Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-12, 19:16   #1171
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez yelir Pokaż wiadomość
Hej wszystkim.

Mam pytanie odnośnie dostępności Kryolan TV Paint Stick we Wrocławiu. Czy są jakieś sklepy w mieście, w których można dobrać odcienie sticków albo innych produktów z Kryolanu?
Jest jeden z tego co się orientuję: http://www.kontact.pl/Kontakt
Ja zawsze tam jeżdżę jak chcę coś kupić
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 12:01   #1172
Yen01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Witajcie,
do tej pory używałam gotowej palety cieni Kryolan, ale tym razem chciałabym dobrać własne kolory do konkretnego makijażu. Problem w tym ze trudno mi ocenić kolory oglądając je tylko w internecie. Czy te z Was które używają na co dzień cieni Kryolan (MAC też wchodzi w gre) mogłyby mi doradzić, które kolory byłyby odpowiednie do wykonania tego typu makijażu jak w załączniku? Chodzi o cienie perłowe, mogą być ewentualnie z drobinkami brokatu. Jasny cień chciałabym w kolorze ciepłego jasnego beżu/ivory, raczej niż srebrny (raczej ciepłe kolory niż zimne). Ciemniejszy w kolorach jak na zdjęciu - kawa/nude/ zimny brąz, nie za ciemny.
Będę bardzo wdzięczna za rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAKE UP 1.jpg (81,2 KB, 8 załadowań)
Yen01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 14:14   #1173
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Dziewczyny czy ktoras z Was posiada Cake Eye Liner w kolorze szarym i granatowym ewentualnie brazowym? Czy sprawuja sie rownie dobrze jak czarny czy kolory nie sa tak nasycone i juz tak fajnie nie wygladaja?

Posilkowalam sie wyszukiwarka ale niestety nie wyskoczyly mi zadne wyniki.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 13:00   #1174
wer0nikam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez yelir Pokaż wiadomość
Hej wszystkim.

Mam pytanie odnośnie dostępności Kryolan TV Paint Stick we Wrocławiu. Czy są jakieś sklepy w mieście, w których można dobrać odcienie sticków albo innych produktów z Kryolanu?
Cześć
tu są podani dystrybutorzy kosmetyków kryolan w Polsce, na pewno w tych punktach będziesz mogła dobrać odpowiednie odcienie.
http://www.kryolancitywarszawa.com.p...Dystrybutorzy/
Ja jestem z krakowa Więc tylko mogę o krakowskim oddziale powiedzieć że jest duży wybór i maja testery
wer0nikam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 06:16   #1175
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was posiada Cake Eye Liner w kolorze szarym i granatowym ewentualnie brazowym? Czy sprawuja sie rownie dobrze jak czarny czy kolory nie sa tak nasycone i juz tak fajnie nie wygladaja?

Posilkowalam sie wyszukiwarka ale niestety nie wyskoczyly mi zadne wyniki.
Ja mialam brazowy i czarny. Ja oczywiście nie jestem profwsjonalistka i kosmetyku uzywalam tylko na sobie , ale jest bardzo dobry jakościowo. Ja jestem kolorustycznym latem i dobrze mi w takich kolorach, nawet jako laikowi nakladalo mi się go bardzo dobrze. Miał mocno nasycony kolor.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 10:41   #1176
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja mialam brazowy i czarny. Ja oczywiście nie jestem profwsjonalistka i kosmetyku uzywalam tylko na sobie , ale jest bardzo dobry jakościowo. Ja jestem kolorustycznym latem i dobrze mi w takich kolorach, nawet jako laikowi nakladalo mi się go bardzo dobrze. Miał mocno nasycony kolor.
Dzieki Pytalam, bo chcialam kupic sobie szary,brazowy i niebieski Ale w miedzyczasie poszperalam internet i okazalo sie, ze na jednym z portali byla wystawiona paletka z cake linerami , gdzie byly wszystkie te kolory na ktorych mi zalezalo Wiec dylemat mi odpadl.

