Zmarszczki w wieku 15 - 25 lat? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-08, 16:40   #1
Vella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 63

Zmarszczki w wieku 15 - 25 lat?


mam 17 lat i zaczelo mi sie robic pod oczami cos w rodzaju zmarszczek!!! Wiem, ze to raczej mimiczne, ale i tak wolalabym w wieku 17 lat ich nie miec!? Co mi poradzicie?
Vella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 16:46   #2
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: zmarszczki??!!

w tym wieku jeszcze nie powinny się pojawiać... powiec jaką masz cerę ? zmarszczki mogą byc skutkiem nie wysypiania się, zmęczenia itd napewno można coś zaradzić ! przydałby się jakiś kremik o łagodnym działaniu przeciwzmarszczkowym
- może przeciw zmarszczkom mimiczonym L'oreala ?
pozdr
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 16:58   #3
Vella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 63
Re: zmarszczki??!!

mam cere bardzo sucha. czesto tez luszczy mi sie skora pod oczami. O jakim kremie loreala mowisz?
Vella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 17:08   #4
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: zmarszczki??!!

No to wszytsko jasne - w cerze suchej najwcześniej ze wszytskich cer pojawiają się pierwsze zmarszczki i cera sucha tym bardziej bardzo sucha się szybciej starzeje - niestety Uważam, że właśnie te zmarszczki są spowodowane suchością skóry. I wydaje mi się, że powinnaś stosować własnie jakieś delikatne kremy - nie ma co przesadzać z intensywnością, można sobie tylko zaszkodzić !
Chodziło mi o ten krem : http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6269

ale nakładać tylko tam gdzie są te zmarszczki, żeby nie zniszczyć sobie reszty skóry. Albo takie kremiki specialnei pod oczęta :

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2264

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7362

podaję takie ale nie wiem w jakiej cenie bys chciała.
Pozdrawiam
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 12:36   #5
arciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1
Post zmarszczki w wieku 20 lat!!!!!!!pomocy!!!

Prosze o pomoc mam 20 lat opalalm sie na sloncu i spieklam naskorek pod oczyma zrobily mi sie dosc glebokie zmarszczki...prosze powiedzcie mi jakiego kremu mam uzyc????aby je wygladzic????i rownoczesnie aby zapobiegac powstawaniu nowych???
arciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 12:49   #6
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: zmarszczki w wieku 20 lat!!!!!!!pomocy!!!

nie opalac się już
stosować codziennie krem z dobrym filtrem
na spieczoną skórę (o ile nie chodzi o świeże poparzenie) stosować kremy typu półtłusty itp, np. lipobase. w miarę możliwości (nie za blisko oka)stosować peeling enzymatyczny.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 17:19   #7
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: zmarszczki w wieku 20 lat!!!!!!!pomocy!!!

Jeżeli masz już te 20 lat- zresztą tyle co ja- to powinnaś już używać kremów przeciwzmarszczkowych- skóra juz nam się starzeje kochana i musimy o nią zadbać w jak najlepszy sposób . Jeżeli wychodzisz na mocne słońce używaj kremów z filtrami zabezpieczającymi skórę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. To jest podstawa. Pod oczy- bo o to Ci właśnie chodziło- używaj kremików z wyciągami różnych roślinek- ja np. używam z wyciągiem z pietr. Ziaja.
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-30, 17:31   #8
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: zmarszczki w wieku 20 lat!!!!!!!pomocy!!!

Justy ma rację: koniecznie pomyśl o dobrym kremie z filtrem i to nie tylko na wakacjach, ale na co dzień- np. używaj go jak kremu pielęgnacyjnego na dzień.
Tutaj jest odpowiedź na podobne pytanie: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=49099
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 00:21   #9
mrosh
Raczkowanie
 
Avatar mrosh
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 197
zmarszczki u 16latki?

mam bardzo głupi kłopot, bo właściwie bardzo się nim nie przejmuję, ale to zaczyna być irytujące - mam 16 lat. Gdy śmieję się przez dłuższy czas np. ciągle przez 15 minut (powiedzmy, że to długo ) to robią mi się takie zmarszczki - "śmieszki" dookoła ust. Wszystko fajnie, bo to w miarę normalne. Tylko, że nei każdemu zostają one na dłuższą chwilę! Dzisiaj dużo się śmiałam i wieczorem też mam wgłębienia aaa... co mogę z tym zrobić? ostatnio mam bardzo suchą skórę na twarzy, ale nie wiem, czy to jest przyczyną
Tylko nie weźcie mnie za świra, wiem, że to brzmi komicznie...
mrosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 09:48   #10
lauralipnicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Dot.: zmarszczki u 16latki?

