Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-18, 08:09   #2131
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
no własnie ten superbalm jest w tubce ami to bardzo nie pasiiii
co tu zrobić
pójść i zapoznać się z testerami
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 18:49   #2132
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: ..Cieliste usta..

no i rzeczywiscie w sephorze go nie bylo
__________________
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 19:01   #2133
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: ..Cieliste usta..

Widzialam dzis bezowe blyszczyki Pierre Rene w Naturze (taki male). Ladnie wygladaja, ale kosztuja 10 zl za takie malutkie opakowanie i sa perlowe. Pewnie tez nie kryja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 495899.jpg (7,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.htm88.jpg (15,8 KB, 59 załadowań)
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 19:32   #2134
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: ..Cieliste usta..

Ha! Dzisiaj na własne oczy przekonałam się, że istnieją dwie mutacje Gosha Velvet Touch 134 Darling

W GC oglądałam tester o odcieniu zdecydowanie ciepłym, takiej rozbielonej, cielistej brzoskwinki. Niestety samej pomadki nie było
Potem poszłam do A'proposa. Tester był chłodnoróżowy, nie mający nic wspólnego z cielistością, za to bardzo podobny do tego (strasznego ) odcienia na próbniku, który ktoś tu wklejał z All. Pomadki były, ale nie odważyłam się kupić. Bo nie można było zajrzeć do środka opakowania.

No więc ja się zapytowuję, co jest grane???

Mam teorię taką, że jeden z tych dwóch odcieni jest wersją późniejszą. Niby kolory nie powinny się różnić, ale czasem to się zdarza, np. ma to miejsce w przypadku nowej wersji Maybelline Watershine 111 bodajże. Jest całkiem inna od poprzedniczki.
Tylko co zrobić, żeby nie wtopić, jeśli nie ma szans zajrzenia do środka opakowania przed zakupem? Normalnie ruska ruletka...
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 19:32   #2135
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
no i rzeczywiscie w sephorze go nie bylo
eh
proponuję Galerię Centrum
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 19:44   #2136
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: ..Cieliste usta..

gosik.s- No wlasnie tego sie obawiam, ze kupie ja a okaze sie ze w srodku jest co innego niz w testerze. A mi zalezy na tej rozowej... Osobiscie tej bezowej nigdzie nie widzialam, ale jakos nie usmiecha mi sie wydawac 20 paru zl na to czego nie chce.

Co do 111 Maybelline to nei wiedzialam, ze miala ona inny kolor ! Ja widzialam tylko taka jasna rozowa od jakiegos czasu i wlasnie js mialam kupic zamiast tej Gosha!!! A jaka jest ta npwa, albo jaka byla stara??
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 21:01   #2137
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: ..Cieliste usta..

Na placyku miałam na ręce tester jakiejś szminki-pomadki Bourjois-idealnie cielistej rzecz jasna ale jaki to nr był to nie mam pojęcia...zerknę jak będę następnym razem jeśli jeszcze będą.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 21:45   #2138
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
gosik.s- No wlasnie tego sie obawiam, ze kupie ja a okaze sie ze w srodku jest co innego niz w testerze. A mi zalezy na tej rozowej... Osobiscie tej bezowej nigdzie nie widzialam, ale jakos nie usmiecha mi sie wydawac 20 paru zl na to czego nie chce.

Co do 111 Maybelline to nei wiedzialam, ze miala ona inny kolor ! Ja widzialam tylko taka jasna rozowa od jakiegos czasu i wlasnie js mialam kupic zamiast tej Gosha!!! A jaka jest ta npwa, albo jaka byla stara??
Stara była ładniejsza (IMHO). Też jasna, ale bardziej to był taki łosoś niż róż, ewidentnie ciepły odcień. I drobinki są jakieś inne w tej nowej, jakby większe i mniej ich jest. A testery często są nadal te stare
Tylko że ona (znaczy się stara wersja, ale pewnie z nową jest podobnie) była dość transparentna, więc jeśli masz naturalnie ciemne usta, to raczej cielisty efekt trudno nią uzyskać. Chyba że się nałoży parę warstw.

Effectt - to mogły być np. 13 lub 24, jeśli chodziło o Comme par Magie.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 22:59   #2139
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
eh
proponuję Galerię Centrum




za daleko;(
__________________
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 06:58   #2140
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
gosik.s- No wlasnie tego sie obawiam, ze kupie ja a okaze sie ze w srodku jest co innego niz w testerze. A mi zalezy na tej rozowej... Osobiscie tej bezowej nigdzie nie widzialam, ale jakos nie usmiecha mi sie wydawac 20 paru zl na to czego nie chce.

