Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-08, 08:31   #31
pooe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 148
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

hej,
Dziewczyny to w końcu która szkoła wg was jest lepsza bo z tego wątku trudno jest rozstrzygnąć w ogóle którą jest która. Ja też planuje zapisać się do jednaj lub drugiej jednak na drugi rok bo przenoszę się z Warszawy tylko jeszcze zastanawiam się która jest lepsza.
pozdrawiam
pooe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 14:25   #32
anusia1515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
GG do anusia1515
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Hej a ja mam pytanie do tych które już studiują ja od października zaczynam studia w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o zdrowiu i mam parę pytań do dziewczyn, a mianowicie dostałam tą rozpiskę co potrzebuję na zajęcia jest napisane że wygodne obuwie i nie wiem czy mogą to być dowolne buty czy jakieś specjalne, a fartuszek czy koniecznie muszą być spodnie czy sam fartuszek. I najważniejsze jeśli chodzi o w-f to jak odbywa się on w tej szkole ?? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi
anusia1515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 20:56   #33
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

wystarczy fartuch, o wf ci nie powiem bo na zaocznych nie ma. co do butow obojetnie jskie, najlepiej biale klapki,balerinki
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."

Edytowane przez aniuska_90
Czas edycji: 2011-09-08 o 20:58
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 07:34   #34
anusia1515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
GG do anusia1515
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Aha dziękuję za odpowiedź ale czekam jeszcze na kogoś kto wie coś na temat w-f a koniecznie muszą być białe?? nie nawidzę tego koloru na butach ;/
anusia1515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 13:28   #35
alexia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

W-f odbywa się nie w szkole, a na ul. Pilsudskiego 135 (o ile dobrze pamietam) także kawałek trzeba dojechać, ale nie jest źle
co do zajęć praktycznych to na pierwszych zajęciach dowiecie sie wszystkiego ubrannie musi byc białe, buty i cała reszta też, bo pani prowadząca zajecia strasznie zwraca na to uwagę(przynajmniej ta, z którą ja miałam) możesz mieć sam fartuch, jak Ci będzie wygodniej
alexia911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 10:26   #36
anusia1515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
GG do anusia1515
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

aha a ćwiczenia to takie normalne jak w szkole bo ja strasznie czegoś takiego nie lubię;/ i dziękuję za wcześniejsze odpowiedzi
anusia1515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 10:37   #37
vka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Czy jest tu ktoś, kto zapisał się na tryb niestacjonarny?
Byłoby "miło" poznać kogoś jeszcze przed pierwszym zjazdem
vka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 14:10   #38
rubia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Uważam, że nie dba się w tej uczelni o studentów zaocznych. Żadnych szkoleń przez 3 lata nauki się nie doczekaliśmy. Wszystko jest robione pod studia dzienne. Czuję się oszukana bo wiele ciekawych szkoleń przeszło mi koło nosa gdyż odbywają się tylko w tygodniu od rana. A obiecywano wiele.
Studia zaoczne są dla ludzi pracujących. Wykładowcy proponują terminy egzaminów poprawkowych w tygodniu w takich godzinach, że trzeba się zwalnia z pracy. A przecież przysługuje nam normalny! termin poprawkowy. Dziekanat nic sobie z tego nie robi. Wpisy także odbywają się w godzinach studiów dziennych!
Brak ciepłej wody w pracowni kosmetyki jest żenujący! Nie stać szkoły na zwykły ogrzewacz przepływowy? Nie wspomnę, że powinien w sali znajdować się prysznic by móc wykonywa zabiegi na ciało.
Ciągle brakowało kosmetyków na zajęciach pracowni kosmetyki. Zbyt mała ilość kosmetyków na pracowni wizażu zdecydowanie utrudniała naukę praktyczną.
Obowiązek dopłaty za materiały higieniczne śmieszy wszystkich studentów zwłaszcza, że na zajęciach notorycznie brakowało wacików i patyczków kosmetycznych. Już nie wspomną o papierze toaletowym.
Stan toalet także pozostawia wiele do życzenia. Odpadające klamki, dziury w suficie... Brak słów.
Ukończyłam wcześniej studium kosmetyczne zaocznie. Płaciłam 1/3 tego co w WSBiNoZ a pracownie kosmetyki były wyposażone w minimum 2 umywalki, prysznic który umożliwiał wykonanie profesjonalnych zabiegów na ciało. Nigdy nie zabrakło kosmetyków, zawsze było po kilka kompletów i to z różnych firm a nie pojedyncze kończące się sztuki. I jak nauka nazywała się zaoczna to taka była!
Można by jeszcze wiele napisać... A i wykładowcy traktują kosmetologów jak gorszych od siebie. Dają ci do zrozumienia że jesteś gorsza. Bo to przecież lekarze...



