Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-20, 15:06   #3271
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
aż mnie głowa rozbolała jak zsumowałam wszystko co kupiłam w tym miesiącu
a jeszcze nie skończył się i mam plany
ale ja wyrzutów nigdy nie mam co do wydanej kasy bo uważam że to dobra inwestycja w siebie
mam nadzieje że przyjdzie jutro paczka z pierdołami do pazurków
dzewczyny powiem wam ze jakbym miała dużo kasy to pewnie co chwile bym coś kupowała bo taka jestem i tak jak ty lady uwielbiam siebie inwestować i dlatego teraz jak mam za co jestem mega szczęśliwa ale i tak mam ograniczone fundusze

aaaaa powiecie mi w co wy sie ubiracie w takie dni jak dziś bo ja to założę sweter i skórkę mi zimno, założę dwie bluzy to nie wcisnę skórki bo za ciasno a samych bluzach za zimno i nie wiem w co sie ubierać
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:18   #3272
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny ale ja sie absolutnie nie obrażam, bo masz racje. Mam bałagan w głowie i sobie przez to narobiłam bałaganu na włosach Robiłam od tych 4 miesięcy sam odrost i było ok, po c12 mi sie najbardziej podobało, no ale woda 12 %, teraz to pogorszenie włosów. I zaczełam kombinować, a to mi zostało jeszcze ze starych czasów, wpadnie mi cos do głowy i juz zaraz Wczoraj sie o to z TŻ też ściełam. I tez mówi że to zniszczenie włosów to sobie wymyśliłam, bo nic nie widać, zaciagnal mnie specjalnie na to badanie stanu włosów żebym zobaczyła że ma racje, no ale ja wiem swoje. Przyciemnie to na pewno bedzie lepiej. I przekombinowałam. A teraz wstyd mi sie przyznać że racji nie miałam, no ale nie miałam. Kretynka ze mnie, a juz taki kolor sliczny miałam... I absolutnie mi ta różnica kolorów nie przeszkadzała... Fakt góra sie robiła momentami troszke za chłodna ale to tez sie jakos nie rzucało w oczy...
No i zepsułam
Teraz juz mi sie odechciewa kombinowania... mnie powinien ktos po prostu wziazc w swoje rece, wogóle o zdanie nie pytać tylko mówić 'zrób tak i tak i już', albo po prostu posadzic 'siedź głupia babo i sie nie ruszaj'

Po grzywce widze ze juz jest lepiej...Mocno popielato ale sie ta szarość wypłukuje. Ale skronie i cała reszta...Jak to naprawie to bedzie cud

Generalnie jakby podsumować mój bałagan w głowie - wolałabym tak jasne jak miałam, ALE wmówiłam sobie że nie zapuszcze włosów, że niszcze i rozsądnie jest je przyciemnić A jak patrze na zdjecia waszych włosów to sie pukam po głowie

A co do dziadka to sie wcale nie dziwie że ci sie cisnienie podniosło...najlepiej jak nie wiedzą co jest to powiedzieć że leków nie brał :[

Tak, nad Wellatonem też myślałam. Generalnie wczoraj zrobiłam mały research jeśli chodzi o farby i tak:

-c12 - tylko ta woda No i generalnie jakbym robiła to rozrabiam całą farbe a nie po połowie bo widziałam różnice na pasemku jak robiłam,a jak polozylam na całą głowe z połówki farby. Nie wiem czy tego samego błędu nie popełniłam z 219.
-Wellaton 12/0 albo 12/1 i on ma wode 9 % z tego co kojarze? Tylko czy ten 12/0 wyrówna mi sie z tą chłodną górą? Widze ze wychodzi ładnie, a znowu 12/1 sie boje ze bedzie za szaro... Myślałam o tej farbie jakis czas temu ale podobno żółknie wiec ja skreśliłam, ale i z tym sobie poradze wrazie co...

-Alfaparf 10.21
-Koleston 12/1 albo 12/89
Wolałabym coś drogeryjnego bo wiadomo - kasa, ale jak nie da rady to sie przerzuce na fryzjerskie.

No i jest opcja zepo prostu pojde do fryzjera z tym bałaganem... Bo generalnie do zrobienia tych odrostów bede potrzebowała kogoś z dobrym wzrokiem bo teraz po tej Joannie to jednak "odrost" sie powiekszył. Nie powiem, bo ten mój naturalny odrost złapało ładnie, ale ten stary pożółkły przyciemniło tez do takiego samego. Przy skroniach wiecej tego jest i ciemniejsze niz u gory.

