Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2008-05-26, 10:38   #1801
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez patusiek Poka¿ wiadomo¶æ
A takie jeszcze jedno pytanko Orteintuje sie mo¿e która¶ z Was który z tych odcieni by³by ch³odniejszy , ciemniejszy, albo w ogole jak wychodz±
-Garnier Belle Color 20 ( jasny szatyn)
mnie ten kolorek wyszed³ paskudnie tzn szaro-zielonkawy ale k³ad³am na rozja¶nione w³osy, wiêc nic dziwnego.. ale moim zdaniem na pewno jest zimny, gdyby by³ cieplejszy choæ trochê nie wyszed³by odcieñ starej burej szmaty tylko chocia¿ rudzielec
[a farba fatalna jak dla mnie, baaardzo siê rozczarowa³am, zw³aszcza ¿e po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii liczy³am na co¶ dobrego ]
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-26, 10:46   #1802
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 559
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dzieki dziewczyny W tej chwili mam na g³owie w³asnie belle olor 20 i w sumie ³adny jest, pewnie przy nim zostane .. ale chcia³am sie upewnic czy Garnier 100% nie da³by bardziej ch³odnego efektu bo oczywi¶cie ta 20 jest ciep³a , ale ³adna Czyli tylko Loreal Casting jasny br±z wychodzi ch³odno..? Spróbowa³abym go, ale znaj±c moje zdolno¶ci do wyp³ukiwania koloru.. mia³abym go pewnie jakie¶ 3 dni;P an glowie..ehh.. nigdy nie rozja¶niajcie w³osów... grrr..;/
__________________
Wielka kolekcja fajnych ciuszków :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Proszê o odpowiadanie na moim w±tku !!
Zapraszam



studentka kosmetologi
patusiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-27, 01:08   #1803
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomo¶ci: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Z mojego do¶wiadczenia MonkaIska opalizujace s± zimne
zuni jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-27, 08:54   #1804
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 17 362
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez frantic Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra, to tak jak mówi³am, teraz ja wklejam zdjêcia swoich w³osów.
U¿ywam od kilku niesiêcy farby Schwarzkopf Brillance Nr 862.

Pierwsze dwa zdjêcia zrobi³am przy ¶wietle sztucznym, a dwa kolejne przy dziennym, bo jak widaæ w zale¿no¶ci od rodzaju o¶wietlenia kolor wygl±da trochê inaczej.
¦wietny kolorek i widaæ ¿e zdrowe zadbane w³oski
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-27, 09:56   #1805
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Zuni czyli ka¿dy musi wypróbowaæ na sobie U mnie ka¿dy opalizuj±cy jest ciep³y i wymywa siê do rudego szczególnie na odrostach (naturalny kolor w³osów, ciemny blond lekko popielaty)
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-27, 16:40   #1806
likap
Zadomowienie
 
Avatar likap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 1 629
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Moje w³osy farbowane wellatonem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wloski2.JPG (21,2 KB, 211 za³adowañ)
__________________
You're my only hope...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=694057[/CENTER]
likap jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-27, 18:09   #1807
silent_wishper
Raczkowanie
 
Avatar silent_wishper
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bialystok
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A oto moj casting jasny br±z( jakos z komorki nie najlepsza), po ok 6 myciach
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg hair.jpg (16,1 KB, 411 za³adowañ)
__________________
SilentWishper
silent_wishper jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 18:47   #1808
Hannnka
Raczkowanie
 
Avatar Hannnka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 143
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Co robicie zeby po farbowaniu nie wypada³y wam tak szybko w³osy?? ja jak zaczne co miesi±c farbowac w³osy, to musze jako¶ je chronic zeby nie wypada³y..Pomocy.
__________________
...I Kissed A Boy And I Liked It!...
...I Kissed A Boy Just To Try Its!...
Hannnka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-27, 19:13   #1809
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 559
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez silent_wishper Poka¿ wiadomo¶æ
A oto moj casting jasny br±z( jakos z komorki nie najlepsza), po ok 6 myciach
masz na prawde super kolor.Mniej wiecej o co¶ takiego mi chodzi. Uzy³abym tego co Ty , bo mnie kusi niesamowicie tylko, ¿e ja mam blond w³osy i obawiam siê, ¿e to zleci.. tak szybko, ze sie nie zd±rze nacieszyc
__________________
Wielka kolekcja fajnych ciuszków :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Proszê o odpowiadanie na moim w±tku !!
Zapraszam



studentka kosmetologi
patusiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-27, 22:01   #1810
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomo¶ci: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

