Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 13:06   #2311
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
na razie mam klasowe z podwiązkami- ja to ta w srodku, w szmaragdowej (zielonej) sukience i srebrnych butach.
Kolor sukienki przepiękny
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 14:54   #2312
vielleicht
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 472
GG do vielleicht
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mila17- kolor sukienki ładnie podkreśla Twoją bladość czekamy na więcej zdjęć
__________________
"Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić."
Dr House
vielleicht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 15:27   #2313
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
na razie mam klasowe z podwiązkami- ja to ta w srodku, w szmaragdowej (zielonej) sukience i srebrnych butach.

Super wyglądałaś - nie dość że kolor sukienki fajnie współgra z Twoją cerą to i na tle Twoich koleżanek wspaniale wybija się Twoja bladość.
Swoją drogą zawsze zastanawiałam się czemu na 100dniówkach - imprezach jakby nie było styczniowo-lutowych większość dziewczyn chce wyglądać jakby właśnie wróciło z 2 tygodniowego urlopu na Saharze.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 16:14   #2314
pazoorecek
Raczkowanie
 
Avatar pazoorecek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
na razie mam klasowe z podwiązkami- ja to ta w srodku, w szmaragdowej (zielonej) sukience i srebrnych butach.
ale spieczona masakra wokół Ciebie...(: świetne, Ty i koleżanka obok się wyróżniacie bladością, ale Ty masz zdecydowanie najjaśniejsze rączki i twarz. jeszcze ta sukienka. po prostu super, aż się nie mogę doczekać mojej!;D
pazoorecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 20:39   #2315
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Srebrnousta na studniówkę lepiej postawić na naturalność... Rozpuszczone włosy, jakieś lekkie, naturalnie wyglądające fale... nic co zajmowałoby nam później więcej niż 30 sekund poprawek. Ja na swojej byłam przerażona widząc te wszystkie młode dziewczyny z lokami tak sztywnymi, że można było sobie palec rozciąć o brzeg + tony brokatu i lakieru w tym, oczywiście skóra koloru bejcy i obowiązkowo brązer... Ciśnie się jedno słowo na usta wtedy...
Prosta sukienka, prosty makijaż, zwykła fryzurka, a zrobisz większe wrażenie niż reszta damskiego towarzystwa jak wyciągnięta prosto z koncertu Dody
Miłej zabawy!
Niestety w moim przypadku całkowicie rozpuszczone włosy odpadają, wyglądają wtedy dziwnie Myślałam o jakimś delikatnym upięciu albo warkoczach... Ale to jeszcze zależy od sukienki
Fakt, kilogramy lakieru na włosach to istna tragedia. Choć zawsze ciekawiło mnie, jak one potem myją włosy
Sukienka będzie prosta, makijaż delikatny w odcieniach fioletu albo zieleni, o włosach jeszcze pomyślę... Zapamiętane!

Milo, odcień sukienki piękny I faktycznie wyróżniałaś się na tle koleżanek. Pozytywnie rzecz jasna
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:16   #2316
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
na razie mam klasowe z podwiązkami- ja to ta w srodku, w szmaragdowej (zielonej) sukience i srebrnych butach.
Patrząc na zdjęcie od razu rzucasz się w oczy. A o to przecież chodzi! jasny punkt w zlewającej się, ciemnej masie a sukienka rewelacyjna, kolor przecudny
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 21:43   #2317
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Milu, podpisuje się pod wypowiedziami poprzedniczek wszystkimi swoimi kończynami, od siebie nie dodałabym nic nowego
Dziewczyny, aż tutaj po drugiej stronie monitora czuję Wasze studniówkowe podekscytowanie i strasznie mi szkoda, że mój bal maturalny już dawno za mną, zwłaszcza że gdy patrzę na to z dzisiejszej perspektywy, to dopiero teraz mam prawdziwy pomysł na swój wizerunek i gdybym teraz miała się ubrać/uczesać/umalować, to zrobiłabym to o niebo lepiej niż rok temu