Tyle z moich durnych przemyślen ehh


Oj trzeba słuchać... ja sie powinnam za kare zbiczować albo na pielgrzymke do Częstochowy i to na kolanach

Novelove nie kombinuj... To sie wyrówna, mówie ci, mi tez sie juz wyrównywało i tylko gdzieniegdzie było widać różnice. Daj spokój i nie kombinuj - niech moja osoba bedzie dla ciebie złym przykładem
ja bym zrobila teraz tak zeby tego nie zaprzepascic a miec nauczke
zapuszczaj ładnie odrost powiedzmy min. 3-4 tyg.
jak bedzie sie czas farbowania zblizal to dasz nam tutaj ładne, real fotki- i zobaczymy jak to sie sprało, gdzie zostalo, jaki odcien przewaza itp.
i wtedy skonsultujemy farbe ok?
bo jezeli tobie najbardziej sie c12 podobalo to mozna przeciez mu wode zmniejszyc?
zrobisz ze 2-3 razy pod rzad tzn. z okazji kolejnych odrostow na wodzie 10,5%, a jak juz lekko kolor sie doplucze, wyrowna, bedziemy widziec jak odrost reaguje- bo nie jest napackany milionem farb - to zejdziemy na 9%...
jak bedzie wciaz zadowalajaco to zostaniesz przy tym i przestaniesz gadac ze wlosy niszczysz bo magiczne 12% tam jest
mozna bedzie tez wellatony sprobowac, ale to dopiero jak wlosy wyprowadzisz! bo znow bedzie zganianie ze wella to dupa jest jak i joanna- a mozliwe ze ta joanna ladnie by ci dalej wyszla jakby nie tecza w korze wlosa
jak teraz bedziesz farbowac to popros kogos- chocby tz, najpierw koniecznie farbuj kark i tyl, potem gora i na koniec boki to moze mniej siwo beda ci lapac... i trzymaj przepisowo wg ulotki bez przedluzania czasu.



podcielam sobie sama koncowki
szajbus jestem wiem ale widzialam kilka rozdwojonych koncoweczek i juz szajba luz...
prosilam tz juz kilka tyg zeby mi podcial a on wiecznie zmeczony i czasu nie ma, to nie!
zwiazalam w niski kucyk mocno gumka, sciagnelam gumke az do ost. 2cm ogonka i ciach! a jak mi rowno wyszlo az sie dziwie ze taki patent opracowalam

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
aż mnie głowa rozbolała jak zsumowałam wszystko co kupiłam w tym miesiącu
a jeszcze nie skończył się i mam plany
ale ja wyrzutów nigdy nie mam co do wydanej kasy bo uważam że to dobra inwestycja w siebie
mam nadzieje że przyjdzie jutro paczka z pierdołami do pazurków

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------



o jeśli chodzi o Wellaton to robiłam kiedyś 12/0 i 12/1 i zdecydowanie bardziej poleciłabym Ci 12/0 sama robiłam nim przez dłuższy czas i było ładnie raz skusiłam się na 12/1 co za porażka u mnie wyszła szary mop na głowie
a co do pazurkow kupilas pochwal sie
w moim ukochanym sklepiku teraz sa promocje jak sie na dana kwote kupi to daja dodatkowe gratisy i chyba do konca wrzesnia jeszcze zamowienie zrobie

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
Hej

rozjaśniam włosy pasemkami od jakiegoś czasu i chciałabym trochę przyciemnić kolor, tak o 2 tony.
Kupiłam farbę majiblond 913 i planuję ją nałożyć, z tym że moje włosy ciężko się rozjaśniają (kolor to taki ciemny blond) i zawsze jakiś słomkowy odcień po farbach mi zostawał, więc muszę najpierw rozjaśnić same odrosty pasemkami i później na całość nałożyć farbę ;>
No i tu problem, nie wiem z jaką wodą?

Ostatnio nakładałam majirel 9.22 z wodą 9% i nic nie złapało prawie.
I tak myślałam żeby z 3% nałożyć?
Czy wg. was konieczna jest pigmentacja?
Szczerze wolałabym tego uniknąć, bo to po pierwsze kolejne koszty, po drugie widziałam na blogu Blond bunny efekt po pigmentacji+farbie 9.13 i średnio szczerze mówiąc mi się podobał (a 913 jest trochę podobna, ale mniej złota niż 9.13).

Co myślicie?

Wklejam 9.13 na palecie, chociaż w realu kolor wygląda trochę inaczej
to ciekawe ze chcesz przyciemnic a uzywasz odcienia rozjasniajacego
poza tym farby bezowe rzadko kiedy na wlosach wychodza jak na testerze, gdzie farbuje sie idealnie biale jasne pasemko.
bedzie w realu bardziej rudo-zloto.

