Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2. - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-28, 14:48   #1621
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Hej, i ja się zwracam do was o pomoc
1. Jak się opalasz - ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest w kolorze ciepły brąz


2. Kolor oczu -niebieskie z brązowymi rzęsami i brwiami

3. Piegi - nie mam


4. Cera - jasny, rumienię się na brązowo-czerwony(?)


5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz, latem jaśnieje


6. Kolor ust (naturalny oczywiście)- bladoróżowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?- czerń, biel, czerwień, niebieski
Źle wyglądam w pastelowych i żółci

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?
Pasuje mi czerń i biel

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?
-Z jaskrawych tylko czerwień i niebieski

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.
Pasują mi szarości, ale nie te łagodne- wyglądam w nich blado

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
Pasują mi te i te. Srebro ok, złota nie lubię.

Wydaję mi sie, że jestem czystą zimą, ale i czysta wiosna do mnie przemawia.
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 17:52   #1622
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Czemu tak uwazasz? Z opisu niekoniecznie jestes Czysta. Najlepiej by bylo, gdybys przejrzala palety. Kolory przymierzalas? Najwazniejsze pytania to te, dotyczace nasycenia/czystosci/temperatury koloru, poczytaj i zastanow sie, napisz wiecej, a po obejrzeniu palet odpowiedz SZCZEGOLOWO na pytania: jesli pasuje ci niebieski, to jaki jest ten niebieski? Jasny/ciemny? Czysty/rozbielony/szarawy? Cieply/chlodny? KAZDY kolor moze pasowac.
Tak samo z czerwienia, jaka jest? Piszesz, ze tylko te pasuja ci z intensywnych - a mierzylas inne odcienie? Na pewno istnieje np. Zolc, w ktorej wygladasz zjawiskowo, po prostu nie znalazlas odpowiedniego odcienia
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 18:15   #1623
fitnesswoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 266
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

kaguya,czy mogłabyś zerknąć na poprzednią stronę na mój opis? Oglądałam te palety i odrzucam raczej jesień. Zastanawiam się nad ciepłą lub jasną wiosną.
fitnesswoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 18:22   #1624
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Pasuje mi praktycznie każdy odcień niebieskiego Z czerwonych najbardziej ten intensywny hm.. taki jak podstawowy kolor. Faktycznie, może jest gdzieś żółć dla mnie, ale kiedy przykładałam do siebie tkaniny w tym kolorze to w każdej wyglądałam źle, może dlatego że po prostu nie lubię tego koloru. Patrzyłam na te palety kolorów, przykładałam materiały i dlatego wytypowałam czystą wiosne i zimę, bo w tych kolorach wyglądam najlepiej.
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 18:59   #1625
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez fitnesswoman Pokaż wiadomość
kaguya,czy mogłabyś zerknąć na poprzednią stronę na mój opis? Oglądałam te palety i odrzucam raczej jesień. Zastanawiam się nad ciepłą lub jasną wiosną.
Ja na zdjęcia zwykle nie patrzę, bo przekłamują kolory, no i to zależy od światła na środkowym cera nie jest chłodna, ale moja na zdjęciach z lampą jest duuuużo cieplejsza (a jestem Intensywna Wiosna, nawet nie ciepła, a mam sporo ciepłego barwnika, a opalenizna na buzi jest jasnobrązowa, na ciele nie).
Z tym że z opisu u ciebie wynika, że pasują ci kolory z dodatkiem szarości, chłodne (czy żadne ciepłe nie pasują?), zgaszone, jasne? Ja bym stawiała na Lato, jeśli faktyczne takie kolory ci pasują.
Jasna Wiosna jest neutralna (w strone ciepłej) i jasna, Ciepła jest ciepła i nie pasują jej ŻADNE chłodne odcienie.
Jeśli znosisz ciepławe (nie ciepłe) odcienie, nie odrzucaj Jesieni
I nie martw się, ja długo dochodziłam do tego, jakim typem jestem.

