była zła. Niestet pan Wojtek pozostał dla mnie postacią mityczną: słyszałam ale nie widziałam

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

a jeszcze pytanie: jakbyscie miały polecić do cery miesznej podklad (i nie miałbyo byc studio fix fluid) to co w pierwszej kolejności? (miłe byłobyakby nie ciemniał za bardzo bo już i tak jestem NC15)
__________________
Mój wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post60394476
kitschia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 22:25   #1714
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kitschia Pokaż wiadomość
Niestet pan Wojtek pozostał dla mnie postacią mityczną: słyszałam ale nie widziałam
Ha ha, to Pan Wojtek już w taka miejską legende obrósł? gdyby on wiedział ... Ja tam go lubiłam od poczatku.
Jak chcesz go poznac, to zapraszam do Katowickiego salonu MAC
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-09-04 o 22:26
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 22:33   #1715
kitschia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha ha, to Pan Wojtek już w taka miejską legende obrósł? gdyby on wiedział ... Ja tam go lubiłam od poczatku.
Jak chcesz go poznac, to zapraszam do Katowickiego salonu MAC
slyszałam i czytałam z kilku źródeł . wiec jak mowie: zaslyszany a nie widziany
a do kato chetnie podejde, kawalek zycia spedzilam przejezdzajac na uczelnie przez kato, a ze niedlugo jade dyplom odebrac to bedzie okazja cos znowu dokupic .
__________________
Mój wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post60394476
kitschia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 22:34   #1716
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kitschia Pokaż wiadomość
slyszałam i czytałam z kilku źródeł . wiec jak mowie: zaslyszany a nie widziany
a do kato chetnie podejde, kawalek zycia spedzilam przejezdzajac na uczelnie przez kato, a ze niedlugo jade dyplom odebrac to bedzie okazja cos znowu dokupic .
Może akurat na niego trafisz, chociaz ciezko bywa, bo jako kierownik nie siedzi tam cały czas
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 23:11   #1717
kitschia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

jasna sprawa . chetnei odwiedze inny salon obok krakowskiego ). i tak doceniam ze w ogole krakow ma MACa. na poczatku ciezko szly wizyty w salonie bo nie bylam przwyczajona ze mozna wejsc i wzystko testowac i czlowiekowi bylo glupio tak maziac i sprawdzac. ale z drugiej strony ceny kilogrma ziemniakow tez to nie ma, wiec od jakiegos czasu sobe pozwalam przy wizycie posprawdzac pare rzeczy :P