A w temacie kosmetyków, to zakupiłam na allegro bazę korygującą zaczerwienienia z Bourjois. Z opini na KWC wynika, że ta baza pełni także rolę wylbedzającą, co jednym się podoba a innym wręcz przeciwnie
W każdym razie czekam aż do mnie przyleci
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 09:28   #2318
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
zakupiłam na allegro bazę korygującą zaczerwienienia z Bourjois. Z opini na KWC wynika, że ta baza pełni także rolę wylbedzającą, co jednym się podoba a innym wręcz przeciwnie
W każdym razie czekam aż do mnie przyleci
Koniecznie opisz tutaj swoje przeżycia!

Ja póki co wczoraj otrzymałam mój Vicco Turmeric i Fair&Lovely. Zaczęłam używać ten drugi. Dzisiaj robię zdjęcie buzi i po skończeniu tubki porównam czy są efekty. Jedyne co mogę powiedzieć po jednym użyciu to to, że mocno matuje i buzia w dotyku jest taka aksamitna
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 10:59   #2319
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
na razie mam klasowe z podwiązkami- ja to ta w srodku, w szmaragdowej (zielonej) sukience i srebrnych butach.
Ślicznie wyglądałaś i super się wyróżniałaś, nie giniesz w tłumie i to pozytywnie.

Długo mnie tu na wątku nie było, zaczełam przygodę z minerałami, ale raczej podkład EDM mi szkodzi, chociaż kolory są pięknie jasne, za to z korektorami EDM się polubiłam. A od rozświetlacza EDM(piękny kolor przezroczysto, srebrnawy, zimny)dostałam pryszcze na dekolcie/piersiach. Pierwszy raz mam na piersiach pryszcze, nawet nie wiem czym to smarować.
Poszukuję teraz jakiegoś bezmikowego jasnego mineralnego podkładu, mam już nazwy firm, które takowe produkuję. Ma może któraś z Was ma chociaż trzy ziarenka do wymiany, albo miała styczność i może coś powiedzieć o:
Alienor, Mineral Foundation "Velvet Matte"
Beauty Bliss Cosmetics, Matte Mineral Make Up Foundation
Cory Cosmetics, Original Mica Free Foundation
Cory Cosmetics, Rice Starch Mica Free Foundation
Electric Cosmetics, Mineral Foundation
Fyrinnae, Mica-Free Mineral Foundation
L'Oreal, True Match Minerals
Rejuva Minerals, Loose Powder Foundation, All Skin Types
Rejuva Minerals, Loose Powder Foundation, Organic Botanicals
Rejuva Minerals, Loose Powder Foundation, Purely Basic
Ech czy ja kiedyś odnajdę swój idealny podkład...
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:39   #2320
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, dobre parę stron temu padło pytanie o srebrny rozświetlacz. Ja sobie kupiłam ostatnio Sensique Cosmic Girl, jaśniejszy odcień. W pudełku jest raczej złoty, ale specjalnie posmarowałam sobie rękę, żeby przyjrzeć się w słońcu i moim zdaniem jest ewidentnie srebrny
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 13:53   #2321
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dzięki kochane Trzeba udowadniac, ze jasna skora to zaden wstyd !

Ja tez zaczynam miec problem z EDM..do niedawna myslałam, ze odcien fair jest idealny, ale zauwazylam, ze kolor twarzy jednak się trochę odcina I teraz nie wiem- bo ze skórą na twarzy stapia sie idealnie-maluję tylko policzki,nos a cała twarz ma jednakowy odcień, nie widać zadnej granicy ani nic w tym stylu. Ale jednak twarz jest ciut bardziej rozowawa niz reszta ciała...
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 15:33   #2322
vielleicht
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 472
GG do vielleicht
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mila- też mam twarz bardziej różową a np. dekolt bardziej żółtawy i cokolwiek bym nie nałożyła (a używam EDM golden fair i korektor sunlight) to tak czy siak będzie się odcinać nieco taka już chyba nasza uroda (a przynajmniej moja).
__________________
"Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić."
Dr House
vielleicht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 18:11   #2323
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