MarryMe, bo nie chodzi o to, że ci żółć ma podobać ja też nie lubię jasnych i niektórych odcieni zieleni, granatu, czerwieni (taka, co wymieniłaś, jest zbyt jaskrawa, u mnie sprawdza sie pomidorowa czerwien, taka lekko minimalnie jasniejsza), ale dy przykladam niektore odcienie do twarzy, widze, ze mi po prostu pasuja, ale to nie oznacza, ze musze je polubic i nosic.
Ja jako Intensywna Wiosna kocham polaczenie czerni z czystymi, intensywnymi kolorami (kratka, paski, geometryczne wzory, zadne kwiatki), nosze niebiesko-czerwone, fioletowo-zolte, pomaranczowo-zielone polaczenia
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 14:39   #1626
BiegnijLola
Raczkowanie
 
Avatar BiegnijLola
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 275
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Widzę, że w tym wątku pomoc idzie pełną parą Dlatego tez postanowiłam poddać się ocenie profesjonałów Help!

1. Jak się opalasz☠- opalam się szybko, zazwyczaj od razu na ciemny brąz, czasami jak połażę cały dzień po słońcu i się spalę to skóra ma odcień „ciemnej brązowej purpury”. Opalenizna nie jest taka słoneczna, tylko trochę „przybrudzona”.


2. Kolor oczu☠- ciemno-niebieskie, jest to raczej chłodny odcień niebieskiego, dookoła teczówki mam wyraźną ciemniejszą obwódkę. Rzęsy mam jasne, ale brwi raczej zdecydowane, brązowe.


3. Piegi☠- występują, ale są raczej szaro-brązowe, chociaż niektóre wydają się złotawe. Nie potrafię ich określić tak w sumie :P


4. Cera☠- jaki ma odcień Twoja skóra? Zimą jest jasny, chłodny, latem jestem czarnuchem. Rumienię się na czerwono.


5. Naturalny kolor włosów☠- naturalny jest popielaty jasny brąz. Ale farbuję się na ciemny brąz i wyglądam dużo naturalniej niż z jasnymi włosami.


6. Kolor ust☠(naturalny oczywiście) - różowy, dość zdecydowany.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Na pewno źle wyglądam we wszystkich beżach i khaki, ale już écru całkiem fajnie. Turkusowy, łososiowy i wszystkie odcienie różu (poza tym wściekle krzykliwym) są ok. Podobnie pasują mi kolory niebieskie (od granatowego, po bławatkowy i chabrowy) – wyglądam w nich dobrze.


8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?☠ Zdecydowanie lepiej mi z czarnym niż białym. Czysta czerń jak najbardziej, ale biel już niekoniecznie, tak jak wspominałam wcześniej: dobrze mi w écru i kremowym. Ciemny szary też bardzo na tak, co do brązu to nie wiem, nie mam takich ubrań


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste?Pasują, ale muszą być tak „w miarę”, bo w typowych żarówach niknę.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?☠Pasują, ale tylko trochę złamane/zgaszone.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?☠Wydaje mi się, że pasują mi jedne i drugie (przykład: łososiowy i chłodny niebieski). Złoto bardzo lubię i dobrze się w nim czuję, dobrze podkreśla moja opaleniznę. W srebrze lepiej wyglądam zimą.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo?☠wydaje mi się że tak, nie mam problemów z kontrastowymi połączeniami.
BiegnijLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 17:39   #1627
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Ciemna Jesień albo Ciemna Zima? (z opisu)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 13:59   #1628
BiegnijLola
Raczkowanie
 
Avatar BiegnijLola
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 275
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ciemna Jesień albo Ciemna Zima? (z opisu)
W te rejony jeszcze się nie zapuszczałam. Wydawało mi się że mogę być jakimś typem lata, ale może faktycznie ta zima.
BiegnijLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 15:47   #1629
ola107d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz - baaardzo wolnonajpierw czerwono , odcien zloto braz


2. Kolor oczu
- jasne niebiesko-szare... tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, kolor jest czysty ale od zrenicy troche pomieszany z zoltym, ciemne rzesy , ciemne brwi


3. Piegi - nie ma


4. Cera - bardzo jasna wpadajaca w roz , rumienie sie na czerwono


5. Naturalny kolor włosów - sredni braz. latem złotawo-brązowe przebłyski ,zima raczej mysie, bardziej popielate


6. Kolor ust nasycona czerwień


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? dobrze czuje się w szarościach, jasnym rozu, burgund ,czern, biel , butelkowa zielen. Okropnie wygladam w mocnym żółtym czerwieni, jaskrawej czerwieni

