cera a opalanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 11:54   #1
Yoshiharu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21

cera a opalanie


Witam
Mam cerę zniszczoną przez trądzik i pomyślałem, że moja skóra będzie lepiej wyglądała jak pójdę na solarium i mocno ją opalę. W związku z tym prosił bym o pomoc. Jakie kosmetyki stosować przed opalaniem, tak aby chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania, ale nie osłabić efektów opalania (nazwy jakiś tanich kosmetyków)?
Jak dbać o skórę po opalaniu i jak ją nawilżać (kremy), żeby zaraz nie zeszła (nazwy jakiś tanich kosmetyków)?
A co do tych kosmetyków to proszę o jakieś tanie, ale w mare dobre i żebym mógł je kupić w normalny sklepie z kosmetykami.
Proszę też o napisanie czegoś o aktywatorach opalania i podać jakieś tanie, które mogę kupić.
Yoshiharu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 12:08   #2
Judit1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 130
Dot.: cera a opalanie

Myślę że w kazdym solarium można kupić specjalnie kremy takie które starczają na pare razy a które chronią w jakiś sposób naszą skórę a dodatkowo przyspieszają opalalnie ja osobiście jestem dziewczyną i nie chce opalac twarzy bo za kilka lat będę brzydko wyglądac, chociaz szczerze powiem ze na pare razy się skusze. bo teraz jestem blada jak sciania i wszystko na mojej cerze widac myslę ze pani w solarium doradzi ci co wybrać, przynajmniej powinna mieć takie specyfiki
Judit1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 12:43   #3
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: cera a opalanie

Moja kuzynka kiedyś chodziła na solarium i używała właśnie takich saszetek, które polecala jej kobitka stamtąd.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...aowe-Spray.htm Osobiście nie mogę polecić, bo nie używałam, ale opinie innych Wizażanek są zachęcające
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 13:44   #4
Yoshiharu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: cera a opalanie

Jak będę stosował spray do twarzy i ciała ziaja to w tym czasie przed opalaniem nie mogę też nałożyć kremu z filtrem?
Znacie jakieś dobre i nie drogie kremy nawilżające skórę po opalaniu, żeby mi zaraz nie zeszła, jak to zawsze miałem.
Yoshiharu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 14:07   #5
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: cera a opalanie

Cytat:
Napisane przez Yoshiharu Pokaż wiadomość
Witam
Mam cerę zniszczoną przez trądzik i pomyślałem, że moja skóra będzie lepiej wyglądała jak pójdę na solarium i mocno ją opalę. W związku z tym prosił bym o pomoc. Jakie kosmetyki stosować przed opalaniem, tak aby chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania, ale nie osłabić efektów opalania (nazwy jakiś tanich kosmetyków)?
Jak dbać o skórę po opalaniu i jak ją nawilżać (kremy), żeby zaraz nie zeszła (nazwy jakiś tanich kosmetyków)?
A co do tych kosmetyków to proszę o jakieś tanie, ale w mare dobre i żebym mógł je kupić w normalny sklepie z kosmetykami.
Proszę też o napisanie czegoś o aktywatorach opalania i podać jakieś tanie, które mogę kupić.
powiem tylko tyle, ze solarium nie jest lekarstwem na twarz zniszczona po tradziku, ale kwasy i pilingi

chyba, ze oprocz tego co masz juz na twarzy po tradziku, chcesz miec dodatkowo przebarwienia i przedwczesne zmarszczki.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 14:24   #6
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: cera a opalanie

solara to zuooooooo!!!

bedziesz mial zmarchy i po co Ci to, a blizny i tak bedzie widac
nawet jakbys uzywal filtrow, to 20 min w solarce Cie nie opali, na takie opalanie sie chodzi systematyczie po kilka minut...

tak jak kolezanka wyzej, kwasy i peelingi

jak juz chesz, to kup sobie jakis balsam do opalania z filtrem np. Spf 10 lub mniejszy, badz wiekszy to zalezy...

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2010-03-13 o 14:26
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 15:14   #7
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: cera a opalanie

Fisiasia - witam filtromaniaczkę (bo zgaduję, że nią jesteś) Zgadza się, solara to zło, nakłada taką zasłonę dymną na cerę, która po zejściu opalenizny jest w jeszcze gorszym stanie. Trądzik może powrócić ze zdwojoną siłą (przesuszenie skóry - skóra broni się poprzez wytwarzanie większej ilości łoju - trądzik).
A poza tym nie ma nic gorszego niż chłopak spalony na solarium
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 15:26   #8
Yoshiharu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: cera a opalanie

O kwasach i peelingach wiem dużo bo już je robiłem kilka razy i mogę powiedzieć, że nic nie pomagają. One są dla osób, które mają czerwone plamki po trądziku, a nie jak ja dziury i blizny. Miałem bardzo silny trądzik przez wiele lat. Robiłem sobie też zabiegi laserowe, efekt był, ale za mały, a na te 4 zabiegi, które zrobiłem wydałem masę pieniędzy. I nie stac mnie teraz. Słońce zawsze mi pomagało, a moja skóra wygląda dużo lepiej jak jest opalona, a zresztą nic innego mi nie pozostało. No najwyżej, że znacie jakiś sposób, który mi pomoże, to chętnie skorzystam.
Yoshiharu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 15:28   #9
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: cera a opalanie

popieram dziewczyny!!!!!
lepiej zafundowac sobie serie zabiegów u kosmetyczki - mikrodermabrazje, kwasy - trudno ztwerdzić nie widząc cery, ale jestem przekonana, że jak pojdziesz do dobrej kosmetyczki to Ci doradzi najlepiejpowodzenia
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 20:25   #10
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: cera a opalanie

Cytat:
Napisane przez Yoshiharu Pokaż wiadomość
Witam
Mam cerę zniszczoną przez trądzik i pomyślałem, że moja skóra będzie lepiej wyglądała jak pójdę na solarium i mocno ją opalę. W związku z tym prosił bym o pomoc. Jakie kosmetyki stosować przed opalaniem, tak aby chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania, ale nie osłabić efektów opalania (nazwy jakiś tanich kosmetyków)?
Jak dbać o skórę po opalaniu i jak ją nawilżać (kremy), żeby zaraz nie zeszła (nazwy jakiś tanich kosmetyków)?
A co do tych kosmetyków to proszę o jakieś tanie, ale w mare dobre i żebym mógł je kupić w normalny sklepie z kosmetykami.
Proszę też o napisanie czegoś o aktywatorach opalania i podać jakieś tanie, które mogę kupić.

Takie dyrdymały jak 'opalę się i zniknie mi trądzik' powinny być usuwane... Toż to głupota w największym wydaniu!

Wizaż to nieocenione źródlo wiedzy. Polecam KWC, biochemię, kosmetyczkę. Szukanie nie boli...
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.