vielleicht- mowiąc szczerze, kiedy pierwszy raz zobaczyłam Twoje zdjęcie stwierdziłam, ze jestesmy bardzo podobne kolorystycznie (cera, brwi, włosy), więc mozliwe, ze tak wlasnie mamy. W sumie to byłoby nawet logiczne, bo pomalowane policzki w ogole nie odcinają się od reszty twarzy. Tylko np. szyja jest juz bardziej żołtawa, nie mówiąc juz o ramionach (ale tu bardziej wina wystawiania ich na słonce latem). Moze jakis peeling do ciała byłby rozwiązaniem?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 18:28   #2324
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dobre parę stron temu padło pytanie o srebrny rozświetlacz. Ja sobie kupiłam ostatnio Sensique Cosmic Girl, jaśniejszy odcień. W pudełku jest raczej złoty, ale specjalnie posmarowałam sobie rękę, żeby przyjrzeć się w słońcu i moim zdaniem jest ewidentnie srebrny
Szczerze mówiąc, nie pamiętam, czy już o nim pisałam, ale ze srebrnawych, zimnych rozświetlaczy mogę polecić ten z Moonlight Essence. Tyle tylko że to limitowanka i już raczej się kończy...

I muszę się pochwalić nowym zakupem - Revlon Colorstay 110 Ivory. Właśnie usłyszałam od Mamy, że wyglądam, jakbym się mąką obsypała Sprawdzę go jutro w bardziej ekstremalnych warunkach - 8 godzin w szkole i konkurs. Mam nadzieję, że będzie ok.
True Matcha W1 ani Kryolanu wreszcie nie zamówiłam. Jedna aukcja skończona, a co do Kryolanu to nie miałam pewności, czy zdąży mi dojść przed studniówką.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant

Edytowane przez Srebrnousta
Czas edycji: 2010-01-31 o 17:38
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 18:42   #2325
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, nie pamiętam, czy już o nim pisałam, ale ze srebrnawych, zimnych rozświetlaczy mogę polecić ten z Moonlight Essence. Tyle tylko że to limitowanka i już raczej się kończy...

I muszę się pochwalić nowym zakupem - Revlon Colorstay 110 Ivory. Właśnie usłyszałam od Mamy, że wyglądam, jakbym się mąką obsypała Sprawdzę go jutro w bardziej ekstremalnych warunkach - 8 godzin w szkole i konkurs. Mam nadzieję, że będzie ok. :tak:
True Matcha W1 ani Kryolanu wreszcie nie zamówiłam. Jedna aukcja skończona, a co do Kryolanu to nie miałam pewności, czy zdąży mi dojść przed studniówką.
Właśnie polowałam na ten Essence, ale w mojej Naturze już wykupili A szkoda, chociaż ten z Sensique też niczego sobie
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 19:26   #2326
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Niestety w moim przypadku całkowicie rozpuszczone włosy odpadają, wyglądają wtedy dziwnie Myślałam o jakimś delikatnym upięciu albo warkoczach... Ale to jeszcze zależy od sukienki
Fakt, kilogramy lakieru na włosach to istna tragedia. Choć zawsze ciekawiło mnie, jak one potem myją włosy
Sukienka będzie prosta, makijaż delikatny w odcieniach fioletu albo zieleni, o włosach jeszcze pomyślę... Zapamiętane!
Zdecydowanie polecam Ci jakieś fajne upięcie z warkoczy. U mnie w klasie dziewczyna miała piękną fryzurę skomponowaną z trzech francuskich warkoczy jakoś ładnie przeplecionych (nie znam się za bardzo ) i zdecydowanie wyróżniała się z tłumu, bo na ponad 600 osób na studniówce nie wiem czy było ze 3 z warkoczami.