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
a przy okazji wkleję zdjęcie wellatonu 12/1 u mnie, bo widzę że o nim rozmawiacie

u mnie w ogóle popielu nie było, a odrost słomkowy wychodził:
a ja na tym zdjeciu widze popiel, juz zmyty ale ewidentnie jest.
odrost rzeczywiscie cieply, ale wellaton tak wychodzi.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:19   #3273
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja bym zrobila teraz tak zeby tego nie zaprzepascic a miec nauczke
zapuszczaj ładnie odrost powiedzmy min. 3-4 tyg.
jak bedzie sie czas farbowania zblizal to dasz nam tutaj ładne, real fotki- i zobaczymy jak to sie sprało, gdzie zostalo, jaki odcien przewaza itp.
i wtedy skonsultujemy farbe ok?
bo jezeli tobie najbardziej sie c12 podobalo to mozna przeciez mu wode zmniejszyc?
zrobisz ze 2-3 razy pod rzad tzn. z okazji kolejnych odrostow na wodzie 10,5%, a jak juz lekko kolor sie doplucze, wyrowna, bedziemy widziec jak odrost reaguje- bo nie jest napackany milionem farb - to zejdziemy na 9%...
jak bedzie wciaz zadowalajaco to zostaniesz przy tym i przestaniesz gadac ze wlosy niszczysz bo magiczne 12% tam jest
mozna bedzie tez wellatony sprobowac, ale to dopiero jak wlosy wyprowadzisz! bo znow bedzie zganianie ze wella to dupa jest jak i joanna- a mozliwe ze ta joanna ladnie by ci dalej wyszla jakby nie tecza w korze wlosa
jak teraz bedziesz farbowac to popros kogos- chocby tz, najpierw koniecznie farbuj kark i tyl, potem gora i na koniec boki to moze mniej siwo beda ci lapac... i trzymaj przepisowo wg ulotki bez przedluzania czasu.



podcielam sobie sama koncowki
szajbus jestem wiem ale widzialam kilka rozdwojonych koncoweczek i juz szajba luz...
prosilam tz juz kilka tyg zeby mi podcial a on wiecznie zmeczony i czasu nie ma, to nie!
zwiazalam w niski kucyk mocno gumka, sciagnelam gumke az do ost. 2cm ogonka i ciach! a jak mi rowno wyszlo az sie dziwie ze taki patent opracowalam
Bede sie ciebie słuchać oczywiście
Kurna ciężko bedzie z tym odrostem, nie powiem, bo bede miała od góry 3 kolory No ale jak trzeba to trzeba. A za 2 tygodnie niecałe na uczelnie, o mamo No nic, bede miała nauczke TŻ mi wpie***** w razie co

Ja wiem psychiczna troche jestem z tym 12 % Ale zauwazylam połamane włosy u góry i juz ooo. A powiedz mi możliwe że nierówno jakoś tą farbe rozrabiałam?Bo no serio wydaje mi sie ze na pasemku z całej farby lepiej mi wyszło...

Narazie to wyglada tak...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (38,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC220025.jpg (53,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled2.jpg (67,6 KB, 52 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:23   #3274
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dzewczyny powiem wam ze jakbym miała dużo kasy to pewnie co chwile bym coś kupowała bo taka jestem i tak jak ty lady uwielbiam siebie inwestować i dlatego teraz jak mam za co jestem mega szczęśliwa ale i tak mam ograniczone fundusze

aaaaa powiecie mi w co wy sie ubiracie w takie dni jak dziś bo ja to założę sweter i skórkę mi zimno, założę dwie bluzy to nie wcisnę skórki bo za ciasno a samych bluzach za zimno i nie wiem w co sie ubierać
kotka zalezy jak zimno jest...
ja dzis w sklepie bylam w podkoszulce i na to kurteczka... i sie spocilam, wiec wiesz.
a jesli ci 2 bluzy nie wchodza pod kurtke to moze bluzke z dl rekawem i bluze na to i kurtka albo bierz jakas inna kurtke-plaszcz- w sensie cieplejsza, a mniej ciuchow pod spod?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:23   #3275
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tylko twoje sie chyba łatwiej rozjaśniają I masz jasniejsze. Ale naturalny brzmi bezpieczniej
bezpieczniej ja popieli już wiem że unikać muszę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:24   #3276
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dzewczyny powiem wam ze jakbym miała dużo kasy to pewnie co chwile bym coś kupowała bo taka jestem i tak jak ty lady uwielbiam siebie inwestować i dlatego teraz jak mam za co jestem mega szczęśliwa ale i tak mam ograniczone fundusze

aaaaa powiecie mi w co wy sie ubiracie w takie dni jak dziś bo ja to założę sweter i skórkę mi zimno, założę dwie bluzy to nie wcisnę skórki bo za ciasno a samych bluzach za zimno i nie wiem w co sie ubierać

