Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-22, 09:49   #3181
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

po zdjęciach widzę, że jesteś całkiem na czasie, pomimo długiej nieobecności nie wypadłas z obiegu
ale to, że nie miałaś odzywek do włosów dr. organic to trzeba będzie szybko naprawić
Wszystko zawdzięczam poszerzającym swój asortyment sklepom stacjonarnym Ostatnio jednemu szczególnie (teraz wprowadza firmę Jason ) i blogom

wszystko jest do nadrobienia. Ostatnio nawet fryzjer za mało podciął włosy więc jest na czym testować

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46562308]Kusicjelki - a ja tonę w kosmetykach , a czekam jeszcze na dwa iherby[/QUOTE]

Oj tam, jeden mały balsamik

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nie ma za co, pisz w razie czegopiekne nabytki dr organic kupowalas stacjonarnie?


za zakupy
potwierdzam, zel do brwi z alverde najlepszy konczy mi sie i bede musiala sie kiedys przy okazji w niego zaopatrzyc
Dziękuje Effa
Dr Organic kupowałam stacjonarnie, niedawno dowiedziałam się, że w jednej z aptek w galerii Krakowskiej mają ich kosmetyki w całkiem fajnych cenach ale chyba nie sprzedają się jak ciepłe bułeczki bo pani powiedziała, że dostawy mają co około 3 tygodnie, w zależności od sprzedaży ale zapewniła mnie też, że mają poszerzyć asortyment. Generalnie coraz częściej mam możliwość kupienia czegoś stacjonarnie, Kraków zmienia się na lepsze



A miała któraś z Was może Martin Gebhardt lotion brązujący? bo kupiłam próbkę z ciekawości ale jeszcze nie testowałam.
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2014-05-22 o 09:59
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 10:12   #3182
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
A musi być natura? Bo jak musi to nie podpowiem, ale jak nie musi to hitem od lat sa u mnie rajstopy w sprayu SH, a ostatnio też całkiem sympatycznie mi się nosi na nogach krem CC Body Perfector od Bielendy
no raczej natura....
nigdy w zyciu nie uzywałam rajstop w sprayu
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nie chce naduzywac Twojej dobroci ale kiedys przy okazji chetnie bym ja wyprobowala

on nadaje lekki kolorek, ale moim zdaniem nie bedzie w stanie stlumic bialosci nozek u mnie po 3 krotnym nalozeniu samoopalacza z bronzerm z pata i uzyciu olejku nogi wygladaja na leciutko opalone
Jesli chcesz wysle Ci probke olejku bo mam go pod dostatkiem

a moze 3 tez niebawem
dobroć ma bezgraniczna jest
żartuję - bez przesady, toć to drobiazg
a próbkę olejku chcę, bardzo
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Wszystko zawdzięczam poszerzającym swój asortyment sklepom stacjonarnym Ostatnio jednemu szczególnie (teraz wprowadza firmę Jason ) i blogom

wszystko jest do nadrobienia. Ostatnio nawet fryzjer za mało podciął włosy więc jest na czym testować


A miała któraś z Was może Martin Gebhardt lotion brązujący? bo kupiłam próbkę z ciekawości ale jeszcze nie testowałam.

