Najlepszy krem- zaskórniki, rozszezrone pory, zaczerwienienia, łuszczące się czoło - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-16, 15:17   #1
heydeejay1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 55

Najlepszy krem- zaskórniki, rozszezrone pory, zaczerwienienia, łuszczące się czoło


Od kilku dobrych godzin przeglądam KWC i nie wiem, który z kremów powinnam wybrać. Apteczny (La roche posay, Avene) czy drogeryjny? Z kwasami (boję się) czy bez? Nawilżający czy matujący? Jak już napisałam w temacie, mam bardzo problematyczną cerę, wprawdzie większe niespodzianki wyskakują mi tylko raz na czas, ale i tak nie jest dobrze. Mam wyraźnie zanieszczyszczoną cerę, pełno zaskórników, łuszczy się i świeci. Na dzień używam kremu Dax Cosmetics Mikroperły matujące i jest ok, ale szukam kremu (najlepiej na noc) który chociaż trochę polepszy stan skóry.
heydeejay1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 13:55   #2
dariaa161
Raczkowanie
 
Avatar dariaa161
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 30
Dot.: Najlepszy krem- zaskórniki, rozszezrone pory, zaczerwienienia, łuszczące się cz

Ja bylam bardzo zadowolona z normadermu Vichy. Nie używam go, ponieważ po prostu mnie na niego nie stać, ale efekty były bardzo fajne, jak dla mnie. Poza tym sebum control firmy Clarena, tez polecam. Nie używama kosmetyków La Roshe Posay, dlatego trudno mi powiedzieć.
dariaa161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 13:59   #3
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Najlepszy krem- zaskórniki, rozszezrone pory, zaczerwienienia, łuszczące się cz

Kup sobie taki zwykły, może Babydream, lub Bambino?
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 16:35   #4
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Najlepszy krem- zaskórniki, rozszezrone pory, zaczerwienienia, łuszczące się cz

Babydream cudnie nawilża i nie zapycha
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 17:36   #5
heydeejay1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepszy krem- zaskórniki, rozszezrone pory, zaczerwienienia, łuszczące się cz

Używałam już zwykłych (Bambino) i budziłam się z twarzą błyszczącą jakby była wysmarowana olejem. Na normaderm miałam ochotę dawno temu, ale recenzje na KWC mnie zniechęciły. Chociaż wiadomo, że to, co nie służy 100 osobom, może akurat służyć Tobie.
heydeejay1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 07:06   #6
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Najlepszy krem- zaskórniki, rozszezrone pory, zaczerwienienia, łuszczące się cz

Ja też mam problematyczną cerę podobnie jak ty, po wielu różnych kremowych przygodach wracam do Diacnealu Avene na noc, na dzień mam vichy retinol ha. Jakiś czas temu moją cerę na prostą wyprowadził właśnie Diacneal w parze z Cleanance K.
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 17:22   #7
kondziel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Połaniec
Wiadomości: 34
Dot.: Najlepszy krem- zaskórniki, rozszezrone pory, zaczerwienienia, łuszczące się cz

Też mam ten problem i dobrze mi robi spirytus salicylowy (w aptekach bez recepty), którym przecieram sobie twarz na noc i krem "L'oreal Pure Zone, Hydra Pure, Krem nawilżający przeciwko przetłuszczaniu się skóry".
Podobno bardzo dobry jest La Roche Posay, Pityval. Wydaje mi się że może pomóc, ale na zaskórniki to nie wiem czy da radę. Sprawdź sobie opinię na KWC.
Co do babydream i bambino to nie mam chyba na tyle odwagi żeby się tym wysmarować .

P.S. Załatw sobie receptę na Atrederm, Retin-A, Zorac itp. i problem znika. Ja pocierpiałem przez pierwszy tydzień a potem był luz .

Edytowane przez kondziel
Czas edycji: 2010-03-20 o 14:54 Powód: literówka :D
kondziel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.