Kosmetyki Essence - część XI - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-23, 21:56   #2581
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez nuzia Pokaż wiadomość
Obym i ja jutro taki widok zastała. Co ciekawego kupiłaś ?
Tylko lakierek True Love Jakoś boję się tego różu, rozświetlacze mam, a Gold Old Buffy kupiłam wcześniej we wrzeszczu także wszystko praktycznie nietknięte
boguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 22:08   #2582
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziewczyny, u mnie na blogu pojawiły się swatche moich wampirkowych zakupów, zapraszam http://kotwkosmetyczce.blogspot.com/...uzo-zdjec.html

PS: Sexi, dobrze Cię tu znowu widzieć!
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 22:15   #2583
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Gdyby ktoś był chętny na rozświetlacz - dziś w Gdańsku Glównym (CityForum) był ostatni. Kusił, ale się oparłam

Natomiast co do innych produktów:

- Perfumy są cudowne i nie żałuję,że je kupiłam - ślicznie pachną i są trwałe

- Fioletowy lakier jest bardzo fajny- jednowarstwowiec, wytrzymał trzy dni bezżadnych przedłużaczy trwałości.

- Paletkę mogłam sobie darować, acz jest całkiem przyzwoita, zwłaszcza jak na limitowaną paletkę essence. Jeśli ktoś potrzebuje takich kolorów- może kupić, acz są lepsze cienie.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 22:33   #2584
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam To, że jestem spragniona limitki wcale nie znaczy, że jestem niebezpieczna Co najwyżej przez nieuwagę i zapatrzenie mogę kogoś odepchnąć od szafy...
Dobra, dobra. My znamy tą nie uwagę przy szafie jak jest tłok, a muszęmieć na wyciągnięcie ręki

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Polecam chwyt na moherową babcię czyli torbą po głowie
Albo metodę na taką torbo-wózek. Po kostkach i do przodu

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Możliwe Muszę się uspokoić bo na zbyt wielu rzeczach mi zależy
Ja mam tak samo. Zamiast się uczyć to kombinuje

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kassia20 Pokaż wiadomość
Brać brać, za takie pieniądze grzech nie kupić
Jak mi jeszcze tak popiszesz to się nie powstrzyma
A co do perfum to wydaje mi się, że to sprawa indywidualna. Szkoda, że Ci nie przypadły do gustu.

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość




Patrzcie LUBLINIANKI co mam :

Załącznik 4356149

Ale ze mnie paparazzo
Gratulacje dziewczyny. Pamiętam jak ja się cieszyłam kiedy z naszym TE wstawili szafę Essence.

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u mnie na blogu pojawiły się swatche moich wampirkowych zakupów, zapraszam http://kotwkosmetyczce.blogspot.com/...uzo-zdjec.html

PS: Sexi, dobrze Cię tu znowu widzieć!
Już idę oglądać. Se se
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 22:33   #2585
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez nimueg Pokaż wiadomość
Gdyby ktoś był chętny na rozświetlacz - dziś w Gdańsku Glównym (CityForum) był ostatni. Kusił, ale się oparłam
to musieli dolozyc- bylam tam wczoraj i byl jeden macany lipstain, 2 paletki i perfumy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 22:42   #2586
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
jeszcze jakiś czas temu ta wiadomość by mnie zmartwiła, ale...



...dokładnie jutro otwarcie Tesco Extra w naszym piĘknym mieście ...



Może jeszcze wstawią





Patrzcie LUBLINIANKI co mam :

Załącznik 4356149

Ale ze mnie paparazzo
aaaaaa super super super szkoda tylko, że mam tak daleko do Tesco (( ale męża zaprzęgnę o mi powiezie 10 grudnia DD

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

mam pytanie do Lublinianek - mam po co jutro iść do natury na świętoduskiej albo w olimpie? bo kurde nie wiem czy jest po co liczę na róż, rozświetlacz i lakier
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 22:51   #2587
Adka1989
Raczkowanie
 
Avatar Adka1989
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 404
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

odnośnie Gdańska Głównego... obyyy dokładaaaliii bo ja dopiero w sobotę będę :[ i uwierzcie, że objadę wszystkie natury, douglasy itp. w okolicy, a DOSTANĘ TĄ LIMITKĘ! :P
Adka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 23:02   #2588
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Douglasy 3- Floriańska, Bonarka i chyba Czyżyny
drogerie- Flirty, Kefirek, widzę że w Jasmin coś ruszyło, gdzieś jakaś na placu targowym (?) na Kurdwanowie- chyba będzie łatwiej zdobyć
No to może będzie nam lżej