ja mam lotion martiny, ale tez jeszcze nie uzywałam.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 10:50   #3183
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
A musi być natura? Bo jak musi to nie podpowiem, ale jak nie musi to hitem od lat sa u mnie rajstopy w sprayu SH, a ostatnio też całkiem sympatycznie mi się nosi na nogach krem CC Body Perfector od Bielendy
a one nie zmywaja Ci sie w ciagu dnia??
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 11:26   #3184
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
U mnie rządzą szampony Provida - od kilku lat kupuję... dla dzieci i męża (biorę raczej te dla tłustych włosów i p/łupieżowe).
poszukuję czegoś dla wrażliwego skalpu mojego mensza, strasznie mu się sypie z głowy po wszystkich moich szamponach i naprawdę nie wiem już co mu kupić...myślisz, że mogą się nadać? który najbardziej polecasz?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mam pytanie do speców od p&r albo innych olejków brązujących
Zastanawiam się czy nie kupić olejku rozświetlającego p&r - jak on się sprawuje na bladej skórze? tłumi trochę białość girek?
a może macie jakis inny olejek, nie pozostawiający warstwy tłuszczu i lekko podrasowujący koloryt skóry?
samoopalacza nie chce.
ja dla mnie to zwykły łolej zmieszany z dużą ilością brązowej miki, całkiem ładnie się wchłania, drobinki piknie błyszczą w słońcu, ale w żaden sposób nie koloryzuje to skóry
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 11:37   #3185
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
poszukuję czegoś dla wrażliwego skalpu mojego mensza, strasznie mu się sypie z głowy po wszystkich moich szamponach i naprawdę nie wiem już co mu kupić...myślisz, że mogą się nadać? który najbardziej polecasz?


ja dla mnie to zwykły łolej zmieszany z dużą ilością brązowej miki, całkiem ładnie się wchłania, drobinki piknie błyszczą w słońcu, ale w żaden sposób nie koloryzuje to skóry
dziękuję
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 12:10   #3186
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

ja mam lotion martiny, ale tez jeszcze nie uzywałam.
czas ruszyć zapasy

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a one nie zmywaja Ci sie w ciagu dnia??
U mnie rajstopy przeszły test bojowy, upalny dzień + wesele Test zaliczony.

Hm.. właśnie zrobiłam zamówienie na e-naturalne ale same ważne rzeczy Idą do mnie między innymi tonik złuszczający i rozjaśniający co by być pikną na lato Mam nadzieję, że nie zadziała w drugą stronę
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2014-05-22 o 12:34
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 14:54   #3187
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mam pytanie do speców od p&r albo innych olejków brązujących
Zastanawiam się czy nie kupić olejku rozświetlającego p&r - jak on się sprawuje na bladej skórze? tłumi trochę białość girek?
a może macie jakis inny olejek, nie pozostawiający warstwy tłuszczu i lekko podrasowujący koloryt skóry?
samoopalacza nie chce.
Ja mam taki, jak w tym zestawie https://lekosfera.pl/product/naturel...ow-gratis-2952- jeśli nadal masz ochotę, to służę próbką, ale szczerze mówiąc, to efekt jest baaardzo subtelny; na białych nóżkach właściwie niezauważalny- pewnie na opaleniźnie pokaże dopiero, co potrafi, ale ja jeszcze nie miałam okazji zobaczyć, bo nabyłam go zimą (na promocji, rzecz jasna )

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

a moze 3 tez niebawem
Czyżbyś zmajstrowała już kolejne zamówienie
Może trochę olejku dla porównania z patem- zapach ma mniej intensywny i z całkiem innej beczki;- taki słodkawo-kwiatowo-orzechowy, ale bardzo delikatny i nie utrzymujący się długo na skórze

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-05-22 o 15:44
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 17:20   #3188
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46568971]Ja mam taki, jak w tym zestawie https://lekosfera.pl/product/naturel...ow-gratis-2952- jeśli nadal masz ochotę, to służę próbką, ale szczerze mówiąc, to efekt jest baaardzo subtelny; na białych nóżkach właściwie niezauważalny- pewnie na opaleniźnie pokaże dopiero, co potrafi, ale ja jeszcze nie miałam okazji zobaczyć, bo nabyłam go zimą (na promocji, rzecz jasna )

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------


Czyżbyś zmajstrowała już kolejne zamówienie
Może trochę olejku dla porównania z patem- zapach ma mniej intensywny i z całkiem innej beczki;- taki słodkawo-kwiatowo-orzechowy, ale bardzo delikatny i nie utrzymujący się długo na skórze [/QUOTE]
dziękuję za info.
Za próbke też dziękuję - naciągnęłam Efffcię na pata więc zobacze co i jak z tymi olejkami

