produkty do włosów firmy NISIM - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 15:38   #61
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Napisane przez nisim Pokaż wiadomość
Stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami producenta powinno sprawić by włosy rosły do 45% szybciej. Przykro mi, niestety nie praktykujemy zwrotu pieniędzy w przypadku braku pożądanych efektów.
witamy na forum, ale chyba nie przeczytales regulaminu

Cytat:
12. Reklama jest u nas płatna! Dotyczy to również wątków z prośbami o głosy w konkursach lub wszelkich innych, w których autor ma wyraźne korzyści materialne z ewentualnego spełnienia prośby. Za reklamę uznajemy między innymi linki do stron aukcji, sklepów lub serwisów prezentujących produkty i namiary na producenta (w tym również "blogi" ze zdjęciami produktów!).
Reklama to wszelkie działania prowadzące do uzyskania korzyści materialnych i do darmowej reklamy stron zbieżnych z tematyką serwisu wizaz.pl (prywatne strony, blogi, galerie itp...) Użytkownicy o długim stażu mogą liczyć na złagodzenie kary w postaci samego upomnienia, ale przy recydywie, kara punktowa będzie podwojona.
nie mozemy jako moderatorzy przymykac na to oka, przykro mi

podpis kasujesz albo wykupujesz mikroreklame, http://www.wizaz.pl/mikroreklama/

na razie nie chce dawac punktow karnych, bo fajnie, ze przedstawiciel firmy wyjasnil wiele watpliwosci na temat produktu, ale tak po prostu byc nie moze

dostosuj sie do regulaminu, bo w przeciwnym razie kolejne posty namawiajace do zakupow, podawanie szczegolow, namiarow beda kasowane i karane punktami

a szczegoly dotyczace rabatow i tym podobnych prosze sobie zalatwiac prywatnie a nie na forum ogolnym, bo takie posty beda kasowane

watek ma na celu wymiane opinii na temat produktow Nisim, nie ma byc watkiem reklamowym

tyle z mojej strony

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-01-27 o 15:40
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 18:20   #62
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

czy Nisim należy stosować codziennie?
myje włosy co 2-3 dni i raczej nie uśmiecha mi sie codzienne mycie.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 18:45   #63
nisim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 47
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Jeśli chodzi o produkty z rodziny FAST im częściej myte włosy, tym więcej dostarczamy do nich substancji organicznych (budulcowych i energetyzujących) niezbędnych do szybszego wzrostu włosa.
Natomiast w przypadku stosowania szamponu NISIM zapobiegającego nadmiernemu wypadaniu włosów codzienne mycie powinno byc regułą.
Inaczej rzecz ujmując w przypadku pielęgnacji włosów - produkty NISIM można stosować co 2-3 dni, ale w wypadku stosowania kuracji na wypadanie, łojotok, łupież, niestety stosować należy je codziennie.
__________________

nisim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 18:58   #64
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

dziękuję za informacje
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 19:11   #65
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

W którymś tam tygodniu stosowania zaczęłam myć co 2 dni i włosy więcej mi urosły niż jak stosowałam codziennie.Wiem bo mierze je co tydzień. Jednak zostałam przy opcji co za dużo to nie zdrowo. Ale to zależy jakie kto ma włosy...
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 01:20   #66
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

na tej stronie http://ciao.pl/pl/product/view?id=193208 jest napisane że Nisim Fast nie działa na włosy farbowane,jak to w końcu jest,działa czy nie działa bo nie chciałabym niepotrzebnie wydać kasy
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 06:08   #67
nisim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 47
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Jak już pisałem, producent potwierdził: DZIAŁA W PRZYPADKU WŁOSÓW FARBOWANYCH.
__________________