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
jezeli niosewampicie przy nastepnej pojawiajacej sie we wro limitce nie powiadomi mnie o niej, to najpierw ja... wytropie, nastepnie... dowiem sie czego pozada (w sensie essencowym), a pozniej... bede przed nia wbiegala do sklepow i wykupywala jej muszmiecia!!!!!! zbankrutuje, ale zemsta bedzie slodsza..
okropna kara
Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Z Glam Rock mam jeszcze dwa holograficzne lakiery, w stanie idealnym, cuda I oczywiście pierwszą wersję diamentowego pudru
też jeszcze mam, chyba 3 nawet. Po diamentowym pudrze pudełeczko trafiło do Bratowej, która je abrdzo sobie chwali ( a sam "puder" mam w strunie, ale mam ). A pamiętacie ten brokat do rzęs?

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
w Poznaniu są tylko 2 Natury -> przebijam :P
macie gorzej:P

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Gdańska - byłam w ETC - calutki standzik bez dwóch lakierów True Love. Pani Naturzanka poinformowała mnie telefonicznie, że specjalnie zamówiła dwa standy tej limitki, więc będą dokładać jeśli coś zejdzie. Jaaaaki to był wspaniały widok tak sobie popatrzyć na jeszcze cieplutką i niezmacaną limitkę [COLOR="Silver"]
oo, a one mówią, że to samo przychodzi, że góra decyduje..



Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że ja jestem chyba zupełnym hardcorem bo całkowicie, co do kruszynki zużyłam rozświetlacz z moonlight
ja zużyłam AOH jeden a w moonlight jestem chyba w połowie..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 23:20   #2589
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A to małpy ja się pytałam, to powiedziała że jest, mimo, że IL było na szafie.
Pytałam o róż, to poleciała spytać i wraca: "niestety nie ma, mało tego przychodzi, a ludzie coś mocno pytają, ale się już sprzedały wszystkie"...
A było po 15.


Kupi mi ktoś róż??
W tej samej N oszukali mnie przy RtP Jak ta limitka wchodziła byłam tam i prosiłam o odłożenie 1 rozświetlacza na konkretny dzień, w którym zjawię się po odbiór (wszystko b. profesjonale, nawet zapisali mój nr, zeby mnie powiadomić jak limitka dotrze), koniec końców jak tam przyszłam po rozświetlacz to okazało się, że już nic nie ma, nikt nic nie wie, a naturzanka usiłowała mi wmówić, że dostali limitkę oprócz pudrów Taką ciemnotę to może wciskać... no nie wiem komu () ale na pewno nie mnie Jako, że Essencomaniaczką śmiem się nazywać!

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Hmm... Są dwie szafy Essence, a Pease stoi tak trochę z boku (taka czarna wysepka z kartonu), ale obok Joko też coś z Pease się przewalało
A jak się wymawia nazwę tej firmy? "PAES"? Czy jakoś inaczej
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 23:35   #2590
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
jeszcze jakiś czas temu ta wiadomość by mnie zmartwiła, ale...



...dokładnie jutro otwarcie Tesco Extra w naszym piĘknym mieście ...



Może jeszcze wstawią





Patrzcie LUBLINIANKI co mam :

Załącznik 4356149

Ale ze mnie paparazzo
O madaaaaa
Wielbię Cię Moris

Co prawda to na drugim końcu miasta, ale... będę częściej przyjeżdżać do mamy na obiadki
Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
aaaaaa super super super szkoda tylko, że mam tak daleko do Tesco (( ale męża zaprzęgnę o mi powiezie 10 grudnia DD
A z jakiej jesteś dzielnicy??? JA też mam daleko

W Nowym Olimpie pewnie wszystko od soboty rozdrapane, chyba, że dołożyli, a inne placówki to kompletnie nie wiem.
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
oo, a one mówią, że to samo przychodzi, że góra decyduje..


ja zużyłam AOH jeden a w moonlight jestem chyba w połowie..
To chyba jest tak, że panie mogą sobie zamawiać, a przychodzi to, co jest na magazynie... i albo trafią, albo nie.