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Użyłam dzisiaj naszego nowego sprayu andalou ale muszę jeszcze z nim pokombinować.
Po pierwszym użyciu nie zauważyłam żadnego działania. Dziwne.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 19:00   #3189
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziękuję za info.
Za próbke też dziękuję - naciągnęłam Efffcię na pata więc zobacze co i jak z tymi olejkami

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Użyłam dzisiaj naszego nowego sprayu andalou ale muszę jeszcze z nim pokombinować.
Po pierwszym użyciu nie zauważyłam żadnego działania. Dziwne.
A ja odkryłam na nowo spray z solą morską JMO ; do tej pory stosowałam go czasem do "odświeżania" włosów drugiego dnia, jeżeli nie musiałam ich myć z samego rana i stosując go na suche włosy zawsze powodowało to ich matowienie Natomiast od niedawna spryskuję nim mokre włosy po umyciu i zauważyłam, że kompletnie nie wpływa to na ich połysk, natomiast fajnie je usztywnia

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-05-22 o 19:01
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 21:52   #3190
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczynki, a jakie kremy stosujecie teraz na noc, gdy zrobiło się tak ciepło? Zmieniłyście pielęgnację na lżejszą? Szukam czegoś dla cery po 30-ce, mieszanej.

W dzień zaczyna się niestety świecenie, choć mam minimalistyczny makijaż. Jak ja tego nie lubię!

Pytanie o kosmetyki Rahua. Pamiętam, że któraś z Was chwaliła mgiełkę do włosów Rahua. Mogę jeszce raz prosić o impresję w tym temacie, choć króciutką Bardzo mocno zastanawiam się nad kupnem.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 07:00   #3191
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46572210]A ja odkryłam na nowo spray z solą morską JMO ; do tej pory stosowałam go czasem do "odświeżania" włosów drugiego dnia, jeżeli nie musiałam ich myć z samego rana i stosując go na suche włosy zawsze powodowało to ich matowienie Natomiast od niedawna spryskuję nim mokre włosy po umyciu i zauważyłam, że kompletnie nie wpływa to na ich połysk, natomiast fajnie je usztywnia [/QUOTE]
to super
ja ponownie uzyłam sprayu andalou, ale więcej i coś tam zrobił jest lekkie usztywnienie, zwiększenie objętości.
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a jakie kremy stosujecie teraz na noc, gdy zrobiło się tak ciepło? Zmieniłyście pielęgnację na lżejszą? Szukam czegoś dla cery po 30-ce, mieszanej.

W dzień zaczyna się niestety świecenie, choć mam minimalistyczny makijaż. Jak ja tego nie lubię!

Pytanie o kosmetyki Rahua. Pamiętam, że któraś z Was chwaliła mgiełkę do włosów Rahua. Mogę jeszce raz prosić o impresję w tym temacie, choć króciutką Bardzo mocno zastanawiam się nad kupnem.
ja na noc uzywam pomarańczowego make me bio albo tego serum phenome na Q albo kremu arganowego gaia.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 07:02   #3192
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to super
ja ponownie uzyłam sprayu andalou, ale więcej i coś tam zrobił jest lekkie usztywnienie, zwiększenie objętości.

ja na noc uzywam pomarańczowego make me bio albo tego serum phenome na Q albo kremu arganowego gaia.
jak CI sie sprawuje pomaranczowy z make me bio?
Ja mam rozany ale na razie uzylam go 2 razy i stoi gdzies i sie kurzy
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 07:12   #3193
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a jakie kremy stosujecie teraz na noc, gdy zrobiło się tak ciepło? Zmieniłyście pielęgnację na lżejszą? Szukam czegoś dla cery po 30-ce, mieszanej.

W dzień zaczyna się niestety świecenie, choć mam minimalistyczny makijaż. Jak ja tego nie lubię!