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:45 ----------

wlasnie doczytalam twoje info ze Viva Glam 2 Rihanna wejdzie do regularnej, nie bede musiala przeznaczyc calych funduszy na bronzery aby nakupic zapasu . bo ja wiem ze to kontrowersyjny kolor ale to po prostu jest milosc od pierwszego wejrzenia. moglabym nie miec nic innego na twarzy tylko to.
__________________
Mój wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post60394476
kitschia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-05, 07:38   #1718
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak jutro zdążę to kliknę fote na poliku, ale nie obiecuję, bo rano wybywam i nie wiem czy czasu starczy
Jak będziesz mieć czas i okazję, to będę wdzięczną - z góry dziękuję
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 08:21   #1719
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziewczyny, który puder sypki lub/ i w kamieniu będzie dobrze matował?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 08:52   #1720
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak będziesz mieć czas i okazję, to będę wdzięczną - z góry dziękuję
Udało mi sie zdązyc, prosze bardzo - jedno wyszło jasniej jakos
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ai.jpg (21,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ai1.jpg (29,3 KB, 31 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 08:53   #1721
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kitschia Pokaż wiadomość
wlasnie doczytalam twoje info ze Viva Glam 2 Rihanna wejdzie do regularnej, nie bede musiala przeznaczyc calych funduszy na bronzery aby nakupic zapasu . bo ja wiem ze to kontrowersyjny kolor ale to po prostu jest milosc od pierwszego wejrzenia. moglabym nie miec nic innego na twarzy tylko to.
Ależ ja nigdzie nie pisałam ze ona wchodzi do stałej, tylko ze ma byc dostepna czasowo do przyszłego roku, ale nie wiem konkretnie do jakiego miesiaca
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-05, 08:59   #1722
kitschia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Tak to jest czytac wizaz na komorce . Faktycznie nie doczytalam. Ale to i tak jest czas seby zrobic zapasik . Zaraz siade na stronie MACa i poszukam czy przypadkiem nie maja jakiejs ciemnej konturowki do niej. Bo wczoraj oczywiscie zapomnialam zapytac .. a potrzebuje do jednej i drugiej pomadki.
__________________
Mój wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post60394476
kitschia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 09:09   #1723
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Udało mi sie zdązyc, prosze bardzo - jedno wyszło jasniej jakos
Dziękuję
W sumie to wygląda trochę jak brązer, ale i tak mi się podoba . Rozumiem, że Tobie nadal też .
Zastanawiałam się, na ile będzie podobny do Narsowego Sin, ale wydaje mi się, że Animal ma jednak wiecej brązowawych tonów, niż Sin. Ciągle jeszcze nad nim dumam i byłam już zdecydowana go brać, dopóki nie przeczytałam opisu różu Crazed Imagination z Rocky Horror . Chyba jednak wezmę, o ile się doczekam na wejście kolekcji online, bo czekam i czekam, a tu głucha cisza
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 09:18   #1724
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję
W sumie to wygląda trochę jak brązer, ale i tak mi się podoba . Rozumiem, że Tobie nadal też .
Zastanawiałam się, na ile będzie podobny do Narsowego Sin, ale wydaje mi się, że Animal ma jednak wiecej brązowawych tonów, niż Sin. Ciągle jeszcze nad nim dumam i byłam już zdecydowana go brać, dopóki nie przeczytałam opisu różu Crazed Imagination z Rocky Horror . Chyba jednak wezmę, o ile się doczekam na wejście kolekcji online, bo czekam i czekam, a tu głucha cisza
Wiesz co, raz te fioletowe tony sa bardziej widoczne raz mniej a bardziej tak jak teraz - myślę, ze duzo zalezy od podkładu i swiatla. Miałam Matchmastera 1.5 a on jest ciemniejszy nic Pro Long 15 i Studio Fix 15 na których testowałam i był włansie fiolet deczko bardziej widoczny. Pewno na kazdym nieco inaczej wygląda. Ale tak, nie zaluje, ze go wziełam
Ten z Rocky jak przeczytałam ze Sheertone, to od razu mi sie odechciało, bo one dopiero błysk maja.

EDIT - obejrzałam sie w swietle dziennym i zdecydowanie nie wygalda jak bronzer Widac piekny połysk sliwki Czyli jak zwykle aparat ma problemy z uchwyceniem czegos inengo niz maty
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-09-05 o 09:21
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 10:50   #1725
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wpadłam dzisiaj do MAC-a po dwie rzeczy i trafiłąm w sam środek warsztatów Nie wiem, jak dziewczyny sobie radziły, bo prawdę mówiac nie rpzygladalam sie, wzielam co chciałam i wyszłam. Przyznać sie, która tam byla?

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------



Ja zawsze polecałam k-wski salon MAC z ręką na sercu. Zwłaszcza uwielbiam Kierowniczkę i panią Anię, taka niską, czarnulę z długimi włosami, jest nie do zdarcia Ciekawa jestem, na kogo trafiłas

A co do Rihanna 2 - duet naprawdę ciekawy, ale trzeba sie czuć dobrze w takich kolorach. Ma byc dostepna do przyszłęgo roku, wiec na razie nie musisz zapasów robic A o czym myślałaś na zapas - szmince, czy błyszczyku?
Corii, ja byłam

Ogólnie na warsztatach było bardzo fajnie, pan Wojtek stworzył bardzo ładny makeup, wszystkie dostałyśmy świetne MACowskie notatniki z face-chartami Pozniej kiedy trzeba było juzmalowac sie samemu, mialysmy przydzielone MACowki Jedyne co niestety w moim przypadku sie nie sprawdziło, to polecono mi nalozyc mase produktow pielegnacyjnych przed nalozeniem podkladu. Miałam wetrzec w siebie serum, krem, krem pod oczy i potem jezcze baze nawilzajacą. Niestety, w takim tepie, nie wszystko zdazylo się wchłonąć.. A to jasne, ze trzeba odczekac jakiś czas, żeby pozniej moc nałożyć podkład.. No i nakładałam sobie tak te wszystkie warstwy i podklad zacząl mi sięmega rolować, mogłam go sciagac ze skóry Zrobilo się jedno wielkie ciasto Niestety, przychodząc do domu musiałam podklad zmyć, bo wszystko było zbyt cieżkie.. Za dużo produktow.. Ale oczy wyszly całkiem fajnie i spróbowałam czegoś innego niż na co dzien

