Sucha, łuszcząca się cera z zatkanymi porami w strefie T do tego byszcząca. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-13, 12:40   #1
OLA-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: TORUŃ
Wiadomości: 47

Sucha, łuszcząca się cera z zatkanymi porami w strefie T do tego byszcząca.


Pytanie do kosmetyczki-, co mam zrobić??? Moja cera jest okropna z jednej strony sucha i łuszczy się, ale jak użyje kremu lekko natłuszczającego, bo wtedy nie czuje ściągnięcia to się strasznie błyszcze. Do tego mam skłonność do powstawania zaskórników. Musze robić często, piling, bo czuje jakby mi się skorupa robiła na twarzy, ale mam skłonność do pękania naczynek. Już nie wiem, co mam robić

OLA-27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 11:38   #2
OLA-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: TORUŃ
Wiadomości: 47
Dot.: Sucha, łuszcząca się cera z zatkanymi porami w strefie T do tego byszcząca.

Halo ponawiam swoje pytanie!!!! może ktoś mi pomoze:-(
OLA-27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 11:47   #3
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Sucha, łuszcząca się cera z zatkanymi porami w strefie T do tego byszcząca.

Ja mam tez taki problem..narazie ucze sie i zwracam uwage na slady specyfików do twarzy.Niektore kremy,pudry,maseczki zapychają mi pory.Też musze robic czesto peeling,zmywam makijaz plynem micelarny vichy,nakladam kremy(ostatnio) dr.Hauschka-na naturalnych skladnikach.Niestety nie są tanie ale jak popatrze na kremy ktore nic mi nie dawaly tylko niszczyly skore a zreszta co chwila krem za 13zl.,potem 30zl to wole wydac 65zl i spac spokojnie.Szlag mnie juz trafial z moją skora(mieszańce tak mają)
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 11:59   #4
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Sucha, łuszcząca się cera z zatkanymi porami w strefie T do tego byszcząca.

może znajdziesz cos dla siebie w aptece wysylkowej www.aquavitae.com.pl tam jest wiele dermokosmetykow dr Hauschki tez-probki niestety kosztuja 0k.9zl.Aha kiedys na luszczenia uzywalam Octopirox z eris dostepnej w aptekach.Na początku pomagal a potem juz nie.Z hauschki mam krem z platkow roz-jest raczej do cery suchej ale na moja dziala ektra.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 12:29   #5
OLA-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: TORUŃ
Wiadomości: 47
Dot.: Sucha, łuszcząca się cera z zatkanymi porami w strefie T do tego byszcząca.

Wielkie dzieki neonka za linka napewno cos wybiore tu dla siebie. Buzka!!
OLA-27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 19:01   #6
misia161097
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 28
Dot.: Sucha, łuszcząca się cera z zatkanymi porami w strefie T do tego byszcząca.

Ciekawe czy to forum jeszcze istnieje... Ale co mi tam... A wiecie może czy na cerę tłustą działają maseczki matujące?? Na sam tłuszcz na pewno, ale potem się skóra łuszczy i ją natłuszczam, a ona jest wtedy znowu prztłuszczona... i tak w kółko... jakby tego było mało mam wągry na nosie i nie mogę się ich pozbyć gdzieś czytałam, ze z soraji jest dobra maseczka matująca. Wicie czy działa i czy bardzo przesusza cerę??
misia161097 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.