Pytanie o kosmetyki Rahua. Pamiętam, że któraś z Was chwaliła mgiełkę do włosów Rahua. Mogę jeszce raz prosić o impresję w tym temacie, choć króciutką Bardzo mocno zastanawiam się nad kupnem.
Ja wczoraj po pomarańczowym MMB świeciłam sie duuużo mniej
Wyszukiwarka pokazuje 7 wyników o sprayu Rahua
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to super
ja ponownie uzyłam sprayu andalou, ale więcej i coś tam zrobił jest lekkie usztywnienie, zwiększenie objętości.

ja na noc uzywam pomarańczowego make me bio albo tego serum phenome na Q albo kremu arganowego gaia.
Ten żel Andalou bardzo fajny- cudnie pachnie i włosy błyszczą po nim...no, podoba mi się

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-05-23 o 07:14
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 07:43   #3194
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Masz wersję dla blondynek czy brunetek? Ta dla brunetek jest ciemna czy taka... ciepłobrązowa?
ja mam dla brunetek

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziękuje Effa
Dr Organic kupowałam stacjonarnie, niedawno dowiedziałam się, że w jednej z aptek w galerii Krakowskiej mają ich kosmetyki w całkiem fajnych cenach ale chyba nie sprzedają się jak ciepłe bułeczki bo pani powiedziała, że dostawy mają co około 3 tygodnie, w zależności od sprzedaży ale zapewniła mnie też, że mają poszerzyć asortyment. Generalnie coraz częściej mam możliwość kupienia czegoś stacjonarnie, Kraków zmienia się na lepsze



A miała któraś z Was może Martin Gebhardt lotion brązujący? bo kupiłam próbkę z ciekawości ale jeszcze nie testowałam.
ale wam fajnie, ze macie dr organic stacjonarnie moze i ja kiedys doczekam sie takiego asortymentu w moim miescie
A jak nie to po uszczupleniu sie troche moich zapasow odzywkowych zamowie sobie dr organic z uk beda jakies chetnie w razie czego na wspolne zamowienie?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no raczej natura....
nigdy w zyciu nie uzywałam rajstop w sprayu

dobroć ma bezgraniczna jest
żartuję - bez przesady, toć to drobiazg
a próbkę olejku chcę, bardzo


ja mam lotion martiny, ale tez jeszcze nie uzywałam.
taaa ja znam ta Twoja dobroc przez ktora tone w kosmetykach

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46568971]
Czyżbyś zmajstrowała już kolejne zamówienie
Może trochę olejku dla porównania z patem- zapach ma mniej intensywny i z całkiem innej beczki;- taki słodkawo-kwiatowo-orzechowy, ale bardzo delikatny i nie utrzymujący się długo na skórze [/QUOTE] jeszcze nie, czekam az ten iherb w koncu dotrze ale nie boj sie wszystko jest na dobrej drodze takze szykuj swoja wish liste

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Użyłam dzisiaj naszego nowego sprayu andalou ale muszę jeszcze z nim pokombinować.
Po pierwszym użyciu nie zauważyłam żadnego działania. Dziwne.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to super
ja ponownie uzyłam sprayu andalou, ale więcej i coś tam zrobił jest lekkie usztywnienie, zwiększenie objętości.
czyli jest jakas nadzieja dla naszego spray w weekend moze w koncu uda mi sie go przetetstowac

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46576317]
Ten żel Andalou bardzo fajny- cudnie pachnie i włosy błyszczą po nim...no, podoba mi się [/QUOTE] mowa o tym pomaranczowym zelu do wlosow z andalou ?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 08:08   #3195
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja mam dla brunetek


ale wam fajnie, ze macie dr organic stacjonarnie moze i ja kiedys doczekam sie takiego asortymentu w moim miescie
A jak nie to po uszczupleniu sie troche moich zapasow odzywkowych zamowie sobie dr organic z uk beda jakies chetnie w razie czego na wspolne zamowienie?


taaa ja znam ta Twoja dobroc przez ktora tone w kosmetykach

jeszcze nie, czekam az ten iherb w koncu dotrze ale nie boj sie wszystko jest na dobrej drodze takze szykuj swoja wish liste




czyli jest jakas nadzieja dla naszego spray w weekend moze w koncu uda mi sie go przetetstowac

mowa o tym pomaranczowym zelu do wlosow z andalou ?
A jaki on ma kolor??

