Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 23:08   #3211
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
oj,jakby szaro?
u

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ok
to do jutra
zmykam lulu dobranoc
dobranoc
ja też już idę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 02:34   #3212
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Witam kochane po weekendzie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
szmaty w albumie idę na pierogi
udane zakupki, udane
ta czarna narzutka z Cubusa?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oooooo też różowe?
nie, szare

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ok daje foty i uciekam

A co do włosów to dziś umyłam jeszcze raz włosy i już nie ma śladu po tej szarości.Uffff jakoś tym razem mocno się nie wpił we włosa.Moze to przez te dni
ja tam nie widzę siwulków służy Ci ta c12

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
P.S. jestem szatynką...
co za news ale według mnie ładnie Ci w tych ciemnych

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziewczynki zdjęcia są w albumie
czekam na wasze opinie

ja od siebie mogę dodać że czuje się nijak w tym kolorze dziwnie i tak sztucznie jak w peruce nie wiem czemu chyba jednak moim przeznaczeniem jest jasny blondzik
Asiu, mi się bardziej w tych jaśniejszych podobałaś jakoś tak bardziej promienna buźka wtedy była
próbuj jeszcze z tą Alfą

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
w New Looku spodobały mi się botki zamszowe z idealnym obcasem -prawie już miałam kupować, ale mysle sobie, że poradze się Blondynek
te beżowe chyba bym brała, jak myslicie?
piękneee

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ench! rozwaliłam już moje Lidlowe papcie
jeden mi się popruł na palcach i odpadają z podeszwy te antypoślizgowe kulki
haha, z moimi na razie nic się nie dzieje
jakby co - w Biedro są też takie kapciuchy za 8,99

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ok wstawiam foty po kolestonie 12/1 + oksy 9%
farba jest super, włosy po farbowaniu nic nie śmierdzą, są gładziutkie i miękkie kolorek mi się rozjaśnił i "wyczyścił", że tak powiem kładłam na całe włosy, ponieważ do tego odcienia daje się oksy w stosunku 1:2 i w efekcie miałam pełną miseczkę farby a, że włosy po londzie trochę się mi ociepliły postanowiłam położyć resztę mieszanki też na długości na 10min
ostatnie zdjęcie obecna długość a kreską zaznaczyłam tą do której na razie dążę
ale bieluśkie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Blondaski moje kochane, żegnam się i lecę
do sklikania za 2 tyg
jak wróce to się dowiem, czy przyciemniałyscie (Czeko, Agatka ) tylko żadnych brązów prosze mi nie robić!!!!

to buziaki i trzymajcie kciuki, żeby mnie szejkowie nie porwali
wypoczywaj, baw się, opalaj ciałko i wracaj do nas szczęśliwie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobra tz sie eksmitowal
mam zakupy znaczy fotki
tylko ja mistrzem fotografii chyba nigdy nie bede
raz ze swiatlo z zarowki 75watt bo lustro mam na scianie w przedpokoju i tam nie ma okien wiec troszke ciemne fotki, sorry..
dwa ze sama nie umiem robic zdjec...
trzy nie patrzcie na moje wlosy bo probuje jakies upiecie z nich zdzialac i je stapirowalam trzeba cwiczyc fach nie?
no to jak wam sie podobaja?

Załącznik 4231959Załącznik 4231960Załącznik 4231961Załącznik 4231962Załącznik 4231963Załącznik 4231964Załącznik 4231965
koronki czarne boooskie!
i jaka cena, też chcę takie

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Hej

dzięki Waszemu cudownemu wątkowi przerzuciłam się na farbowanie w domu - dzięki Bogu

Dwa razy kładłam Palette C12, tydzień temu skusiłam się na Stockholm.