Widzę, że jednak trochę hardkorów się wśród nas ukrywa

U mnie się nie zanosi
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 23:54   #2591
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pisać. Poszłam z gorączka pop notatki koło Jagny to myślę, wejde i obadam. Patrzę a tam przebrana VL. Pełno paletek i pudrów do rzęs, dwa rozświetlacze. Z lakierów zostały dwa jasne, dwa niebiesko grafitowe i dwa czarne. Gdybym nie chwyciła ostatniego fioletu, brązo zieleni i jednego z ostatnich czarnych to by się polała krew. Ale poszłam do kierowniczki i mówie że dzwoniłam i że podobno nic n ie przyszło. Okazało się, ze ejste jakaś niwa która mi skłamała przez tel, nie specjalnie, ale niezorientowana. Nie miałam siły na nia krzyczeć i do tego choroba mnie hamowała. Przeprosiły.
A lipstainow i róży nie ma? Miałam różu nie kupować, ale tak zachwalacie... Jeszcze myślę o rozświetlaczu.
Póki co z VL mam tylko wodę. A i tak miałam szczęście, że zadzwoniłam i poprosiłam o odłożenie, bo została ostatnia buteleczka
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 00:02   #2592
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

A wie ktoś może jakimś cudem , jak się ma sytuacja z VL na Dworcowej w Bydgoszczy?


Kupiłam jak dotąd - w Drukarni - lakier 04* (na który czaiłam się od pierwszych swatchy), wodę toaletową i lip tinta 02 (na które się nie czaiłam się, ale w końcu mnie namówiłyście ), a wokół różu kręciłam się jak taka snuja i nie mogłam się zdecydować. Gdy w końcu ostatecznie na niego zachorowałam i poszłam go kupić, nie było ani jednego I zastanawiam się, czy warto mi dygać teraz na Dworcową.
Ależ wściekła jestem na siebie, że nie wzięłam go od razu



* Kolor świetny, ale konsystencja mi nie odpowiada - zbyt lejąca. Wolę zwykłe C&G.
__________________

Edytowane przez Germini
Czas edycji: 2011-11-24 o 00:37
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 00:57   #2593
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
W tej samej N oszukali mnie przy RtP Jak ta limitka wchodziła byłam tam i prosiłam o odłożenie 1 rozświetlacza na konkretny dzień, w którym zjawię się po odbiór (wszystko b. profesjonale, nawet zapisali mój nr, zeby mnie powiadomić jak limitka dotrze), koniec końców jak tam przyszłam po rozświetlacz to okazało się, że już nic nie ma, nikt nic nie wie, a naturzanka usiłowała mi wmówić, że dostali limitkę oprócz pudrów Taką ciemnotę to może wciskać... no nie wiem komu () ale na pewno nie mnie Jako, że Essencomaniaczką śmiem się nazywać!
Pamiętam tą sytuację

---------- Dopisano o 01:57 ---------- Poprzedni post napisano o 01:57 ----------

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
A lipstainow i róży nie ma? Miałam różu nie kupować, ale tak zachwalacie... Jeszcze myślę o rozświetlaczu.
Póki co z VL mam tylko wodę. A i tak miałam szczęście, że zadzwoniłam i poprosiłam o odłożenie, bo została ostatnia buteleczka
Z róży i lipstainów nic nie zostało, tylko puste miejsca.
Może na Rydzowej, oni zawsze dostają ostatni, ale nie wiem czy coś mają, bo cały dzień nie odbierali
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 08:41   #2594
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Bardzo mądre podejście
Dzięki
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;30662955]polecam rozświetlacz Paese Wiosenna Mgła Pudrowa - mocna tafla bez drobinek i te opisane tutaj, starałam się wyczerpać temat
[/QUOTE]
No kusisz, nie powiem. Chcę go już dla samej nazwy!

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Mnie też możesz kontrolować, tylko kupuj Dlaczego moja mama nie może mieć walnięcia na punkcie kosmetyków??
No tak, ja zdecydowanie jestem na tym punkcie walnięta

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Moją nową miłością jest tusz I Love, uwielbiam jego szczotę. I dostaje dodatkowego plusa za to że da się go zmyć bez szkody dla rzęs, w przeciwieństwie to (z resztą też świetnego) pomarańczowego MA.
Ja nie znoszę.... Używam tego tuszu z pomocą szczotki od 2000 calorie
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość

Mgła pudrowa czy rozświetlająca z paese jest jedynym rozświetlaczem jaki znam, który daje efekt mokrej lśniącej tafli bez grama drobinek
Normalnie chyba dziś polecę po niego.

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tak, tak, mnie mamcia już od małego powtarzała, prowadzając do szaf kosmetycznych: "Córciu, pamiętaj, że na macanko to możesz sobie pozwolić tylko wobec swojego chłopa" (joke of course)
Święta prawda!

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że ja jestem chyba zupełnym hardcorem bo całkowicie, co do kruszynki zużyłam rozświetlacz z moonlight
łooooo, jak to się robi? Może jakieś szkolenie przeprowadzisz?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 09:54   #2595
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A z jakiej jesteś dzielnicy??? JA też mam daleko

W Nowym Olimpie pewnie wszystko od soboty rozdrapane, chyba, że dołożyli, a inne placówki to kompletnie nie wiem.