Mogę Ci kupić jak będę w Krakowie- będzie pewniejsze niż w H&B;- chyba, że wolisz emocje w pakiecie

Mam ją już w głowie

Nie wiem, jaki ma kolor, bo mam go w probówce z własnoręcznym podpisem Anuli
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 08:34   #3196
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny mam prośbę. Potrzebuję pilnie jakiegoś dobrego kremu z filtrem (minimum 30). Miałam już JMO, ale lubię testować nowe kosmetyki i mam ochotę na coś innego
Myślałam o tym:
http://homeofit-lab.com/240,krem-do-...f-30-sole.html
Ale nie wiem czy będzie się nadawał też do twarzy
Może macie jakieś ciekawe propozycje? Nie jestem niestety na bieżąco z wątkiem.

A tak poza tym muszę się pochwalić moimi nowymi nabytkami z Mydlarni u Franciszka W końcu znalazłam krem z kwasem hialuronowym (Immortelle)!!! Chyba się polubimy. Kupiłam też glinkę czerwoną i nawet umyłam nią ostatnio zęby



__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 08:40   #3197
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę. Potrzebuję pilnie jakiegoś dobrego kremu z filtrem (minimum 30). Miałam już JMO, ale lubię testować nowe kosmetyki i mam ochotę na coś innego
Myślałam o tym:
http://homeofit-lab.com/240,krem-do-...f-30-sole.html
Ale nie wiem czy będzie się nadawał też do twarzy
Może macie jakieś ciekawe propozycje? Nie jestem niestety na bieżąco z wątkiem.

A tak poza tym muszę się pochwalić moimi nowymi nabytkami z Mydlarni u Franciszka W końcu znalazłam krem z kwasem hialuronowym (Immortelle)!!! Chyba się polubimy. Kupiłam też glinkę czerwoną i nawet umyłam nią ostatnio zęby



A moglabyś wrzucić skład tego kremu Immortelle

Ten jest fajny- nie podrażnia i cudnie pachnie, wchłania się tez bez zarzutu nie bieląc przy tym skóry http://alledrogeria.pl/index.php?id_...duct&id_lang=1

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-05-23 o 08:47
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 08:54   #3198
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46577301]A moglabyś wrzucić skład tego kremu Immortelle

Ten jest fajny- nie podrażnia i cudnie pachnie, wchłania się tez bez zarzutu nie bieląc przy tym skóry http://alledrogeria.pl/index.php?id_...duct&id_lang=1[/QUOTE]

Jasne, wrzucę za jakieś 30 min.

Ooo, super! Podoba mi się.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 09:00   #3199
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46576925]A jaki on ma kolor??

Mogę Ci kupić jak będę w Krakowie- będzie pewniejsze niż w H&B;- chyba, że wolisz emocje w pakiecie

Mam ją już w głowie

Nie wiem, jaki ma kolor, bo mam go w probówce z własnoręcznym podpisem Anuli [/QUOTE]
brazowy ale nie jakis mega ciemny jak jeszcze cos wyskrobie z opakowania to wrzuce foto
Dzieki za propozycje bede pamietac na razie musze pozuzywac moje zapasy bo juz nawet nie mam gdzie ich upychac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 09:15   #3200
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
jak CI sie sprawuje pomaranczowy z make me bio?
Ja mam rozany ale na razie uzylam go 2 razy i stoi gdzies i sie kurzy
pomarańczowy sprawuje się świetnie - wystawiłam mu opinie i opisałam na blogu.
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46576317]Ja wczoraj po pomarańczowym MMB świeciłam sie duuużo mniej
Wyszukiwarka pokazuje 7 wyników o sprayu Rahua