Powiem szczerze - mam mieszane uczucia. Z koloru na długości jestem zadowolona, troszkę mi się ocieplił (dla porównania, mój avatar - drugie farbowanie C12), natomiast niezadowolona jestem z odrostu. Odcina się na miodowo-żółto, jest ciemniejszy niż reszta, a trzymałam prawie 50 min. Włosy naturalnie mam gdzieś na poziomie 7. Także nie wiem czy jeszcze się skuszę na tę farbkę

Na odrostach trzymałam 45-50 min, na długości - 10 min.

Pierwsze dwa zdjęcia - bez flesza, pozostałe z fleszem.

Pozdrawiam serdecznie
bardzo ładnie Ci wyszło, tak naturalnie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie jest Totalnie nie ta sama farba... Także lepiej nią nie rób bo przy twoich jaśniutkich włoskach pewnie efekt byłby podobny
Wklejam zdjęcia, narazie z telefonu tylko bo baterie od aparatu mi sie ładują.Jak widać jest siwo, miejscami ciepły kolor, i odrosty też ciepły kolor. Na tym ostatnim kolor jest najbardziej odzwierciedlony - światło sztuczne i troszke ciemno widać, ale widać dobrze tą szarość. Tam gdzie całość to troche za jasno wyszły. Później aparatem spróbuje jakieś lepsze zdjęcia.
o kurcze faktycznie niefajnie Ci złapała
ciekawe czemu? skoro wtedy byłaś z niej taka zadowolona? może w składzie coś pozmieniali
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 06:56   #3213
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Hej, hi hello

Widze ze tylko ja taki ranny ptaszek dzis
Ja włosy pospinam i leceee
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 07:09   #3214
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Hyłhyłhył czeko ja dzisiaj też opaskę będę nosić czub siwuuuulki jak u babci, reszta spoko :d
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 07:42   #3215
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
LEjjjdi
zawsze jak się patrzę na Twojego avka, to sobie śpiewam "ra ra rahaha, ga ga ulallaa!"


Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Witam kochane po weekendzie


udane zakupki, udane
ta czarna narzutka z Cubusa?


nie, szare


ja tam nie widzę siwulków służy Ci ta c12


co za news ale według mnie ładnie Ci w tych ciemnych


Asiu, mi się bardziej w tych jaśniejszych podobałaś jakoś tak bardziej promienna buźka wtedy była
próbuj jeszcze z tą Alfą


piękneee


haha, z moimi na razie nic się nie dzieje
jakby co - w Biedro są też takie kapciuchy za 8,99


ale bieluśkie


wypoczywaj, baw się, opalaj ciałko i wracaj do nas szczęśliwie


koronki czarne boooskie!
i jaka cena, też chcę takie


bardzo ładnie Ci wyszło, tak naturalnie


o kurcze faktycznie niefajnie Ci złapała
ciekawe czemu? skoro wtedy byłaś z niej taka zadowolona? może w składzie coś pozmieniali


Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hyłhyłhył czeko ja dzisiaj też opaskę będę nosić czub siwuuuulki jak u babci, reszta spoko :d
foto prosimy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 08:47   #3216
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez tigiii Pokaż wiadomość
witajcie jaki powinnam nałożyć kolorek na włosy aby uzyskać blond? najlepiej dość chłodny, a jeśli nie to taki żeby jednak wyglądał jak blond hehe
oto foteczki
dziękuje z góry za porady
spróbuj może Londą perłowy blond lub Joanna Naturia - szlachetna perła
przejrzyj posty wcześniej Novelove wstawiła efekt

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Kobietki
ja znowu zaszalałam z włosami :P
ufarbowałam tym razem szlachetną perłą żeby ochłodzić ten odrost bo stwierdziłam że nie chce mi się bawić co mycie szamponem silver.
Efekt jest cudowny!! Mam piękne chłodne perłowe włoski. Jeśli nie będą wychodzić żadne "psikusy" to znalazłam chyba idealną farbę. Nie mogę się na nie napatrzeć Zdjęcia wstawie później bo o 11 jestem umówiona a jeszcze siedzę nieogranięta
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:05   #3217
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
spróbuj może Londą perłowy blond lub Joanna Naturia - szlachetna perła
przejrzyj posty wcześniej Novelove wstawiła efekt