Idę na drugą studniówkę z kolegą 6 lutego i zastanawiałam się nad tym pudrem do twarzy i ciała http://www.ofeminin.pl/makijaz/makij...48c176807.html Może któraś z was go używała?
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 20:04   #2327
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Zdecydowanie polecam Ci jakieś fajne upięcie z warkoczy. U mnie w klasie dziewczyna miała piękną fryzurę skomponowaną z trzech francuskich warkoczy jakoś ładnie przeplecionych (nie znam się za bardzo ) i zdecydowanie wyróżniała się z tłumu, bo na ponad 600 osób na studniówce nie wiem czy było ze 3 z warkoczami.
Właśnie nad warkoczami myślałam Ewentualnie jakiś koczek, a z boku mały warkoczyk wpleciony w całość. Nie chcę wyglądać jak Zosia w Panu Tadziu Poza tym moja sukienka jest mhm... mało romantyczna, zwiewna, a z takimi strojami kojarzą mi się warkocze. Ale to tylko moje małe zboczenie
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 20:04   #2328
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Zdecydowanie polecam Ci jakieś fajne upięcie z warkoczy.
Potwierdzam i polecam!
Sama miałam taką fryzurę na pewnej imprezie i nie było żadnych problemów z poprawianiem, układaniem itp. Trzymała się w nienagannym stanie
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 20:55   #2329
vielleicht
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 472
GG do vielleicht
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mila- z tym peelingiem warto spróbować, do tego dużo wit. C
Srebrnousta- na pewno miło było słyszeć od mamy taki komplement również polecam warkocze. Podobnie jak Valie idę z kolegą na jego 100dniówkę 6.02 i do trochę rockowej, prostej, czarnej sukienki mam zamiar upiąć coś z warkoczy właśnie myślę, że może to wyglądać oryginalnie i niezobowiązująco.
__________________
"Zanotuj: nigdy nie powinienem w siebie wątpić."
Dr House
vielleicht jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 20:58   #2330
pazoorecek
Raczkowanie
 
Avatar pazoorecek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Idę na drugą studniówkę z kolegą 6 lutego i zastanawiałam się nad tym pudrem do twarzy i ciała http://www.ofeminin.pl/makijaz/makij...48c176807.html Może któraś z was go używała?
niestety nie wiem jaki jest w użyciu ale z pewnością ślicznie wygląda
pazoorecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 08:48   #2331
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Z moich wczorajszych, nocnych łowów w poszukiwaniu rozjaśniających mazideł naturalnych Może ktoś skorzysta...

Amir - Ajurwedyjska Maseczka Amir Ubtan
http://www.helfy.pl/amir-ubtan-masec...antybakteryjna

Emami - Krem Z Drobinkami Pereł
http://www.helfy.pl/krem-z-drobinkam...-rozjasniajacy

Dabur Vatika - Maseczka Do Twarzy Dla Skóry Z Przebarwieniami I Bliznami.
http://www.helfy.pl/maseczka-na-prze...izny#prod_tabs

Emami - Krem Z Kurkumą I 24karatowym Złotem
http://www.helfy.pl/krem-z-kurkuma-ze-zlotem#prod_tabs

Nomarks - Krem Dla Skóry Z Przebarwieniami I Bliznami
http://www.helfy.pl/krem-dla-skory-z...niami-bliznami

Hesh - Cytrynowa Maseczka
http://www.helfy.pl/maseczka-do-twar...lusta-normalna

Medimix Z Mydełkiem Sandałowym I Eladi
http://www.helfy.pl/medimix-olejek-s...-przebarwienia


Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-01-27 o 11:18
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:23   #2332
Sangadin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 9
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja z pewnością skorzystam! Będę musiała coś wybrać, choć mam chętkę na wszystko... Ach, te fundusze. No, nic. Krem z kurkumą ma bardzo dobre opinie. Może on? Ale już od jakiegoś czasu czaję się na Fair & Lovely z drobinkami pereł. Testowałam Multivitaminę i jestem zadowolona, jednak nie mam pewności, czy ten drugi będzie działał podobnie. Nie mogę się zdecydować.
__________________

Sangadin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:38   #2333
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez owocowalandrynaax3 Pokaż wiadomość
a ten iwostin jaki ma faktor?
uva 20 uvb 14
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:15   #2334
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Sangadin Pokaż wiadomość
Ja z pewnością skorzystam! Będę musiała coś wybrać, choć mam chętkę na wszystko... Ach, te fundusze. No, nic. Krem z kurkumą ma bardzo dobre opinie. Może on? Ale już od jakiegoś czasu czaję się na Fair & Lovely z drobinkami pereł. Testowałam Multivitaminę i jestem zadowolona, jednak nie mam pewności, czy ten drugi będzie działał podobnie. Nie mogę się zdecydować.
Ja jestem w trakcie Fair&Lovely Multivitamin Póki co też jestem zadowolona. W kolejce czeka Vicco Turmeric... a na helfach kupiłam już maseczkę cytrynową i Amir Ubtan Ten z kurkumą i 24karatowym "złotem" też by się ładnie na półce prezentował... hmm...

A tak na marginesie... Wybielił Cię Fair&Lovely? Jak sprawdzałam sobie tym dołączonym miernikiem odcień skóry to nawet najjaśniejszy był mulatkowy, więc nie wiem czy spodziewać się jakichkolwiek efektów
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:33   #2335
OwocowaLandrynaax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 158
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość

I muszę się pochwalić nowym zakupem - Revlon Colorstay 110 Ivory. Właśnie usłyszałam od Mamy, że wyglądam, jakbym się mąką obsypała Sprawdzę go jutro w bardziej ekstremalnych warunkach - 8 godzin w szkole i konkurs. Mam nadzieję, że będzie ok. :tak:
Z dobrym pudrem matujacym moze wytrzyma.. Mialam go rok temu i ivory byl nawet nawet pasujacy do mojego odcienia skory, ale wygladalam jak swinka ! Byl dla mnie strasznie rozowy, poza tym mam naczynkowa cere to moze efekt sie spotegowal.. Ogolnie fajnie matowil moja mieszana-->sucha cere na pare godzin, bez efektu maski. Revlon ma parafine w skladzie, wiec po 2 tygodniach wygladalam.. tragedia. Niestety podklad nie dla mnie
__________________
Wystarczy landrynka Tak to jest gdy pomyslu na nick brak

Chanel Rouge Coco 05 Madmeoiselle !!! Wielbie !!!
OwocowaLandrynaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 11:49   #2336
Sangadin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 9
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
A tak na marginesie... Wybielił Cię Fair&Lovely? Jak sprawdzałam sobie tym dołączonym miernikiem odcień skóry to nawet najjaśniejszy był mulatkowy, więc nie wiem czy spodziewać się jakichkolwiek efektów
Multivitamin przede wszystkim bosko matowił i wygładzał . Ponadto zauważyłam, że po przetarciu twarzy czarną rękawiczką (w celu odgarnięcia wiecznie nieogarniętych włosów), osadził się na niej (rękawiczce) taki biały pyłek. Czyżby dodali czegoś pudropodobnego? A co do wybielenia: żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia "przed" i "po". Jakąś tam różnicę niby widzę, ale żadnych spektakularnych efektów nie odnotowałam. Ot, delikatne zosjaśnienie. Piegi zostały nieporuszone.

Miernik mnie rozbawił. W moim przypadku zupełnie bezużyteczny.