Co do 111 Maybelline to nei wiedzialam, ze miala ona inny kolor ! Ja widzialam tylko taka jasna rozowa od jakiegos czasu i wlasnie js mialam kupic zamiast tej Gosha!!! A jaka jest ta npwa, albo jaka byla stara??
Ale chodzi o pomadkę Maybelline czy błyszczyk? Ja mam pomadkę 111 ,moja ulubiona zresztą,ale nie daje efektu cielistego tylko różowy(tak jak na zdjęciu). Ostatnio ją oglądałam w Rossmannie bo mi się kończy a chciałam kupić drugie opakowanie i nie widziałam żadnej nowej wersji jest identyczna jak ta,którą mam...no ale może tej nowej nie zauważyłam.

Co do Pierre Rene i tych małych błyszczyków..ja mam z wymianki czerwony bez drobinek i nawet daje kolor,w miarę fajnie kryje-ogólnie bardzo fajny błyszczyk.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Project1l.jpg (22,1 KB, 109 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 08:55   #2141
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ale chodzi o pomadkę Maybelline czy błyszczyk? Ja mam pomadkę 111 ,moja ulubiona zresztą,ale nie daje efektu cielistego tylko różowy(tak jak na zdjęciu). Ostatnio ją oglądałam w Rossmannie bo mi się kończy a chciałam kupić drugie opakowanie i nie widziałam żadnej nowej wersji jest identyczna jak ta,którą mam...no ale może tej nowej nie zauważyłam.
O pomadkę.
Ta stara wersja, o której pisałam, była już dość dawno - ja ją ostatni raz miałam może jakieś 1,5-2 lata temu. Nie traktowałam jej jako cielistej, tylko po prostu jako przyjazny dla mojej karnacji ładny jasny kolor.
Wymieniłam ją tylko jako przykład, że czasem producenci wprowadzają jakieś kolorystyczne innowacje w ramach tego samego numeru odcienia.

U Ciebie ślicznie wygląda na ustach, mi niestety już mniej pasuje.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 09:57   #2142
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
no własnie ten superbalm jest w tubce ami to bardzo nie pasiiii
co tu zrobić
Ja mam superbalma - cielistych ust o on raczej nie daje, raczej baaaardzo delikatnie rozjaśnia (odcień 01) i daje ładny mokry połysk. Na czerwonych ustach prawie nie będzie go widać...
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 10:17   #2143
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
Ja mam superbalma - cielistych ust o on raczej nie daje, raczej baaaardzo delikatnie rozjaśnia (odcień 01) i daje ładny mokry połysk. Na czerwonych ustach prawie nie będzie go widać...
To tak: w weekend w dauglasie zrobiłam chyba 2 godzinne rozeznanie mazałam się co popadło i tak...
superbalm odpadło w przedbiegach-konsystencja tak kleista że szok,kolor prawie niewidoczny
potem poszła kolej na diorka-kolorki
później burżujka 3D-kolorki
nawet fajny z BeYu,ale za bardzo kryjący,choć kolorek był ok
i tu miła pani doradzająca podrzuciła mi Revlon SUPERLUSTROUS nr 04 Nude Lustre i...
usta wyglądają bardzo naturalnie-naprawdę "cieliście",żadnych ordynarnych błyszczących drobin,są jakieś, ale taki mini mini naprawdę niewidoczne,kolor jest przecudowny pięknie podkreśla usta, mogę powiedzieć taki "lustrzany beżyk" -a jak powiększa usta nie mówiąc o rewelacyjnym połysku-tzw tafla wody to jest to drogie Panie
Może dodam,że jestem brunetką o oliwkowej cerze,a ponieważ stawiam na natrralnie wyglądające usteczka błyszczyk ten zagości u mnie na dłuuuuużej
Piękne opakowanie dodaje całości jeszcze większego +
niestety nie mam jak zrobić zdjęcia,ale uwieżcie mi na słowo

