Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-28, 08:32   #4741
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Walentynki? Ubiore sie w majtki VictoriaS., założę cos ładnego i powiem że jestem prezentem moze być?
dobre

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

ale mam dziś zapracowany dzień nie mam czasu na wizaż
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:35   #4742
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobre

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

ale mam dziś zapracowany dzień nie mam czasu na wizaż
No weź, weź tam pogoń wszystkich, bo trzeba szybko nastukać 260 postów i nowy wątek będzie, ale musimy się wyrobić do 15 bo potem uciekam do kosmetyczki
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:38   #4743
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja go nie lubię, u mnie kompletnie się nie sprawdził, a podobno miało to być mistrzostwo Leży u mnie ten mini z brokuła i nie wiem co z nim zrobić







Nic, bo wyjeżdżamy razem do SPA i problem z głowy
A niechcesz się wymienić za coś?

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Walentynki? Ubiore sie w majtki VictoriaS., założę cos ładnego i powiem że jestem prezentem moze być?
No i fajnie
Ja też nie lubi komercji... ale zawsze z tż kupujemy coś sobie- ale coś bardziej konkretnego typu np. buty i idziemy na kolację
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:39   #4744
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
A niechcesz się wymienić za coś?
Chcę, a co masz ciekawego? Daj na priva Wiesz co mniej więcej lubię
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:39   #4745
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobre

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

ale mam dziś zapracowany dzień nie mam czasu na wizaż
oj a ja mam dzisiaj lajcik na maxa
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:39   #4746
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Hej dziewczyny wpadłam po poradę. Szukam , najlepiej bezbarwnego żelu do brwi, coś co ładnie utrwali niestety do dyspozycji obecnie mam tylko Naturę i Rossmann może któraś z Was coś zna i poleca?
__________________
bloguję
instagram
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:40   #4747
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Dostałam przed chwilą odpowiedź na temat wiosennych kolekcji makijażowych w sklepie online:

"W odpowiedzi na zgłoszenie, które otrzymaliśmy dnia 25 stycznia 2016 r., dotyczące asortymentu sklepu Sephora.pl.

Z przykrością informujemy, iż niestety nie posiadamy informacji na temat planów wprowadzenia wiosennych kolekcji do naszego sklepu internetowego. Serdecznie prosimy o weryfikację strony Sephora.pl. "

Piękny mail, gdy już wszystko na stronie jest
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 08:40   #4748
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Tak jak mówiłam w ZT nie ma całego standu Too Faced, chciałam próbke Givenchy ale mi odmówili bo brak pudeleczek zasugerowałam nawet ze kupie sobie pudełeczko w rossmanie ale



Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Witam się z rana, odnoście podkładu nawilżającego jasnego z żółtymi tonami,polecam ten, tani i naprawdę fajny, miałam praktycznie każdy podkład tej firmy ale ten jest według mnie genialny i ma aż 40ml!!

http://www.yves-rocher.pl/makijaz/co...remowy#reviews

ja miałam porcelanowy beż, u nich beż to tony żółte ale w tym podkładzie to naprawdę są tony żółte. Efekt jest taki fajny, wystarczy lekko przypudrować i żadna skorupa mi nie straszna






Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Poza tym jakiego używasz kremu?

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------



Nie wiem czy ktoś to pisał ale moze Marc j? Albo mozna kupić takie krople rozjasniajace z the body shopu (biały podkład do mieszania z normalnym)
Mj nie jest żółty ten dostępny u nas i koszmarnie wysuszajacy, testowałam bo miałam się z Never na niego wymieniać.

A te krople mimo wszystko zmieniają właściwości podkładu, nie tyle z jasnościa mam zresztą problem co z tonacja a nie chce mi się bawić w takie mieszanie.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:41   #4749
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
oj a ja mam dzisiaj lajcik na maxa
Ja też w miarę to pospamujemy i dobijemy do nowego wątku

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Dostałam przed chwilą odpowiedź na temat wiosennych kolekcji makijażowych w sklepie online:

"W odpowiedzi na zgłoszenie, które otrzymaliśmy dnia 25 stycznia 2016 r., dotyczące asortymentu sklepu Sephora.pl.