nisim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 18:32   #68
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Przepraszam jeżeli takie pytanie się już pojawiło na wizażu, przeszukałam już sporo wątków i nadal nie wiem czy w przypadku stosowania NISIMU FAST mogę stosować olejek farouk i spray termoochronny. Wczoraj dostałam właśnie dwie wielgachne butle szampon i odżywkę. Włosy cudownie się układają, ładnie pachną, ale nie wyobrażam sobie układanie bez tych specyfików. Czy mogę bez obaw je stosować razem z NISIMEM i nie martwić się, że przez może nie zadziałać?
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 07:42   #69
nisim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 47
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Pytań nigdy za wiele! Może Pani stosować środki do układania włosów, nie powinny one wchodzić w reakcje z NISIMem chociaż poleciłbym Pani KERTE Spray lub KERTE Żel stworzone właśnie do układania fryzury i sprawdzone pod względem interakcji z innymi produktami NISIMU. Kerte Żel jest raczej do włosów krótkich, ale spray bardzo dobrze pomaga ułożyć i podtrzymać fryzurę.
__________________

nisim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 10:27   #70
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

A mnie dręczą dwa pytania:
1. Czy odżywkę Nisim trzeba stosować na skalp czy tylko na włosy? Bo ja już wkońcu nie wiem, jedni mówią że tak, drudzy że nie, bo odżywek nie stosuje się na skórę głowy.
2. I drugie pytanie: Czy po Nisimie mogą wypadać włosy? Bo jestem po 3 użyciach i zauważyłam że wypada mi więcej włosów i do tych długich ;(
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 12:02   #71
nisim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 47
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

1. Odżywkę NISIM stosuje się na włosy, na skalp stosuje się ekstrakt stymulujący.
2. W pierwszym okresie stosowania szampon NISIM oczyszcza skórę głowy, co może spowodować szybsze usunięcie włosów martwych, czyli tych, które w najbliższym czasie miały wypaść. Jest to naturalny proces. Może występować również lekkie złuszczanie (oczyszczanie) skóry głowy forma podobna do łupieżu ale nie łupież - proszę nie mylić tych pojęć. Może również wystąpić lekki świąd spowodowany zwiększonym dokrwieniem skóry głowy.
__________________

nisim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 12:15   #72
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Dziękuję bardzo za odpowiedz wszystko mi się teraz rozjaśniło, bo zauważyłam właśnie lekki świąd i wypadanie włosów, mam nadzieję że to niedługo minie.
Aha i podobno nie można nic na skalp stosować jeżeli stosowało się nisim.
Bo od 2 miesięcy stosuję na skórę głowy żel aloesowy Palomy w celu szybszego wzrostu i użyłam go po pierwszym użyciu Nisim'u i zaczęła mnie swędzieć głowa. Czy są jakieś przeciwskazania do stosowania tych specyfików jednocześnie?

edit: aha i jakie dzialanie na wlosy ma odzywka Nisim ?

Edytowane przez socialite
Czas edycji: 2009-02-13 o 12:18
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 19:35   #73
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Cytat:
Napisane przez nisim Pokaż wiadomość
Pytań nigdy za wiele! Może Pani stosować środki do układania włosów, nie powinny one wchodzić w reakcje z NISIMem chociaż poleciłbym Pani KERTE Spray lub KERTE Żel stworzone właśnie do układania fryzury i sprawdzone pod względem interakcji z innymi produktami NISIMU. Kerte Żel jest raczej do włosów krótkich, ale spray bardzo dobrze pomaga ułożyć i podtrzymać fryzurę.
Bardzo dziękuję za informacje!
Proszę mi jeszcze tylko napisać, czy kuracja powinna trwać trzy miesiąca, później przerwa? (jeżeli tak to jak długo?) Czy nie trzeba robić przerw?
Pozdrawiam serdecznie!
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 20:40   #74
nisim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 47
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Stosując NISIM wystarczająco agresywnie działamy na skórę owłosioną i nie ma uzasadnienia stosowania kolejnych preparatów, które w takiej sytuacji mogą podrażniać. To tak jakby lekarz zalecił lek i jego stosowanie, a pacjent dodatkowo stosował inny lek działający podobnie albo wręcz antagonistycznie.

