Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-07-12, 21:39   #4651
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
no ja tez bym chciala swoje naturalne miec ciemne
ale niestety natura obdarowala mnie dosc jasnym blondem w ktorym wygladam mdlo moim zdaniem dlatego farbuje na ciemno tylko odrosty sa dobijajace


dziekuje Ci bardzo jestes bardzo mila
ale nie wiem co w tej cerze Ci sie tak podoba ?
bo mi nic nie dosc ze blada to do tego te rozowe policzki heheh
ale jedyny plus to taki ze nie mam tradziku sporadycznie raz na ruski rok
a co do tej farbki to troszke sie boje Palette tyle zlego slyszalam jakos wole Garnier badz Joanne
moja Babcia robi wlasnie ta Palette - ciemna czekolada poczatkowo kolor czarny a jak sie wymywa to ma zlote refleksy i jest lekko czekoladowy


No to faktycznie uciekaj od Palette w sumie mamu¶ka równie¿ mnie przed ni± przestrzega³a.

I Ty jeszcze narzekasz na cerê mówi±c o sporadycznych krostkach

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny tutaj wysy³am zdjêcie kolorku w³a¶ciwego Po wyp³ukaniu siê tej czarnej po¶wiaty

¦wietny wyszed³ Ci ten kolor
Ciekawe czy na mój sprany by taki wyszed³...
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-12, 21:47   #4652
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ale w Rossmanie widzialam tez nowy odcien z Garniera .
Garnier Nutrisse- Ciemna czekolada moze sprobuje tak jak radzisz
a jak mi sie nie spodoba to bede szukala w Garnierze roznych ciemnych odcieni moze znajde wkoncu jakis sliczny

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
No to faktycznie uciekaj od Palette w sumie mamu¶ka równie¿ mnie przed ni± przestrzega³a.

I Ty jeszcze narzekasz na cerê mówi±c o sporadycznych krostkach

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------




¦wietny wyszed³ Ci ten kolor
Ciekawe czy na mój sprany by taki wyszed³...


a jak myslisz np jak bym same odrosty robila np Garnierem - ciemny braz a Garnier sie szybko wymywa >
a tak raz na 3 badz 4 miesiace jakims cieplym brazem np z Castinga to miala bym fajny efekt ciemnych wlosow a w sloncu ladny delikatny cieply polysk?
wiem wiem kombinuje hehe
ale ten casting dawala bym tylko na calosc nie na odrosty ;0
w Rossmanie widzialam nowy ladny odcien z castinga- mrozne kakao

Edytowane przez ivoncia16
Czas edycji: 2011-07-12 o 21:51
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-12, 21:55   #4653
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
ale w Rossmanie widzialam tez nowy odcien z Garniera .
Garnier Nutrisse- Ciemna czekolada moze sprobuje tak jak radzisz
a jak mi sie nie spodoba to bede szukala w Garnierze roznych ciemnych odcieni moze znajde wkoncu jakis sliczny


Nie znam tej farby wiêc ciê¿ko mi siê wypowiadaæ.
Ale tymi odcieniami którymi farbujemy czyli br±zy, czekolady itp nie zrobisz sobie du¿ej krzywdy nawet je¶li Ci siê nie spodoba, bo uznasz, ¿e to nie to, wrócisz do tej farby któr± farbowa³a¶ do tej pory

Bo przekonaæ kobietê do czego¶ innego, która sobie co¶ uroi³a, wiem z w³asnego do¶wiadczenia, jest niewykonalne

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny uzywala moze ktoras z was tej farbki Garnier- g³êboki mahoniowy szatyn ,
podoba mi sie ten kolorek na opakowaniu ale jestem ciekawa jak naprawde wychodzi
mam nadzieje ze ktoras z was mi pomoze


A sama nawi±za³a¶ do tej farby, nie skusisz siê?
Ja co¶ kojarzê, ¿e raz ni± zafarbowa³am, jak mia³am odrost po tej czekoladzie chyba z 3go zdjêcia co ju¿ zamieszcza³am, i by³am zadowolona, tyle, ¿e kolor jednak mia³am ja¶niejszy w tedy ni¿ ty teraz