Ten żel Andalou bardzo fajny- cudnie pachnie i włosy błyszczą po nim...no, podoba mi się [/QUOTE]
a ja sie jakos nie moge do niego przybrać
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ja mam dla brunetek


ale wam fajnie, ze macie dr organic stacjonarnie moze i ja kiedys doczekam sie takiego asortymentu w moim miescie
A jak nie to po uszczupleniu sie troche moich zapasow odzywkowych zamowie sobie dr organic z uk beda jakies chetnie w razie czego na wspolne zamowienie?


taaa ja znam ta Twoja dobroc przez ktora tone w kosmetykach

jeszcze nie, czekam az ten iherb w koncu dotrze ale nie boj sie wszystko jest na dobrej drodze takze szykuj swoja wish liste




czyli jest jakas nadzieja dla naszego spray w weekend moze w koncu uda mi sie go przetetstowac

mowa o tym pomaranczowym zelu do wlosow z andalou ?
żel to ten
http://www.iherb.com/Andalou-Natural...z-200-ml/39572
wydaje mi się, że powinnas miec próbkę.

Efffcia i Cameroon - wczoraj nie zdążyłam naszykować próbek, wyślę Wam w poniedziałek więc jakby co, to zgłaszajcie jeszcze przez weekend zyczenia próbkowe
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 09:19   #3201
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Muszę się pochwalić nowymi zakupami, zwłaszcza że pierwszy raz w życiu udało mi się kupić perfumy ekologiczne
Zapach nie jest tak trwały jak w przypadku chemicznych perfum, ale tym razem mogę się psikać bezpośrednio na ciało bez wyrzutów sumienia
Balsam do ust Loccitane ma certyfikat ecocert i jest aktualnie przeceniony o połowę (kosztuje po przecenie 22 zł). Ma neutralny zapach i dobrze nawilża.
Trwa moja fascynacja santaverde - tym razem letnia wersja pielęgnacyjna do twarzy bez zapachu. Krem pod oczy jest doskonały - szczególnie polecam 30+. Lubię bardziej gęstą konsystencję pod oczy, ale przy tym chcę, żeby krem się szybko wchłaniał i ten właśnie taki jest. Podobnie krem do twarzy szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Aktualnie denerwuje mnie nadmiar zapachów, może dlatego że jest tak gorąco, więc kremy do twarzy w wersji bezzapachowej są dla mnie idealne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie (2).jpg (147,6 KB, 44 załadowań)
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 09:21   #3202
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę. Potrzebuję pilnie jakiegoś dobrego kremu z filtrem (minimum 30). Miałam już JMO, ale lubię testować nowe kosmetyki i mam ochotę na coś innego
Myślałam o tym:
http://homeofit-lab.com/240,krem-do-...f-30-sole.html
Ale nie wiem czy będzie się nadawał też do twarzy
Może macie jakieś ciekawe propozycje? Nie jestem niestety na bieżąco z wątkiem.

A tak poza tym muszę się pochwalić moimi nowymi nabytkami z Mydlarni u Franciszka W końcu znalazłam krem z kwasem hialuronowym (Immortelle)!!! Chyba się polubimy. Kupiłam też glinkę czerwoną i nawet umyłam nią ostatnio zęby
Miałam tą glinkę, fajna jest

Co do tego filtra, to może nie ryzykuj. Wydaje się być za ciężki do twarzy i świecący. Poza tym zwróć uwagę, że to krem do opalania, nie typowy filtr przeciwsłoneczny.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 09:22   #3203
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Skład kremu Immortelle l'Orient:
AQUA, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, GLYCERYL BEHENATE, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, HYDROLYZED COLLAGEN, GLYCERIN, HYALURONIC ACID, BARBADENSIS LEAF EXTRACT, (tutaj mi się zamazało i jest ST.... ACID), SODIUM LAURYL GLUTAMATE, DONKEY MILK, BAMBUSA VULGARIS, SAP EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, ROSA CANINA FRUIT OIL, NIGELLA SATIVA FRUIT OIL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, HELICHRYSUM .....CUM FLOWER OIL, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL, ANIBA ROSAEODORA WOOD OIL, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL EXTRACT OIL, LAVANDULA SPICA FLOWER OIL, PINUS SYLVESTRIS LEAF OIL, PELARGONIUM ...... OIL, CITRONELLOL, GERANIOL, CITRAL, LINALOL, LIMONENE, BENZYL BENZOATE.