Z przykrością informujemy, iż niestety nie posiadamy informacji na temat planów wprowadzenia wiosennych kolekcji do naszego sklepu internetowego. Serdecznie prosimy o weryfikację strony Sephora.pl. "

Piękny mail, gdy już wszystko na stronie jest
jak zwykle nie ogarniają kuwety
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:41   #4750
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Nie zapomnij o kokardce w pasie Też kiedyś taki prezent zrobiłam
Nie zapomnę

teraz info dla czekających na kartę gold

Ja jestem na P.. mają wysłać karty w tym tygodniu

przyzwoicie zakupów ze strony zwracają pieniądze i cofaja punkty

reklamacje otwartych prawie nie ma szans, bo po zamówieniu możemy przeczytać skład na opakowaniu i wtedy juz nie ma potrzeby otwierania żeby sprawdzić czy uczula (a reklamacje są rozpatrywane indywidualnie)

To tyle w temacie s, może się komuś przyda
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:42   #4751
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja go nie lubię, u mnie kompletnie się nie sprawdził, a podobno miało to być mistrzostwo Leży u mnie ten mini z brokuła i nie wiem co z nim zrobić







Nic, bo wyjeżdżamy razem do SPA i problem z głowy
Toz pytałam czy nikt go nie ma nie chcesz się wymienić?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 08:43   #4752
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Chcę, a co masz ciekawego? Daj na priva Wiesz co mniej więcej lubię
poszło
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:43   #4753
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

A widzę że Korinka mnie ubiegła
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:44   #4754
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Używałyście już podkładu z too faced z boxa?
Ja używam od wczoraj i jestem zadowolona- mam kolor light beige.
Bronzerek too faced też fajniutki

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------


podpisuje się pod tym! Ja akurat mam łazienkę w szarościach- ale jak zrobisz ciemną, to pamietaj o dobrym oswietleniu i o lustrach- żeby ładnie odbijały światło i będzie CACUŚ za to żeby wyszło tak jak chcesz nie koniecznie słuchaj ekipy. Ciepła woda prosto z kranu - bajka wiem bo mam
Chciałam przetestować, ale póki co jest za ciemny dla mnie i czekam na opaleniznę póki co czaję się na gerlę

Też mam mikroskopijną łazienkę, a płytki kremowo czarne także tego opinie innych użytkujących mi latają
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:45   #4755
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A widzę że Korinka mnie ubiegła
Jak nie spełnie oczekiwań Aniyam - to przejdzie na Ciebie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:46   #4756
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Nie zapomnę

teraz info dla czekających na kartę gold

Ja jestem na P.. mają wysłać karty w tym tygodniu

przyzwoicie zakupów ze strony zwracają pieniądze i cofaja punkty

reklamacje otwartych prawie nie ma szans, bo po zamówieniu możemy przeczytać skład na opakowaniu i wtedy juz nie ma potrzeby otwierania żeby sprawdzić czy uczula (a reklamacje są rozpatrywane indywidualnie)

To tyle w temacie s, może się komuś przyda
Do mnie wlasnie dzwonil DPD, ze ma dla mnie przesylke, moze to karta
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:47   #4757
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Chciałam przetestować, ale póki co jest za ciemny dla mnie i czekam na opaleniznę póki co czaję się na gerlę

Też mam mikroskopijną łazienkę, a płytki kremowo czarne także tego opinie innych użytkujących mi latają
czyli bladzioszek z Ciebie ja też raczej blada- ale kolor odpowiada mi idealnie wg mnie light beige = natural beige

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Do mnie wlasnie dzwonil DPD, ze ma dla mnie przesylke, moze to karta
Super, kciuki za golda daj znać co fajnego dostaniesz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:47   #4758
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Do mnie wlasnie dzwonil DPD, ze ma dla mnie przesylke, moze to karta
A na jaką literke jesteś?

Trzymam kciuki
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:51   #4759
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No weź, weź tam pogoń wszystkich, bo trzeba szybko nastukać 260 postów i nowy wątek będzie, ale musimy się wyrobić do 15 bo potem uciekam do kosmetyczki
już goniłam ale ciągle wracają

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

co do walentynek: ja tez nie lubię serduszek, misiów i takich tam ale ja jestem romantyczna jak siekiera ale walentynki jako takie obchodzę - oczywiście że obchodzę tyle że tż ma prikaz że na walentynki kupije mi się coś ładnego w S najlepiej krem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 08:51   #4760
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A na jaką literke jesteś?

Trzymam kciuki
Ja na litere B
Sa tylko 2 mozliwosci albo to karta albo koszule
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:51   #4761
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Do mnie wlasnie dzwonil DPD, ze ma dla mnie przesylke, moze to karta
powodzenia oby to było to
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:51   #4762
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Nie ma nikt inny tego mini podkładu Too Faced na wymianę ?

