Oszukać przeznaczenie, czyli kosmetyki niezbędne do ukrycia 5 godzin snu :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

Pokaż wyniki sondy: Czy makijaż dodaje Ci pewności siebie?
Tak 2 100,00%
Nie 0 0%
Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-30, 20:05   #1
syskawww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1

Oszukać przeznaczenie, czyli kosmetyki niezbędne do ukrycia 5 godzin snu :)


Witam wszystkie Wizażystki i zapraszam do krótkiej lektury

Faktem jest, że niemal codziennie oszukuje przeznaczenie Kładę się spać późno w nocy, wstaję o 5, patrzę w lustro...i prawie siebie nie widzę, dosłownie. Ledwo mogę otworzyć oczy a za chwilę muszę walczyć z rażącym światłem żarówki

Czas więc zacząć 'nagrywanie' kolejnej części słynnego filmu.
Pierwsza rzecz po wejściu do łazienki to odkręcenie kranu i chwycenie żelu Under Twenty Wow! Energy, 2w1. Jego zapach naprawdę mnie budzi, działa lepiej niż poranna kawa. Dodatkowo usuwa zabrudzenia, nadmiar sebum, wygładza i wyrównuje koloryt. Cudo!

Czas na tonik. Stosuję Synergen, ten do cery mieszanej. Jedyny który matuje i w dodatku pięknie pachnie a kosztuje niecałe 10zł.

No i ostatni punkt w łazience, krem. I tu również Synergen, także do cery mieszanej. Bardzo przyjemny, lekki. Cieszę się, że go kupiłam, bo chociaż jest nawilżający, działa lepiej niż wszystkie matujące, które stosowałam do tej pory. Synergen to moje najnowsze i najlepsze odkrycie.


Z łazienki udaję się do pokoju. Ustawiam lustro i zaczynam szybki makijaż, mam na niego ok. 10min.
Gdybym miała wybrać jeden kosmetyk, byłby to podkład a nie maskara, jak to wszędzie piszą. Dlaczego? Bo bardziej uwagę zwróci piękna cera, niż piękne rzęsy z nieestetyczną i zmęczona twarzą. Więc nakładam podkład, od dawna ten sam i niezastąpiony [pobił nawet Diora]-Rimmel Match Perfection, w żelu, odcien 100 Ivory. Idealne dopasowanie, zmatowienie. Cera staje się bardzo gładka, promienna i naturalna przy tym.

Zazwyczaj stosuję tusz, ale nie zawsze jednak. Jeżeli już, jest to mój ulubieniec, Max Factor Masterpiece. Podkręca, pogrubia i wydłuża. Nie skleja, nie obsypuje się, nie podrażnia oczu, a to dla mnie ważne, gdyż noszę soczewki.

Czas na puder. Rimmel Stay Matte. Inne dla mnie nie istnieją, bo testowałam ich bardzo wiele, ale ten jest chyba stworzony dla mnie Najważniejsze jest to, że go nie widać i można bez strachu robić poprawki, bo nie stworzy nam 'tapety' na twarzy. Loovee

I teraz usta. Zazwyczaj stosuję balsam Carmexa. Nic tak nie chroni ust w zimę, jak ten 'klej'^^ Jeżeli potrzebuję zaznaczyć usta, używam mojej ulubionej szminki L'oreal Color Riche Intense w odcieniu 375.


I jestem gotowa do wyjścia! No...prawie. Nie możemy zapomnieć o perfumach oczywiście. Ostatnio stosuję 1 z 3: Najczęściej pada na Azzaro Duo i ich piękną złotą butelkę-słuchawkę, ewentualnie Beyonce Heat lub Kate Moss, Kate. Wszystkie piękne, kobiece, zmysłowe i przyciągające płeć przeciwną


WYCHODZĘ, wreszcie =]

Oczywiście jest jeszcze toaleta wieczorna.
Do demakijażu używam ulubionego płynu dwufazowego Ziaji. Nigdy się na nim nie zawiodłam.

Balsam do ciała to od dwóch lat ten z Sephory. Nawliża, szybko się wchłania i pachnie tak długo jak żaden inny [z wyjątkiem Victoria's Secret, ale tego mi szkoda używać, jak już go zdobęde ]. Mój ulubiony zapach to ten z lichee.

Na koniec chwila dla pośladków z kremem Eveline. Efekty są świetne, pośladki stają się jak te u niemowląt. Gorącoo polecam!

Przed wejściem do łóżka nakładam na dłonie krem Ziaji, kokosowy i mogę spokojnie położyć się spać



Nie napisałam o kosmetykach typu szampon, odżywki, żele itp. ponieważ często je zmieniam Jeżeli chodzi o kosmetyki do makijażu wieczornego, nie są one moim niezbędnikiem, dlatego też ich nie uwzględniłam. Jeżeli jednak ktoś chce wiedzieć więcej, z chęcią opowiem o nich.
W tej wiadomości opisany jest wyłącznie mój makijaż codzienny^^
Załączam także zdjęcie efektu, ale uwaga, bez tuszu do rzęs, żeby udowodnić, że można obejść się bez niego

I zapraszam do udzielenia odpowiedzi w mojej sondzie.

Dziękuje za przeczytanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG8582.jpg (47,3 KB, 9 załadowań)
syskawww jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.