Ja biore koszulke, na to sweterek rozpinany i skórke na to. Ale popołudniu jak wiecej chodze, czy po sklepie to juz za ciepło jest. Na rano w sam raz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:25   #3277
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Blond bunny dziękuję za odp Czyli nie ma co nakładać tej farby? Nie wiedziałam że to odcień rozjaśniający

a co do wellatonu to popiel się nie wymył bo to zdjęcie zrobione w dniu farbowania
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 15:31   #3278
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dzewczyny powiem wam ze jakbym miała dużo kasy to pewnie co chwile bym coś kupowała bo taka jestem i tak jak ty lady uwielbiam siebie inwestować i dlatego teraz jak mam za co jestem mega szczęśliwa ale i tak mam ograniczone fundusze

aaaaa powiecie mi w co wy sie ubiracie w takie dni jak dziś bo ja to założę sweter i skórkę mi zimno, założę dwie bluzy to nie wcisnę skórki bo za ciasno a samych bluzach za zimno i nie wiem w co sie ubierać
dobre wytłumaczenie zakupoholizmu !

Kicikici, z housika chyba. Lubie ją nakładać w poniedziałki xD !
Co do ciuszków to ja dziś miałam właśnie tą koszulkę i dłuższy kardigan, tak do połowy pupki i kurtałkę jesienną. Cacy

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
bezpieczniej ja popieli już wiem że unikać muszę
Ja chyba też już im podziękuję ;D




Zastanawiam się, jakby mi było w ciepłym blondzie
MAcie jakąś opinię, na ten temat?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:31   #3279
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dzewczyny powiem wam ze jakbym miała dużo kasy to pewnie co chwile bym coś kupowała bo taka jestem i tak jak ty lady uwielbiam siebie inwestować i dlatego teraz jak mam za co jestem mega szczęśliwa ale i tak mam ograniczone fundusze

aaaaa powiecie mi w co wy sie ubiracie w takie dni jak dziś bo ja to założę sweter i skórkę mi zimno, założę dwie bluzy to nie wcisnę skórki bo za ciasno a samych bluzach za zimno i nie wiem w co sie ubierać
też bym chciała mieć dużo kasy może wygram w lotka ale najpierw muszę zacząć grać ja teraz chodzę w marynarkach albo długich sweterkach i pod jakaś bluzeczka, T-shirt kurteczki jeszcze nie nosiłam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:35   #3280
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bede sie ciebie słuchać oczywiście
Kurna ciężko bedzie z tym odrostem, nie powiem, bo bede miała od góry 3 kolory No ale jak trzeba to trzeba. A za 2 tygodnie niecałe na uczelnie, o mamo No nic, bede miała nauczke TŻ mi wpie***** w razie co

Ja wiem psychiczna troche jestem z tym 12 % Ale zauwazylam połamane włosy u góry i juz ooo. A powiedz mi możliwe że nierówno jakoś tą farbe rozrabiałam?Bo no serio wydaje mi sie ze na pasemku z całej farby lepiej mi wyszło...

Narazie to wyglada tak...
to jak masz odwage niech ci tz zrobi przed uczelnia sam odrost mini plus joannowy plus malaksik na doslownie 2-3 minuty c12.
nie wiecej bo
zrobilibysmy na 10,5%?
nie wiem czy zle czy dobrze farbe rozrabialas...
efekt moze byc miesiac z miesiaca inny na jednej farbie zalezy jaki odrost, jaka temp. powietrza, wlosy w roznych miejscach glowy maja rozna grubosc i tez beda sie od siebie roznic, roznie lapac, niemniej kolor bedzie ten sam...
nie popadaj w paranoje.
ale gore- te jasne pasma to masz wyje*iscie zjarana

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
Blond bunny dziękuję za odp Czyli nie ma co nakładać tej farby? Nie wiedziałam że to odcień rozjaśniający

a co do wellatonu to popiel się nie wymył bo to zdjęcie zrobione w dniu farbowania
nie superrozjasniajace z majirela sa np. 9.13 i te z kropeczkami i nie jasniejsze niz poziom 9.

to slabo ci popiel wzial z wellatonu, widzialam ze potrafi naprawde szaro wziac niektorym
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:37   #3281
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja bym zrobila teraz tak zeby tego nie zaprzepascic a miec nauczke
zapuszczaj ładnie odrost powiedzmy min. 3-4 tyg.
jak bedzie sie czas farbowania zblizal to dasz nam tutaj ładne, real fotki- i zobaczymy jak to sie sprało, gdzie zostalo, jaki odcien przewaza itp.
i wtedy skonsultujemy farbe ok?
bo jezeli tobie najbardziej sie c12 podobalo to mozna przeciez mu wode zmniejszyc?
zrobisz ze 2-3 razy pod rzad tzn. z okazji kolejnych odrostow na wodzie 10,5%, a jak juz lekko kolor sie doplucze, wyrowna, bedziemy widziec jak odrost reaguje- bo nie jest napackany milionem farb - to zejdziemy na 9%...
jak bedzie wciaz zadowalajaco to zostaniesz przy tym i przestaniesz gadac ze wlosy niszczysz bo magiczne 12% tam jest
mozna bedzie tez wellatony sprobowac, ale to dopiero jak wlosy wyprowadzisz! bo znow bedzie zganianie ze wella to dupa jest jak i joanna- a mozliwe ze ta joanna ladnie by ci dalej wyszla jakby nie tecza w korze wlosa
jak teraz bedziesz farbowac to popros kogos- chocby tz, najpierw koniecznie farbuj kark i tyl, potem gora i na koniec boki to moze mniej siwo beda ci lapac... i trzymaj przepisowo wg ulotki bez przedluzania czasu.