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Kobietki
ja znowu zaszalałam z włosami :P
ufarbowałam tym razem szlachetną perłą żeby ochłodzić ten odrost bo stwierdziłam że nie chce mi się bawić co mycie szamponem silver.
Efekt jest cudowny!! Mam piękne chłodne perłowe włoski. Jeśli nie będą wychodzić żadne "psikusy" to znalazłam chyba idealną farbę. Nie mogę się na nie napatrzeć Zdjęcia wstawie później bo o 11 jestem umówiona a jeszcze siedzę nieogranięta
szalona to czekamy na fotki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 09:17   #3218
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hyłhyłhył czeko ja dzisiaj też opaskę będę nosić czub siwuuuulki jak u babci, reszta spoko :d
dawaj fotki

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Witam kochane po weekendzie


udane zakupki, udane
ta czarna narzutka z Cubusa?


nie, szare


ja tam nie widzę siwulków służy Ci ta c12


co za news ale według mnie ładnie Ci w tych ciemnych


Asiu, mi się bardziej w tych jaśniejszych podobałaś jakoś tak bardziej promienna buźka wtedy była
próbuj jeszcze z tą Alfą


piękneee


haha, z moimi na razie nic się nie dzieje
jakby co - w Biedro są też takie kapciuchy za 8,99


ale bieluśkie


wypoczywaj, baw się, opalaj ciałko i wracaj do nas szczęśliwie


koronki czarne boooskie!
i jaka cena, też chcę takie


bardzo ładnie Ci wyszło, tak naturalnie


o kurcze faktycznie niefajnie Ci złapała
ciekawe czemu? skoro wtedy byłaś z niej taka zadowolona? może w składzie coś pozmieniali
tak dziękuję
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:54   #3219
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
już wrzucam
pewnie nie są mega szałowe , ale ja głównie ze względu na kręgosłup nie mogę pozwolić sobie na wysokie obcasy i muszę się w takich tułać
beżowe mega wygodne i lekkie jak kapciuszki zresztą czarne tak samo jak papcie i są lekko ocieplane na suwaczek z boku .
bezowe buciki slodkie!
jak kupowalam swoje botki futrzane to sie wachalam czy nie kupic takiego fasonu jak ty tylko czarne i na szpilce

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiem wiem Właśnie jakbym sie miała decydować na fryzjerską to Alfaparf albo właśnie Koleston, coś co mi odrost pociągnie na wodzie 9 %.

Zobaczymy jak sie bedzie wypłukiwać mam z tydzień, dwa na przemyślenie Bo musze przyznać że w sztucznym świetle jak tego popielu nie widać to mi sie podoba bardzo ten średni blond Czuje sie taka wyraźniejsza. Z drugiej strony blond to blond Ale w tym jasnym sie czułam hmmm... jak taki słodki aniołek Laleczka...no nie wiem czy wiecie o co mi chodzi
czeko nie obraz sie teraz na mnie...
ja widze ze ty masz niezly balagan na glowie i w glowie.
dopoki dazylas do czystego jasnego blondu poprzez dokolor itp to byl cel- i szlas do niego malymi kroczkami.
potem wyszedl ten ciemniejszy dol- jak dla mnie wcale taki nie razacy, no ale wiedzialas z gory ze to bedzie szlo do sciecia.
nalezalo poczekac, ladne mialas wloski po tym garnierze z 9.1 i po c12 tez mi sie podobaly.
podobalo mi sie rowniez 219- no ale odrost ok.
efekt teraz jest taki, ze wlosy masz przetrawione i beda ci lapac kazdy najmniej pozadany kolor z farby- wiec z popielu wyjdzie ci brudny mop- to sie spierze oczywiscie...
z natury moze wyjsc zielono lub matowo, a z cieplych wyjdzie pewnie zielono bo masz duzo zimnego pigmentu we wlosach- stad taki spotegowany efekt po joannie.
nic na razie nie rob, a przemysl jaki kolor w koncu chcesz, w jakim dobrze sie czujesz, jaki poziom...
bo jak bedziesz tak skakac poziomami- raz farba z 9 raz superrozjasniajaca to nigdy dobrze nie bedzie...
ja to bym radzila na razie robic czyms odrost, a na dlugosci jezeli juz musisz to klasc jakis szampon do kilku myc- wlosy i tak beda ci pily za✂✂✂iscie te szamponetki...
poza tym pisalas ost. o pogorszeniu jakosci wlosow- masz wyrazne sygnaly zeby przestac kombinowac.
zdecyduj 1 farbe i nawet jesli cie odrost do konca nie zadowoli daj sobie spokoj na kilka mcy, a zobaczysz ze kolor sie wyrowna stopniowo- mnie np. trzeba bylo ponad pol roku na pelna zmiane polysku wlosow z c12 na 219...
czas to jest klucz do sukcesu.