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Jak nie spełnie oczekiwań Aniyam - to przejdzie na Ciebie
Nie wykluczone że on i tak ma zły kolor dla mnie jakoś vanila mi bardziej podpasowal przy macanku więc wybitnie nie żałuję ale czekam czy spełnisz wymogi ;P
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:53   #4763
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Douglas







Pachnący lakier do paznokci do zamówienia za min. 179 zł.*


Kod rabatowy NAILS16
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:53   #4764
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
już goniłam ale ciągle wracają

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

co do walentynek: ja tez nie lubię serduszek, misiów i takich tam ale ja jestem romantyczna jak siekiera ale walentynki jako takie obchodzę - oczywiście że obchodzę tyle że tż ma prikaz że na walentynki kupije mi się coś ładnego w S najlepiej krem
Ja to nie lubie calej tej romantycznej oprawy. Dla mnie to takie swieto dla malolatow.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:56   #4765
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Nadrobilam po łebkach cały dzisiejszy dzien.
Amyz dziękuje za raport.
Aniyam super zakupy.
Tenebra nie martw się tym, że punkty moga przepaść w marcu. Będzie Brokuł to pomozemy Ci nabić punkty. W styczniu musimy się odbić po grudniowych szaleństwach.

Dziewczyny, które miały dzis zły dzień- to dlatego, że dziś środa. Nagorszy dzień tygodnia. Statystycznie

Ja jestem zadowolona gdyż wielkimi krokami nadchodzi remont łazienki. Czekam na niego 1, 5 roku.
Nie no wiesz, świat mi się nie zawali jak przepadną czy się nie uda tak tylko się przypomniałam, bo widzę że dziewczyny ruszają napadać na S., moze przy okazji któraś punktami rzuci

Super, że wreszcie się doczekałaś odnawiania łazienki

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
I pustki w warzywniaku, narazie to takie zwiędłe pory na półkach


Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Po krotce odpiszę- na remont czekam od momentu zakupu mieszkania, gdyz spółdzielnia w koncu połączyła ciepła wodę miejską. będziemy mogli wyrzucic piecyk wanne zmieniam na prysznic. Chcę duże kafle. Mają trochę przypominać kamień. Ogółem chcę aby lazienka przypominala jaskinie ale może się okazać, że panowie od remontu mi ten pomysl z glowy wybija. Łazienka jest mała i z każdej strony słyszę, że najlepiej zdecydowac się na jasne barwy, aby optycznie ją powiększyć.
A g.... prawda nie oszukujmy się, nie ma takiej magii optycznej żeby z małej łazienki zrobiła wielki salon kąpielowy rób tak jak ci się podoba Ja mam łazienkę bardzo małą (zrobioną tak naprawdę z pomieszczenia gdzie miała być tylko umywalka i wc, ale się uparłam i wstawiłam też prysznic ) i mam ją w kolorach ciemny fiolet + czarny biała jest tylko ceramika. I, że tak nieskromnie napiszę, moim zdaniem jest super

Ja bym się jednak zastanowiła nad wanną, myślę że jednak warto mieć. W tym momencie mam dostępny tylko prysznic, bo wanna ma być w drugiej łazience (która jeszcze poczeka na wykończenie) i mi wanny brakuje no ale to wiadomo, co kto lubi.

Ah, a jak prysznic to polecam te niskie brodziki bez żadnych rowków itp, wygodnie się czyści, ładnie wyglądają, ogólnie same plusy