Nie poleciłabym tej szkoły. Żałuję że ją skończyłam
rubia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 16:21   #39
alexia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Cytat:
Napisane przez anusia1515 Pokaż wiadomość
aha a ćwiczenia to takie normalne jak w szkole bo ja strasznie czegoś takiego nie lubię;/ i dziękuję za wcześniejsze odpowiedzi


Na w-f raz jest siłownia, raz jakieś cwiczenia rozciągajace, wzmacniające, a raz spinning i tak na zmiane
alexia911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 11:23   #40
kachhaaa
Przyczajenie
 
Avatar kachhaaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

ja też zaczynam w październiku, zastanawiam sie tylko nad specjalizacjami jakie wybrać? może ktoś pomoże

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez The_SylwiA Pokaż wiadomość
dokładnie to idę na studia do Wyzszej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu na ul Wileńskiej, na zaoczne, może któraś z Was też tam idzie?

ja też zaczynam w październiku, zastanawiam się tylko nad specjalizacjami jakie wybrać? może ktoś pomoże
kachhaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 07:35   #41
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

skoro zaczynasz w październiku to po co ci wybierac specjalizacje?

na 1 roku to cie nie interesuje.. na wilenskiej tak jest bo sama jestem po 1roku
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 23:18   #42
kachhaaa
Przyczajenie
 
Avatar kachhaaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
skoro zaczynasz w październiku to po co ci wybierac specjalizacje?

na 1 roku to cie nie interesuje.. na wilenskiej tak jest bo sama jestem po 1roku
jak składałam papiery to mi powiedzieli że od 1 roku wybieram specjalizację, dla mnie też to było dziwne, ale może mają taki system
kachhaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 15:15   #43
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

no ale jaki system ? przeciez sama byłam na 1 roku i to dopiero co skonczyłam

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

zobacz sobie na siatke godzin nie ma tam specjalizacji..
bedziesz miec na 1 sem anatomie biologie itp. na praktycznych henne i manicure i tyle
na drugim na praktycznym depilacja, masaz twarzy i dekoldu, i pedicure
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:20   #44
kachhaaa
Przyczajenie
 
Avatar kachhaaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

tak, masz rację, źle mnie poinformowali na początku, może się komuś coś pomyliło, mam jeszcze dużo czasu na wybór
kachhaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 09:37   #45
nataliaaa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

jest tutaj ktoś kto wybiera się na dietetykę stacjonarną do medyka właśnie?
nataliaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 12:22   #46
vka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Specjalizację wybiera się po IV semestrze o ile się nie mylę. Planuję "chemię kosmetyczną...", ale musi być odpowiednia ilość chętnych.
Na stronie uczelni już jest plan. Ja jestem w grupie II (tryb niestacjonarny). Jest tu ktoś z mojego roku i grupy?
vka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 08:46   #47
monia92031
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

a ja ponawiam pytanie czy ktoś może tak jak ja zaczyna kosmetologię stacjonarną?
monia92031 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 08:34   #48
anusia1515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
GG do anusia1515
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Ja właśnie się wybieram na stacjonarne
anusia1515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 21:17   #49
ajczu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Ja też w tym roku wybietam się do wsbinoz dziennie zdania są podzielone... w końcu to uczelnia prywatna a nie umed, do zobaczenia w środę :P
ajczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 21:18   #50
ajczu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