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

tylko cholera jasna wszystkie te farby wychodz± tak czy tak ciemno, wiêc co by¶ nie wybra³a, a masz ciemny podk³ad wyjd± i tak ciemno, wiêc uwa¿am ¿e ta czekolada by³a by najbezpieczniejsza
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-12, 21:59   #4654
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie znam tej farby wiêc ciê¿ko mi siê wypowiadaæ.
Ale tymi odcieniami którymi farbujemy czyli br±zy, czekolady itp nie zrobisz sobie du¿ej krzywdy nawet je¶li Ci siê nie spodoba, bo uznasz, ¿e to nie to, wrócisz do tej farby któr± farbowa³a¶ do tej pory

Bo przekonaæ kobietê do czego¶ innego, która sobie co¶ uroi³a, wiem z w³asnego do¶wiadczenia, jest niewykonalne

wiesz co ja juz wszystkim farbowalam
poczatkowo wlasnie Palette ktora wysuszyla mi wlosy
pozniej Syoss , Joanna i teraz Garnier
jakos Garnier mi pasuje bo najmniej wlosow mi leci podczas mycia glowy po farbowaniu i wlosy sa takie gladziusie i mile
szkoda ze sie wymywa
uzywala bym szamponow koloryzujacych ale z moimi wlosami nie da rady slabo mi farba lapie a co dopiero szampon dlatego szampon jedynie na calosc dla odswiezenia koloru aby mocno nie niszczyc

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie znam tej farby wiêc ciê¿ko mi siê wypowiadaæ.
Ale tymi odcieniami którymi farbujemy czyli br±zy, czekolady itp nie zrobisz sobie du¿ej krzywdy nawet je¶li Ci siê nie spodoba, bo uznasz, ¿e to nie to, wrócisz do tej farby któr± farbowa³a¶ do tej pory

Bo przekonaæ kobietê do czego¶ innego, która sobie co¶ uroi³a, wiem z w³asnego do¶wiadczenia, jest niewykonalne

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------





A sama nawi±za³a¶ do tej farby, nie skusisz siê?
Ja co¶ kojarzê, ¿e raz ni± zafarbowa³am, jak mia³am odrost po tej czekoladzie chyba z 3go zdjêcia co ju¿ zamieszcza³am, i by³am zadowolona, tyle, ¿e kolor jednak mia³am ja¶niejszy w tedy ni¿ ty teraz

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

tylko cholera jasna wszystkie te farby wychodz± tak czy tak ciemno, wiêc co by¶ nie wybra³a, a masz ciemny podk³ad wyjd± i tak ciemno, wiêc uwa¿am ¿e ta czekolada by³a by najbezpieczniejsza



a wiesz ze uzylam pare dni temu tego szatyna mahoniowego wyszlo dosc ladnie ale troszke rudawo a znajac szybkie wymywanie sie tej farby po okolo dwuch tyg bede miala marchewkowe wlosy
takze chyba nie pozostaje mi nic innego jak uzywac ciemnych odcieni . ciemna czekolada badz ciemny braz
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-12, 22:04   #4655
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
ale w Rossmanie widzialam tez nowy odcien z Garniera .
Garnier Nutrisse- Ciemna czekolada moze sprobuje tak jak radzisz
a jak mi sie nie spodoba to bede szukala w Garnierze roznych ciemnych odcieni moze znajde wkoncu jakis sliczny

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------





a jak myslisz np jak bym same odrosty robila np Garnierem - ciemny braz a Garnier sie szybko wymywa >
a tak raz na 3 badz 4 miesiace jakims cieplym brazem np z Castinga to miala bym fajny efekt ciemnych wlosow a w sloncu ladny delikatny cieply polysk?
wiem wiem kombinuje hehe
ale ten casting dawala bym tylko na calosc nie na odrosty ;0
w Rossmanie widzialam nowy ladny odcien z castinga- mrozne kakao


cholera tyle tych odcieni wychodzi, ¿e tego nie ogarniam
Kombinujesz, ale doskonale to rozumiem, bo sama tak mam
Ja na Twoim miejscu jak± farbê by¶ nie wybra³a, to najpierw bym zrobi³a odrost 25-30min, reszta tylko na 5min ¿eby nie przyciemniæ, a daæ ³adny kolor ca³o¶ci.