witam sie i nadrabiam za wczoraj
z dziadkiem lipa- lekarze nie maja pojecia czego tak spuchl, i wmawiaja mu ze lekow nie bral na pewno i lubi szpitale
tylko wczoraj mi sie cisnienie podnioslo jak bylam u niego....

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
oj tam oj tam nie obruszaj się ja patrzę statystycznie - na żywo jedna osoba wolała mnie w blondzie z kilkudziesięciu które same z siebie się wypowiadały, bo to spora zmiana i sprowokowała komentarze, tu na wątku zdania są bardziej podzielone i pewnie jakiś wpływ na to ma, że skoro ktoś farbuje włosy na blond to dlatego, że lubi ten kolor
ja tam jestem indywiduum radze jak mi serce kaze- fryzjer musi byc obiektywny nie moze przekladac wlasnych preferencji nad dobro klienta

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja wiem bo miałam podobne odczucia i dlatego wracam do jaśniutkich
swietna decyzja kochana!
zreszta pewnie tz zachwycony rowniez?

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
hmhmhmhm obym tylko wszędzie dociągnęła!

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Asi
cisza,ciszA!

Bardziej się boję,że mamuśka mnie opieprzy, gdy będę głowę zmywała
mama zaspana,mama zła



lady a mnie sie bluzka z czaszkami za✂✂✂iaszczo podoba
i ta z twarza tez
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:06   #3220
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bezowe buciki slodkie!
jak kupowalam swoje botki futrzane to sie wachalam czy nie kupic takiego fasonu jak ty tylko czarne i na szpilce


czeko nie obraz sie teraz na mnie...
ja widze ze ty masz niezly balagan na glowie i w glowie.
dopoki dazylas do czystego jasnego blondu poprzez dokolor itp to byl cel- i szlas do niego malymi kroczkami.
potem wyszedl ten ciemniejszy dol- jak dla mnie wcale taki nie razacy, no ale wiedzialas z gory ze to bedzie szlo do sciecia.
nalezalo poczekac, ladne mialas wloski po tym garnierze z 9.1 i po c12 tez mi sie podobaly.
podobalo mi sie rowniez 219- no ale odrost ok.
efekt teraz jest taki, ze wlosy masz przetrawione i beda ci lapac kazdy najmniej pozadany kolor z farby- wiec z popielu wyjdzie ci brudny mop- to sie spierze oczywiscie...
z natury moze wyjsc zielono lub matowo, a z cieplych wyjdzie pewnie zielono bo masz duzo zimnego pigmentu we wlosach- stad taki spotegowany efekt po joannie.
nic na razie nie rob, a przemysl jaki kolor w koncu chcesz, w jakim dobrze sie czujesz, jaki poziom...
bo jak bedziesz tak skakac poziomami- raz farba z 9 raz superrozjasniajaca to nigdy dobrze nie bedzie...
ja to bym radzila na razie robic czyms odrost, a na dlugosci jezeli juz musisz to klasc jakis szampon do kilku myc- wlosy i tak beda ci pily za✂✂✂iscie te szamponetki...
poza tym pisalas ost. o pogorszeniu jakosci wlosow- masz wyrazne sygnaly zeby przestac kombinowac.
zdecyduj 1 farbe i nawet jesli cie odrost do konca nie zadowoli daj sobie spokoj na kilka mcy, a zobaczysz ze kolor sie wyrowna stopniowo- mnie np. trzeba bylo ponad pol roku na pelna zmiane polysku wlosow z c12 na 219...
czas to jest klucz do sukcesu.