Moja siostra ma podobny problem, jest rok młodsza od Ciebie z tym,ze ma zmarszczki na czole bo caly czas je marszczy.... ja mam 18 lat i robie to samo....w takim wieku okropnie to wyglada ;/ choc mi niestety tez nikt nie pomógł.....no cóz moze ktos sie zlituje ;]
lauralipnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 10:23   #11
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: zmarszczki u 16latki?

dziewczyny, zmarszczakmi od śmiechu nie ma co sie przejmować, ja mam je pod oczami+ kurze łapki. przynajmniej widać ze nie jesteśmy ponurakami
grunt to dobre podejście......i nawilżenie
industria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-18, 10:45   #12
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: zmarszczki u 16latki?

ja w wieku 19 lat miałam zmarszczki na szyi od solarium.. wyglądały paskudnie. Zlikwidowałam je kremami odżywczymi. przeciwzmarszczkowe nie były konieczne, bo w tym wieku skóra bardzo szybko sama się regeneruje. Teraz mam 23 lata, zmarszczki nie mam żadnej, ale za to mam siwe włosy nie żartuje- przez nie musze się farbować!
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 13:16   #13
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: zmarszczki u 16latki?

Radze znaleźć Tobie odpowiedni krem do nawilżania skóry. Miałam kiedyś podobny problem i powiem Ci, że na stałe pozbyłam się tego problemu smarując skórę twarzy w tych miejscach balsamem do ciała Nivea. Kremów przeciwzmarszczkowych nie używaj, bo na "starość", gdy będą potrzebne nie będą działać.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 17:32   #14
lauralipnicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Dot.: zmarszczki u 16latki?

Mi niestety nikt nie chciał pomoc. Ja i siostra jestesmy młode 15 i 18 lat a mamy juz zmarszczki mimiczne na czol... Co robic pomocyy !
lauralipnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 20:23   #15
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: zmarszczki u 16latki?

Krem intensywnie nawilżający do twarzy!
W żadnym przypadku kosmetyki przeciwzmarszczkowe.
Wysokie filtry podczas opalania, itp.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 19:19   #16
Tikitaka
Raczkowanie
 
Avatar Tikitaka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 225
Zmarszczki u 18-latki

Hej! Mam nadzieje ze pomożecie mi z moim problemem. A chodzi o to że mam bardzo dziwną cerę. Mam dopiero 18 lat a moja cera jest poprostu tragiczna. Od paru lat mam problem z trądzikiem. Chociaz teraz jest całkiem dobrze ( mało wyprysków). Jednak moja twarz jest czerwona w stosunku do reszty ciała i są niestety na niej przebarwienia po tradziku ( z którymi walcze acne dermem). Dodatkowo bardzo się błyszczę. Biorąc pod uwagę te wszystkie cechy wnioskuję że mam cerę tłustą. Z tym bym sie jeszcze jakoś pogodziła, ale do tego wszystkiego dochodzi ogólny zły stan mojej cery. Otóż moja skóra jest dosyć "wiotka" a ponadto mam zmarszczki!!!! Szczególnie pod oczami (czyżby kurze łapki). I to nie są wcale moje wymysły, bo tych zmarszczek naprawde jest dużo pod oczami (niektóre głebsze a niektóre mniej). A ten stan to sama sobie pogorszyłam wystawiając buźke na słonce bez stosowania filtrów (jak jeszcze nie byłam świadoma tak szkodliwego działania słonca, czyli pare lat temu) . I mam oczy gorsze od wielu starszych babek (a rówieśniczkach to nawet nie wspomne) i to mnie strasznie dołuje. A żadnych kosmetyków nie moge stosować na moje problemy bo stosuje sie je od pewnego roku życia do którego jeszcze sie nie kwalifikuje. Więc co ja moge zrobić? Czy są jakieś dobre i bezpieczne dla mnie sposoby poprawienia stanu cery? Może jakieś naturalne i niedrogie? Słyszałam ze olejek z awokado jest dobry?
Prosze o pomoc i przepraszam ze tak sie rozpisałam ale chciałam jak najdokładniej oddac stan mojej skóry.
__________________
„Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych”
Tikitaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 22:51   #17
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Zmarszczki u 18-latki