Co by¶ powiedzia³a, na Joannê Multi Cream 39 Orzechowy br±z ?
Ja przed fryzjerem siê ni± farbne³am.
N pocz±tku by³ szok bo odrost by³ sporo ja¶niejszy od reszty, ale jak siê spiera³ ³adnie to wygl±da³o i nie by³ to ciemny a¿ tak kolor, taki z³amany

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

ciemny br±z nieeeee
wychodzi jak czarny, a jak Ci siê wgryzie we w³osy to masakra, pó¼niej graniczy z cudem ¿eby siê dziadostwa pozbyæ.
No chyba, ¿e tylko odrost. To by nie by³o a¿ takiej tragedii.
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-12, 22:05   #4656
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
cholera tyle tych odcieni wychodzi, ¿e tego nie ogarniam
Kombinujesz, ale doskonale to rozumiem, bo sama tak mam
Ja na Twoim miejscu jak± farbê by¶ nie wybra³a, to najpierw bym zrobi³a odrost 25-30min, reszta tylko na 5min ¿eby nie przyciemniæ, a daæ ³adny kolor ca³o¶ci.

Co by¶ powiedzia³a, na Joannê Multi Cream 39 Orzechowy br±z ?
Ja przed fryzjerem siê ni± farbne³am.
N pocz±tku by³ szok bo odrost by³ sporo ja¶niejszy od reszty, ale jak siê spiera³ ³adnie to wygl±da³o i nie by³ to ciemny a¿ tak kolor, taki z³amany

wlasnie dzis jak szparalam po necie to wpadl mi w oko wlasnie ten orzech podoba mi sie ! i na blogu jednej dziewczyny widzialam jej piekne wloski pisala ze robi wlasnie tym odcieniem ale boje sie ze mi nie chwyci odrostow z Joanny robilam czekoladowym brazem ciemno chwytalo ale na sloncu mialam rudy blask ktorego nie lubie
takze niew iem jak by mi ten orzech wyszedl , a masz moze zdj po nim ?
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-12, 22:05   #4657
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 5 672
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A ja sobie wymy¶li³am taki opalizuj±cy br±z mo¿e byæ z fioletow± po¶wiat±,albo taki mleczny opalizuj±cy br±z i szukam i ca³y czas szukam i nic i ju¿ te¿ mia³am mnóstwo br±zów na g³owie i próbowa³am tysi±ca farb i nigdy nie wychodzi mi to czego szukam i jestem w¶ciek³a
sweet sunday jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 22:10   #4658
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka¿ wiadomo¶æ
A ja sobie wymy¶li³am taki opalizuj±cy br±z mo¿e byæ z fioletow± po¶wiat±,albo taki mleczny opalizuj±cy br±z i szukam i ca³y czas szukam i nic i ju¿ te¿ mia³am mnóstwo br±zów na g³owie i próbowa³am tysi±ca farb i nigdy nie wychodzi mi to czego szukam i jestem w¶ciek³a
to widze ze nie jestem sama
czytalam ze mrozna czekolada Castinga wychodzi z fioletowa poswiata ale nie wiem ile w tym prawdy

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

dobra dziewczynki uciekam leniuchowac
jutro chetnie sie do Was odezwe
wkoncu moge z kims porozmawiac o wlosach bo moj chlopak to juz mnie sluchac nie moze hehe


milych snow do jutra
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-12, 22:11   #4659
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
wlasnie dzis jak szparalam po necie to wpadl mi w oko wlasnie ten orzech podoba mi sie ! i na blogu jednej dziewczyny widzialam jej piekne wloski pisala ze robi wlasnie tym odcieniem ale boje sie ze mi nie chwyci odrostow z Joanny robilam czekoladowym brazem ciemno chwytalo ale na sloncu mialam rudy blask ktorego nie lubie
takze niew iem jak by mi ten orzech wyszedl , a masz moze zdj po nim ?

Wstawia³am, tyle, ¿e fotka z komórki i nie by³o efektu. Na ¿ywo by³o du¿o ja¶niej.

Ja bym na Twoim miejscu spróbowa³a.