kolorystyka:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg revlon.jpg (10,3 KB, 98 załadowań)
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 13:12   #2144
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
To tak: w weekend w dauglasie zrobiłam chyba 2 godzinne rozeznanie mazałam się co popadło i tak...
superbalm odpadło w przedbiegach-konsystencja tak kleista że szok,kolor prawie niewidoczny
potem poszła kolej na diorka-kolorki
później burżujka 3D-kolorki
nawet fajny z BeYu,ale za bardzo kryjący,choć kolorek był ok
i tu miła pani doradzająca podrzuciła mi Revlon SUPERLUSTROUS nr 04 Nude Lustre i...
usta wyglądają bardzo naturalnie-naprawdę "cieliście",żadnych ordynarnych błyszczących drobin,są jakieś, ale taki mini mini naprawdę niewidoczne,kolor jest przecudowny pięknie podkreśla usta, mogę powiedzieć taki "lustrzany beżyk" -a jak powiększa usta nie mówiąc o rewelacyjnym połysku-tzw tafla wody to jest to drogie Panie
Może dodam,że jestem brunetką o oliwkowej cerze,a ponieważ stawiam na natrralnie wyglądające usteczka błyszczyk ten zagości u mnie na dłuuuuużej
Piękne opakowanie dodaje całości jeszcze większego +
niestety nie mam jak zrobić zdjęcia,ale uwieżcie mi na słowo

kolorystyka:
mam ten pierwszy rozowaty na ustach daje on piekny polysk kolorku za to nie daje zadnego ale skoro Ty znalazlas taki cielisty z tego to ja tez poszukam !!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 13:24   #2145
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: ..Cieliste usta..

Ja wczoraj zakupiłam L'Oreal'a Glam Shine natural glow nr 405 crystal nude glow i jestem wręcz zachwycona nim ! Daje lustrzany blask, ma drobinki chociaż bardzo malutkie, które pięknie błyszczą w słońcu ale co najważniejsze...jest kryjący i daje piękny efekt cielistych ust! bynajmniej u mnie się sprawdził, taki efekt jaki daje jest dla mnie w zupełności wystarczający i bardzo mi się podoba
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 13:50   #2146
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: ..Cieliste usta..

dimiti - kupiłam ten Sally Hansen, który ty masz i jestem baardzo zadowolona . Mimo ciemnego koloru moich ust wygląda jaśniutko, nie ma nachalnych drobinek tylko delikatny połysk. Kolor może nie jest beżowy ale to śliczny, mleczny róż. Załączam 1 zdjęcie, po nałożeniu 2 warstw ( jak nakładam więcej to jest jeszcze jaśniejszy )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1 002.jpg (81,1 KB, 97 załadowań)
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 14:47   #2147
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zakupiłam L'Oreal'a Glam Shine natural glow nr 405 crystal nude glow i jestem wręcz zachwycona nim ! Daje lustrzany blask, ma drobinki chociaż bardzo malutkie, które pięknie błyszczą w słońcu ale co najważniejsze...jest kryjący i daje piękny efekt cielistych ust! bynajmniej u mnie się sprawdził, taki efekt jaki daje jest dla mnie w zupełności wystarczający i bardzo mi się podoba
mam 04 moon crystal Glam i też sobie chwalę
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 15:02   #2148
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zakupiłam L'Oreal'a Glam Shine natural glow nr 405 crystal nude glow i jestem wręcz zachwycona nim ! Daje lustrzany blask, ma drobinki chociaż bardzo malutkie, które pięknie błyszczą w słońcu ale co najważniejsze...jest kryjący i daje piękny efekt cielistych ust! bynajmniej u mnie się sprawdził, taki efekt jaki daje jest dla mnie w zupełności wystarczający i bardzo mi się podoba
hym ja mam 400 i 401 tez jestem z nich zadowolona tylko jak dla mnie to one strasznie szybko znikaja!

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
dimiti - kupiłam ten Sally Hansen, który ty masz i jestem baardzo zadowolona . Mimo ciemnego koloru moich ust wygląda jaśniutko, nie ma nachalnych drobinek tylko delikatny połysk. Kolor może nie jest beżowy ale to śliczny, mleczny róż. Załączam 1 zdjęcie, po nałożeniu 2 warstw ( jak nakładam więcej to jest jeszcze jaśniejszy )
to ciesze sie ze jestes zadowolona! wybacz ze zdjecia nie dalam ale wogole czasu ostatnio nie mam u mnie tez wlasnie daje taki podobny kolorek przez niego zachorowalam na inne kolorki z sally i obecnie mam ich 4 ale trzeba przyznac ze blyszczyk jest fajny


iza251 a sprawdzalas jak na ustach wyglada moze revlon w odcieniu toast of shine?? tez jest taki wlasnie niby cielisty i nie wiem ktory jest jasniejszy na ustach i daje efekt takich blednych ust
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 16:56   #2149
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: ..Cieliste usta..