podcielam sobie sama koncowki
szajbus jestem wiem ale widzialam kilka rozdwojonych koncoweczek i juz szajba luz...
prosilam tz juz kilka tyg zeby mi podcial a on wiecznie zmeczony i czasu nie ma, to nie!
zwiazalam w niski kucyk mocno gumka, sciagnelam gumke az do ost. 2cm ogonka i ciach! a jak mi rowno wyszlo az sie dziwie ze taki patent opracowalam

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------


a co do pazurkow kupilas pochwal sie
w moim ukochanym sklepiku teraz sa promocje jak sie na dana kwote kupi to daja dodatkowe gratisy i chyba do konca wrzesnia jeszcze zamowienie zrobie


to ciekawe ze chcesz przyciemnic a uzywasz odcienia rozjasniajacego
poza tym farby bezowe rzadko kiedy na wlosach wychodza jak na testerze, gdzie farbuje sie idealnie biale jasne pasemko.
bedzie w realu bardziej rudo-zloto.


a ja na tym zdjeciu widze popiel, juz zmyty ale ewidentnie jest.
odrost rzeczywiscie cieply, ale wellaton tak wychodzi.
Króliczku same pierdołki bo ja ozdób nie używam leży u mnie dużo tego ale leży niech leży jeść nie woła może kiedyś wróci do łask troszkę pooddawałam mojej kuzynce mała nakleja sobie naklejki na pazurki a zamówiłam płyny klej waciki pędzelek oliwkę pilniczki bloczki żele i tipsy long pewnie znowu dostanę coś gratis z ozdób i tak zawsze uzbieram masę tego
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 15:38   #3282
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kotka zalezy jak zimno jest...
ja dzis w sklepie bylam w podkoszulce i na to kurteczka... i sie spocilam, wiec wiesz.
a jesli ci 2 bluzy nie wchodza pod kurtke to moze bluzke z dl rekawem i bluze na to i kurtka albo bierz jakas inna kurtke-plaszcz- w sensie cieplejsza, a mniej ciuchow pod spod?
no chyba ta zrobie jakś bluzka z dlugim rękawem sweter i do tego skórka dzięęks

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja biore koszulke, na to sweterek rozpinany i skórke na to. Ale popołudniu jak wiecej chodze, czy po sklepie to juz za ciepło jest. Na rano w sam raz
no własnie mi tak za zimno bede ubierała do tego z długim rękawem bluzkę

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość

dobre wytłumaczenie zakupoholizmu !

Kicikici, z housika chyba. Lubie ją nakładać w poniedziałki xD !
Co do ciuszków to ja dziś miałam właśnie tą koszulkę i dłuższy kardigan, tak do połowy pupki i kurtałkę jesienną. Cacy
a niom no z housa a jaką kurtkę masz ???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:38   #3283
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość

dobre wytłumaczenie zakupoholizmu !

Kicikici, z housika chyba. Lubie ją nakładać w poniedziałki xD !
Co do ciuszków to ja dziś miałam właśnie tą koszulkę i dłuższy kardigan, tak do połowy pupki i kurtałkę jesienną. Cacy

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------


Ja chyba też już im podziękuję ;D




Zastanawiam się, jakby mi było w ciepłym blondzie
MAcie jakąś opinię, na ten temat?
zakupoholizm nie boli przynajmniej i nie wpływa na zdrowie jak inne holizmy

dziwię się że jeszcze nie podziękowałaś
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:39   #3284
EMdz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7 361
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

[/COLOR]
nie superrozjasniajace z majirela sa np. 9.13 i te z kropeczkami i nie jasniejsze niz poziom 9.

to slabo ci popiel wzial z wellatonu, widzialam ze potrafi naprawde szaro wziac niektorym
ok to dziękuję

no słabo słabo, mam dziwne włosy bo niby ciemny blond a zawsze farby słomkowo wychodziły, a naturalnie w sumie mam zdecydowanie chłodny odcień dlatego musiałam się przerzucić na rozjaśniacz i pasemka..
EMdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:40   #3285
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to jak masz odwage niech ci tz zrobi przed uczelnia sam odrost mini plus joannowy plus malaksik na doslownie 2-3 minuty c12.
nie wiecej bo
zrobilibysmy na 10,5%?
nie wiem czy zle czy dobrze farbe rozrabialas...
efekt moze byc miesiac z miesiaca inny na jednej farbie zalezy jaki odrost, jaka temp. powietrza, wlosy w roznych miejscach glowy maja rozna grubosc i tez beda sie od siebie roznic, roznie lapac, niemniej kolor bedzie ten sam...
nie popadaj w paranoje.
ale gore- te jasne pasma to masz wyje*iscie zjarana
Ale zjarana w sensie spaloną? Czy chodzi ci ze tak złapało to szare? Spalonego nic nie mam, nic sie nie ciagnie Tylko jak mokre sa, ale to normalne niby.