W ogole mialam mega metlik w glowie co pozniej wybrac Wiedzialam ze chce podklad, wzielam w koncu Mineralize No i capnelam cienie, Jest i Satin Taupe i paletkę pustą. Wczesniej kupowalam Shale, to sobie uzupelnie i bede miala ladna czworeczke Strasznie podobala mi sie szminka Myself z NR I lipglass, ten fioletowy I jeszcze zachwycily mnie nowe prasowane pigmenty. Boskie! Ale wszystkiego naraz miec nie mozna
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 11:00   #1726
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
W ogole mialam mega metlik w glowie co pozniej wybrac Wiedzialam ze chce podklad, wzielam w koncu Mineralize
Poziomko daj znać jak się sprawdza u Ciebie ?
wczoraj wrzucałam do koszyka i wyrzucałam i tak cały dzień ...
no nie mogę się zdecydować jaki wzięłaś odcień ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 11:00   #1727
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz co, raz te fioletowe tony sa bardziej widoczne raz mniej a bardziej tak jak teraz - myślę, ze duzo zalezy od podkładu i swiatla. Miałam Matchmastera 1.5 a on jest ciemniejszy nic Pro Long 15 i Studio Fix 15 na których testowałam i był włansie fiolet deczko bardziej widoczny. Pewno na kazdym nieco inaczej wygląda. Ale tak, nie zaluje, ze go wziełam
Ten z Rocky jak przeczytałam ze Sheertone, to od razu mi sie odechciało, bo one dopiero błysk maja.

EDIT - obejrzałam sie w swietle dziennym i zdecydowanie nie wygalda jak bronzer Widac piekny połysk sliwki Czyli jak zwykle aparat ma problemy z uchwyceniem czegos inengo niz maty
Jak tak, to biere
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 11:07   #1728
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Poziomko daj znać jak się sprawdza u Ciebie ?
wczoraj wrzucałam do koszyka i wyrzucałam i tak cały dzień ...
no nie mogę się zdecydować jaki wzięłaś odcień ?
Kochana jeszcze go nie używałam, nawet nie otwierałam, ale na pewno napiszę swoje pierwsze wrażenie gdy go użyję Ale konsystencję ma boską Mnie przekonał Wayne Goss na YT jak zrobił jego recenzję i powiedział, że wyglada jak skóra Poza tym, pan Wojtek na warsztatach go używał na modelce i wyglądał bosko, mega naturalnie Wzięłam NC15 bo ja jestem blada i żółtek
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 11:31   #1729
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kochana jeszcze go nie używałam, nawet nie otwierałam, ale na pewno napiszę swoje pierwsze wrażenie gdy go użyję Ale konsystencję ma boską Mnie przekonał Wayne Goss na YT jak zrobił jego recenzję i powiedział, że wyglada jak skóra Poza tym, pan Wojtek na warsztatach go używał na modelce i wyglądał bosko, mega naturalnie Wzięłam NC15 bo ja jestem blada i żółtek
to czekam w takim razie na recenzję
jak bosko i naturalnie to czuję się skuszona choć na KWC czytałam m.in recenzję dziewczyny która pisała o tym samym o czym mówiła KasiaJ może faktycznie zależy to od cery czy pielęgnacji, no nie wiem
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-05, 12:13   #1730
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
to czekam w takim razie na recenzję
jak bosko i naturalnie to czuję się skuszona choć na KWC czytałam m.in recenzję dziewczyny która pisała o tym samym o czym mówiła KasiaJ może faktycznie zależy to od cery czy pielęgnacji, no nie wiem
byc może zależy od cery, mi się wizualnie jego efekt bardzo podoba, tylko no mówię, mimo, że jestem raczej sucharek, to ten podkład się w moją skórę nie wchłania, nie wtapia nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ale znalazłam juz dawno na niego sposób, więc zmarnować się nie zmarnuje
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 12:17   #1731
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha ha, to Pan Wojtek już w taka miejską legende obrósł? gdyby on wiedział ... Ja tam go lubiłam od poczatku.
Jak chcesz go poznac, to zapraszam do Katowickiego salonu MAC
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Corii, ja byłam