o znajomo mi to wygląda dwa dni temu założyłam podobny wątek
zapraszam
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=189450&page=2
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 23:47   #18
Tikitaka
Raczkowanie
 
Avatar Tikitaka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 225
Dot.: Zmarszczki u 18-latki

O faktycznie, nie zauważyłam twojego wątku. Czyli niepotrzbnie zakładałam ten .
__________________
„Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych”
Tikitaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 11:19   #19
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Zmarszczki u 18-latki

Kosmetyki dobiera się nie do wieku a do stanu skóry. Z tego co piszesz, masz kilka dość poważnych problemów ze skórą. Moze pójdź do kosmetyczki, żeby ci opracowała jakiś stosowny program pielęgnacji?
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-09, 13:09   #20
Mizeria Flow
Przyczajenie
 
Avatar Mizeria Flow
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4
Dot.: zmarszczki u 16latki?

Dobra.
jakby nie było pisałam ostatnio podobny post. ja mam osiemnaście lat. mi się mimiczne zaczęły robić w maju tego roku i tak do teraz. Schizujące jest to strasznie, widać, że twarz się zmienia, mam takie zaczątki kurzych łapek od śmiechu, bruzdy wokół ust- owszem.
Ale najgorsze jest to, że twarz zdaje się jakby opadać, sprawia wrażenie wymęczonej i takiej STARSZEJ jakbym miała z 21 lat.

Mam balsam do ciała Nivea, przedtem używałam (ale rzadko) Kolastyny nawilż. od 25. roku zycia i raz po raz mocniejszego przeciwzmarszczkowego, nie przesadzałam, ale pytanie, czy mnie to bardziej nie pognębiło XD :P

Mógłby się wypowiedzieć ktoś?
Mizeria Flow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 09:43   #21
Madziulek333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 58
Zmarszczki? Czy co?

Mam 16 lat i wygląda na to że mam zmarszczki ale w sumie sama nie wiem co to jest. Pojawiło się z dnia na dzień, wcześniej niczego takiego nie zauważyłam. Ale mam to już jakiś czas (1 tyg. - 2 tyg). Kremy nawilżające nie działają . Może to są naprawde zmarszczki?
Moja mama mówi że to przez przesuszenie skóry (solarium).
Już sama nie wiem co o tym mysleć
Madziulek333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 13:13   #22
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Zmarszczki? Czy co?

Jeśli się opalasz na solarium to nie wątpliwie, mogą to być zmarszczki spowodowane przesuszeniem skóry! Musisz ją solidnie nawilżać, smarując ją kremem czy balsamem nawet kilka razy dziennie! Nie stosuj żadnych kremów przeciwzmarszczkowych, ponieważ Twój organizm w tym wieku ma w sobie i tak dużo substancji, które zapobiegają zmarszczkom i stosowanie takich preparatów tylko by mogło zaszkodzić od ich nadmiaru! Także jeszcze raz nawilżanie balsamami, zwykłymi kremami lub też oliwkami! Pozdrawiam
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 18:30   #23
tosix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Zmarszczki w wieku 15 lat?

Mam 15 lat, i jakieś 5 dni temu pojawiły mi się zmarszczki pod czami. pod prawym dwa, pod lewym jedna. czy jest to przyczyna wysuszonej skóry? nie maluję się, nie chodze na solarium. Pjawiły się pdoczas pobytu w ciepłych krajach- może to od słońca? ja ich nie chcę mieć! jak ,mgę sie ich pozbyć? kremowanie nivea nic nie pomoże?
tosix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 18:38   #24
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: Zmarszczki w wieku 15 lat?

