1408 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-05, 08:33   #31
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: 1408

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ja się też zastanawiam nad wybraniem na ten film, tylko ciekawa jestem czy podobał się osobom które lubią filmy na podstawie książek Kinga (np. burza stulecia, miasteczko salem, szpital królestwo).
Sądzę że ocena filmu bedzie właśnie zależna od tego, czy ktoś lubi książki Kinga czy nie....
ja Kinga mogę czytać bez przerwy, po mnie po prostu wciągaja w akcję i umią trzymać w napięciu....

Pokój 1408 ma w sobie dużo elementów z Lśnienia (z Nicolsonem) i tak samo jak Lsnienie przypadl mi do gustu
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 09:24   #32
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: 1408

Cytat:
Napisane przez black_prinsess Pokaż wiadomość
Sądzę że ocena filmu bedzie właśnie zależna od tego, czy ktoś lubi książki Kinga czy nie....
ja Kinga mogę czytać bez przerwy, po mnie po prostu wciągaja w akcję i umią trzymać w napięciu....

Pokój 1408 ma w sobie dużo elementów z Lśnienia (z Nicolsonem) i tak samo jak Lsnienie przypadl mi do gustu
Ja nie czytałam żadnej książki Kinga, bo moja przygoda z nim zaczęła się niedawno od obejrzenia filmu w telewizji, bardzo mi się spodobał, za tę tajemniczość i wątki nadprzyrodzone no i teraz szukam jego filmów. Wcześniej słyszałam że jego książki to horrory więc z dala je omijałam bo horror to dla mnie film typu teksańska masakra- czyli bezsensowne zabijanie na pęczki. Lśnienia też jeszcze nie widziałam, ale właśnie również zakupiłam i do tego jeszcze dwa inne filmy.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.