Ogólnie na warsztatach było bardzo fajnie, pan Wojtek stworzył bardzo ładny makeup, wszystkie dostałyśmy świetne MACowskie notatniki z face-chartami Pozniej kiedy trzeba było juzmalowac sie samemu, mialysmy przydzielone MACowki Jedyne co niestety w moim przypadku sie nie sprawdziło, to polecono mi nalozyc mase produktow pielegnacyjnych przed nalozeniem podkladu. Miałam wetrzec w siebie serum, krem, krem pod oczy i potem jezcze baze nawilzajacą. Niestety, w takim tepie, nie wszystko zdazylo się wchłonąć.. A to jasne, ze trzeba odczekac jakiś czas, żeby pozniej moc nałożyć podkład.. No i nakładałam sobie tak te wszystkie warstwy i podklad zacząl mi sięmega rolować, mogłam go sciagac ze skóry Zrobilo się jedno wielkie ciasto Niestety, przychodząc do domu musiałam podklad zmyć, bo wszystko było zbyt cieżkie.. Za dużo produktow.. Ale oczy wyszly całkiem fajnie i spróbowałam czegoś innego niż na co dzien

W ogole mialam mega metlik w glowie co pozniej wybrac Wiedzialam ze chce podklad, wzielam w koncu Mineralize No i capnelam cienie, Jest i Satin Taupe i paletkę pustą. Wczesniej kupowalam Shale, to sobie uzupelnie i bede miala ladna czworeczke Strasznie podobala mi sie szminka Myself z NR I lipglass, ten fioletowy I jeszcze zachwycily mnie nowe prasowane pigmenty. Boskie! Ale wszystkiego naraz miec nie mozna
ooo czyżbyśmy siedziały obok siebie ?

Też mi się podobał makeup pana Wojtka. Na prawdę fajny facet, pamiętam go jeszcze z Krakowa jeżeli chodzi o warsztaty, to nie nauczyłam się niczego nowego ale bardzo mi się podobało. sympatyczna atmosfera no i potestowałam sobie kosmetyki, których nie znałam.

Powiem Ci, że też mnie przeraziły te warstwy pielęgnacji i mnie niestety coś podrażniło albo przy demakijażu albo krem pod oczy bo cały czas mnie piekły i łzawiły.

A po capnęłam 3 szminki : lovelorn, good kisser i chatterbox. chciałam jeszcze flamingo ale niestety już się wyprzedały.

Pani zdradziła mi też jakie będą kolory w sobotę, lustering, jakiś okrutny perłowy beż i czerwień, ale nie zapamiętałam kolorów. Pamiętam, że Cori pisała o innych odcieniach...

I stwierdziłam, że odpuszczam sobotnią promocję, bo jak douglas zrobi jakąs promocję -20% to wyjdzie mi na to samo, a nie muszę nigdzie jechać. Tylko nie widzę flamingo w Dougim chcę jeszcze słynną Angel, bo o dziwo mi w niej ładnie :P
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 12:37   #1732
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
byc może zależy od cery, mi się wizualnie jego efekt bardzo podoba, tylko no mówię, mimo, że jestem raczej sucharek, to ten podkład się w moją skórę nie wchłania, nie wtapia nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ale znalazłam juz dawno na niego sposób, więc zmarnować się nie zmarnuje
doskonale Cię rozumiem takie nie wchłanianie się i nie wtapianie się miałam przy jednym swoim podkładzie nawilżającym chyba to był Bobbi B. mimo iż sucha skóra i większość produktów chłonie jak gąbka, oleje, gęste konsystencje itp to z nim miałam taki właśnie problem

a jaki sposób znalazłaś na niego ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 12:47   #1733
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
ooo czyżbyśmy siedziały obok siebie ?

Też mi się podobał makeup pana Wojtka. Na prawdę fajny facet, pamiętam go jeszcze z Krakowa jeżeli chodzi o warsztaty, to nie nauczyłam się niczego nowego ale bardzo mi się podobało. sympatyczna atmosfera no i potestowałam sobie kosmetyki, których nie znałam.