Niestety w niektórych miejscach nie mogłam odczytać, bo opakowanie wyrzuciłam. Mam nadzieję, że w miarę dobrze to przepisałam


Korah, właśnie się obawiałam, że kremy do opalania mogą się nie nadawać do twarzy. Muszę to przemyśleć, bo chodzi mi raczej o coś typowo do twarzy (mam cerę naczynkową i muszę ją chronić)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2014-05-23 o 09:25
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 09:23   #3204
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Bleedingsun - fajne zakupy

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić nowymi zakupami, zwłaszcza że pierwszy raz w życiu udało mi się kupić perfumy ekologiczne
Zapach nie jest tak trwały jak w przypadku chemicznych perfum, ale tym razem mogę się psikać bezpośrednio na ciało bez wyrzutów sumienia
Balsam do ust Loccitane ma certyfikat ecocert i jest aktualnie przeceniony o połowę (kosztuje po przecenie 22 zł). Ma neutralny zapach i dobrze nawilża.
Trwa moja fascynacja santaverde - tym razem letnia wersja pielęgnacyjna do twarzy bez zapachu. Krem pod oczy jest doskonały - szczególnie polecam 30+. Lubię bardziej gęstą konsystencję pod oczy, ale przy tym chcę, żeby krem się szybko wchłaniał i ten właśnie taki jest. Podobnie krem do twarzy szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Aktualnie denerwuje mnie nadmiar zapachów, może dlatego że jest tak gorąco, więc kremy do twarzy w wersji bezzapachowej są dla mnie idealne.
poszalałaś ale pięknie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 09:27   #3205
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
poszalałaś ale pięknie
Anula ja wbrew pozorom wcale tak bardzo nie szaleje, w ramach minimalizmu nie robię zapasów i kupuję dopiero jak coś mi się skończy. Było ciężko na początku (bez codziennego podziwiania własnych zapasów na półce w łazience), ale w końcu się przyzwyczaiłam i mogę się pochwalić, że mam wszystko po jednej sztuce. Wyjątkiem są balsamy do ciała, kupiłam w Rossie balsam do ciała Alterry za 5 zł, który wycofują i to była ostatnia sztuka
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 09:38   #3206
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46576317]J
Wyszukiwarka pokazuje 7 wyników o sprayu Rahua
[/QUOTE]

Dziękuję, już odrobiłam lekcję Przyznam, że chyba tylko raz korzystałam z tej wyszukiwarki wewnętrznej. A tu wszystko jest i już wszystko wiem

I dziękuję Wam za wasze propozycje kremowe
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2014-05-23 o 09:40
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 09:42   #3207
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Skład kremu Immortelle l'Orient:
AQUA, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, GLYCERYL BEHENATE, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, HYDROLYZED COLLAGEN, GLYCERIN, HYALURONIC ACID, BARBADENSIS LEAF EXTRACT, (tutaj mi się zamazało i jest ST.... ACID), SODIUM LAURYL GLUTAMATE, DONKEY MILK, BAMBUSA VULGARIS, SAP EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, ROSA CANINA FRUIT OIL, NIGELLA SATIVA FRUIT OIL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, HELICHRYSUM .....CUM FLOWER OIL, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL, ANIBA ROSAEODORA WOOD OIL, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL EXTRACT OIL, LAVANDULA SPICA FLOWER OIL, PINUS SYLVESTRIS LEAF OIL, PELARGONIUM ...... OIL, CITRONELLOL, GERANIOL, CITRAL, LINALOL, LIMONENE, BENZYL BENZOATE.

