Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-31, 16:23   #421
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie do tych z was które kupują pigmenty w UK. Ile funtów kosztuje taka przyjemność? i czy są jakieś limitowane kolory które ciężko zdobyć w Polsce, a na które warto zwrócić uwagę?
Wszystko zależy co lubisz Najłatwiej zobacz w pierwszym poście swatche pigmentów i popatrz, które ci się podobają
Co do zakupów w UK, na stronie www.maccosmetics.co.uk są regularne pigmacze (w pierwszym poście ceny, na stronie też), w outletach okolice 50 zł, na ebayu różnie, na stronach sklepów internetowych okolice 60 zł. Nie wiem, czy w Polsce jakiekolwiek limitowanki oprócz aktualnych można dostać (na pewno ciężej, chyba, że odsypki na allegro).

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
ja się tak zraziłam do tej marki, kupiłam pelno wymiarowy pigment ,być może nia za 1,50, przez ktory dostalam uczulenia oczu, i stwierdzilam ze marka nie dla mnie, dopiero jak pojechalam do wa-wy (w moim miescie nie ma maca niestety) to mi szczeka opadla, i teraz wiekszosc moich kosmetykow to mac, no i moze jeszcze YSL, z reszta sie pozegnalam

ostatnio dorwalam plyn do pedzli oraz podlad studio fix fluid i szczerze wszystkim polecam
No i dlatego w podróbach nie przerażają mnie kolory (no dobra, obezwładniająca perła w nich przeraża), co wszystko dosypywane przez producentów do owych cudów. Bo to wiadomo?
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 16:48   #422
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A właśnie, co do tej odsypki to te 5ml to ile to mniej więcej jest?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 17:31   #423
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Odsypki mają po 0.5 ml I wystarczają na długo, ile makijazy to sprawa indywidualna ( kilkanaście na pewno), ale na początek, żeby wypróbować kolory, są w sam raz
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-01-31 o 17:33
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 17:40   #424
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

She Wolf wysłałam Ci PW z outletową wishlistą - daj znać czy doszła, bo coś ostatnio Wizaż szwankuje w tym zakresie.

Właśnie mi się moja przyjaciółka wygadała, że na moje zbliżające się urodziny sprawiła mi Slimka Gentle Simmer - och, jak ona dobrze zna moje potrzeby
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:01   #425
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
na szczęście nie kupiła.. dowiedziałam się wczoraj, że 14ego właśnie mamy imprezę Walentynkową i jako manager tego burdelu muszę iść do pracy normalnie w niedzielę i poniedziałek mam wolne, dlatego też tak planowałam wyjazd, ale przypadło akurat na Walentynki
w związku z tym wyjazd swój muszę przełożyć na marzec wcześniej nie da rady, bo koleżanka, która mieszka obok tego outletu i u której miałam spać, leci do Polski na urlop pojadę więc dopiero jak wróci.. przepraszam za zamieszanie, zwłaszcza She Wolf, ale nie mam na to wpływu niestety.. taki urok pracy sama jestem wściekła, bo bardzo się napaliłam.. choć z drugiej strony może i lepiej, bo odłożę więcej na zakupy, a i może trafię na Springa akurat

więc dziewczynki zamówienia składajcie u She Wolf.. a jak coś się którejś przypomni, albo uzbiera więcej kaski, to ja mogę kupić / dokupić w marcu


Ajajajaja !!!!! Szkoda!!!!!! Ale Cie wrobili z tymi Walentynkami

Cholerka, wiec teraz musze pomyslec co i jak. Moze w takim razie pojade wczesniej - to zalezy czy znajdzie sie ktos chetny na wyjazd, bo samej nie bardzo mi sie chce .....
Moze moj ukochany malzonek sie ze mna wybierze

Jakby co to poinformuje Was oczywiscie

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
She Wolf wysłałam Ci PW z outletową wishlistą - daj znać czy doszła, bo coś ostatnio Wizaż szwankuje w tym zakresie.

Właśnie mi się moja przyjaciółka wygadała, że na moje zbliżające się urodziny sprawiła mi Slimka Gentle Simmer - och, jak ona dobrze zna moje potrzeby
Juz ide odpisywac

Szczesciara, - extra jest posiadac taka przyjaciolke
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 18:08   #426
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Tanyu, co do brążera nie wiem - jeszcze nie uzylam, nie mam okazji ku temu , na razie czekam zeby nalozyc chociaz podklad
Ale wydaje mi sie ten kabuki bedzie dawal bardzo delikanty efekt na buzi, wlosie jest naprawde bardzo miekkie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 19:02   #427
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Ja się naciełam na podróby dokładnie u tego samego sprzedającego
Zaczynałam wtedy swoją przygodę z MACiem i nie miałam za bardzo pojęcia co i jak (cena za odyspki nie była z tych okazyjnych więc moja czujność została uśpiona).
Dopóki nie porównałam odsypek z oryginałami żyłam w przekonaniu, że używam oryginałów, tylko ta twałość i żywość kolorów tych odsypek mnie trochę zastanawiała, bo słyszałam, że MAC niby taki rewelacyjny, a tu szału nie ma
Ja się tym jednym niepowodzeniem bynajmniej nie zraziłam, a moja miłość do MACa rośnie z dnia na dzień, ale mam świadomość tego, że są osoby, które po wypróbowaniu "allegrowych mega okazji za 1,50zł" są zrażone do marki na tyle, że nie podejmą dalszych prób jej testowania, a szkoda, naprawdę wielka szkoda
jak wróce z Poznania to spróbuję uchwycić różnice między podróbami które mam a oryginałami (Lovely Lily, Copperized, Melon) są subtelne ale widoczne...