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? pasuje


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
? nie, po za neonami


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
tak, lagodnie zgaszone i te mocniej tez


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? raczej cieple i zimne , tak samo zloto i srebro

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - mozne duze kontrastowe wzory czy tez te pstre blisko twarzy nie wchodz w gre,wtgladaja okropie, lepiej w strojach monochromatycznych i drobniejszych wzorach __________________
ola107d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 13:27   #1630
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez BiegnijLola Pokaż wiadomość
Widzę, że w tym wątku pomoc idzie pełną parą Dlatego tez postanowiłam poddać się ocenie profesjonałów Help!

1. Jak się opalasz☠- opalam się szybko, zazwyczaj od razu na ciemny brąz, czasami jak połażę cały dzień po słońcu i się spalę to skóra ma odcień „ciemnej brązowej purpury”. Opalenizna nie jest taka słoneczna, tylko trochę „przybrudzona”.


2. Kolor oczu☠- ciemno-niebieskie, jest to raczej chłodny odcień niebieskiego, dookoła teczówki mam wyraźną ciemniejszą obwódkę. Rzęsy mam jasne, ale brwi raczej zdecydowane, brązowe.


3. Piegi☠- występują, ale są raczej szaro-brązowe, chociaż niektóre wydają się złotawe. Nie potrafię ich określić tak w sumie :P


4. Cera☠- jaki ma odcień Twoja skóra? Zimą jest jasny, chłodny, latem jestem czarnuchem. Rumienię się na czerwono.


5. Naturalny kolor włosów☠- naturalny jest popielaty jasny brąz. Ale farbuję się na ciemny brąz i wyglądam dużo naturalniej niż z jasnymi włosami.


6. Kolor ust☠(naturalny oczywiście) - różowy, dość zdecydowany.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Na pewno źle wyglądam we wszystkich beżach i khaki, ale już écru całkiem fajnie. Turkusowy, łososiowy i wszystkie odcienie różu (poza tym wściekle krzykliwym) są ok. Podobnie pasują mi kolory niebieskie (od granatowego, po bławatkowy i chabrowy) – wyglądam w nich dobrze.


8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?☠ Zdecydowanie lepiej mi z czarnym niż białym. Czysta czerń jak najbardziej, ale biel już niekoniecznie, tak jak wspominałam wcześniej: dobrze mi w écru i kremowym. Ciemny szary też bardzo na tak, co do brązu to nie wiem, nie mam takich ubrań


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Pasują, ale muszą być tak „w miarę”, bo w typowych żarówach niknę.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?☠Pasują, ale tylko trochę złamane/zgaszone.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?☠Wydaje mi się, że pasują mi jedne i drugie (przykład: łososiowy i chłodny niebieski). Złoto bardzo lubię i dobrze się w nim czuję, dobrze podkreśla moja opaleniznę. W srebrze lepiej wyglądam zimą.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo?☠wydaje mi się że tak, nie mam problemów z kontrastowymi połączeniami.
Zrób przymiarkę, link jest gdzieś we wcześniejszych postach.

Z opisu wygląda na typ raczej chłodny i raczej zgaszony. Ale trzeba przymiarki, żeby dostać dokładny wynik.

Tak naprawdę każdy kolor ma "wcielenia" chłodne i ciepłe, tak samo czyste i zgaszone.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
MarryMe, bo nie chodzi o to, że ci żółć ma podobać ja też nie lubię jasnych i niektórych odcieni zieleni, granatu, czerwieni (taka, co wymieniłaś, jest zbyt jaskrawa, u mnie sprawdza sie pomidorowa czerwien, taka lekko minimalnie jasniejsza), ale dy przykladam niektore odcienie do twarzy, widze, ze mi po prostu pasuja, ale to nie oznacza, ze musze je polubic i nosic.
Ja jako Intensywna Wiosna kocham polaczenie czerni z czystymi, intensywnymi kolorami (kratka, paski, geometryczne wzory, zadne kwiatki), nosze niebiesko-czerwone, fioletowo-zolte, pomaranczowo-zielone polaczenia
Zgadzam się, niektóre kolory są mało popularne, albo ludzie mają wobec nich uprzedzenia, ale do palety należą. Po prostu nie trzeba ich nosić. Dlatego imho lepsze są, przynajmniej poglądowo, palety przedstawiające wszystkie odcienie tęczy, jasne, ciemne itd. niż palety typu "klasyka jasnej wiosny", bo to nei dla każdego się sprawdza. Na przykład sa typy jasne które nie noszą jasnych kolorów, bo taki mają gust i już.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez MerryMeMary Pokaż wiadomość
Pasuje mi praktycznie każdy odcień niebieskiego
Nikomu nie pasuje każdy, ale takie wrażenie najczęściej mają osoby o letnim typie urody.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 11:49   #1631
Nathalynn
Raczkowanie
 
