data, ślub, suknia, i inne ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-11, 08:34   #1
agniesia514
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3

data, ślub, suknia, i inne ;)


Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa.. w przyszłym roku planujemy ślub. Mamy wybrana juz datę.. i ogólnie wszystko jest na dobrej drodze. .

Mam pytanie czy któraś z was kupowała suknie ślubną na allegro ? Są tam ładne tanie szyte na miarę... nie chce wydawać tysięcy na suknie. Sami odkładamy na ślub..



Wiem ze podobny temat już był ale tam były wątki z 2008 roku.



Proszę o opinie i zdjęcia nawet . Pozdrawiam dziewczyny!
agniesia514 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 18:28   #2
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: data, ślub, suknia, i inne ;)

"Ładne", bo zdjęcia są zerżnięte z katalogów. "Tanie", bo nie wiadomo co przyjdzie - jeśli kompletny badziew, to pieniądze utopione.
Jeżeli nie masz ambicji być koniecznie pierwszą właścicielką sukni, przejrzyj używane suknie na olx, gumtree, allegro. W naprawdę dobrych cenach można znaleźć bardzo ładne suknie.
Jeżeli nie zależy ci na bardzo ozdobnej sukni (choć w to nie wierzę - wiem, co wystawiane jest na allegro z opcją "szycie na miarę"), to wystarczy poszukać w internecie eleganckiej, długiej sukni wieczorowej w kolorze białym. Taką sukienkę można mieć za ledwie kilkaset złotych.
A jeśli chcesz szyć na miarę, znajdź zaufaną krawcową i uszyj sukienkę u niej, jeśli fason nie będzie z kosmosu i nie zażyczysz sobie drogich materiałów, nie widzę podstaw, żeby to miało drogo wyjść.

A jeśli jesteś absolutnie zdecydowana na "szycie na miarę" na odległość przez allegro, to:
- każ sobie wysłać realne zdjęcia ich przykładowych sukni, z bliska, nie na modelce i nie na manekinie, żeby ocenić jakość
- wlicz w koszta ewentualne poprawki u krawcowej, bo suknia może nie leżeć idealnie
- nie łudź się, że model Pronoviasa z trzymetrowym trenem z francuskiej koronki i ręcznie wyszywanymi aplikacjami pani Jadzia uszyje ci za 500 zł (nie mam pojęcia, na jakie modele na tym allegro się czaisz i czy bardzo się oszukujesz, czy mniej).

Powodzenia.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 18:54   #3
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: data, ślub, suknia, i inne ;)

Cytat:
Napisane przez agniesia514 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa.. w przyszłym roku planujemy ślub. Mamy wybrana juz datę.. i ogólnie wszystko jest na dobrej drodze. .

Mam pytanie czy któraś z was kupowała suknie ślubną na allegro ? Są tam ładne tanie szyte na miarę... nie chce wydawać tysięcy na suknie. Sami odkładamy na ślub..



Wiem ze podobny temat już był ale tam były wątki z 2008 roku.



Proszę o opinie i zdjęcia nawet . Pozdrawiam dziewczyny!
Bałabym się kupować na alle sukni, nie wiesz jak będzie leżeć, materiały też mogą być też marnej jakości...
Wolałabym poszukać czegoś w salonach na wyprzedaży lub ewentualnie kupić coś z drugiej ręki
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))
margueri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 19:54   #4
agniesia514
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: data, ślub, suknia, i inne ;)

nie chcę zadnej sukni z koronki... szukam czegoś z princesek.. ale nie chciałabym bez ramiączek bo nie czuje się komfortowo.. tak jakoś się przyjeło https://twojasuknia.pl/suknia-slubna...tem,44686.html

albo coś takiego: https://twojasuknia.pl/suknia-slubna...tem,30659.html
agniesia514 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 21:01   #5
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 195
GG do Nutek
Dot.: data, ślub, suknia, i inne ;)

Nie kupuj na allegro, uszyj u sprawdzonej krawcowej - będzie bezpieczniej i lepiej; częste przymiarki dadzą Ci gwarancję, że suknia będzie leżała jak ulał. Szyjąc u krawcowej i tak oszczędzisz w porównaniu do ceny sklepowej.
Nutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 20:21   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: data, ślub, suknia, i inne ;)

nie myślałaś o kupnie sukni używanej, z opcją przymierzenia?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 19:57   #7
hermenegilda99
Raczkowanie
 
Avatar hermenegilda99
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 105
Dot.: data, ślub, suknia, i inne ;)

a mierzyłaś już jakieś suknie w salonie?

Chodzi mi o to że wiele razy wydaje nam się ze ten krój jest dla nas, a w salonie dopiero się okazuje że całkiem inny model jest dla nas.
__________________
Małżeństwo to morze, dla którego dotychczas nie wynaleziono kompasu.
Heinrich Heine
hermenegilda99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-26, 21:00   #8
agniesia514
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: data, ślub, suknia, i inne ;)

Nie nie mierzyłam. Chce zacząć na początku roku ponieważ jak na razie mam za dużo na głowie, i strasznie dużo godzin spędzam w pracy.

Myślałam juz nad kupnem sukni używanej tak do tysiąca złotych. Czasami można jakieś cuda znaleźć albo ewentualnie wypożyczyć.
agniesia514 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 15:13   #9
mamamia2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 39
Dot.: data, ślub, suknia, i inne ;)

Mi też się wydaje ze do 1000 zł można coś fajnego znaleźć JA sama kupiłam uzywaną za 1200 do tego poprawki wyniosą mnie około 250 ale bardzo podobał mi się ten model
mamamia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 20:57   #10
malinowa_kraina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 24
Dot.: data, ślub, suknia, i inne ;)

Ja swojej sukni slubnej w zyciu nie kupilabym na allegro , nie wiesz przeciez jak ona lezy na tobie czy to co masz pokazane na zdjeciu to jest w rzeczywistosci i czy bedzie na cb dobra z dlugosci czy "w pasie". I tak bedziesz musiala isc do krawcowej po poprawki jak sie bedzie dalo jakos poprawic . Wiele dziewczyn oglasza sie na olx i mozesz tam zobaczyc bo przynajmniej sobie zobaczysz na zywo , albo moze krawcowa ci jakas uszyje nie droga sukienke a bardzo ladna
malinowa_kraina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 21:57:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.