Po farbowaniu my³am ca³y czas ³eb przeciw³upie¿owym, i kolor siê zrówna³, jak by Ci nadal przeszkadza³, kontrast miêdzy odrostem, a reszt± w³osów, po 2 tyg powtórz farbowanie tylko na odro¶cie, aby farba siê wgryz³a i wsio

Jak Ci siê nie spodoba wrócisz do starego koloru

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2011-07-12 o 22:16
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-12, 22:11   #4660
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 5 672
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
to widze ze nie jestem sama
czytalam ze mrozna czekolada Castinga wychodzi z fioletowa poswiata ale nie wiem ile w tym prawdy
wiesz,co¶ mi siê kojarzy,¿e ja farbowa³am t± mro¼n± czekolad±,ale nie pamiêtam mia³am ju¿ tyle farb na g³owie,ze naprawdê nie pamiêtam jaki da³a efekt,ale skoro nie pamiêtam to chyba kolor nie zrobi³ na mnie wra¿enia
sweet sunday jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-12, 22:15   #4661
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka¿ wiadomo¶æ
A ja sobie wymy¶li³am taki opalizuj±cy br±z mo¿e byæ z fioletow± po¶wiat±,albo taki mleczny opalizuj±cy br±z i szukam i ca³y czas szukam i nic i ju¿ te¿ mia³am mnóstwo br±zów na g³owie i próbowa³am tysi±ca farb i nigdy nie wychodzi mi to czego szukam i jestem w¶ciek³a


Ja uzyska³am taki kolor, ale tak jak pisa³am u fryzjera
Jak siê dowiem na jakich farbach pracuje to dam Ci znaæ

Co do kombinacji z w³osami, to mnie ca³a rodzina nie mo¿e ju¿ s³uchaæ, nawet moja mama, a uwa¿a³am j± za najbardziej cierpliw±, ale ka¿dy ma swoje granice jak widaæ

Równie¿ k³adê siê do wyrka bo brzuszek musi odpocz±æ.

Kolorowych snów ¿yczê dziewczynki, do jutra
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 22:17   #4662
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
teraz mam takie ciemne wloski ,prawie czarne , myslicie ze jakis cieply brazik by mi pasowal ?
wiem ze dlugo by trwalo zejscie przez odrosty do jasniejszego kolorku ale to nic poswiecila bym sie , poradzcie cos
£aa, ¶liczna jeste¶ i jakie masz oczy zazdroszczê urody

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
³adny kolor Ci wyszedl
Dziêkujê
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-13, 11:12   #4663
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz co ja juz wszystkim farbowalam
poczatkowo wlasnie Palette ktora wysuszyla mi wlosy
pozniej Syoss , Joanna i teraz Garnier
jakos Garnier mi pasuje bo najmniej wlosow mi leci podczas mycia glowy po farbowaniu i wlosy sa takie gladziusie i mile
szkoda ze sie wymywa
uzywala bym szamponow koloryzujacych ale z moimi wlosami nie da rady slabo mi farba lapie a co dopiero szampon dlatego szampon jedynie na calosc dla odswiezenia koloru aby mocno nie niszczyc

a wiesz ze uzylam pare dni temu tego szatyna mahoniowego wyszlo dosc ladnie ale troszke rudawo a znajac szybkie wymywanie sie tej farby po okolo dwuch tyg bede miala marchewkowe wlosy
takze chyba nie pozostaje mi nic innego jak uzywac ciemnych odcieni . ciemna czekolada badz ciemny braz
ja mam teraz Garnier na w³osach i tak ¶rednio mi siê wymywa... chcia³abym ¿eby siê szybciej wymywa³, ale to nic- w³oski d³u¿ej odpoczn± od farbek o ile wytrzymam bo w szafeczce czeka Joanna Orzechowy br±z i Naturalny blond zamierzam je zmieszaæ jak ju¿ to kilka razy pisa³am w tym w±tku.


Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ

Co do kombinacji z w³osami, to mnie ca³a rodzina nie mo¿e ju¿ s³uchaæ, nawet moja mama, a uwa¿a³am j± za najbardziej cierpliw±, ale ka¿dy ma swoje granice jak widaæ
ojjj.... hahhaha to podobnie jak u mnie ca³a rodzina ³apie siê za g³owy jak tylko zaczynam temat w³osów...
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-13, 13:35   #4664
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka¿ wiadomo¶æ
£aa, ¶liczna jeste¶ i jakie masz oczy zazdroszczê urody