:
ja jestem ze Świdnika tak wogóle ale sama widzisz - zupełnie po drugiej stronie, musiałabym przez cały LBN przejechać. ale mam bezpośredni bus pod tesco więc może kiedyś się wybiorę


Lublinianki! mam dobrą wiadomość. byłam dziś w N. na świętoduskiej (stałam i czekałam od 8.50 aż otworzą i jak mnie wpuścili to BIEGIEM rzuciłam się do szafy E. - spojrzenia ekspedientek - bezcenne ) i co ujrzałam? PRAWIE CAŁY STAND VL nie było tylko kilku lakierów. drapnęłam dla siebie róż w żelu, rozświetlacz i lakier true love - takie must have'y tej limitki chyba. zastanawiałam się nad tym do ust ale zrezygnowałam bo dopiero co kupiłam dwie pomadki i błyszczyk innej firmy także ogłaszam, że tam wszystko było jeszcze 2h temu ekspedientka mi powiedziała, że dopiero wczoraj przywieźli - również nowy stand z Catrice - są obie palety po 29,90 i lakiery po 9,99. Jeśli będą jeszcze na początku grudnia, to poproszę męża by mi sprezentował paletę Berlin - ma naprawdę fajne kolory no to tyle wielbię ten wątek.
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 10:44   #2596
nuzia
Przyczajenie
 
Avatar nuzia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Hehe fajnie się tak razem cieszyć
Nareszcie w Lublinie jakaś essensowa alternatywa Natur. Bo u nas ani Douglasa, ani SF ani Hebe, ani żadnych Kefirków, Flircików czy innych niesieciowych drogerii z Essence. To chociaż Tesco Extra będzie łiiiiii
Cudownie. Czyli jesteśmy umówione w Tesco ?
Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u mnie na blogu pojawiły się swatche moich wampirkowych zakupów, zapraszam http://kotwkosmetyczce.blogspot.com/...uzo-zdjec.html

PS: Sexi, dobrze Cię tu znowu widzieć!
idę oglądać

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
ja jestem ze Świdnika tak wogóle ale sama widzisz - zupełnie po drugiej stronie, musiałabym przez cały LBN przejechać. ale mam bezpośredni bus pod tesco więc może kiedyś się wybiorę


Lublinianki! mam dobrą wiadomość. byłam dziś w N. na świętoduskiej (stałam i czekałam od 8.50 aż otworzą i jak mnie wpuścili to BIEGIEM rzuciłam się do szafy E. - spojrzenia ekspedientek - bezcenne ) i co ujrzałam? PRAWIE CAŁY STAND VL nie było tylko kilku lakierów. drapnęłam dla siebie róż w żelu, rozświetlacz i lakier true love - takie must have'y tej limitki chyba. zastanawiałam się nad tym do ust ale zrezygnowałam bo dopiero co kupiłam dwie pomadki i błyszczyk innej firmy także ogłaszam, że tam wszystko było jeszcze 2h temu ekspedientka mi powiedziała, że dopiero wczoraj przywieźli - również nowy stand z Catrice - są obie palety po 29,90 i lakiery po 9,99. Jeśli będą jeszcze na początku grudnia, to poproszę męża by mi sprezentował paletę Berlin - ma naprawdę fajne kolory no to tyle wielbię ten wątek.
To wsiadam we wcześniejszy autobus i jadę zobaczyć co zostało
nuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 11:37   #2597
Anecia_18
Raczkowanie
 
Avatar Anecia_18
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 381
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

o 11:30 kompletna limitka naPańskiej w Gdańsku zubożała o róż, czerwony lipstain oraz rozświetlacz
Anecia_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:08   #2598
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

To chyba jest tak, że panie mogą sobie zamawiać, a przychodzi to, co jest na magazynie... i albo trafią, albo nie.
W 3 różnych miastach słyszałam, że one zamawiają tylko to czego brakuje ze stałej oferty, ale limitki są rozdzielane odgórnie i nic nie mogą z tym zrobić


Zlotqo, nie masz co żałować tych lipstainów, aż tak genialne nie są jak plotka niesie dzisiaj właśnie zaczęłam omawiać tę limitkę od tego produktu, bo no cóż.. Nawet mój Tż wczoraj mi powiedział, że moja pomadka brzydko wygląda :/ ( po szybkiej przekąsce na mieście)