MonaIska :P ja tez jestem popielata blondynka z natury mysia taka
zuni jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-28, 09:19   #1811
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Zuni mo¿e moje w³osy pragn± byæ rude hehe. Wczoraj siê wnerwi³am i posz³am na pasemka czekoladowe z ja¶niejszymi refleksami. Co¶ siê fryzjerce pomyli³o i zrobi³a mi jasne pasemka z czekoladowymi refleksami (prawie niewidocznymi)
Jestem teraz kurna blondynk± zamiast czekoladk± wrrrr.
Kasa w b³oto, jak zacznê mieæ odrost idê po casting karmel albo pralina, mam nadziejê, ¿e tym razem nie bêdê mieæ czarnych jak smo³a, które mi po tym niby szamponie wychodz±.
Jak bêdzie masakra to ¶cinam sie na ³yso, kupujê fajn± perukê i zaczynam od nowa :P
Pozdrawiam maniaczki farbowania
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 14:22   #1812
ma³a82
Zakorzenienie
 
Avatar ma³a82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 568
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witajcie! Mam ma³y problem i mam nadziejê, ¿e mi pomo¿ecie, bo widzê tu du¿o ¶licznych br±zików na g³owie Mój problem polega na tym, ¿e chcia³abym rozja¶niæ swoje w³osy o jakie¶ 3-4 odcienie. Czy znacie jak±¶ farbê która tego dokona??? W³osy farbowa³am jakie¶ pó³ roku temu kolorem czarnym, ale teraz jest to taki ciemny br±z z odrostami w kolorze wyp³owia³ego br±zu i prze¶witami kasztanowymi, bo moje naturalne w³osy pod s³oñce mieni± siê na rudo...uff mam nadziejê, ¿e za bardzo nie zamiesza³am:/ chcia³abym uzyskaæ kolor czekoladowego br±zu z jak najmniejsz± szkod± dla moich w³osów. Dodam, ¿e jestem w ci±¿y i dekoloryzacja raczej odpada. Dorad¼cie mi jaki± farbê najlepiej kupiæ?? Bêdê bardzo wdziêczna za ka¿d± radê.
ma³a82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-28, 17:24   #1813
silent_wishper
Raczkowanie
 
Avatar silent_wishper
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bialystok
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez patusiek Poka¿ wiadomo¶æ
masz na prawde super kolor.Mniej wiecej o co¶ takiego mi chodzi. Uzy³abym tego co Ty , bo mnie kusi niesamowicie tylko, ¿e ja mam blond w³osy i obawiam siê, ¿e to zleci.. tak szybko, ze sie nie zd±rze nacieszyc

dzieki ja tez mialam wczesniej rozjasniane wlosy i zamalowalam je preference jasnym kasztanem ale po okolo 3 tyg mialam spore przeswity blondu wiec uzylam castingu. Niestety ciezko jest wrocic do ciemnych wlosow po rozjasnianiu, dlatego ze rozjasniane niszczy pigment i farba nie ma sie na czym trzymac wiec kolor szybko znika. Konieczne jest przynajmniej 2 krotne farbowanie w krotkim okresie(2-3 tyg ) za drugim razem jest juz lepiej.
__________________
SilentWishper
silent_wishper jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-29, 17:35   #1814
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 559
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hey Pomêcze Was jeszcze trochê

S³uchajcie, chcia³am zdobyæ jakie¶ informacje od Was o kolorku LOREAL EXCELLENCE jasny br±z.( nr.5). S³ysza³am same cudowne recenzje tego produktu, ale zanim go u¿yje chcia³abym siê Was poradziæ. Mo¿e kto¶ go u¿ywa³ i ma co¶ do powiedzenia na ten temat? To jest odcieñ ch³odny czy ciep³y..?

Atak poza tym to dziekujê za dotychczasowe odpowiedzi
Ale ja mam straszny problem z tymi w³osami. Mam w³osy ¶redni blond z jasnymi pasemkami..Ostatnio zafarbowa³am jasnym szatynem z Garniera i powiem tyle, ¿e efekt ciemniejszych w³osów strasznie mi siê spodoba³.. Ale kurcze, nie uwiezycie.. nie minê³y dwa tygodnie a ja mam identyczne w³osy jak sprzed farbowania..;/ Nawet te pasemka s± tam gdzie by³y w takim samym odcieniu.. gdyby nie fakt , ¿e zrobi³am sobie wtedy zdjêcia to nikt by mi nie uwie¿y³, ¿e mia³am ciemne w³osy ...