witam sie i nadrabiam za wczoraj
z dziadkiem lipa- lekarze nie maja pojecia czego tak spuchl, i wmawiaja mu ze lekow nie bral na pewno i lubi szpitale
tylko wczoraj mi sie cisnienie podnioslo jak bylam u niego....

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------


ja tam jestem indywiduum radze jak mi serce kaze- fryzjer musi byc obiektywny nie moze przekladac wlasnych preferencji nad dobro klienta


swietna decyzja kochana!
zreszta pewnie tz zachwycony rowniez?

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------





lady a mnie sie bluzka z czaszkami za✂✂✂iaszczo podoba
i ta z twarza tez
a dziękuję Bunny
ta z twarzą jak monroe a czaszki są prześwitujące i widać troszkę ciała

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

przykro mi że z dziadkiem nie jest dobrze
ale Ci lekarze to nadają się też pamiętam jak mojego leczyli zamiast od razu operować to faszerowali go lekami dziadek mówił że prędzej mu wątroba siądzie od takiej ilości tabletek niż wyzdrowieje
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:07   #3221
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

jestem i ja

novelove czekam na fotki

Snow patrzę na Twe włosy i chyba lecę po koleston po prostu są cudowne ekstra bajer piękne

Lady fajne zakupki aa ta torebka z etorebki fajna się wydaję czekam na fociaki ooo i mam bardzo podobne spodenaski za✂✂✂iste
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 10:10   #3222
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
jestem i ja

novelove czekam na fotki

Snow patrzę na Twe włosy i chyba lecę po koleston po prostu są cudowne ekstra bajer piękne

Lady fajne zakupki aa ta torebka z etorebki fajna się wydaję czekam na fociaki ooo i mam bardzo podobne spodenaski za✂✂✂iste
dziękuję
czekam na torebkę dziś ma być więc wrzucę real foto
które te karmelkowe? fajne fajne już upatrzyłam następne niebawem kupię może w piątek
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:07   #3223
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
jestem i ja

novelove czekam na fotki

Snow patrzę na Twe włosy i chyba lecę po koleston po prostu są cudowne ekstra bajer piękne

Lady fajne zakupki aa ta torebka z etorebki fajna się wydaję czekam na fociaki ooo i mam bardzo podobne spodenaski za✂✂✂iste
hehe leć leć a może lepiej poczekaj z 2 tyg to napiszę jak się farba sprawuje
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:19   #3224
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a dziękuję Bunny
ta z twarzą jak monroe a czaszki są prześwitujące i widać troszkę ciała

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

przykro mi że z dziadkiem nie jest dobrze
ale Ci lekarze to nadają się też pamiętam jak mojego leczyli zamiast od razu operować to faszerowali go lekami dziadek mówił że prędzej mu wątroba siądzie od takiej ilości tabletek niż wyzdrowieje
wiesz co plusem jest to, że dziadka póki co nic nie boli.
spuchł owszem, i to nie schodzi ale nie jest to dla niego bolesne.
moze dlatego lekarze bagatelizuja sprawe, ale z drugiej strony przeciez z powietrza sie nie puchnie?



czeko przyszlo mi do glowy zebys moze ns odrost zrobila wellatonem 12/0?
bo chyba tym nigdy nie robilas a to jest naturalny blond i wychodzi dosc chlodno moze akurat by ci podeszlo?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:22   #3225
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

dzień dobry

Lady
ja też kiedyś chciałam tą torebkę z e-torebki, nawet się tutaj radziłam, ale właśnie po obejrzeniu fotek real i na blogu Charlize Mystery zrezygnowałam ale mam nadzieję, że jak dojdzie to będzie Ci się podobać