Chyba skuszę się na ten z kurkumą i "złotem". Jak już dostanę go w swoje ręcę, opiszę efekty... lub ich brak.
__________________

Sangadin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 13:34   #2337
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Sangadin Pokaż wiadomość
Multivitamin przede wszystkim bosko matowił i wygładzał . Ponadto zauważyłam, że po przetarciu twarzy czarną rękawiczką (w celu odgarnięcia wiecznie nieogarniętych włosów), osadził się na niej (rękawiczce) taki biały pyłek. Czyżby dodali czegoś pudropodobnego? A co do wybielenia: żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia "przed" i "po". Jakąś tam różnicę niby widzę, ale żadnych spektakularnych efektów nie odnotowałam. Ot, delikatne zosjaśnienie. Piegi zostały nieporuszone.

Miernik mnie rozbawił. W moim przypadku zupełnie bezużyteczny.

Chyba skuszę się na ten z kurkumą i "złotem". Jak już dostanę go w swoje ręcę, opiszę efekty... lub ich brak.
Aha! To z białymi śladami też zauważyłam! Być może jest tam coś pudrowego bo takiego matowienia to ja nigdy żadnym kremem nie osiągnęłam! No i wygładzenie pierwsza klasa... za to należą mu się plusy A co do wybielenia... Induska pewnie skwitowałaby to tak, że białego już nie da się wybielić Chyba zbyt dużo oczekujemy...

A to złoto... ja ciekawa jestem czy ono w tej tubce naprawdę siedzi

EDIT: Właśnie odebrałam paczkę z Airbrush Legs Popsikałam jedną nogę i z efektu jestem bardzo, bardzo zadowolona! Kolorek nie aż tak bardzo jasny, jakbym tego chciała, ale nie jest znowu zbyt ciemny Polecam
Swatche: (drugi po roztarciu)

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-01-27 o 13:55
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:13   #2338
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez OwocowaLandrynaax3 Pokaż wiadomość
Z dobrym pudrem matujacym moze wytrzyma.. Mialam go rok temu i ivory byl nawet nawet pasujacy do mojego odcienia skory, ale wygladalam jak swinka ! Byl dla mnie strasznie rozowy, poza tym mam naczynkowa cere to moze efekt sie spotegowal.. Ogolnie fajnie matowil moja mieszana-->sucha cere na pare godzin, bez efektu maski. Revlon ma parafine w skladzie, wiec po 2 tygodniach wygladalam.. tragedia. Niestety podklad nie dla mnie
Mam go dziś na sobie od rana i przez cały dzień nie zróżowiał ani nie ściemniał. Ale mam to szczęście, że nie mam cery naczynkowej, a na takiej na pewno inaczej się prezentuje.
Fakt, matuje dość dobrze (test w obrzydliwie gorącej szkole), efektu maski nie ma... Mam nadzieję, że zapychania też nie będzie, bo szkoda takiego ładnego koloru...
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:26   #2339
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja za to kupiłam Pharmaceris 01 i musze stwierdzić,ze jest cudownie za jasny!Jak to miło musieć przyciemniać swoj podkład!Po zmieszaniu pól na pol z colorstayem ivory mam idealny kolor,idealne krycie(nie cierpię efektu maski,a nie/stety pharmaceris jest b.kryjący,b.gęsty i łatwo wyglądać sztucznie).Długo się trzyma,ogólnie jestem zadowolona,dziekuję(to chyba Raboussamai?) za polecenie!
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 19:55   #2340
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

wracając do wątku o jasnych korektorach/podkładach - wczoraj w rossmannie, na stoisku bourjois zauważyłam ich nowy korektor i puder, których najjaśniejszy odcień (chyba 51 vanilla beige) naprawdę sprawiał wrażenie jasnego a nie 'jasnego'. muszę wybrać się tam z moim korektorem maybelline albo wziąć go ze stoiska i porównać, ale wydaje mi się, że jest jaśniejszy i bardziej pojemny. ta linia jest reklamowana jako przyjazna skórze, bogata w ekstrakty z owoców (m.in z arbuza i truskawki), w takich czerwonych opakowaniach. widziałyście już to może?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.