ja tez wybieram się do wsbinoz dziennie dozobaczenia w środę
ajczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 05:40   #51
monia92031
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

w środę się już pewnie zapoznamy a powiedzcie mi idziecie na tą cała inauguracje?
monia92031 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 08:08   #52
ajczu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

no podobno trzeba to idę :P
ajczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 15:17   #53
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

wcale nie trzeba
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 21:44   #54
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Cytat:
Napisane przez rubia_1 Pokaż wiadomość
Uważam, że nie dba się w tej uczelni o studentów zaocznych. Żadnych szkoleń przez 3 lata nauki się nie doczekaliśmy. Wszystko jest robione pod studia dzienne. Czuję się oszukana bo wiele ciekawych szkoleń przeszło mi koło nosa gdyż odbywają się tylko w tygodniu od rana. A obiecywano wiele.
Studia zaoczne są dla ludzi pracujących. Wykładowcy proponują terminy egzaminów poprawkowych w tygodniu w takich godzinach, że trzeba się zwalnia z pracy. A przecież przysługuje nam normalny! termin poprawkowy. Dziekanat nic sobie z tego nie robi. Wpisy także odbywają się w godzinach studiów dziennych!
Brak ciepłej wody w pracowni kosmetyki jest żenujący! Nie stać szkoły na zwykły ogrzewacz przepływowy? Nie wspomnę, że powinien w sali znajdować się prysznic by móc wykonywa zabiegi na ciało.
Ciągle brakowało kosmetyków na zajęciach pracowni kosmetyki. Zbyt mała ilość kosmetyków na pracowni wizażu zdecydowanie utrudniała naukę praktyczną.
Obowiązek dopłaty za materiały higieniczne śmieszy wszystkich studentów zwłaszcza, że na zajęciach notorycznie brakowało wacików i patyczków kosmetycznych. Już nie wspomną o papierze toaletowym.
Stan toalet także pozostawia wiele do życzenia. Odpadające klamki, dziury w suficie... Brak słów.
Ukończyłam wcześniej studium kosmetyczne zaocznie. Płaciłam 1/3 tego co w WSBiNoZ a pracownie kosmetyki były wyposażone w minimum 2 umywalki, prysznic który umożliwiał wykonanie profesjonalnych zabiegów na ciało. Nigdy nie zabrakło kosmetyków, zawsze było po kilka kompletów i to z różnych firm a nie pojedyncze kończące się sztuki. I jak nauka nazywała się zaoczna to taka była!
Można by jeszcze wiele napisać... A i wykładowcy traktują kosmetologów jak gorszych od siebie. Dają ci do zrozumienia że jesteś gorsza. Bo to przecież lekarze...



Nie poleciłabym tej szkoły. Żałuję że ją skończyłam
A ja nie żałuję dużo się nauczyłam niż na UM być może dlatego że również dużo czytam czerpiąc wiedzę i inspirację i sama praktykujei a z większością się nie zgodzę . Zależy z jakimi wykładowcami miałaś zajęcia bo ja jakoś nie odczułam aby traktowali nas jak gorszych.
No wiesz szkoleniami zajmowała się p. Drobnik więc grupa powinna się do niej wybrać i powiedzieć czy mogłaby jakieś szkolenia ustawić dla zaocznych a jak nikt nie chodził i nie prosił no to sorry. Ja na szczęście miałam sposobność i chodziłam na wiele szkoleń i mam pełno certyfikatów i rzeczywiście bardziej się dokształciłam dzięki nim i nic nie słyszałam aby ktoś tam obiecywał szkolenia. Jeżeli chodzi o poprawki to u nas były w piątki, soboty lub niedziele tak jak przystało. Prysznic znajduje się pod salą fitness tak apropo
Z kosmetykami się zgodzę, ale nie było tak źle to co chciałyśmy akurat na zajęciach robić to było.