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A ja dziś byłam w S. Popatrzyłam na cienie Diora, te pojedyncze, i skusiłam się na ten nowy. Pani bardzo miła, sama zaproponowała, że mnie umaluje i potem się zachwycała, a że miałam chęć, a był ostatni (to zawsze działa ), to wzięłam Do tego peeling różany i sephorową maseczkę do rąk.
Wszystko fajnie, tylko przy kasie była jakaś gówniara i już widziałam, że z próbek nici. Zaczęła mi pakować męskie perfumy (bo z mężem byłam, więc, of kors, zawsze wykorzystają taką okazję), więc mówię, że poproszę pielęgnację. Ona się uśmiecha, ale widzę, że będzie słabo. Do tej pory zawsze dokładały do perfum pielęgnację, a ona wyjęła perfumy z torby i ładuje tam serum Clinique, którego mam już 3 próbki. Trochę chamsko. Ale że poczułam się mocniejszym po tym wątku więc jeszcze raz próbuję. Mówię z uśmiechem, że mam już mnóstwo tego Clinique i czy coś innego może jednak. I znów: uśmiech, tak, oczywiście. No i dostałam... dwa Korresy Już nie miałam siły protestować ani o nic prosić, ręce mi opadły. Rachunek za 200 zł, więc mogłaby coś jeszcze dorzucić (tak jak przynajmniej online jest). Żałowałam, że nie ta babka z Diora mnie kasowała, ale chyba firmowe Sephory kasują.
I teraz jak patrzę na te Wasze superpróbki, to trochę zazdroszczę I żałuję, że ja nic fajnego nie dostałam.
Tylko mojego, że w D. sprawdziłam też nową pomadkę Guerlain, kolor cudny. Pani przy mnie ją dezynfekowała, zresztą powiedziała, że jest dopiero od wczoraj i rzeczywiście wyglądała jak nowa. Tak więc chociaż pół makijażu miałam w gratisie
Ojej, to ci się nie pofarciło z tą dziewoją
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 08:56   #4766
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Muszę Wam się pochwalić co tż mi kupił jak zobaczyłam cenę myślałam że go zabiję Ale od dawna marudziłam o nowych melisach
http://shuluv.com/pl/p/MELISSA-Vivie...DY-DRAGON-/792
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 09:00   #4767
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Toz pytałam czy nikt go nie ma nie chcesz się wymienić?
Mam Light Beige , a co masz ciekawego?

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A widzę że Korinka mnie ubiegła
Spoko, ja trochę wybredna jestem i nie chcę dublować zapasów, więc napisz na priv co proponujesz, choć pierwszeństwo ma Korinka , no chyba, że nic nie znajdę u niej

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Jak nie spełnie oczekiwań Aniyam - to przejdzie na Ciebie
no w sumie ja wybredna jestem

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
już goniłam ale ciągle wracają

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

co do walentynek: ja tez nie lubię serduszek, misiów i takich tam ale ja jestem romantyczna jak siekiera ale walentynki jako takie obchodzę - oczywiście że obchodzę tyle że tż ma prikaz że na walentynki kupije mi się coś ładnego w S najlepiej krem
No my też w sumie jak już coś kupujemy to konkretnego żadnych misiów maskotek i zazwyczaj albo restauracja, albo kino, albo teatr, w sumie teraz drugi rok z rzędu jedziemy do SPA

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Muszę Wam się pochwalić co tż mi kupił jak zobaczyłam cenę myślałam że go zabiję Ale od dawna marudziłam o nowych melisach
http://shuluv.com/pl/p/MELISSA-Vivie...DY-DRAGON-/792
Woow śliczne, jak u kopciuszka Brawa dla Tż Ależ oni nas rozpieszczają
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 09:02   #4768
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Witam z rana .
Wróciłam właśnie z poczty i zmokłam .

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Muszę Wam się pochwalić co tż mi kupił jak zobaczyłam cenę myślałam że go zabiję Ale od dawna marudziłam o nowych melisach
http://shuluv.com/pl/p/MELISSA-Vivie...DY-DRAGON-/792
Za taki prezent należy się porządne kutango, zalecam .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 09:03   #4769
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
no w sumie ja wybredna jestem




Woow śliczne, jak u kopciuszka Brawa dla Tż Ależ oni nas rozpieszczają
wiem wiem
No zaskoczył mnie, jutro maja być u mnie, a w sobote idę w nich na imprezkę

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam z rana .
Wróciłam właśnie z poczty i zmokłam .

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------



Za taki prezent należy się porządne kutango, zalecam .
postaram się wykonać
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 09:05   #4770
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
czyli bladzioszek z Ciebie ja też raczej blada- ale kolor odpowiada mi idealnie wg mnie light beige = natural beige

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------


Super, kciuki za golda daj znać co fajnego dostaniesz
Tylko przy okres zimowy blednę
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja na litere B
Sa tylko 2 mozliwosci albo to karta albo koszule
Ja też na b także może się i nade mną zlitują, ale Łukasz nie dzwonił że paczucha jedzie
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nie ma nikt inny tego mini podkładu Too Faced na wymianę ?



Nie wykluczone że on i tak ma zły kolor dla mnie jakoś vanila mi bardziej podpasowal przy macanku więc wybitnie nie żałuję ale czekam czy spełnisz wymogi ;P
Ja mam ja mam
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Muszę Wam się pochwalić co tż mi kupił jak zobaczyłam cenę myślałam że go zabiję Ale od dawna marudziłam o nowych melisach
http://shuluv.com/pl/p/MELISSA-Vivie...DY-DRAGON-/792
Piękne są mam takie grafitowe właściwie mam kilka i leżą smutne...
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-28 18:46:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.