Tanie kosmetyki antycellulitowe. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-19, 11:04   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Tanie kosmetyki antycellulitowe.


Ja mam pytanie do wszysktkich dziewczyn i do Pań kosmetyczek...Znalazłam w gazecie tanie preparaty antycellulit z dobrymi opiniami.A co wy na to???Powiedzcie mi coś na temat tych preparatów(wiem muszę jeszcze ćiczyć i zmienić dietę ale to już robię )Preparaty:"aktywny krem anty cellulit,kolastyna-wyciągi ze skrzypu, przywrotnika, bluszczu, centella asiatica i guarany" "AA Body żel Antycellulit,oceanic-wyciągi z czarnego bzu i chińskiej rośliny cangzhu, alanyoina i kofeina".Prosze pomóżcie mi!!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-19, 12:59   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Preparaty anty...

JAKOS NIE UFAM POLSKIM MARKOM KOSMETYKOW NIE KUPIŁABYM ZADNEGO Z TYCH KREMOW POPROSTU NIE MAM ZAUFANIA
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-19, 13:10   #3
Skakanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 105
Re: Preparaty anty...

A ja słyszałam że AA jest świetny, zresztą, zdaje się, jest w KW, poszukaj...
Skakanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-19, 13:57   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Preparaty anty...

Nie wiem jak preparaty polskie, ale ja niedawno kupiłam i regularnie stosuję preparat L'Oreala (nazywa się o ile sie nie mylę) i jest naprawdę rewelacyjny. Ma bardzo ładny zapach i nie klei się po zastosowaniu, a skóra wygląda bardzo ładnie. Moje doświadczenia z polskimi preparatami są nie najlepsze. Wszystko zależy od możliwości finansowych.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-19, 13:58   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Preparaty anty...

WIESZ JA WOLE DOŁOZYC TROSZKE KASKI I KUPIC KOSMETYK RENOMOWANEJ FIRMY NIE UFAM TEJ SERII AA TO SA BEZNADZIEJNE KOSMETYKI WYSMARUJESZ 10 TUBEK BALSAMU I EFEKT ZADEN NIE KUPIŁABYM TEGO ZA DARMO BYM NIE CHCIAŁA
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-19, 14:48   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Preparaty anty...

Kup sobie ATW, nie drogi a dobry. tez jest chyba na KW.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-21, 22:28   #7
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Preparaty anty...

no to muszę was zaskoczyć. ja też kiedyś wolałam kupić 'coś zagranicznego i droższego', bo niby to gwarantowało większą skuteczność.. ale posłuchałam się koleżanki i zakupiłam preparat NOREL [na cellulit] i jest rewelacyjny... i nie tylko ja tak twierdzę! polecam... a sama dzięki temu doświadczeniu zaczęłam eksperymetować z polskimi kosmetykami i.. odnalazłam jeszcze kilka innych perełek [ktore bardzo często maja IDENTYCZNY skład jak te 'dobre' kosmetyki - tyle, że nie to opakowanie, niższe koszty dystrybucji, reklamy, siły roboczej.. a co za tym idzie cena często jest zredukowana o jedno zero]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-07-22, 10:03   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Preparaty anty...

Dzięki dziewczyny...Ale w tym problem że ja kaski nie mam ...Ibardzo prosiłabym cię syrenko o napisanie coś więcej o twoim preparacie.Ile go stosujesz?po jakim czasie efekty były???Ile kosztuje opakowanie?ile ma ml???Dzięki z góry!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-22, 10:16   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Preparaty anty...

wiesz Kaja, ja to się tak nadaję do przeprowadzania kuracji jak... zaczynam, przerywam.. jestem bardzo niecierpliwa... a mimo tego [Norel wcieram raz na 3 dni] widzę poprawę. za to moja baaardzo cierpliwa koleżanka pozbyła się cellulitu wsmarowując Norel rano i wieczorem [no oczywiście do tego dieta] cena tego preparatu to jakieś 25 - 30 zł [a opakowanie, które posiadam zawiera 250ml specyfiku]. zresztą wpisz sbie Norel w wyszukiwarkę, bo dziewczyny już dyskutowały na temat jego właściwości na tym forum. pozdr. sarenka [img]icons/icon20.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-22, 11:17   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Preparaty anty...

O produktach Norel można poczytac na ich stronie www. są tam też podane ceny i gdzie można kupic te kosmetyki.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.