No przed uczelnia to bym mogła robić w pierwszy weekend października, czyli to by były 2 tygodnie od farbowania Joanną. Na 10,5% moge robić, Wtedy to by wyszło hmmm, 37,5 ml wody 12 % + 12,5 ml kranówki. Dobrze mówie? Na 50 ml?
TŻ myśle żeby zrobił, wzrok ma dobry, kolory odroznia takze chyba by podołał
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:41   #3286
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
też bym chciała mieć dużo kasy może wygram w lotka ale najpierw muszę zacząć grać ja teraz chodzę w marynarkach albo długich sweterkach i pod jakaś bluzeczka, T-shirt kurteczki jeszcze nie nosiłam
e ty masz wiecej odemnie
w sweterkach mówisz a do tego grube rajstopy czy leginsy? bo ja musze sobie kupić taki pare bo mam tylko 2 a nosze jeden
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:41   #3287
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Bunny nie wyszło.. strasznie czerwone są;/
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:45   #3288
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Kotka
A taką zwykłą, materiałową, brązową w zeszłym roku full ich w Pull&Bearze było


Idę chyba zaraz nizoralkiem główkę poszorować i maskę położę ;D
muszę kupić Alterrę, bo Ziajka jakaś marna

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
zakupoholizm nie boli przynajmniej i nie wpływa na zdrowie jak inne holizmy

dziwię się że jeszcze nie podziękowałaś
A j bo ja tego nie kumam
Ani Bunny, ani Snow, ani Kitce nie wychodzą te popiołki tak makabrycznie jak mi
i cały czas mam nadzieję, że będzie ładnie ;<
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2011-09-20 o 15:48
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:53   #3289
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
e ty masz wiecej odemnie
w sweterkach mówisz a do tego grube rajstopy czy leginsy? bo ja musze sobie kupić taki pare bo mam tylko 2 a nosze jeden
na pewno nie mam więcej bo bezrobotna jestem
na razie to rajtki i legginsy ale jeszcze nie te ocieplane
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 16:04   #3290
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Umówiłam się na pielęgnację do fryzjera...za darmo. To w ramach zabiegu dekoloryzacji jaki przeszłam.
Jestem strasznie ciekawa jakie maziogi mi położą na głowę.
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 16:20   #3291
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kotka
A taką zwykłą, materiałową, brązową w zeszłym roku full ich w Pull&Bearze było


Idę chyba zaraz nizoralkiem główkę poszorować i maskę położę ;D
muszę kupić Alterrę, bo Ziajka jakaś marna

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------



A j bo ja tego nie kumam
Ani Bunny, ani Snow, ani Kitce nie wychodzą te popiołki tak makabrycznie jak mi
i cały czas mam nadzieję, że będzie ładnie ;<
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
na pewno nie mam więcej bo bezrobotna jestem
na razie to rajtki i legginsy ale jeszcze nie te ocieplane
lady kochana ale ja mam 1000zł na reke z czego 200zł na paliwo na miesiąc 200zł dla mamy czyli zstaje mi już 600zł z czego kupuje sobie ciuch ew. coś do domu planuje zakup szafy lodówki (mama mnie prosi) i laptopa (bo nie mam) ale nie stać mnie na raz kupić, wiec wezme na raty jak mi dadzą i tak musze dzielić co kupie i kiedy i oszczędzać cały miesiąc bo nik mi nie da na nic i to jeszcze musze sie dokładać ale mieszkam z mamą wiec nie place za mieszkanie tylko to co sie jej dokładam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 16:23   #3292
breesan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
już wrzucam
pewnie nie są mega szałowe , ale ja głównie ze względu na kręgosłup nie mogę pozwolić sobie na wysokie obcasy i muszę się w takich tułać
beżowe mega wygodne i lekkie jak kapciuszki zresztą czarne tak samo jak papcie i są lekko ocieplane na suwaczek z boku .
jakiej marki są te beżowe? mają świetny traktorek i jeśli można to od razu cenę
breesan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 16:30   #3293
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Króliczku same pierdołki bo ja ozdób nie używam leży u mnie dużo tego ale leży niech leży jeść nie woła może kiedyś wróci do łask troszkę pooddawałam mojej kuzynce mała nakleja sobie naklejki na pazurki a zamówiłam płyny klej waciki pędzelek oliwkę pilniczki bloczki żele i tipsy long pewnie znowu dostanę coś gratis z ozdób i tak zawsze uzbieram masę tego
tipsy long?!