Dziêkujê



bardzo dziekuje
milo to slyszec ***

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam teraz Garnier na w³osach i tak ¶rednio mi siê wymywa... chcia³abym ¿eby siê szybciej wymywa³, ale to nic- w³oski d³u¿ej odpoczn± od farbek o ile wytrzymam bo w szafeczce czeka Joanna Orzechowy br±z i Naturalny blond zamierzam je zmieszaæ jak ju¿ to kilka razy pisa³am w tym w±tku.




ojjj.... hahhaha to podobnie jak u mnie ca³a rodzina ³apie siê za g³owy jak tylko zaczynam temat w³osów...


hehehehe to widze ze mamy podobnie
moja mama powiedziala ze wysle mnie na jakies leczenie bo ciagle bym o wlosach gadala
ale naprawde mam manie i nie moge sie tego wyzbyc jak wchodze do sklepu to pierwsze co to lece tam gdzie sa odzywki i farby
ale ta mania wystapila dopiero wtedy kiedy z blondu przeszlam na ciemne
nie wiem czemu tak !
w domu mam mnustwo odzywek i nawet 4 farby heheh
( Casting- mrozny kasztan
Garnier- mrozny kasztan
Garnier- ciemna czekolada
Garnier - g³êboki mahoniowy szatyn )
ale stwierdzilam ze nie uzyje tego szatyna i mroznego kasztana z Garniera i teraz biedna nie wiem co zrobic z tymi farbkami

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
Wstawia³am, tyle, ¿e fotka z komórki i nie by³o efektu. Na ¿ywo by³o du¿o ja¶niej.

Ja bym na Twoim miejscu spróbowa³a.

Po farbowaniu my³am ca³y czas ³eb przeciw³upie¿owym, i kolor siê zrówna³, jak by Ci nadal przeszkadza³, kontrast miêdzy odrostem, a reszt± w³osów, po 2 tyg powtórz farbowanie tylko na odro¶cie, aby farba siê wgryz³a i wsio

Jak Ci siê nie spodoba wrócisz do starego koloru

najpierw to sobie uzyje za 3 tygodnie tej czekoladki ktora mam w domu z Garniera zeby stracic
a potem bede myslala o innej
ale dzieku za rady , jak wroce z wakacji to sie rozgladne za jakims ladnym odcieniem.
a ten Orzech Joanny jaka dal poswiate w sloncu?
na jaki kolorek sie mienil?

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz,co¶ mi siê kojarzy,¿e ja farbowa³am t± mro¼n± czekolad±,ale nie pamiêtam mia³am ju¿ tyle farb na g³owie,ze naprawdê nie pamiêtam jaki da³a efekt,ale skoro nie pamiêtam to chyba kolor nie zrobi³ na mnie wra¿enia



oooo skoro tyle farbek uzywalas to moze mi cos poradzisz
szukam takiego dosc ciemnego brazu ktory na sloneczku jakos ciekawie by sie mienil np na taka gleboka czekoladke ewentualnie moglby miec jakies takie delitatne przeblyski czerwieni

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

wiecie co tak sobie pomyslalam ze chyba wroce do tej Joanny multi creme co kiedys robilam
do tego czekoladowego brazu jest minimalnie rudawy ale to nic
nie dosc ze jest tania to tez ladnie sie wloski blyszcza,
a po co przeplacac !
skoro to tylko na odrosty a na calosc i tak bede dawala jakies szampony to zniweluja ta rudosc



a moze ktoras z was wie jak wyglada kolor po Joannie multi creame - cynamonowy braz ?
tak sie zastanawiam
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-13, 15:33   #4665
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny tutaj wysy³am zdjêcie kolorku w³a¶ciwego Po wyp³ukaniu siê tej czarnej po¶wiaty

Psyhe 666 -A jaka to farba i jaki kolor?
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-13, 15:45   #4666
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

jest napisane na poprzedniej stronie
ze fryzjerskim Lorealem .
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-13, 16:14   #4667
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Pewnie nie pierwsze pytanie tego Typu- ale bardzo proszê o pomoc- co to za kolor - co to za farba, której u¿ywa Herbusiowa?