Co do odżywki. Odżywka regenerująca w kremie (finisching rinse) jest odżywką zalecaną do włosów suchych, przesuszonych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi (farbami, trwałą, itp.). Ma właściwości uzupełniające ceramidy włosa, zamykające łuskę włosa, zawiera substancje wzmacniające włos, nawilżające, co daje sprężystość i wytrzymałość włosowi.

W kuracji nisimem zapobiegającej wypadaniu i powodującej odrost nowych włosów najważniejsza jest systematyczność. Cykl regeneracji mieszka i stymulacji nowego włosa trwa ok. 3-5 miesięcy, stąd podawany minimalny okres stosowania po którym powinny być widoczne zadowalające efekty. Produkty NISIM są posiadają tak dobrane substancje, że można je stosować stale, nie potrzeba robić przerwy, są produktami do codziennej, permanentnej pielęgnacji.
__________________


Edytowane przez nisim
Czas edycji: 2009-02-14 o 20:42
nisim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 21:07   #75
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Dziękuję bardzo za odpowiedz, dobrze wiedzieć że ta odżywka ma działanie regeneracyjne . Jestem ciekawa jak szybko będzie widać po mnie efekty, ahh
Jedynie mnie martwi to, jak dużo włosów mi wypada teraz

Edytowane przez socialite
Czas edycji: 2009-02-15 o 10:48
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 17:45   #76
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Dziękuję za info!
Myłam już kilka razy włosy szamponem i odżywką i póki co nie zauważyłam żadnego wypadania, łuszcenia się skóry czy czegoś takiego. Wręcz przeciwnie. Włosy są śliczne, błyszczące, cudnie się układają. Jestem zauroczona tymi kosmetykami.
Dlatego się cieszę, ze mogę używać FAST codziennie i nie muszę robić żadnych przerw. Nawet, jeżeli nie będą rosły szybko to i tak jest super, bo włoski są naprawdę extra.
Mam nadzieję, że przy ich stosowaniu można także wykonywać zabiegi chemiczne (ja prostuję chemicznie włoski) bez ryzyka, że coś będzie nie tak?

Teraz zastanawiam się nad kupnem kolejnych kosmetyków NISIM, bo wyjątkowo mi przypasowały
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 00:16   #77
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

ja zamówiłam niedawno nisim fast, czekam na dostawę, będę pisać jak efekty...

proszę, te które uzywaja napiszcie ile cm urosły Wam włoski i w jakim czasie...

pozdrówka
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 08:40   #78
nisim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 47
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Odnośnie zabiegów chemicznych ujmę to tak: NISIM nie powinien wywołać negatywnych skutków ale zabiegi chemiczne zapewne tak (niszczą włosy), dlatego też efekt działania FAST będzie słabszy.
__________________

nisim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 13:39   #79
ekstrawagancja
Wtajemniczenie
 
Avatar ekstrawagancja
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 447
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

ja również zamówilam Nisim
mam nadzieje ze w przyszłym tygodni uzaczne go stosować :P
__________________
włosy.
cel na 2012.

ekstrawagancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 14:28   #80
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Po jakim czasie używania Fast'u mogą przestać wypadać włosy? Bo dla mnie to jest załamujące, przy każdym przejechaniu włosów dłonią zostaje mi w niej po 5 wlosow i to tych najdluzszych
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 15:29   #81
Scully
Raczkowanie
 
Avatar Scully
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 135
GG do Scully
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

To ja zapytam, bo zamierzam zamówić Fast - czy wiadomo coś o jego interakcjach z henną do barwienia włosów?
__________________
21st century schizoid woman
Scully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 20:52   #82
nisim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 47
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Z naszych informacji od producenta wynika, ze FAST nie działa negatywnie na włosy farbowane, tzn. nie niszczy farby, nie zmywa jej. Henna jest barwnikiem organicznym tak jak składniki FASTu, nie powinno być zatem żadnej interakcji w stosowaniu obu produktów jednocześnie.