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale zjarana w sensie spaloną? Czy chodzi ci ze tak złapało to szare? Spalonego nic nie mam, nic sie nie ciagnie Tylko jak mokre sa, ale to normalne niby.

No przed uczelnia to bym mogła robić w pierwszy weekend października, czyli to by były 2 tygodnie od farbowania Joanną. Na 10,5% moge robić, Wtedy to by wyszło hmmm, 37,5 ml wody 12 % + 12,5 ml kranówki. Dobrze mówie? Na 50 ml?
TŻ myśle żeby zrobił, wzrok ma dobry, kolory odroznia takze chyba by podołał
wyliczylas na 9%, a ty masz dac 44ml oryginalnej 12% (odciagniesz strzykawka te 6ml) i dodasz kranoweczki 6ml. i dodasz farbe i voila. 10,5%.
moze na focie tak wyglada ale masz przejasnione te pasma z wierzchu...

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Bunny nie wyszło.. strasznie czerwone są;/
ale juz zmylas i wysuszylas? to i tak wyszly mniej zarowiaste niz jakbys dala obie farby w calosci mowilam ze rudo bedzie.
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kotka
A taką zwykłą, materiałową, brązową w zeszłym roku full ich w Pull&Bearze było


Idę chyba zaraz nizoralkiem główkę poszorować i maskę położę ;D
muszę kupić Alterrę, bo Ziajka jakaś marna

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------



A j bo ja tego nie kumam
Ani Bunny, ani Snow, ani Kitce nie wychodzą te popiołki tak makabrycznie jak mi
i cały czas mam nadzieję, że będzie ładnie ;<
oj bo masz wlosy jak i czeko po dekolorze- nie marudz.
wlosy wytrawione to i mocniej lapia jak dziewicze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 16:44   #3294
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tipsy long?!


wyliczylas na 9%, a ty masz dac 44ml oryginalnej 12% (odciagniesz strzykawka te 6ml) i dodasz kranoweczki 6ml. i dodasz farbe i voila. 10,5%.
moze na focie tak wyglada ale masz przejasnione te pasma z wierzchu...


ale juz zmylas i wysuszylas? to i tak wyszly mniej zarowiaste niz jakbys dala obie farby w calosci mowilam ze rudo bedzie.

oj bo masz wlosy jak i czeko po dekolorze- nie marudz.
wlosy wytrawione to i mocniej lapia jak dziewicze
szpony

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
lady kochana ale ja mam 1000zł na reke z czego 200zł na paliwo na miesiąc 200zł dla mamy czyli zstaje mi już 600zł z czego kupuje sobie ciuch ew. coś do domu planuje zakup szafy lodówki (mama mnie prosi) i laptopa (bo nie mam) ale nie stać mnie na raz kupić, wiec wezme na raty jak mi dadzą i tak musze dzielić co kupie i kiedy i oszczędzać cały miesiąc bo nik mi nie da na nic i to jeszcze musze sie dokładać ale mieszkam z mamą wiec nie place za mieszkanie tylko to co sie jej dokładam
ale chociaż masz swoje a ja tylko to co wyłudzę trzeba roboty jakiejś poszukać
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 17:03   #3295
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

ale chociaż masz swoje a ja tylko to co wyłudzę trzeba roboty jakiejś poszukać
od zawsze chciałam zarabiać bo moja mama nigdy na nic nie miała... a w ostatnim roku szkoły kupiła mi tylko spodnie na maturę bo utonęła w długach... nawet z mieszkania chcieli nas wyrzucić pierwsze 5 wypłat moich całych poszło na zadłużenie na mieszkaniu bo by nas wyrzucili dzis jest troche lepiej bo wcześniej nic nie było dla mnie. wiec lady ciesz sie z tego co masz naprawdę

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kotka
A taką zwykłą, materiałową, brązową w zeszłym roku full ich w Pull&Bearze było


Idę chyba zaraz nizoralkiem główkę poszorować i maskę położę ;D
muszę kupić Alterrę, bo Ziajka jakaś marna
nie ma u mnie pull&Bear
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 17:14   #3296
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
od zawsze chciałam zarabiać bo moja mama nigdy na nic nie miała... a w ostatnim roku szkoły kupiła mi tylko spodnie na maturę bo utonęła w długach... nawet z mieszkania chcieli nas wyrzucić pierwsze 5 wypłat moich całych poszło na zadłużenie na mieszkaniu bo by nas wyrzucili dzis jest troche lepiej bo wcześniej nic nie było dla mnie. wiec lady ciesz sie z tego co masz naprawdę

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------



nie ma u mnie pull&Bear

Kotka
przykre to co piszesz
cieszę się kochana z tego co mam wcale nie pisałam że nie ale wiadomo że każdy dąży prędzej czy później do samodzielności i chce iść na swoje a nie żerować wiecznie na rodzicach
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 17:18   #3297
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Witam sie z Wami
Wczoraj świetowałam urodziny tz
I jak by to powiedzic jestem zmeczona

Lady
Super zakupy tylko wlasnie te czachy. Ale tak to bym wszystko tez wziela.