Z góry dziêkujê za ew. pomoc.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg br±zHerbu¶.jpg (50,1 KB, 41 za³adowañ)
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-13, 18:13   #4668
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 577
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hej
Ja znowu o tych treskach bo nie mogê ju¿ wybraæ koloru farby dla siebie. A ta stronka hollywoodhair fajna ale niestety nie widaæ w którym kolorze rzeczywi¶cie mi do twarzy czy w ciep³ym czy zimnym brazie a moze jednaj wrocic do blondu.
Dlatego chcia³am zapytaæ czy te treski z allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=1703614616
wygladaj± w miare naturalnie by mi pomóc w doborze koloru?????
Bêdê bardzo wdziêczna za pomoc
cybercat11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-13, 19:18   #4669
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

moim zdaniem wygladaja naturalnie
czekoladowy braz mi sie podoba
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 09:15   #4670
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
moim zdaniem wygladaja naturalnie
czekoladowy braz mi sie podoba

mi te¿
ale nie s±dzê, aby¶ uzyska³a taki kolor domowym farbowaniem.


ivoncia16

kto¶ ju¿ kiedy¶ dodawa³ fotki z Cynamonowego, wychodzi ³adny ciemny br±z z po¶wiat±, ale sama nie mia³am do¶wiadczenia z tym odcieniem, musisz poszukaæ na forum.
Mogê tylko dodaæ, ¿e fryzjerka która mi poleci³a Palon± kawê mówi³a, ¿e je¶li nie bêdzie w sklepie w³a¶nie tego odcienia (Palona Kawa) to mogê spokojnie braæ w³a¶nie ten Cynamonowy Br±z bo wychodz± tak samo ...
Chyba by nie wkopywa³a swojej klientki na minê ...


---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

LINK DO FORUM

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...amonowy+br%B1z

i znowu zachorowa³am na ten kolor, uwa¿am, ¿e mój jest za ciemny ;/
wiêc jak mi siê nie bêdzie sp³ukiwa³ do koloru o który mi chodzi³o, znowu przejdê na Joannê
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-14, 10:01   #4671
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
mi te¿
ale nie s±dzê, aby¶ uzyska³a taki kolor domowym farbowaniem.


ivoncia16

kto¶ ju¿ kiedy¶ dodawa³ fotki z Cynamonowego, wychodzi ³adny ciemny br±z z po¶wiat±, ale sama nie mia³am do¶wiadczenia z tym odcieniem, musisz poszukaæ na forum.
Mogê tylko dodaæ, ¿e fryzjerka która mi poleci³a Palon± kawê mówi³a, ¿e je¶li nie bêdzie w sklepie w³a¶nie tego odcienia (Palona Kawa) to mogê spokojnie braæ w³a¶nie ten Cynamonowy Br±z bo wychodz± tak samo ...
Chyba by nie wkopywa³a swojej klientki na minê ...


---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

LINK DO FORUM

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...amonowy+br%B1z

i znowu zachorowa³am na ten kolor, uwa¿am, ¿e mój jest za ciemny ;/
wiêc jak mi siê nie bêdzie sp³ukiwa³ do koloru o który mi chodzi³o, znowu przejdê na Joannê

³adny ten cynamon ale mi sie jednak bardziej czekoladowy podoba
na poczatku bede robila tym czekoladowym a jak mi sie znudzi i wloski bede miala troszke jasniejsze to sprobuje tego orzeszka bo na opakowaniu jest bomba
a nie chce miec takiego ogromnego kontrastu dlatego teraz nie uzyje tego orzecha.
to powiedz mi prosze jaka mialas poswiate w sloncu po tym orzechowym brazie?
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-14, 11:29   #4672
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 5 672
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)


---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

oooo skoro tyle farbek uzywalas to moze mi cos poradzisz
szukam takiego dosc ciemnego brazu ktory na sloneczku jakos ciekawie by sie mienil np na taka gleboka czekoladke ewentualnie moglby miec jakies takie delitatne przeblyski czerwieni

Palette Color&Gloss Gor±ca czekolada,w³a¶ciwie to szmpon,ale mia³am po nim taki efekt jak opisujesz,no i moje w³osy by³y w naprawdê dobrej kondycji po tym szamponie. A ja nadal szukam czego¶ z fioletem i chyba pójdê dzisiaj kupiæ szamponetkê Joanny w kolorze Soczysta ober¿yna
sweet sunday jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-14, 11:46   #4673
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
[/COLOR]LINK DO FORUM
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...amonowy+br%B1z