Niestety w niektórych miejscach nie mogłam odczytać, bo opakowanie wyrzuciłam. Mam nadzieję, że w miarę dobrze to przepisałam


Korah, właśnie się obawiałam, że kremy do opalania mogą się nie nadawać do twarzy. Muszę to przemyśleć, bo chodzi mi raczej o coś typowo do twarzy (mam cerę naczynkową i muszę ją chronić)

Ale ja mam próbkę tego filtra (od Promolci) i poleciłam go, bo go używam i na pewno nie jest ciężki, ani świecący, jak się niektórym może wydawać wyłącznie po samym opisie (też mam naczynkową cerę)

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-05-23 o 09:51
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 10:06   #3208
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46578097]
Ale ja mam próbkę tego filtra (od Promolci) i poleciłam go, bo go używam i na pewno nie jest ciężki, ani świecący, jak się niektórym może wydawać wyłącznie po samym opisie (też mam naczynkową cerę)[/QUOTE]

Przemyślę to W sumie i tak miałam robić zakupy na iHerbie, a tam ten krem nie jest aż tak drogi...


Dziewczyny zastanawiam się co zrobić z włosami. Mam ochotę na jakąś zmianę, ale z takim jasnym blondem chyba nie mam zbyt dużo możliwości (zdjęcie poniżej) Końce mam już trochę zniszczone i niedługo pójdę do fryzjera. Jak zadziałałaby neutralna henna na moich włosach? Czytałam, że jasne włosy mogą nabrać zielonkawego odcienia, a tego bym nie chciała

__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2014-05-23 o 14:07
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 15:24   #3209
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46527965]
Ja się właśnie chwalę - ostatnie zakupy na Iwos [/QUOTE]

Jak poużywasz, to koniecznie podziel się opinią o szamponie z MMB i mydle dr Bronner's. Czaję się na to mydło od jakiegoś czasu i w końcu kupię, jak zużyje wszystkie produkty do mycia które mam obecnie.

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
W piątek wróciłam z Pragi, więc zapas kosmetyków Alverde uzupełniony . A zdjęcie zrobię, ale to już jutro
Zazdroszczę każdemu, kto ma dostęp do kosmetyków Alverde. Ponoć takie jak z Alterry, ale chyba nie do końca, bo Alterrę powiedzmy, że toleruję (jest to jest), a z Alverde miałam 2 produkty i oba świetne. Szampon volume oliwkowy oraz odżywkę chyba dla farbowanych, w czerwonej butelce i o zapachu gumy Donald (kocham za sam zapach ).


Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Podsumowując:
- bardzo lubię kremy Martina Gebhardt, szczególnie z aloesem i neroli
Gdzie kupujesz próbki MG? Bo to chyba próbki w saszetkach?


Kusicie bardzo tymi kosmetykami, ale na szczęście mam mocne postanowienie zużycia zapasów. Dążę do minimalizmu, więc nawet jak wszystko pozużywam, to będę musiała się mocno ograniczać i nie kupować zbyt dużo.

Z kosmetyków naturalnych na razie mam na stanie:
- krem Make Me Bio orange
- mydło Aleppo
- z Alterry 2 szampony, odżywkę i maskę (skutek promocji;-))
- masło i balsam też z Alterry

Planuję w przyszłości kupić coś z Sylveco, Martiny G i Make Me Bio. Na razie tylko oglądam zdjęcia i czytam opinie Naprawdę nie wiem kiedy pozużywam to wszystko co mam chyba za 100 lat.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość

Nie farbuj, masz piękny kolor włosów!
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 15:36   #3210
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Szkoda, że nie są trochę ciemniejsze, wtedy chociaż końcówki mogłabym rozjaśnić. Sama nie wiem co ze sobą zrobić, mam ochotę na jakąś (choćby małą) zmianę
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.