Novo
No prosze londy sie zachcialo
Ale dobrze jest a szarosc sie wymyje bankowo

Ide zdychac dalej
Ale bym hinczyka zjadła ( dzis juz 2 razy jadlam)
Ide molestowac tz
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 17:22   #3298
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam sie z Wami
Wczoraj świetowałam urodziny tz
I jak by to powiedzic jestem zmeczona

Lady
Super zakupy tylko wlasnie te czachy. Ale tak to bym wszystko tez wziela.


Novo
No prosze londy sie zachcialo
Ale dobrze jest a szarosc sie wymyje bankowo

Ide zdychac dalej
Ale bym hinczyka zjadła ( dzis juz 2 razy jadlam)
Ide molestowac tz
zmęczona no nie dziwie się pewnie noc nieprzespana
dziękuję Adzi fajnie że prawie wszystko byś wzięła ale ja nie oddam
a co dobrego od chińczyka ja też mam ochotę chyba jutro coś sobie zamówię
bo dzisiaj już objadłam się i nic nie jem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 18:04   #3299
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tipsy long?!


wyliczylas na 9%, a ty masz dac 44ml oryginalnej 12% (odciagniesz strzykawka te 6ml) i dodasz kranoweczki 6ml. i dodasz farbe i voila. 10,5%.
moze na focie tak wyglada ale masz przejasnione te pasma z wierzchu...

Aaaa mój błąd, ok bede pamietac 44 i 6 Czas operacyjny 2 tygodnie
Dziękuje ci bardzo ;*
Kwiaty ci chyba kiedyś wyśle

A te przejaśnione to hmm, może sie tak wydaje na zdjeciu bo mi sie z tyłu czasem dziwnie wlosy układają, a teraz chodze w koczku rozpindolniczku Albo to te włoski z pasemka co robiłam c12 na próbe bo było takie jaśniejsze lekko.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 18:06   #3300
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja muszę sie pozalic-moj doktor chory, dzis do mnie dzwonił i zabieg przelozony. Miałam miec w ten piatek, moze poniedzialek a mam miec w czwartek ten za tydzien. No ale jak mus to mus.
ojojoj, ale szybko zleci
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a mi na blogu Charlize podobała się
za 100zł to nie ma czego się spodziewać przecież to podróbka
tylko zastanawia mnie czemu na tych fotkach dziewczyny wkleją real zdjęcia torebki bez kłódki co one wiecznie otwarta torebkę noszą?
jak będzie super to pewnie kupię za jakiś czas czarną
ale na pewno polubimy się bo zakochana jestem nadal w tej z Atmosphere a ta ma podobny fason
mnie najbardziej podobała się ta pomarańczowa z Aldo chyba, ta którą Marianna ma


Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
kolorku uchwycić nie mogę bardziej beżowa jest
nie jest zła chyba co?
fajna
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Już pstrykam foteczki i wstawiam
wybaczcie z góry hefajstosa na głowie, ale spałam z mokrymi włoskami i takie się sianko zrobiło
ojeju, czemu tak siwo? mi nigdy tak nie wyszło, never, nawet za pierwszym razem


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
podcielam sobie sama koncowki
szajbus jestem wiem ale widzialam kilka rozdwojonych koncoweczek i juz szajba luz...
prosilam tz juz kilka tyg zeby mi podcial a on wiecznie zmeczony i czasu nie ma, to nie!
zwiazalam w niski kucyk mocno gumka, sciagnelam gumke az do ost. 2cm ogonka i ciach! a jak mi rowno wyszlo az sie dziwie ze taki patent opracowalam
oooo a ja muszę sobie grzywkę podciąć co 3 tygodnie ją podcinam, nie chce mi się znowu lecieć do fryzjera z nią, jutro sama sobie opitole
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
aaaaa powiecie mi w co wy sie ubiracie w takie dni jak dziś bo ja to założę sweter i skórkę mi zimno, założę dwie bluzy to nie wcisnę skórki bo za ciasno a samych bluzach za zimno i nie wiem w co sie ubierać
nie wiem jak u Ciebie dzisiaj było, ale u mnie ponad 20 stopni, więc śmigałam w t-shircie


a ja póki co nie szaleję z zakupami, nawet mi się specjalnie nie chce, no ale zbieram na te Louboutiny i właściwie jestem już w połowie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.