Tak wiêc dalej jestem na etapie szukania TRWA³EJ farby o kolorze jasny br±z ch³odny wiêc mo¿e ta bêdzie dobra ?
__________________
Wielka kolekcja fajnych ciuszków :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Proszê o odpowiadanie na moim w±tku !!
Zapraszam



studentka kosmetologi
patusiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-29, 19:50   #1815
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez patusiek Poka¿ wiadomo¶æ
Hey Pomêcze Was jeszcze trochê

S³uchajcie, chcia³am zdobyæ jakie¶ informacje od Was o kolorku LOREAL EXCELLENCE jasny br±z.( nr.5). S³ysza³am same cudowne recenzje tego produktu, ale zanim go u¿yje chcia³abym siê Was poradziæ. Mo¿e kto¶ go u¿ywa³ i ma co¶ do powiedzenia na ten temat? To jest odcieñ ch³odny czy ciep³y..?

Atak poza tym to dziekujê za dotychczasowe odpowiedzi
Ale ja mam straszny problem z tymi w³osami. Mam w³osy ¶redni blond z jasnymi pasemkami..Ostatnio zafarbowa³am jasnym szatynem z Garniera i powiem tyle, ¿e efekt ciemniejszych w³osów strasznie mi siê spodoba³.. Ale kurcze, nie uwiezycie.. nie minê³y dwa tygodnie a ja mam identyczne w³osy jak sprzed farbowania..;/ Nawet te pasemka s± tam gdzie by³y w takim samym odcieniu.. gdyby nie fakt , ¿e zrobi³am sobie wtedy zdjêcia to nikt by mi nie uwie¿y³, ¿e mia³am ciemne w³osy ...

Tak wiêc dalej jestem na etapie szukania TRWA³EJ farby o kolorze jasny br±z ch³odny wiêc mo¿e ta bêdzie dobra ?
Ja kiedy chcia³am zrezygnowaæ z pasemek, a mia³am 3 kolory, swój w³asny czyli ciemny blond, jasny i ciemny br±z pokrywa³am je kolorkiem Castina ciemny blond, za pierwszym razem nie pokry³ ca³kowicie, by³y prze¶wity, ale kiedy u¿y³am 3cie opakowanie kolor by³ jednolity i bardzo ³adny, nawet panie fryzjerki mówi³y, ¿e bardzo ³adnie pokry³a ta farba pasemka i ¿e tak szybko
andziaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-29, 20:21   #1816
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 1 120
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez jenny87 Poka¿ wiadomo¶æ
to ja polecam braz badz jasny braz z castinga
Ja mam rozjasniane i farbowa³am ok. 4mies. temu garnierem color naturals i po 3tyg zszed³ a teraz mam pod spodem swoje jasnobrazowe w³osy a na wierzchu jakie¶ rude pasma ;// Boje sie farbowac wiêcej ,ale kusi mnie casting tylk ¿e to jest zmywalne to chyba nie op³aca siê castinga kupowac co chwilê ¿eby ci±gle niszczyc w³osy ,co?? Znacie jakies farby które dobrze siê "we¿ra we w³osy" i nie wyblakn±?
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-29, 22:15   #1817
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomo¶ci: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Casting sie praktycznie nie zmywa wiec trzeba farbowac tylko odrosty przynajmniej taki efekt jest u moich kolezanek
zuni jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-29, 22:56   #1818
monk111
Raczkowanie
 
Avatar monk111
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomo¶ci: 242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja sie podepne z moim pytaniem...
Mam w³osy w kolorze ciemny br±z, chcia³am uzyskaæ kolor z³oty br±z taki ciep³y, lekko podchodz±cy pod karmelkowy albo miedziany ale bardziej z³oty... mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi... chcia³am sie najpierw farbn±c szamponetka ale nie wiem czy mi za³apie bo mam ciemne w³osy... jak my¶licie?
monk111 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-30, 13:32   #1819
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 1 120
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez monk111 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sie podepne z moim pytaniem...
Mam w³osy w kolorze ciemny br±z, chcia³am uzyskaæ kolor z³oty br±z taki ciep³y, lekko podchodz±cy pod karmelkowy albo miedziany ale bardziej z³oty... mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi... chcia³am sie najpierw farbn±c szamponetka ale nie wiem czy mi za³apie bo mam ciemne w³osy... jak my¶licie?


nie radzê... Szamponetka trzyma góra 2 dni,po pierwszym myciu kolor do po³owy zejdzie bêdziesz mieæ pó³ w³osów pomarañczowych a pó³ swoich ... lepiej sie w takie rzeczy nie bawiæ .
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 17:06   #1820
monk111
Raczkowanie
 