Powiem Ci, że też mnie przeraziły te warstwy pielęgnacji i mnie niestety coś podrażniło albo przy demakijażu albo krem pod oczy bo cały czas mnie piekły i łzawiły.

A po capnęłam 3 szminki : lovelorn, good kisser i chatterbox. chciałam jeszcze flamingo ale niestety już się wyprzedały.

Pani zdradziła mi też jakie będą kolory w sobotę, lustering, jakiś okrutny perłowy beż i czerwień, ale nie zapamiętałam kolorów. Pamiętam, że Cori pisała o innych odcieniach...

I stwierdziłam, że odpuszczam sobotnią promocję, bo jak douglas zrobi jakąs promocję -20% to wyjdzie mi na to samo, a nie muszę nigdzie jechać. Tylko nie widzę flamingo w Dougim chcę jeszcze słynną Angel, bo o dziwo mi w niej ładnie :P

Hej Byłaś w pierwszy dzien na makijazu dziennym?Twoim makijażystą był Wojtek? To ja siedziałam z tyłu na ukos od Ciebie No wlasnie te wartswy pielegnacji to była przesada.. Zwazylo mi sie wszystko No ale ogolnie bylo fajnie

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
to czekam w takim razie na recenzję
jak bosko i naturalnie to czuję się skuszona choć na KWC czytałam m.in recenzję dziewczyny która pisała o tym samym o czym mówiła KasiaJ może faktycznie zależy to od cery czy pielęgnacji, no nie wiem
Na pewno dam znac Mam nadzieje, ze ladnie bedzie sie wtapiał w moją skorę Ja mam raczej normalna, z tendencją do przesuszania
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 12:49   #1734
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Byłaś w pierwszy dzien na makijazu dziennym?Twoim makijażystą był Wojtek? To ja siedziałam z tyłu na ukos od Ciebie No wlasnie te wartswy pielegnacji to była przesada.. Zwazylo mi sie wszystko No ale ogolnie bylo fajnie

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------



Na pewno dam znac Mam nadzieje, ze ladnie bedzie sie wtapiał w moją skorę Ja mam raczej normalna, z tendencją do przesuszania
a można się na takie warsztaty zapisać? Pierwsze co słyszę
Dziewczyny, o co chodzi ze zbieraniem pojemniczków po kosmetykach MAC
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 12:53   #1735
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
a można się na takie warsztaty zapisać? Pierwsze co słyszę
Dziewczyny, o co chodzi ze zbieraniem pojemniczków po kosmetykach MAC
Co jakis czas sa organizowane warsztaty MAC Technique za 250 zł i potem za ta kwote kupujesz sobie kosmetyki Jak zuzyjesz 6 opakowan kosmetykow to zanosisz do MAC i dostajesz darmowa szmine
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 14:31   #1736
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

czy wszystkie lipglassy sa takie mało wydajne czy tylko Riri ?

Mam ten błyszcyzk kilka dni i juz prawie 1/3 zużyta
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 14:33   #1737
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Co jakis czas sa organizowane warsztaty MAC Technique za 250 zł i potem za ta kwote kupujesz sobie kosmetyki Jak zuzyjesz 6 opakowan kosmetykow to zanosisz do MAC i dostajesz darmowa szmine
Dziękuje Ci bardzo
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 15:10   #1738
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Sie przyznam, Animal Insticts przyszedł ze mną, tak samo jak duet Rihanna 2 - ale uwierzcie broniłam sie jak mogłam, ale cóz ...
Hyhy
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 16:24   #1739
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
doskonale Cię rozumiem takie nie wchłanianie się i nie wtapianie się miałam przy jednym swoim podkładzie nawilżającym chyba to był Bobbi B. mimo iż sucha skóra i większość produktów chłonie jak gąbka, oleje, gęste konsystencje itp to z nim miałam taki właśnie problem

a jaki sposób znalazłaś na niego ?
no dokładnie. Albo może to po prostu podkład nie dla mnie i tyle? szkoda, bo wykończenie daje fajne.

ja go mieszam w stosunku 1:1 z moim studio Fixem. SF daje przyczepność i lepsze krycie, a Mineralize lekkie naturalne wykończenie taki glow.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 16:49   #1740
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziewczyny, ktory puder matujący z MAC polecacie?
Interesuje mnie i w kamieniu i sypki
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.