Novelove pokaż włosy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:24   #3226
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiesz co plusem jest to, że dziadka póki co nic nie boli.
spuchł owszem, i to nie schodzi ale nie jest to dla niego bolesne.
moze dlatego lekarze bagatelizuja sprawe, ale z drugiej strony przeciez z powietrza sie nie puchnie?



czeko przyszlo mi do glowy zebys moze ns odrost zrobila wellatonem 12/0?
bo chyba tym nigdy nie robilas a to jest naturalny blond i wychodzi dosc chlodno moze akurat by ci podeszlo?
właśnie widziałam u Ciebie na blogu fote tej dziewczyny po 12/0 iiii ciągle się zastanawiam czy to nie jest moja koleżanka też Asia i podobne wszystko
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:30   #3227
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
właśnie widziałam u Ciebie na blogu fote tej dziewczyny po 12/0 iiii ciągle się zastanawiam czy to nie jest moja koleżanka też Asia i podobne wszystko
ale kolezanka skad?
z wizazu? czy real?
moge jej napisac maila jak chcesz
niestety nie znam jej nicka, o ile jest z wizazu a pisala do mnie na maila i podpisala sie asia czeresnia i udostepnila fotki na bloga to wykorzystalam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:34   #3228
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

snowhitee
mi sie po tym Kolestonie ladnie wszystko wyrownalo, a robie nim od kwietnia
Najlepsza farba jaką uzywalam

blond bunny
mialas racje ze to sie wyrownuje, odkad robie Kolestonem mam rowny kolor


A ja muszę sie pozalic-moj doktor chory, dzis do mnie dzwonił i zabieg przelozony. Miałam miec w ten piatek, moze poniedzialek a mam miec w czwartek ten za tydzien. No ale jak mus to mus.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-09-20 o 11:35
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:03   #3229
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry

Lady
ja też kiedyś chciałam tą torebkę z e-torebki, nawet się tutaj radziłam, ale właśnie po obejrzeniu fotek real i na blogu Charlize Mystery zrezygnowałam ale mam nadzieję, że jak dojdzie to będzie Ci się podobać

Novelove pokaż włosy
a mi na blogu Charlize podobała się
za 100zł to nie ma czego się spodziewać przecież to podróbka
tylko zastanawia mnie czemu na tych fotkach dziewczyny wkleją real zdjęcia torebki bez kłódki co one wiecznie otwarta torebkę noszą?
jak będzie super to pewnie kupię za jakiś czas czarną
ale na pewno polubimy się bo zakochana jestem nadal w tej z Atmosphere a ta ma podobny fason

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiesz co plusem jest to, że dziadka póki co nic nie boli.
spuchł owszem, i to nie schodzi ale nie jest to dla niego bolesne.
moze dlatego lekarze bagatelizuja sprawe, ale z drugiej strony przeciez z powietrza sie nie puchnie?



czeko przyszlo mi do glowy zebys moze ns odrost zrobila wellatonem 12/0?
bo chyba tym nigdy nie robilas a to jest naturalny blond i wychodzi dosc chlodno moze akurat by ci podeszlo?
to najważniejsze że nie boli bo najgorzej jak człowiek cierpi
dokładnie znikąd opuchlizna nie wzięła się i nie powinno się tego bagatelizować

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

o zgłodniałam przydałoby się jakieś śniadanie
jestem głodna ale jestem leniem

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

nowa skórka przydałaby się widziałyście gdzieś fajne?

Bunny a zaglądasz jeszcze doCCC?

