prezent dla kolegi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-24, 17:18   #1
beatkqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 178

prezent dla kolegi


słuchajcie! mam pewnego kolegę jest to bardzo dobry kolega tzn spotykamy się od jakiegoś czasu.
Drugi już raz wspomniał że musi pisać list do święto Mikołaja o prezent. Ja z kolei drugi raz powiedziałam że urodziny ma szybciej i drugi raz usłyszałam "tylko spróbuj mi to kupić, to za drogi prezent". Owszem dla mnie dość drogi. Jest to koszt około 300zł a może i droższy zależy na co kolega się zdecyduje. Urodziny ma za nieco ponad 2 miesiące i o to moje pytanie dotyczące prezentu. Wpadłam na pomysł , że kupię mu skarbonkę, do jego urodzin będę tam wkładała 1,2,5zł tak żeby było około 100zl myślę i jakoś ladnie to podpiszę że to na jego prezent to jego hobby wiec gdybym sie dorzucila mysle ze by się cieszył i niebyłby zły że się wykosztowałam, co myślicie?
beatkqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 19:32   #2
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: prezent dla kolegi

Prawdę mówiąc prezent pomimo tego, że miły jest trochę... dziwny. Czy tego chcesz, czy nie, dajesz mu pieniądze. Przeznaczy je na swoją pasję, okej, ale to nadal pieniądze, które w tym konkretnym przypadku moim zdaniem nie są najlepszym pomysłem.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 21:14   #3
beatkqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 178
Dot.: prezent dla kolegi

To może ktoś mi pomoże co mam kupić wedkarzowi?
Tylko nie wędki abi nic związane z tym vo on twierdzi że san kupi sb najlepsze no i nie ukrywam że to dość duży wydatek
beatkqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 20:03   #4
00uzytkownk1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4
Dot.: prezent dla kolegi

Jesli osoba obdarowywana na poczucie humoru to koszulka z jakims jajcarskim tekstem, zdjeciem ze wspolnej imprezy , albo po prostu cos co mu sie zabawnie z zycia kojarzy. Wystarczy Im przeslac dowolny projekt a tam recznie to wszystko n koszulce namaluja; Polecam sprawdzic

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-05-29 o 23:27 Powód: REKLAMA
00uzytkownk1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 21:03:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.