Avatar Nathalynn
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 420
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Również bardzo proszę o pomoc

1. Jak się opalasz - Raczej szybciej niż wolniej, dodatkowo początkiem sezonu mam dużą skłonność do poparzeń, która z czasem maleje. Kolor opalenizny to róż, który przechodzi w jasny, złoty brąz

2. Kolor oczu - niebieskie wpadające w stalowy, z ciemniejszą obwódką, brwi jasne.

3. Piegi - nie mam

4. Cera - jasna, kolor kości słoniowej. Często jestem blada, łatwo się rumienię

5. Naturalny kolor włosów - jasny blond, ze złotymi refleksami, w lecie kolor staje się jeszcze jaśniejszy i jeszcze bardziej złotawy

6. Kolor ust - łososiowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Najlepiej czuję się w kolorach: granatowym, malinowym, grafitowym, brzoskwiniowym, złotym, ecru, butelkowej zieleni, najgorzej w pomarańczowym, czerwonym

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? pasują jedynie w przypadku, gdy przełamię je innymi kolorami, same w sobie odpadają.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? jaskrawe nie, ale czyste barwy są ok (np przytoczona wcześniej malina)

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? tak

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? jedne i drugie

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - bardzo mocny kontrast odpada, czuję się wtedy przytłoczona

Edytowane przez Nathalynn
Czas edycji: 2014-08-06 o 21:10
Nathalynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 20:04   #1632
Piwnooka_1990
Przyczajenie
 
Avatar Piwnooka_1990
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Czy ja też mogłabym poprosić o analizę?
1. Jak się opalasz - Z tym mam problem, w okresie kwiecień/maj gdy pojawia się pierwsze mocniejsze słońce, zaraz dostaję uczulenia w postaci swędzącej wysypki, później jest podobnie, więc staram się ograniczać opalanie, a już w prawdziwe upały przed wyjściem na dwór obowiązkowo smaruję się kremem z filtrem
2. Kolor oczu - Brązowo-zielone od źrenicy, obwódka brązowa, rzęsy raczej jasne, brwi brązowe
3. Piegi - Raczej nie mam, czasem od słońca na nosie głównie, mam natomiast dużo pieprzyków, głównie brązowych
4. Cera - Jasna, beżowa, blada, mam też naturalne sińce po oczami brązowo-zielone, widoczne fioletowe naczynka gdzienigdzie
5. Naturalny kolor włosów - Z wiekiem mi się zmieniał, ostatni jaki pamiętam to takie szare "coś", nie podobał mi się więc zaczęłam się farbować. Aktualnie jest to chłodny, jasny blond
6. Kolor ust - Jasny róż
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Zdecydowanie dobrze czuję się we wszelakich zgaszonych kolorach np. zgaszony róż,czerwień,łagodna żółć,uwielbiam chłodne odcienie niebieskiego, w szarościach,także malinowy,kremowy natomiast źle w mocnym pomarańczowym, brązowym, mocnym zielonym, złotym
8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Raczej tak, lubię też zestawiać biel i czerń razem
9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste - Jaskrawe i intensywne zdecydowanie nie, czuję wtedy jak papuga
10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Zdecydowanie tak
11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Wolę chłodne, podobnie jeśli chodzi np. o biżuterię wolę srebrną niż złotą i noszę tylko srebrną w zasadzie
12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo? Raczej nie, nie czuję się wtedy zbyt dobrze
Robiłam gdzieś wcześniej podobną analizę i wyszło mi, że jestem zgaszonym latem. Czy dobrze mi wyszło?
Piwnooka_1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 15:58   #1633
Marifiori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cześć, od dawna próbuję jednoznacznie ustalić swój typ kolorystyczny i ciągle mam z tym problem :/ W prostych testach wychodzi mi, że jestem zimą (chyba ciemną zimą) ale mam pewne wątpliwości. Pasowała by też ciemna jesień ale tu z kolei nie przekonuje mnie paleta. Po lekturze różnych blogów brałam też pod uwagę czystą wiosnę (którą m.in niby jest Keira Knightley, która ma ciemne włosy i oczy).