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2011-11-24 o 12:30
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:08   #2599
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Skończyłam Was nadrabiać
Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Myję buzię i oczy szmatką i żelem biedronkowym więc powoli, ale schodzi - pomarańczowy zawsze oberwał mi rzęsę czy dwie, a szkoda bo jego szczota jest bardziej 'okiełznana' .
Szmatką? Tzn?
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Kurde, ależ ten róż trwały- pomimo zmywania naczyń i wcześniejszego tarcia siedzi na moich palcach jak oszalały Chciałam Wam cyknąć zdjęcie moich różowych paluchów, ale zjada mi straszliwie kolory.
Stwierdziłam za to, że pochwalę się moimi nieszczęsnymi pazurzątkami, które jako tako wyglądają po kilku ładnych miesiącach walki A że mam na nich lakier z c&g no to tym bardziej wypada Ostatnio to mój ulubiony zaraz po strażackiej czerwieni z MD.
Super Kochana To Irreplaceable, tak?
Też takie miałam, 2 lata temu po kuracji NailTekiem. Teraz zakupiłam diamentową eveline i może wrócą
Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
a nie wiesz czy w Olimpie bardzo przebrane wszystko?
Jak ja byłam, było wszystko. ale ja byłam w sobotę.
Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ślązaczki z okolic Raciborza - w obu Naturach od wczoraj jest VL!

Jako pierwsza kupowałam w obu Nawet jeszcze grzebałam w kartonie, bo stad był jeszcze nie ulokowany - z tego miejsca dziękuję przemiłej Pani z Natury!

Myślę, że śmiało można tam zerknąć, bo jeszcze wieczorem było wszystko (prócz tego, co ja wzięłam).
Kupiłam perfumy, paletkę cieni, rozświetlacz i dwa lakiery
Ingeborg gdzie Ty się podziewałaś
Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Douglas, SP, Tesco, Hebe i małe drogerie
No i dupa
Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
a ja wam powiem ze mimo ze rozdziewiczylam limitke, tolakier jeden byl otworzony juz wczesniej, tak bylam pochlonieta nia cala ze nie przyszlo mi dolowy sprawdzic czy lakiery byly otwierane,przekonalam sie o tym bardzo bolesnie w domu,cale szczescie jeden tylko
Ja teraz już zawsze sprawdzam kosmetyki, odkąd się naczytałam doświadczeń dziewczyn. Przy szafie lub przy kasie. Sama zresztą też kiedyś kupiłam pięknie zmazane kredki czy pasiaka z paluchami
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tak, tak, mnie mamcia już od małego powtarzała, prowadzając do szaf kosmetycznych: "Córciu, pamiętaj, że na macanko to możesz sobie pozwolić tylko wobec swojego chłopa" (joke of course)
nie mogę z Wami
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Siostry moje wizażowe - dawno mnie tu nie było ale strasznie ciężko mi pogodzić pracę, szkołę, bloga, przygotowania sesji zdjęciowych oraz wizaż i w związku z tym coś musiało odejść na boczny tor.
Jutro wybieram się do Katowic i w związku z tym mam do Was pytanie - czy w Katowicach gdzieś bardzo blisko dworca jest jakaś Natura? proszę o dokładny opis gdzie
Witamy siostrę marnotrawną
Opowiadaj co u Ciebie
Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
jedno jest pewne - ja przez was zwariuje, wariatki!!!
dzem dobry
wracam marnotrawnie, wciaz BEZ pudru i BEZ perfum, ale za to z grozbami karalnym
nie bylo mnie pare dni, a tu nie dosc, ze sie limitka pojawila, to jeszcze sto stron naprodukowalyscie i pierwsze primo wyleja mnie z pracy, bo zamiast pracowac was czytalam, a drugie primo wyleja mnie z pracy kwadrat bo jutro zamiast do pracy jade do marino!!!
Witaj na tym wątku maniaczko Jedź, jedź bo warto
Cytat:
Napisane przez nuzia Pokaż wiadomość
W Lublinie (kochana wieś) dopiero mają otworzyć Tesco Extra, więc mam nadzieję, że będzie już stoisko Essence
Łaaaa serio? jupii, będziemy mieć rzadkie limitowanki szkoda tylko, że pewnie nie przed 10 grudnia
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-11-24 o 12:11
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 12:11   #2600
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
jeszcze jakiś czas temu ta wiadomość by mnie zmartwiła, ale...
...dokładnie jutro otwarcie Tesco Extra w naszym piĘknym mieście ...
Może jeszcze wstawią
Patrzcie LUBLINIANKI co mam :
Załącznik 4356149