Natomiast ja mam czarny liner i jestem zachwycona. W ogole nie mozna sobie nim zrobic krzywdy, nalozony w odpowiedniej gestosci trzyma sie na oku caly dzien, pieknie otwiera oko i do tego nadaje sie do wrazliwych oczu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 16:39   #1177
Agus91x
Raczkowanie
 
Avatar Agus91x
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 84
kamuflaż z Kryolanu

Kamuflaż z kryolanu - jaki odcień wybrać?

przez Agnieszka » 12 minut temu
hej, dziewczyny planuje zakup kamuflażu firmy kryolan z serii dermacolor konkretnie chodzi o ten kosmetyk https://www.ladymakeup.pl/sklep/kryo...art-75005.html

problem w tym, że producent oferuje ogromną ilość odcieni, dla jednych to dobrze a dla tych niezorientowanych może to stanowić problem...zalezy mi na kryciu niedoskonałości oraz okropnych cieni pod oczami, mam jasną karnacje, chyba jestem typem ciepłym(kasztanowe włosy, brąz oczy, żyły w kolorze niebieskim...) stosuje zwykły dermacol w nr 211. A jesli chodzi o ten z kryolanu jaki moglybyscie mi polecic? zastanawiałam się nad odcieniem d4 ale po internecie krążą różne zdjecia, na niektorych jest strasznie ciemny a na drugich ok...


prosze o pomoc
__________________
Agus91x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 09:33   #1178
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: kamuflaż z Kryolanu

Cytat:
Napisane przez Agus91x Pokaż wiadomość
Kamuflaż z kryolanu - jaki odcień wybrać?

przez Agnieszka » 12 minut temu
hej, dziewczyny planuje zakup kamuflażu firmy kryolan z serii dermacolor konkretnie chodzi o ten kosmetyk https://www.ladymakeup.pl/sklep/kryo...art-75005.html

problem w tym, że producent oferuje ogromną ilość odcieni, dla jednych to dobrze a dla tych niezorientowanych może to stanowić problem...zalezy mi na kryciu niedoskonałości oraz okropnych cieni pod oczami, mam jasną karnacje, chyba jestem typem ciepłym(kasztanowe włosy, brąz oczy, żyły w kolorze niebieskim...) stosuje zwykły dermacol w nr 211. A jesli chodzi o ten z kryolanu jaki moglybyscie mi polecic? zastanawiałam się nad odcieniem d4 ale po internecie krążą różne zdjecia, na niektorych jest strasznie ciemny a na drugich ok...


prosze o pomoc
Zapraszam do wątku zbiorczego
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 11:40   #1179
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: kamuflaż z Kryolanu

Cytat:
Napisane przez Agus91x Pokaż wiadomość
Kamuflaż z kryolanu - jaki odcień wybrać?

przez Agnieszka » 12 minut temu
hej, dziewczyny planuje zakup kamuflażu firmy kryolan z serii dermacolor konkretnie chodzi o ten kosmetyk https://www.ladymakeup.pl/sklep/kryo...art-75005.html

problem w tym, że producent oferuje ogromną ilość odcieni, dla jednych to dobrze a dla tych niezorientowanych może to stanowić problem...zalezy mi na kryciu niedoskonałości oraz okropnych cieni pod oczami, mam jasną karnacje, chyba jestem typem ciepłym(kasztanowe włosy, brąz oczy, żyły w kolorze niebieskim...) stosuje zwykły dermacol w nr 211. A jesli chodzi o ten z kryolanu jaki moglybyscie mi polecic? zastanawiałam się nad odcieniem d4 ale po internecie krążą różne zdjecia, na niektorych jest strasznie ciemny a na drugich ok...


prosze o pomoc
A kolko kamuflazy nr 3? Chyba kolory by Ci podpasowaly
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-02 11:40:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.