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
ja się tak zraziłam do tej marki, kupiłam pelno wymiarowy pigment ,być może nia za 1,50, przez ktory dostalam uczulenia oczu, i stwierdzilam ze marka nie dla mnie, dopiero jak pojechalam do wa-wy (w moim miescie nie ma maca niestety) to mi szczeka opadla, i teraz wiekszosc moich kosmetykow to mac, no i moze jeszcze YSL, z reszta sie pozegnalam

ostatnio dorwalam plyn do pedzli oraz podlad studio fix fluid i szczerze wszystkim polecam
Studio fix też mi bardzo pasuje
a co do zrażenia się - sama widzisz, kilka z nas się w ten sposób prawie zraziło, jednak na szczęscie dałyśmy druga szansę i proszę
ta aukcja linera mnie rozbraja, ciekawa jestem czy ktoś to kupi... a co do handlu kompletami pędzli i paletami czemu oni nie reagują na zgłoszenia???? czemu MAC nic nie robi z tym...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-01-31 o 19:05
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 19:38   #428
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Ajajajaja !!!!! Szkoda!!!!!! Ale Cie wrobili z tymi Walentynkami
niestety taki urok pracy.. i stanowiska

życzę udanych zakupów.. i straszliwie zazdraszczam
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 19:54   #429
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Oczywiście tekstu nie rozumiem ale opakowania z LoL wygladaja pięknie
http://bjooti.net/?p=10642
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 20:05   #430
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Oczywiście tekstu nie rozumiem ale opakowania z LoL wygladaja pięknie
http://bjooti.net/?p=10642

To (i Pop Color) będzie moje Waterloo

Kocham google translate, ale tylko na angielski:
This image comes from Eva Chen who works as Beauty Director for Teen Vogue (a job I would not turn down). I do not really know what to say, for usually more or less, I love everything that the MAC has to offer, but this? Yes, it could well be sjöhästpudret then. But the rest looks most like that had an existing stocks of packaging from the Neo Sci-Fi and thought that if we press a fleet white press, so we can drop them into the summer. Too bad that did not happen then Fleet.

What do you think? Becomes terribly curious to hear your thoughts on this picture.

She also offers a picture of it much stylish collection Give me Liberty of London.

I myślę, że zarzuty o pozostałości opakowań po Neo Sci-fi są trafne. Mi niezbyt podoba się ta kolekcja. Póki co
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 20:18   #431
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Juz ide odpisywac

Szczesciara, - extra jest posiadac taka przyjaciolke
Ona sama jest zakochana w MACu więc jak kupowała coś dla siebie to i dla mnie coś do koszyka wrzuciła a wiedziała co, bo jej od jakiegoś czasu nudziłam, że mojemu slimkowi Bare tak strasznie smutno samemu
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-31, 20:19   #432
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
To (i Pop Color) będzie moje Waterloo

Kocham google translate, ale tylko na angielski:
This image comes from Eva Chen who works as Beauty Director for Teen Vogue (a job I would not turn down). I do not really know what to say, for usually more or less, I love everything that the MAC has to offer, but this? Yes, it could well be sjöhästpudret then. But the rest looks most like that had an existing stocks of packaging from the Neo Sci-Fi and thought that if we press a fleet white press, so we can drop them into the summer. Too bad that did not happen then Fleet.

What do you think? Becomes terribly curious to hear your thoughts on this picture.

She also offers a picture of it much stylish collection Give me Liberty of London.

I myślę, że zarzuty o pozostałości opakowań po Neo Sci-fi są trafne. Mi niezbyt podoba się ta kolekcja. Póki co
Dziękuję za tłumaczenie Też mi się ta kolekcja wybitnie nie podoba ale za to LoL to bedzie dla mnie szaleństwo
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 20:43   #433
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
niestety taki urok pracy.. i stanowiska

życzę udanych zakupów.. i straszliwie zazdraszczam
na razie nie ma czego, bo sama nie wiem kiedy tam pojade




---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Ona sama jest zakochana w MACu więc jak kupowała coś dla siebie to i dla mnie coś do koszyka wrzuciła a wiedziała co, bo jej od jakiegoś czasu nudziłam, że mojemu slimkowi Bare tak strasznie smutno samemu

She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 21:15   #434
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dziękuję za tłumaczenie Też mi się ta kolekcja wybitnie nie podoba ale za to LoL to bedzie dla mnie szaleństwo
Oj taaak Lakier zielonkawy jest piękny, kompakty od BPB po prostu Nie wiem, co to będzie...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 07:26   #435
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Mam pytanie do użytkowników pędzla 168! czy z Waszych białasków też tak się sypie włosie? już chyba z 6-7 włosków mi wyleciało a on taki mięciutki jest... i mimo, że maleńki to jakoś rzeczywiście mi się nim róż wygodnie nakłada... jest bardzo precyzyjny
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:24   #436
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Właśnie dzwoniłam do MACa we Wro i niestety kolekcja All races... ma około 2 tygodnie opóźnienia Spodziewają się jej w pierwszej połowie lutego, ale pani dokładnie nie wiedziała kiedy Zostawiłam numer telefonu i mają zadzwonić jak będą mieli cynka kiedy się pojawi, miło prawda?