Ale ze mnie paparazzo
I wszystko jasneeeeee To już wiem dlaczego połowa Tesco była poogradzana dziwnymi płotami
10 grudnia ustawiam namiot pod Tesco kto ze mną?
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A ja nie mam nic z Glam Rock.
Ja też i żałuję jeszcze wtedy nie znałam essence
Lepszy hit był jak widziałam pełne standy z Into The Wild i eclipse i nic nie kupiłam, bo mi się to wydało jakieś nie moje, a potem jak już było po ptakach jęczałam że chcę pasiak ItW i błyszczyk Heart Chakra oraz lakier Zulu i Heart Chakra ale przy pomocy Was – zdobyłam wszystko oprócz żula
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
O kruca, kolejna z Klubu Hardkorów
U mnie jedyne denko w kolorówce to dwa cienie ujrzały
Oj tam, oj tam
Nie wierzę że nie zużyłaś żadnego pudru prasowanego A co do AOH to ja podobnie jak nadi mam 3 sztuki i tez używałam swego czasu jako rozświetlacz i cień bazowy codziennie
Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
Lublinianki! mam dobrą wiadomość. byłam dziś w N. na świętoduskiej (stałam i czekałam od 8.50 aż otworzą i jak mnie wpuścili to BIEGIEM rzuciłam się do szafy E. - spojrzenia ekspedientek - bezcenne ) i co ujrzałam? PRAWIE CAŁY STAND VL nie było tylko kilku lakierów. drapnęłam dla siebie róż w żelu, rozświetlacz i lakier true love - takie must have'y tej limitki chyba. zastanawiałam się nad tym do ust ale zrezygnowałam bo dopiero co kupiłam dwie pomadki i błyszczyk innej firmy także ogłaszam, że tam wszystko było jeszcze 2h temu ekspedientka mi powiedziała, że dopiero wczoraj przywieźli - również nowy stand z Catrice - są obie palety po 29,90 i lakiery po 9,99. Jeśli będą jeszcze na początku grudnia, to poproszę męża by mi sprezentował paletę Berlin - ma naprawdę fajne kolory no to tyle wielbię ten wątek.
Pogratulować zakupów
To na Świętoduskiej jest szafa Catrice?
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:11   #2601
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziewczyny w trakcie swoich kosmetycznych rozważań doszłam do wniosku, że ten puder z Circus może dawać efekt tafli. Na pudrze z VL jest napisane shimmer powder, a na tym z Circus highliting powder. A to jednak jest różnica.
Przestańcie tak kusić bo mam ochote na pozostałe 3 lakiery i perfumy, a w portfelu pusto
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:29   #2602
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja chcę już Circusaaaa
Tak sobie patrzę na to zdjęcie zrobione przez Piece i strasznie żałuję, żem chora chętnie podjechałabym dzisiaj do Tesco obadać, co i jak mam tam 10 min w linii prostej
Najbardziej mnie ciekawią perfumy
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:39   #2603
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez kassia20 Pokaż wiadomość
Jest? Parę razy byłam, szukałam i nic, jakieś rimmele i tym podobne ale nie essence. Ale skoro tak to bardzo bardzo dobra wiadomość bo do teraz biegałam do natury mając Tesco pod nosem. You've made my day!

Jest jest, jak się wchodzi do tego odseparowanego od reszty hipermarketu pomieszczenia to od razu po lewej pierwsza szafa Ostatnio kupowałam tam nawet ten cień olive garden bo to była niedziela a natura nieczynna więc się tesco poratowałam i przy okazji trochę zwiedziłam bo od remontu i zmiany nazwy tam nie byłam

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja zużyłam AOH jeden a w moonlight jestem chyba w połowie..

Od dziś jesteś moim guru


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dzięki
łooooo, jak to się robi? Może jakieś szkolenie przeprowadzisz?

Uwaga uwaga: "Szkolenie z zakresu efektywnego i całościowego wykorzystywania rozświetlaczy z essence"

Drodzy Państwo, ujmujemy w dłoń pędzel, przyjmujemy lekko pochyloną pozę nad uprzednio otwartym rozświetlaczem, mierzymy produkt wzrokiem Johna Wayne'a z jego najlepszych westernów (twardy wzrok ma kluczowe znaczenie, w innym przypadku rozświetlacz może wyczuć naszą słabość i nie chcieć się tak szybko zużywać). Następnie lekko machając pędzlem ruchem góra- dół nabieramy odpowiednią ilość i płynnym gestem muskamy twarzyczkę. Czynność powtarzamy codziennie (ilość aplikacji nieograniczona- jak Wam serducho dyktuje) przez około 1,5 roku.
Dziękuję Państwu za uwagę, oklaski zbędne, aczkolwiek mile widziane



p.s. Wpadłam dziś z rana do natury jak po ogień, co by upolować kilka rzeczy dla zaprzyjaźnionej essencomaniaczki z wątku i stwierdziłam, że skoro już jestem pod szafą to se psiknę, a co! No i powiem Wam, że rzeczywiście ciasteczka jak nic. Zapach słodki, ciężkawy, idealny dla lubiących otulające nuty. Będzie odpowiedni na zimę, święta i wieczory przy kominku w czasie trzaskających mrozów. Jednak to zupełnie nie moja bajka, chociaż nie odrzuca mnie tak jak to czynił blossomowy śmierdzielek