1. Jak się opalasz - szybko raczej bez zaczerwienień (choć muszę używać filtr bo inaczej potrafię się przypiec na czerwono). Odcień złotawo-brązowawy.


2. Kolor oczu - ciemny brąz z czarną obwódką bez plamek, raczej ciemna (choć nie czarna) oprawa.

3. Piegi - latem sporo, raczej nie szare ale też nie złotawe raczej takie brązowo-rudawe


4. Cera -nieopalona jest dość jasna, wpadająca w beż, na pewno nie ma żadnych tonów różowych, bardziej żółte. Często kupuję podkłady mające w nazwie kość słoniową (które wbrew nazwie nie są AŻ tak jasne).? Rumienię się na różowo.


5. Naturalny kolor włosów - średni brąz w stronę ciemnego, od słońca jaśnieje raczej na złoto niż popielato.

6. Różowy, nie bardzo ciemny ale też nie blady.

7. No właśnie tu zaczynają się schody Wolę intensywne kolory, na pewno nie pasują mi przydymione "brudne" barwy. Wiem, że pasuje mi kobalt intensywna czerwień, szmaragdowa zieleń ale wydaje mi się że nieźle pasuje też jasny czysty róż czy błękit (tzw. baby blue) czy też nie pasująca chyba do tego zestawu limonka. Nie jestem w stanie określić czy lepiej mi w ciepłych czy w zimnych barwach (próbowałam przykładać różne kolory do twarzy i jestem po tym eksperymencie tak samo zielona jak przedtem)

8. Czerń tak, czysta biel chyba też, choć czasem mam wrażenie że lepiej gdy jest trochę złamana.


9. Myślę, że mogą być intensywne.


10. Wydaje mi się, że nie i chyba instynktownie ich unikam, bo trudno mi znaleźć coś przydymionego w szafie żeby tą tezę potwierdzić.


11. Mogę być w tej kwestii ignorantką ale zawsze wydawało mi się, że pasują mi zarówno kolory ciepłe jak i zimne (dlatego zawsze miałam wątpliwości co do swojego typu, bo jednym z pierwszych kroków jest określenie czy jest się ciepłym czy zimnym typem). Wydaje mi się też że zarówno srebro jak i złoto są ok.


12.Lubię kontrastowe zestawienia kolorów, ale wzory już niekoniecznie.

Wstawiam też kilka eksperymentów z kolorami na podstawie których nie udało mi się określić mojego typu w nadziei że Wam wyjdzie to lepiej





Marifiori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:34   #1634
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Witam się
proszę o pomoc
1. Jak się opalasz - szybko, zawsze wydawało mi się , że na złoto, ale ramiona są złotawe, a nogi oliwkowe, żyłki na opalonym ciele są zielone
2. Kolor oczu oczy z wiekiem stają się coraz bardziej zielone na brzegach, przy źrenicy są piwne, bez plamek z ciemozieloną obwódką, oprawa oczu dość ciemna,
3.Piegi nie mam obecnie, nie pamiętam ich kiedyś, bo czasem się pojawiały
4. Cera problem z określeniem koloru cery jest taki, że walczę jeszcze z przebarwieniami potrądzikowymi i generalnie skora jest lekko zaczerwieniona tu i tam. szyja jest z podtonami żółtymi/oliwkowymi (?) zresztą cięzko mi to stwierdzić, bo najdogodniej byłoby się obejrzeć w lustrze na zewnątrz, a ja nie mam tak dużego lusterka
5. Naturalny kolor włosów - ciemny,ze złotawymi pasmami, ale pod swiatło sa szarawe
6. Kolor ust- jak na moje oko ciemnoróżowe
7.Dobrze czuje się w żywych kolorach, neonach, amarancie, fuksji, czarnym, białym, niebieskim , niebieskawym turkusie. Żle wygladam w beżach, pastelach, nie lubie siebie w zieleni, choć nigdy nie miałam niczego w kolorze butelkowej zieleni, czy szmaragdu ( ale generalnie to nie moj kolor)
8.biel i czerń noszi mi się dobrze, również w miksie,
9. lubie jaskrawe kolory
10. zgaszone kolory, raczej wolę czyste nasycone barwy
11, wydaje mi się że lepiej pasują mi barwy zimne, chłodne odcienie czerwieni (jesli jest coś takiego )
12, Lubie wzory i kontrasty,