---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Tanyu, co do brążera nie wiem - jeszcze nie uzylam, nie mam okazji ku temu , na razie czekam zeby nalozyc chociaz podklad
Ale wydaje mi sie ten kabuki bedzie dawal bardzo delikanty efekt na buzi, wlosie jest naprawde bardzo miekkie
Dzięki za odpowiedź W takim razie czekam na wrażenia
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:28   #437
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Właśnie dzwoniłam do MACa we Wro i niestety kolekcja All races... ma około 2 tygodnie opóźnienia Spodziewają się jej w pierwszej połowie lutego, ale pani dokładnie nie wiedziała kiedy Zostawiłam numer telefonu i mają zadzwonić jak będą mieli cynka kiedy się pojawi, miło prawda?
Miło, ale ciekawe, czy zadzwonią Ludzie wszędzie będą już mieli Springa a my ciągle będziemy czekać na all races...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 08:52   #438
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
ale chyba rodzina by mnie w wariatkowie zamknęła (i tak już pytają "po co ci tyle kosmetyków?!")
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 22:23   #439
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do użytkowników pędzla 168! czy z Waszych białasków też tak się sypie włosie? już chyba z 6-7 włosków mi wyleciało a on taki mięciutki jest... i mimo, że maleńki to jakoś rzeczywiście mi się nim róż wygodnie nakłada... jest bardzo precyzyjny
Mój też kilka zgubił maziam się nim dopiero kilka dni i mam nadzieje że więcej gubił nie będzie

Cytat:
martiryb
nowy pędzelek ma być? kiedy?
Ma być w marcu jak im się nic nie obsunietak jak z All races...Ciekawe czy w UK lub USA będzie wcześnięj?
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 22:29   #440
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Ma być w marcu jak im się nic nie obsunietak jak z All races...Ciekawe czy w UK lub USA będzie wcześnięj?
ale limitowanka, dostępna w ramach jakiejś kolekcji?
czy nowy na stałe?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 22:49   #441
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ale limitowanka, dostępna w ramach jakiejś kolekcji?
czy nowy na stałe?
Z tego co zrozumiałam to na stałe ma służyć między innymi do nakładania mineralnych pudrów i brązerów
Panie w macu po szkoleniu są nim zachwycone
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 23:16   #442
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Z tego co zrozumiałam to na stałe ma służyć między innymi do nakładania mineralnych pudrów i brązerów
Panie w macu po szkoleniu są nim zachwycone
super będzie więc mój
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 12:06   #443
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kasiu czasami nie szukalas tego blyszczyka?Wlasnie przez przypadek "wpadlam"na niego na allegro http://allegro.pl/item905098090_mac_...smetyczka.html
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 20:50   #444
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
Mój też kilka zgubił maziam się nim dopiero kilka dni i mam nadzieje że więcej gubił nie będzie
Oby... mój póki co się uspokoił...

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Kasiu czasami nie szukalas tego blyszczyka?Wlasnie przez przypadek "wpadlam"na niego na allegro http://allegro.pl/item905098090_mac_...smetyczka.html
Szukam ale nie chcę używanego. Brand new chce
ale dzięki że pomyślałaś o mnie!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 21:26   #445
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Na Temptalii dużo swatchy z Spring Colour Forecast. Im więcej patrzę tym mniej chcę - na razie 1 róż i 2 błyszczyki.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 22:11   #446
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Oby... mój póki co się uspokoił...



Szukam ale nie chcę używanego. Brand new chce
ale dzięki że pomyślałaś o mnie!
Tak myślałam,ze nie będziesz chciała używanego,bo wiadomo nie każdy tak owe preferuje,ale pomyślałam,ze i tak pokażę

Ja mimo,ze się nie udzielam za bardzo to zawsze o moich Macowych koleżankach i kolegach myślę
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 23:42   #447
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

na mac uk jest są już nowości zamawiam :P
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 07:37   #448
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Czy może mi ktoś z UK kupić Cremeblend Blush
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 08:36   #449
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
super będzie więc mój
Na stronach sklepu MAC w UK już się pokazał nr 130
www.maccosmetics.co.uk/product/spp.tmpl?CATEGORY_ID=CAT2 6396&PRODUCT_ID=PROD98283 &QUERY=130
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 09:15   #450
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość
widziałam już wczoraj w nocy
tylko teraz jak go zdobyć.. muszę koleżankę w Anglii przyatakować
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.