Avatar monk111
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomo¶ci: 242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Nancy_Franciss Poka¿ wiadomo¶æ
nie radzê... Szamponetka trzyma góra 2 dni,po pierwszym myciu kolor do po³owy zejdzie bêdziesz mieæ pó³ w³osów pomarañczowych a pó³ swoich ... lepiej sie w takie rzeczy nie bawiæ .
aha no to nie bêdê próbowaæ w takim razie, bo ja nie jestem do¶wiadczona... mo¿e w takim razie spróbujê farba zmywalna do 24 myæ? jako¶ obawiam siê farbowaæ trwa³a farb± bo nie chce mieæ odrostów a nie wiem jak bêdê siê czu³a w farbowanych w³osach...
monk111 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-30, 18:41   #1821
Muffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Muffi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 2 543
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mam pytanie...


Mam ciemne w³osy, ciemny br±z. Farbowa³am wiele razy, ale najczê¶ciej wychodzi³ mi albo czarny albo br±zowo-rudawy. Czy je¶li pofarbuje w³osy Castingiem 'jasny br±z' to nie wyjd± czarne
__________________
najwa¿niejsze jest podej¶cie, a dzisiaj mam z³e.
Muffi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-30, 19:56   #1822
ma³a82
Zakorzenienie
 
Avatar ma³a82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 568
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Muffi Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie...


Mam ciemne w³osy, ciemny br±z. Farbowa³am wiele razy, ale najczê¶ciej wychodzi³ mi albo czarny albo br±zowo-rudawy. Czy je¶li pofarbuje w³osy Castingiem 'jasny br±z' to nie wyjd± czarne
mojej kole¿ance to siê nie uda³o zmieni³ jej siê tylko po³ysk w³osów, ale nie rozja¶ni³y siê.
ma³a82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:42   #1823
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 559
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

to nikt nie farbowa³ tym kolorkiem? ( oktorym wczesniej wspomnia³am )
__________________
Wielka kolekcja fajnych ciuszków :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Proszê o odpowiadanie na moim w±tku !!
Zapraszam



studentka kosmetologi
patusiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-30, 21:47   #1824
Muffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Muffi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 2 543
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ale ja nie chcê rozja¶niaæ .

Po moim wcze¶niejszym farbownaiu innymi kolorami, kolor juz siê spra³ i zosta³y przeb³yski rudego no i w ogóle taki nieciekawy ten kolor. Wyblak³y taki. Czy mi w³asnie wyjdzie br±z, a nie czarny ?
__________________
najwa¿niejsze jest podej¶cie, a dzisiaj mam z³e.
Muffi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-31, 09:28   #1825
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Muffi Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja nie chcê rozja¶niaæ .

Po moim wcze¶niejszym farbownaiu innymi kolorami, kolor juz siê spra³ i zosta³y przeb³yski rudego no i w ogóle taki nieciekawy ten kolor. Wyblak³y taki. Czy mi w³asnie wyjdzie br±z, a nie czarny ?
Ja kiedy¶ na³ozy³am jasny br±z na ciemny blond i niestety na pocz±tku siê przerazi³am bo wyszed³ baaaaardzo ciemny br±z, a nie o taki kolor niestety mi chodzi³o, tylko o taki jaki niby by³ na próbniku. To zale¿y od struktury w³osa, u ka¿dej osoby ten sam kolor mo¿e wyj¶æ inaczej. Ja pozosta³am przy ciemnym blondzie i wychodzi bardzo ³adnie, czasami zmieszam go z jasnym br±zem, dodam troszkê mro¼nego kasztanu...ale zdecydowanie ciemny blond jak dla mnie jest ³adnym kolorkiem.
andziaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-31, 11:50   #1826
ma³a82
Zakorzenienie
 
