Skuteczny trening - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-24, 12:58   #1
maraschino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Wink

Skuteczny trening


Witam, chciałabym skonsultować z forumowiczami plan treningu jaki stosuję od 3 tygodni.
Moim celem jest zrzucenie ok.5kg i zwiększenie wytrzymałości mojego organizmu (przez pół roku trenowałam wioślarstwo,teraz zarzuciłam treningi z powodu wyjazdu). A więc zaczynam rano od 20min. na bieżni: stałe tempo 9km/h lub zmienne interwały - szybki marsz przez 1,5min. (6km/h) na przemian z szybkim biegiem 1min. 14km/h. Później ćwiczenia na partie brzucha i rozciąganie. W sumie rano spędzam 40min. na siłowni, ponieważ na tyle mogę sobie pozwolić. Wieczorem robię pełniejszy trening: 20min. bieżni wg wcześniejszego planu, później trening kształtujący, później znowu 20min. bieżni i rozciąganie. W sumie wychodzę z sali po 1,5h.

Co myślicie o takim treningu? Co mogłabym poprawić? W jaki sposób mogłabym urozmaicić te ponad 2h dziennie na siłowni?
maraschino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.