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
W 3 różnych miastach słyszałam, że one zamawiają tylko to czego brakuje ze stałej oferty, ale limitki są rozdzielane odgórnie i nic nie mogą z tym zrobić

No właśnie bez sensu, bo np. u mnie w Rz chyba nigdy nie zdarzyło się, żeby przywieźli dwa komplety LE, a tutaj Dziewczyny mówią, że w Gdańsku dokładają, eh...


Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Super Kochana To Irreplaceable, tak?
Też takie miałam, 2 lata temu po kuracji NailTekiem. Teraz zakupiłam diamentową eveline i może wrócą

Tak, zgadłaś idealnie Dziękuję Ci Skarbie za pochwałę Nawet nie wiesz jak mi miło
p.s. Ja też nie mogłam się oprzeć i zanabyłam diamentową z eveline, zobaczymy co to za cudo (no ale chyba powinna zadziałać skoro ma w swoim składzie 2% formaldehydu)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:41   #2604
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga: "Szkolenie z zakresu efektywnego i całościowego wykorzystywania rozświetlaczy z essence"

Drodzy Państwo, ujmujemy w dłoń pędzel, przyjmujemy lekko pochyloną pozę nad uprzednio otwartym rozświetlaczem, mierzymy produkt wzrokiem Johna Wayne'a z jego najlepszych westernów (twardy wzrok ma kluczowe znaczenie, w innym przypadku rozświetlacz może wyczuć naszą słabość i nie chcieć się tak szybko zużywać). Następnie lekko machając pędzlem ruchem góra- dół nabieramy odpowiednią ilość i płynnym gestem muskamy twarzyczkę. Czynność powtarzamy codziennie (ilość aplikacji nieograniczona- jak Wam serducho dyktuje) przez około 1,5 roku.
Dziękuję Państwu za uwagę, oklaski zbędne, aczkolwiek mile widziane




---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w trakcie swoich kosmetycznych rozważań doszłam do wniosku, że ten puder z Circus może dawać efekt tafli. Na pudrze z VL jest napisane shimmer powder, a na tym z Circus highliting powder. A to jednak jest różnica.
Przestańcie tak kusić bo mam ochote na pozostałe 3 lakiery i perfumy, a w portfelu pusto
Jeżeli tak faktycznie będzie to przepadłam z kretesem i kupię kolejny rozświetlacz
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:43   #2605
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w trakcie swoich kosmetycznych rozważań doszłam do wniosku, że ten puder z Circus może dawać efekt tafli. Na pudrze z VL jest napisane shimmer powder, a na tym z Circus highliting powder. A to jednak jest różnica.
Przestańcie tak kusić bo mam ochote na pozostałe 3 lakiery i perfumy, a w portfelu pusto
Całkiem możliwe

Czy tylko mnie puder z Vampire's Love przypomina puder z limitki Fairytale
Obydwa określane są jako Shimmer Powder i patrząc na zdjęcie wydają mi się identyczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG0576.jpg (147,4 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Essence%2BFairytale3.jpg (172,8 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shimmer.jpg (114,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0250.jpg (96,2 KB, 86 załadowań)
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:48   #2606
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość




---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------



Jeżeli tak faktycznie będzie to przepadłam z kretesem i kupię kolejny rozświetlacz

Ach ach dziękuję dziękuję

A co do rozświetlacza z circus to plineczka chyba dobrze kombinuje bo na return to paradise też jest napisane shimmer powder, a on raczej efektu highlight nie daje. Czyli ja też przepadłam, bo szykuje się najazd na tesco które jest po drugiej stronie Rzeszowa i kolejny highlighter w niemałej już kolekcji

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Całkiem możliwe

Czy tylko mnie puder z Vampire's Love przypomina puder z limitki Fairytale
Obydwa określane są jako Shimmer Powder i patrząc na zdjęcie wydają mi się identyczne

Nie nie, mnie też on taki jakiś podobny się wydawał, choć tego z fairy nigdy w swych łapkach nie miałam. Czyli widzę, że nie jestem sama w swoich odczuciach
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:53   #2607
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
W 3 różnych miastach słyszałam, że one zamawiają tylko to czego brakuje ze stałej oferty, ale limitki są rozdzielane odgórnie i nic nie mogą z tym zrobić