Avatar ma³a82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 568
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ma³a82 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie! Mam ma³y problem i mam nadziejê, ¿e mi pomo¿ecie, bo widzê tu du¿o ¶licznych br±zików na g³owie Mój problem polega na tym, ¿e chcia³abym rozja¶niæ swoje w³osy o jakie¶ 3-4 odcienie. Czy znacie jak±¶ farbê która tego dokona??? W³osy farbowa³am jakie¶ pó³ roku temu kolorem czarnym, ale teraz jest to taki ciemny br±z z odrostami w kolorze wyp³owia³ego br±zu i prze¶witami kasztanowymi, bo moje naturalne w³osy pod s³oñce mieni± siê na rudo...uff mam nadziejê, ¿e za bardzo nie zamiesza³am:/ chcia³abym uzyskaæ kolor czekoladowego br±zu z jak najmniejsz± szkod± dla moich w³osów. Dodam, ¿e jestem w ci±¿y i dekoloryzacja raczej odpada. Dorad¼cie mi jaki± farbê najlepiej kupiæ?? Bêdê bardzo wdziêczna za ka¿d± radê.
Nikt mi nie pomo¿e?
ma³a82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-31, 13:39   #1827
andziaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ma³a82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nikt mi nie pomo¿e?
Niestety tak to jest, ¿e bardzo trudno przeskoczyæ z ciemniejszego kolorku na jasniejszy, sama o tym wiem ... jedyna mo¿liwo¶æ to nak³adanie na same odrosty kolor ja¶niejszy, niestety wygl±da to nieciekawie . Nie wiem jak dzia³aj± naturalne zio³owe farby, ale wtedy ju¿ po takiej farbie nie na³o¿ysz normalnej bo nie wolno tego robiæ
andziaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-05-31, 22:11   #1828
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez patusiek Poka¿ wiadomo¶æ
Hey Pomêcze Was jeszcze trochê

S³uchajcie, chcia³am zdobyæ jakie¶ informacje od Was o kolorku LOREAL EXCELLENCE jasny br±z.( nr.5). S³ysza³am same cudowne recenzje tego produktu, ale zanim go u¿yje chcia³abym siê Was poradziæ. Mo¿e kto¶ go u¿ywa³ i ma co¶ do powiedzenia na ten temat? To jest odcieñ ch³odny czy ciep³y..?

Atak poza tym to dziekujê za dotychczasowe odpowiedzi
Ale ja mam straszny problem z tymi w³osami. Mam w³osy ¶redni blond z jasnymi pasemkami..Ostatnio zafarbowa³am jasnym szatynem z Garniera i powiem tyle, ¿e efekt ciemniejszych w³osów strasznie mi siê spodoba³.. Ale kurcze, nie uwiezycie.. nie minê³y dwa tygodnie a ja mam identyczne w³osy jak sprzed farbowania..;/ Nawet te pasemka s± tam gdzie by³y w takim samym odcieniu.. gdyby nie fakt , ¿e zrobi³am sobie wtedy zdjêcia to nikt by mi nie uwie¿y³, ¿e mia³am ciemne w³osy ...

Tak wiêc dalej jestem na etapie szukania TRWA³EJ farby o kolorze jasny br±z ch³odny wiêc mo¿e ta bêdzie dobra ?
Hej! Ja farbowa³am Jasnym Br±zem Excellence Mia³am rudawo-z³ote pasemka i chcia³am je przyciemniæ.. Od zawsze marzê o ch³odnym, ¶rednim br±zie... Ta farbka, o któr± pytasz jest ¶wietna jako¶ciowo - potwierdzam. Na moich w³osach wysz³a bardzo ciemna.. Po 2-3 myciach by³a ju¿ taka jak na opakowaniu. Bardzo ³adny, równomierny kolor. Niestety zimna nie by³a. Ale to raczej wina moich w³osów. Robi³am z nimi cuda.. Teraz przesz³am na szampony koloryzuj±ce bo chcê spróbowaæ jako¶ wróciæ do naturalnego koloru (który jest ch³odny! Wrrrr!). My¶lê ¿e kiedy¶ do niej wrócê i na naturalnych w³osach wyjdzie zimny br±z.... Tyle ode mnie
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-01, 10:23   #1829
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

2 dni temu skusi³am siê na Loreal Casting,ciemny br±z.Nie jestem zbytnio zadowolona.Masa dziewczyn go chwali ¿e taki po³ysk daje a ja mam matowe w³osy wiêc siê skusi³am i w moim przypadku nie da³ ¿adnego po³ysku Mam matowe w³osy i chyba ¿adna farba niestety nic z tym nie zrobi.
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-06-01, 11:32   #1830
ma³a82
Zakorzenienie
 
Avatar ma³a82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 568
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
2 dni temu skusi³am siê na Loreal Casting,ciemny br±z.Nie jestem zbytnio zadowolona.Masa dziewczyn go chwali ¿e taki po³ysk daje a ja mam matowe w³osy wiêc siê skusi³am i w moim przypadku nie da³ ¿adnego po³ysku Mam matowe w³osy i chyba ¿adna farba niestety nic z tym nie zrobi.
A próbowa³a¶ stosowaæ jedwab do w³osów? Najlepiej biosilk-wyg³adza ³uski w³osa i nadaje po³ysk-u mnie dzia³a
ma³a82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.