Dziewczyny orientujecie sie czy opakowania blyszczykow wibo zostaly zmienione?? Bylam dzisiaj w rossmanie i chcialam kupic sobie slynna 7 ale niestety na blyszczykach nie bylo numerkow. Nie wiem czy to te same blyszczyki czy inne.
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 19:02   #2150
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez elmoska Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie sie czy opakowania blyszczykow wibo zostaly zmienione?? Bylam dzisiaj w rossmanie i chcialam kupic sobie slynna 7 ale niestety na blyszczykach nie bylo numerkow. Nie wiem czy to te same blyszczyki czy inne.
u mnie tez wogole nie ma numerkow!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 20:05   #2151
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: ..Cieliste usta..

[quote=dimiti;7304254]hym ja mam 400 i 401 tez jestem z nich zadowolona tylko jak dla mnie to one strasznie szybko znikaja!
Właśnie też mi się tak wydaje ! chociaż z drugiej strony też niby on tak jakby 'wysycha' i czujemy te delikatne drobinki, ale jednak jakiś połysk pozostaje...ale to dziwne
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 20:06   #2152
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: ..Cieliste usta..

PRzepraszam za taką formę, coś mi się nie udało zacytować ale jestem początkująca, mam nadzieję że wybaczycie
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 21:36   #2153
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

[quote=effectt;7308711]
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym ja mam 400 i 401 tez jestem z nich zadowolona tylko jak dla mnie to one strasznie szybko znikaja!
Właśnie też mi się tak wydaje ! chociaż z drugiej strony też niby on tak jakby 'wysycha' i czujemy te delikatne drobinki, ale jednak jakiś połysk pozostaje...ale to dziwne
tego 405 chyba nie widzialam ale kolorki te ogolnie mi sie podobaja ja swoj 400 kupilam na studniowke i wszystko bylo ok wygladal pieknie i dawal efekt slicznej tafli wody tylko znikal po 15 min wsiakal normalnie momentalnie! gdyby trzymal sie tak z godzine to uznalabym go za moj KWC bo kolor ma boski zreszta wszystkie z serii natural glow sa dosc ciekawe

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
PRzepraszam za taką formę, coś mi się nie udało zacytować ale jestem początkująca, mam nadzieję że wybaczycie
ja wybaczam inni na pewno tez wybacza
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 21:44   #2154
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

A ja przeżywam drugą fascynajcę tym kolorkiem...

Tak tak, wiem że ono już było chyba z 10 razy w tym wątku wklejane ale jednak ten kolorek jest prześliczny...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg VicBeckhamRTN_468x649.jpg (53,7 KB, 171 załadowań)
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 21:46   #2155
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
A ja przeżywam drugą fascynajcę tym kolorkiem...

Tak tak, wiem że ono już było chyba z 10 razy w tym wątku wklejane ale jednak ten kolorek jest prześliczny...
tez chce taki! no i teraz szukaj takiego kolorku w tych blyszczykach! chyba trzeba napisac do Pani Beckham z zapytaniem jakiego blyszczyka uzyla na tym zdjeciu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 07:47   #2156
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
A ja przeżywam drugą fascynajcę tym kolorkiem...

Tak tak, wiem że ono już było chyba z 10 razy w tym wątku wklejane ale jednak ten kolorek jest prześliczny...

mam wrażenie że ma pomadkę+błyszczyk
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 08:53   #2157
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: ..Cieliste usta..

Nom, ten kolor jest ładny co ma Victoria...
Ale rzeczywiście chyba użyła jakiejś jasnej szminki i na to błyszczyk transparentny...
Hmmm
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 08:57   #2158
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

Daaawno temu w tym wątku jak to zdjęcie Victorii pojawiło się po raz pierwszy to jedna z Wizażanek napisała ze taki odcień daje błyszczyk Maybelline http://www.maybelline.pl/produkty/us...32l436l495.htm
odcień 509 Cafe Latte
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 09:08   #2159
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: ..Cieliste usta..

Cafe Latte? O... A to z serii watershine, to chyba niezłe ^^
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 10:51   #2160
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
A ja przeżywam drugą fascynajcę tym kolorkiem...

Tak tak, wiem że ono już było chyba z 10 razy w tym wątku wklejane ale jednak ten kolorek jest prześliczny...
Rzeczywiście
Kolor śliczny to raz, ale myślę, że nie mniej ważny jest fakt, że on jest w tonacji idealnie zgranej z karnacją Victorii. Dlatego wygląda tak cudownie i naturalnie.

Natomiast oglądając niektóre makijaże Wizażanek w tym wątku, miałam wrażenie, że czasem zupełnie o tej ważnej zasadzie zapominamy (nie będę wytykać paluchami, kto )
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.