Zlotqo, nie masz co żałować tych lipstainów, aż tak genialne nie są jak plotka niesie dzisiaj właśnie zaczęłam omawiać tę limitkę od tego produktu, bo no cóż.. Nawet mój Tż wczoraj mi powiedział, że moja pomadka brzydko wygląda :/ ( po szybkiej przekąsce na mieście)
to dobrze że nie wzięłam, tak jak wyszłam to trochę załamana byłam ale jakoś mi przechodzi. akurat dali limitkę pod koniec miesiaca i musiałam mocno uszczuplić zakupy

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
I wszystko jasneeeeee To już wiem dlaczego połowa Tesco była poogradzana dziwnymi płotami
10 grudnia ustawiam namiot pod Tesco kto ze mną?


Pogratulować zakupów
To na Świętoduskiej jest szafa Catrice?
tak, jest wogóle lubię tą N. bo mimo że w samym centrum to zawsze jest jakoś mniej ludzi niż w Olimpie chociaż mają większe braki. ale mam bliżej z uczelni więc jak nie ma czegoś na świętoduskiej to jeżdżę wtedy do Olimpu ale to jak tak bardzo mi na czymś zależy
10 grudnia będzie taki nalot na tesco że nie będą wiedzieć, co robić
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:55   #2608
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga: "Szkolenie z zakresu efektywnego i całościowego wykorzystywania rozświetlaczy z essence"

Drodzy Państwo, ujmujemy w dłoń pędzel, przyjmujemy lekko pochyloną pozę nad uprzednio otwartym rozświetlaczem, mierzymy produkt wzrokiem Johna Wayne'a z jego najlepszych westernów (twardy wzrok ma kluczowe znaczenie, w innym przypadku rozświetlacz może wyczuć naszą słabość i nie chcieć się tak szybko zużywać). Następnie lekko machając pędzlem ruchem góra- dół nabieramy odpowiednią ilość i płynnym gestem muskamy twarzyczkę. Czynność powtarzamy codziennie (ilość aplikacji nieograniczona- jak Wam serducho dyktuje) przez około 1,5 roku.
Dziękuję Państwu za uwagę, oklaski zbędne, aczkolwiek mile widziane

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Tak, zgadłaś idealnie Dziękuję Ci Skarbie za pochwałę Nawet nie wiesz jak mi miło
p.s. Ja też nie mogłam się oprzeć i zanabyłam diamentową z eveline, zobaczymy co to za cudo (no ale chyba powinna zadziałać skoro ma w swoim składzie 2% formaldehydu)
W pełni zasłużona hehe zazdroszczę
Pewnie zdziała, ale i trzeba będzie uważać na skórki - powysusza je - i traktować oliwką
Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
Całkiem możliwe

Czy tylko mnie puder z Vampire's Love przypomina puder z limitki Fairytale
Obydwa określane są jako Shimmer Powder i patrząc na zdjęcie wydają mi się identyczne
Hmm, nie tylko Tobie też o tym pomyslałam, chociaż fairytale zawsze wydawał mi się jakiś żółty, a VL to beżyk ze złotymi drobinkami.
Swoją drogą fajnie byłoby zobaczyć je razem

Złotqo fajnie wiedzieć, sporo już mamy tych szaf
Tak w ogóle fajnego masz bloga nie wiedziałam że Ty to Ty
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-11-24 o 13:00
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 13:13   #2609
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość


Uwaga uwaga: "Szkolenie z zakresu efektywnego i całościowego wykorzystywania rozświetlaczy z essence"

Drodzy Państwo, ujmujemy w dłoń pędzel, przyjmujemy lekko pochyloną pozę nad uprzednio otwartym rozświetlaczem, mierzymy produkt wzrokiem Johna Wayne'a z jego najlepszych westernów (twardy wzrok ma kluczowe znaczenie, w innym przypadku rozświetlacz może wyczuć naszą słabość i nie chcieć się tak szybko zużywać). Następnie lekko machając pędzlem ruchem góra- dół nabieramy odpowiednią ilość i płynnym gestem muskamy twarzyczkę. Czynność powtarzamy codziennie (ilość aplikacji nieograniczona- jak Wam serducho dyktuje) przez około 1,5 roku.
Dziękuję Państwu za uwagę, oklaski zbędne, aczkolwiek mile widziane

musze sobie zapamietac ta instrukcje
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 13:26   #2610
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
musze sobie zapamietac ta instrukcje
Ja będę musiała przed lustrem poćwiczyć ten wzrok Wayne'a
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.