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

albo skuszę się na Ginę https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3104

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-09-20 o 11:42
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 12:49   #3230
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee
mi sie po tym Kolestonie ladnie wszystko wyrownalo, a robie nim od kwietnia
Najlepsza farba jaką uzywalam

blond bunny
mialas racje ze to sie wyrownuje, odkad robie Kolestonem mam rowny kolor


A ja muszę sie pozalic-moj doktor chory, dzis do mnie dzwonił i zabieg przelozony. Miałam miec w ten piatek, moze poniedzialek a mam miec w czwartek ten za tydzien. No ale jak mus to mus.
a mowilam?
trzeba sie bunny sluchac a nie tylko wiecznie kombinowac- ze za zolto, za rudo, za bezowo, za siwo

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a mi na blogu Charlize podobała się
za 100zł to nie ma czego się spodziewać przecież to podróbka
tylko zastanawia mnie czemu na tych fotkach dziewczyny wkleją real zdjęcia torebki bez kłódki co one wiecznie otwarta torebkę noszą?
jak będzie super to pewnie kupię za jakiś czas czarną
ale na pewno polubimy się bo zakochana jestem nadal w tej z Atmosphere a ta ma podobny fason

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------



to najważniejsze że nie boli bo najgorzej jak człowiek cierpi
dokładnie znikąd opuchlizna nie wzięła się i nie powinno się tego bagatelizować

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

o zgłodniałam przydałoby się jakieś śniadanie
jestem głodna ale jestem leniem

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

nowa skórka przydałaby się widziałyście gdzieś fajne?

Bunny a zaglądasz jeszcze doCCC?

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

albo skuszę się na Ginę https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3104
w ccc bylam ponad tydz temu bo w ten weekend bylam w lelku...
ale bede chyba jeszcze w tym tyg. jakby co.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:08   #3231
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a mowilam?
trzeba sie bunny sluchac a nie tylko wiecznie kombinowac- ze za zolto, za rudo, za bezowo, za siwo
No mialas racje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:19   #3232
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a mowilam?
trzeba sie bunny sluchac a nie tylko wiecznie kombinowac- ze za zolto, za rudo, za bezowo, za siwo


w ccc bylam ponad tydz temu bo w ten weekend bylam w lelku...
ale bede chyba jeszcze w tym tyg. jakby co.
ok to czekam na znak kochana czy pojawiło się coś nowego
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:31   #3233
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Już jestem
kupiłam sobie torebkę nową

Zdjęcia po szlachetnej perle
już nic nie kombinuje trzymam się jej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg perła.jpg (110,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00467.jpg (109,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg perła2.jpg (112,4 KB, 38 załadowań)
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:33   #3234
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Już jestem
kupiłam sobie torebkę nową

Zdjęcia po szlachetnej perle
już nic nie kombinuje trzymam się jej
pokazuj torebeczkę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:39   #3235
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
pokazuj torebeczkę
już robię foteczki
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:43   #3236
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

kolorku uchwycić nie mogę bardziej beżowa jest
nie jest zła chyba co?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00471.jpg (114,3 KB, 42 załadowań)
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:43   #3237
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Już pstrykam foteczki i wstawiam
wybaczcie z góry hefajstosa na głowie, ale spałam z mokrymi włoskami i takie się sianko zrobiło
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:53   #3238
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Już pstrykam foteczki i wstawiam
wybaczcie z góry hefajstosa na głowie, ale spałam z mokrymi włoskami i takie się sianko zrobiło
czekam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:53   #3239
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Już jestem
kupiłam sobie torebkę nową

Zdjęcia po szlachetnej perle
już nic nie kombinuje trzymam się jej
ładne masz włoski po tej farbie, chyba najlepszy efekt u ciebie.

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
kolorku uchwycić nie mogę bardziej beżowa jest
nie jest zła chyba co?
mnie sie podoba, choc nie przepadam za bezowymi dodatkami tzn. nie mam sama zadnych
jakby byla czarna to bym juz ja namierzala
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:53   #3240
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
kolorku uchwycić nie mogę bardziej beżowa jest
nie jest zła chyba co?
ładna tylko ta a'la kieszonka dziwna ale ogólnie fajna
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.