Ale powiem tylko tyle sama szkoła nikogo wszystkiego nie nauczy, bo ciągle masz styczność z z tym samym rodzajem cery i z tym samym ciałem koleżanki być może bez żadnych defektów - praktycznie połowy tego uczysz się w pracy i na praktykach, więc nabywasz doświadczenia, ponadto jak ktoś sam nie czyta fachowych pism ani książek i się w to bardziej nie wdraża to niech nie myśli, że będzie dobrym kosmetologiem - praktyka i teoria są tak samo ważne- spotkałam się z wieloma kosmetologami/kosmetyczkami, które po uniwersytetach czy też po studium/szkołach wyższych zbytnio nie umiały ani odpowiedzieć na pytanie ani skomponować porządnie zabiegu a nie dość tego nie wiedziały co to jest kawitacja i jak się posługiwać peelingiem kawitacyjnym czy co to są wolne rodniki (więc szkoła nie ma tu nic do rzeczy tak naprawdę).

To oczywiście tylko moje zdanie i broń boże nie skierowane do ciebie pozdrawiam u życzę powodzenia.

Cytat:
Napisane przez kachhaaa Pokaż wiadomość
ja też zaczynam w październiku, zastanawiam sie tylko nad specjalizacjami jakie wybrać? może ktoś pomoże

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------




ja też zaczynam w październiku, zastanawiam się tylko nad specjalizacjami jakie wybrać? może ktoś pomoże
dopiero na 3 roku wybierasz specjalizację polecam spa i odnowę biologiczną też podologię.

Cytat:
Napisane przez ajczu Pokaż wiadomość
Ja też w tym roku wybietam się do wsbinoz dziennie zdania są podzielone... w końcu to uczelnia prywatna a nie umed, do zobaczenia w środę :P
UMED też nie jest taki dobry jeżeli chodzi o kosmetologię niestety, tak naprawdę państwowa teraz to tylko prestiż ma w nazwie bo przygotowanie jest beznadziejne a o wyciąganiu kase przez mgr G nie wspomnę !
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 09:58   #55
kachhaaa
Przyczajenie
 
Avatar kachhaaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

dzięki, ale jak się okazało mam jeszcze dużo czasu na wybór i myślę, że na 3-cim roku będę już wiedziała w jakim kierunku chcę iść
kachhaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 23:11   #56
zendar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Nie wiem czy ktoś to jeszcze śledzi, ale mam nie lada problem. Próbuję się skontaktować z osobą studiującą ten kierunek zaocznie, brunetka, piękny uśmiech, brązowe oczy, wzrost 167cm , Tyle o niej wiem, spotkałem ją we Wrocku Nawet nie wiem jak się nazywa ;/ pozdrawiam, dzieki za jakakolwiek informację
zendar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 10:05   #57
princess2890
Rozeznanie
 
Avatar princess2890
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 911
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Hej!
Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie specjalności wizaż i stylizacja w wyższej szkole biznesu i nauk o zdrowiu? Czy któraś skończyła tę specjalność? Co o niej myślicie?
W ogóle jakie jest Wasze zdanie na temat tej specjalnośći?
Proszę o opinie
Pozdrawiam
princess2890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 16:32   #58
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Cytat:
Napisane przez princess2890 Pokaż wiadomość
Hej!
Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie specjalności wizaż i stylizacja w wyższej szkole biznesu i nauk o zdrowiu? Czy któraś skończyła tę specjalność? Co o niej myślicie?
W ogóle jakie jest Wasze zdanie na temat tej specjalnośći?
Proszę o opinie
Pozdrawiam
Podbijam
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 11:59   #59
princess2890
Rozeznanie
 
Avatar princess2890
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 911
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Widzę, że nikt nic nie wie
Może znajdzie się jakaś duszyczka która mi odpowie
princess2890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 20:57   #60
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Kto wybiera się w tym roku na kosmetologię ? Ja sie umówiłam na zlozenie papierow w najblizszy wtorek.
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-16 11:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.