Chciałbym przypomnieć, że FAST nie służy zapobieganiu wypadania włosów. To jest rola NISIMu - szamponu i ekstraktu stymulującego. FAST również pielęgnuje włosy, ale jego zadaniem jest przyspieszenie odrostu a nie powstrzymane wypadania.

Najdłuższe włosy są generalnie najstarszymi włosami i nic dziwnego, że one w pierwszej kolejności wypadają, bo kończy im się cykl wzrostu i cebulka włosowa obumiera.

Jeśli rzeczywiście pojawia się problem ze zbyt przewlekłym procesem regeneracji włosa i jego wypadaniem podczas stosowania FASTu, proponujemy najpierw kuracje NISIMem - szampon + odżywka regenerująca w przypadku włosów zniszczonych, bądź szampon i ekstrakt w przypadku włosów bardzo silnie wypadających ale nie zniszczonych. Po opanowaniu wypadania i wzmocnieniu włosów na przestrzeni 2-3 miesięcy można zacząć stosować FAST o ile wygląd włosów po NISIMie nie jest wystarczająco zadowalający. Wiele pań stosuje sam NISIM i mają oczekiwane rezultaty bez stosowania FASTu, chociaż włosy może tak szybko nie odrastają ale są mocne i zdrowe.
__________________

nisim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 05:05   #83
efusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 18
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Opisze moje zauwazenia: od ok 1,5 do 2 m-cy myje glowe nisimem FAST i uzywam odzywki Fast na skore glowy, bardzo dokladnie splukuje (nie uzywam na cale wlosy bo mi strasznie wysuszaja wlosy te preparaty) ,wlosy zaczely mi wypadac garsciami, nie wiem co robic, szybko sie przetluszczaja przy glowie, suchosc na calej dlugosci, musze myc codziennie, bo jak jednego dnia nie umyje to mnie tak jakby bolala skora glowy,to takie dziwne uczucie, ze jak dotkne moich wlosow, podniose do gory, zrobie przedzialek w innym miejscu, zdejme spinke z wlosow po calym dniu noszenia to czuje takidziwny delikatny bol, trudno opisac. Dodam,ze rozjasniam wlosy z ciemnegoo brazu na blond, tzn mam balejaz, ale wiekszosc jest jednak blond. Ostatnio robilam balejaz 1 m-c temu..... ????????????????????????? ????/
efusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 12:13   #84
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Dziewczyny, Panie Grzegorzu mam pytanie. Obecnie mam wycieniowane włosy długość tak z tyłu za łopatki, z przodu do piersi (najdłuższe partie, ale najkrótsze są niewiele krótsze). Moim marzeniem jest mieć włosy bardzo długie, miałam już takie do pasa, ale były straszliwie cienkie i fryzjerka poleciła mi je ściąć a ja niestety się zgodziłam :/
W związku z tym mam do Was pytanie. Chciałam te nieszczęsne włosy zapuścić, ale przy tym zamierzam zadbać aby były grubsze i gęściejsze.
Na początek postanowiłam zrobić kurację placentą (pełna kuracja 24 ampułki), potem przejść na Nisim. Z tym że nie wiem ile minimum powinna trwać taka kuracja Nisimem, aby dać efekty. Czy muszę używać tych trzech produktów: szampon, odżywka, ekstrakt pobudzający cebulki, czy dla przyspieszenia wzrostu włosów wystarczy tylko ten ekstrakt? Czy może tylko ten zestaw FAST (czym to się właściwie różni?, tam są 2 butelki po 360ml, tak? Bo nie mogę się dopatrzyć pojemności?)? I czy mogę sobie do tego dodawać dowolnie inne produkty do pielęgnacji włosów, czy należałoby je ograniczyć (np. maseczki, produkty do stylizacji). I czy mogę sobie dodatkowo przy Placencie, a potem Nisanie, łykać suplementy np Capivit?
Z góry bardzo dziękuję za pomoc !