Ja mam dość głęboką na czole, może dlatego, że często je marszczę? Dołączam się do pytania jak się tego pozbyć
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 18:45   #25
dontdoithoney
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 24
GG do dontdoithoney
Dot.: Zmarszczki w wieku 15 lat?

to są takie jakby zagłębienia równoległe do linii oka, rzęs? bo jeśli tak, to mogą po prostu być efektem zmęczenia. ja mam tak od małości, że jeśli się nie wyśpię to momentalnie robią mi się pod oczami takie kreseczki, których pod koniec dnia zazwyczaj nie ma i którymi się w ogóle nie przejmuję.
nie mogę powiedzieć, jaki ma to związek z nawilżeniem okolic oczu, ale chyba jesteś w stanie powiedzieć, czy w Twoim przypadku są one przesuszone, prawda? jeśli są, zapraszam na KWC, gdzie możesz porównać opinie nt. różnych kremów, które mogą temu zapobiec.
a Nivea pod oczy bym odradzała.
__________________
CHANEL Chance maniac
(maturka to bzdurka)
dontdoithoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 18:47   #26
tosix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Zmarszczki w wieku 15 lat?

tak, jest wysuszona, ogólnie całą skórę mam suchą..linie są równoległe do oczu- mam nadzieje, ze to od zmeczenia. Dzieki za pomoc
tosix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 18:53   #27
dontdoithoney
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 24
GG do dontdoithoney
Dot.: Zmarszczki w wieku 15 lat?

Cytat:
Napisane przez Nadine94 Pokaż wiadomość
Ja mam dość głęboką na czole, może dlatego, że często je marszczę? Dołączam się do pytania jak się tego pozbyć
właściwie to NA PEWNO dlatego, że je marszczysz. też mam (choć swoją określiłabym jako płytką), usiłuję się pozbyć, ale liczę się z tym, że z wiekiem będzie już tylko gorzej, a mam dopiero 18 lat.
podobno miejscom, które szczególnie się "marszczą" trzeba poświęcić dużo uwagi jeśli idzie o nawilżanie. ja sama robię to, ale też używam delikatnych kosmetyków przeciwzmarszczkowych (właściwie jednego ), co Wam odradzam ze względu na to, że jednak jesteście ode mnie te trzy lata młodsze i myślę, że nie ma pośpiechu.
__________________
CHANEL Chance maniac
(maturka to bzdurka)
dontdoithoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 19:01   #28
pinacoladka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 225
Dot.: Zmarszczki w wieku 15 lat?

Witam rówieśniczkę
Powiem Ci, że ostatnio też je miałam.
Powód? Byłam bardzo zabiegana. Tak bardzo, że zapominałam chociażby o piciu. Organizm nie był nawodniony i już po dwóch dniach miałam takie pomarszczone oczy, że szok. Wypiłam chyba ze dwie butle wody i teraz się już pilnuję codziennie. Problem zniknął szybciutko, 1 noc wystarczyła
pinacoladka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 19:22   #29
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Zmarszczki w wieku 15 lat?

Niestety też mam takie "zmarszczki"...
Ale z tego co pomiętam to od zawsze je miałam ;p w ogóle jakoś dużo skóry mam wokół oczu pyzata troche taka jestem ;p Nie przejmuje się tym, widziałam że pare moich koleżanek też takie ma, taka chyba już nasza uroda.
Kiedy jestem niewyspana bardziej je wtedy widać więc zmęczenie na pewno też ma wpływ
__________________

Rzucam słodycze i internet!
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 00:51   #30
xxx5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Zmarszczki w wieku 15 lat?

Możliwe jest że powstały z powodu przesuszenia skóry.Dobry krem nawilżający i kremy z filtrami podczasu pobytu w ciepłych krajach powinny to załatwic.
Nie jest mozliwe żeby były to trwałe zmarszczki. Nasza skóra nie nadąża z produkowaniem kolagenu dopiero po ok. 20 roku zycia.
xxx5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.