i znowu zachorowa³am na ten kolor, uwa¿am, ¿e mój jest za ciemny ;/
wiêc jak mi siê nie bêdzie sp³ukiwa³ do koloru o który mi chodzi³o, znowu przejdê na Joannê
£aaa, jaki ¶liczny kolor
Bêdê musia³a spróbowaæ kiedy¶ t± joann± bo jest piêkny, ale na razie zostaje przy mojej farbie.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-14, 12:02   #4674
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 5 672
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A czy u¿ywa³y¶cie Loreal Recital Preference M1 Caracas albo M2 Antigua? wydaje mi siê,¿e one moga wyj¶æ z fioletow± po¶wiat±
sweet sunday jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-14, 13:13   #4675
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka¿ wiadomo¶æ
A czy u¿ywa³y¶cie Loreal Recital Preference M1 Caracas albo M2 Antigua? wydaje mi siê,¿e one moga wyj¶æ z fioletow± po¶wiat±

ja robilam Caracas kiedys kladlam na sprana szamponetke z Joanny Kawowy braz ....


ooooooo w³asnie ta szamponetka mi wyszla wlasnie z fioletowym polyskiem


i ten Caracas byl takim dosc ciemnym brazem z polyskiem czekoladowo
zaraz poszukam foty jak znajde to wkleje
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-14, 13:15   #4676
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ



a moze ktoras z was wie jak wyglada kolor po Joannie multi creame - cynamonowy braz ?
tak sie zastanawiam
Mi cynamonowy br±z wychodzi³ na pocz±tku b.ciemno + z czerwonawym akcentem.
Ale mimo wszystko ³adnie siê wymywa³ do takiego br±zu. Ale w³osy po jakim¶ czasie matowe ¿e huhu
Kiedy¶ nawet w jakim¶ w±tku wkleja³am zdjêcie, ale to chyba by³o przed t± awari± wiza¿u
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-07-14 o 13:22
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-14, 13:26   #4677
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

mam , to jest Caracas na moich wlosach
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SNV31872.jpg (81,2 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SNV31925.jpg (20,9 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SNV31970.jpg (117,1 KB, 54 za³adowañ)
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-14, 13:30   #4678
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Mi cynamonowy br±z wychodzi³ na pocz±tku b.ciemno + z czerwonawym akcentem.
Ale mimo wszystko ³adnie siê wymywa³ do takiego br±zu. Ale w³osy po jakim¶ czasie matowe ¿e huhu
Kiedy¶ nawet w jakim¶ w±tku wkleja³am zdjêcie, ale to chyba by³o przed t± awari± wiza¿u


ooo a masz moze na komputerze gdzies zdj ?

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

jeszcze Palona kawa miala u mnie taki delikatny fioletowy blysk
zaraz poszperam czy gdzies nie mam zdj w tym kolorku
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-14, 13:31   #4679
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 12 669
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
No to faktycznie uciekaj od Palette w sumie mamu¶ka równie¿ mnie przed ni± przestrzega³a.

I Ty jeszcze narzekasz na cerê mówi±c o sporadycznych krostkach

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------




¦wietny wyszed³ Ci ten kolor
Ciekawe czy na mój sprany by taki wyszed³...
Dziêkujê
Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
ooo a masz moze na komputerze gdzies zdj ?
Bardzo ³adny masz kolor Ale rzeczywi¶cie w ciut ja¶niejszym mia³aby¶ bardziej promienn± twarz

Dziewczyny, fryzjerka mówi³a, ¿e tym razem szybko mi siê ten br±z wyp³ucze, ale nie my¶la³am, ¿e a¿ w tak zawrotnym czasie
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-14, 13:41   #4680
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Niestety nie mam...
Znaczy siê- mam tylko ju¿ takie zdjêcie gdzie ten kolor jest sprany.
Tak mi siê wydaje przynajmniej, ¿e to ten

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
³adny ten cynamon ale mi sie jednak bardziej czekoladowy podoba
na poczatku bede robila tym czekoladowym a jak mi sie znudzi i wloski bede miala troszke jasniejsze to sprobuje tego orzeszka bo na opakowaniu jest bomba
a nie chce miec takiego ogromnego kontrastu dlatego teraz nie uzyje tego orzecha.
to powiedz mi prosze jaka mialas poswiate w sloncu po tym orzechowym brazie?
To ja powiem- moja mama mia³a rud± po¶wiatê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5143.jpg (77,3 KB, 50 za³adowañ)
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-07-14 o 13:44
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.