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2009-02-20 o 12:15
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 13:19   #85
Rockbunny
Raczkowanie
 
Avatar Rockbunny
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

czekam właśnie na przesyłkę i podpinam się pod pytania lalaith ;}
__________________
SOJA
-total wege
zapuszczam włosy
pielęgnuję loki wg CG
nie farbuję
jem mało a często
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, działa na wszystko!
Rockbunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 19:41   #86
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Ja tez czekam i tez proszę o odpowiedzi...
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 14:20   #87
nisim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 47
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Żeby były grubsze..... to raczej teoria. W praktyce można wzmocnić włosy poprzez odpowiednie odżywienie korzenia włosa, dostarczenie do mieszka włosowego substancji budulcowych i energetyzujących. Możemy to robić na dwa sposoby, poprzez łykanie suplementów, ale to wcale nie oznacza że dostaną się one w odpowiedniej ilości do mieszka włosowego, to zależy jak jest z gospodarką organizmu, albo możemy dostarczyć poprzez skórę głowy, bo jak wiemy skóra (naczynia włosowate) wszystko wchłania tylko jej trzeba dać odpowiednie stężenie i czas. W ten sposób skracamy drogę do celu i przyśpieszamy dostarczanie odpowiednich substancji. Im producent ma lepszą technologię wchłaniania się substancji aktywnych, tym preparat ma lepsze właściwości. Stosowanie NISIMu zapewnia dostarczanie substancji aktywnych w odpowiedniej ilości jak również do miejsca docelowego, czyli mieszka włosowego. NISIM działa również na gruczoły łojowe odpowiednio je stymulując w zależności od rodzaju skóry głowy i stosowanego szamponu. Powiedzmy sobie szczerze, jeśli włosy są genetycznie rzadkie, to nie pomoże im nic, zawsze będą rzadkie, ale można je wzmocnić, "ożywić" poprzez odpowiednie "odżywianie", przyśpieszyć ich przyrosty, spowodować, że będą obiektem zazdrości u koleżanek. FAST nie spowoduje tak korzystnego wzmocnienia jak szampon NISIM i odżywka regenerująca. W przypadku chęci mocnego pobudzenia uśpionych mieszków można stosować ekstrakt stymulujący. Nie ma ściśle określonego czasu stosowania, po który są efekty. U jednej osoby wystąpi reakcja już po kilku tygodniach u innej po paru miesiącach. Produkty są przystosowane do pielęgnacji codziennej i stałej. Nie potrzeba zmieniać w przypadku pozytywnego działania ani obawiać efektu zmniejszenia skuteczności na skutek przyzwyczajenia i zobojętnienia skóry.

Standardowa pojemność szamponu i odżywki NISIM to 240 ml, a FASTu 2 x 360 ml (szampon + odżywka).
__________________

nisim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 15:11   #88
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Smile Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

dzięki
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 17:28   #89
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Dziękuję za odpowiedzi. Ja nie mam rzadkich włosów, są gęste, ale cienkie..
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 12:31   #90
mistrzIma
Raczkowanie
 
Avatar mistrzIma
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 87
Dot.: produkty do włosów firmy NISIM

Mam takie pytanie: Czy ma sens stosowanie samego szamponu Nisim Fast, gdy odżywka już się skończyła? Zakładam, że mycie szamponem ma na celu przygotowanie skóry głowy do działania odżywki z zestawu. A może ma "uniwersalne" działanie i ogólnie sprawia, że składniki każdego specyfiku wcieranego po myciu w skalp są lepiej absorbowane? Będę wdzięczna za odpowiedź.
mistrzIma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.