wydaje mi się , ze jestem "chłodna" ale moja cera dużo lepiej wyglada z zółtawym podkładem niż z różowawym, wytłumaczcie , pokierujcie, pomóżcie [COLOR="Silver"]
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł

Edytowane przez pozycja77
Czas edycji: 2014-08-08 o 14:36
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 12:12   #1635
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Hej, ja rowniez poprosze o określenie Dodalam zdjęcie dla pomocy, bo szczerze mówiąć nawet cięzko mi okrezlić jakie kolory mi pasują a jakie nie
1. Jak się opalasz - Raczej wolniej, gdy jest gorąco robię sie czerwona, opalam sie na różowo, z czasem brązowieje trochę.

2. Kolor oczu - takie niebiesko zielono szare

3. Piegi - Mam dużo złoto brązowych, na zdjęciu jeszcze nie miałam, ale teraz po słońcu to cala twarz i nie tylko

4. Cera - jasna, różowawa, łatwo się czerwieni, widoczne np czerwone żyłki na powiekach.

5. Naturalny kolor włosów - taki mysi blond, teraz farbowany na jasniejszy

6. Kolor ust - jasno różowy

Na pytania o kolory nie odpowiem zbytnio, bo szczerze mówiąc wiem tylko, że w czerni i szarościach wyglądam malo korzystnie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_0080.jpg (73,2 KB, 13 załadowań)
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 20:39   #1636
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz - szybko na złoto-brązowy kolor, a opalenizna trzyma się spokojnie pół roku.

2. Kolor oczu - zgaszony szary ze złotą obwódką, po płaczu czysty szmaragd.

3. Piegi - brak.

4. Cera - żółta. Nie jak u osób z żółtaczką ale zwłaszcza na obojczyku widać, że jest żółta.

5. Naturalny kolor włosów - mysi ze złotymi refleksami, ale obecnie czekoladowy brąz.

6. Kolor ust - zgaszony... między ceglastym a różowym.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Czerń, brąz, beż, karmelowy, błękit, fiolet - to wszystkie kolory mojej szafy. Zdecydowanie źle kolory neonowe i pastelowe (turkusowy i różowy odpadają w pierwszej kolejności).

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czysta czerń i beże najlepiej.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jaskrawe nie, ale ciemne "żywe" tak.

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardziej nie szarawe, ale "miękkie", zgaszone, ciepłe.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Na pewno ciepłe, chociaż przez panie z małych targowisk mam awersję do złota.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów? Lepiej w drobnych wzorach, przy jaskrawych i dużych wzorach znikam.

I co dziewczyny powiecie na taki miks?

Edytowane przez victorion
Czas edycji: 2014-08-10 o 20:44
victorion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 13:18   #1637
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Dziewczyny, najpierw zróbcie porzadną przymiarkę kolorów. Opis możecie znaleźć na blogu, link jest w moich poprzednich postach.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-14, 15:51   #1638
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz- dość szybko, na czerwono, po kilku dniach brązowieje

2. Kolor oczu- oczy ciemno niebieskie, z ciemniejszą obwódką, brwi i rzęsy jasne

3. Piegi-
piegi są na nosie, brązowe, latem intensywiejsze

4. Cera- brzoskwiniowa, jasna, bez rumieńców


5. Naturalny kolor włosów- ciemny blond

6. Kolor ust- jasne, malinowo-różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? dobrze czuję się w fioletach, brązach,...poza tym niebieski, turkusowy, intensywna zieleń, czerń
źle się czuję w żółtym, srebrnym, beżach, różach,...

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? - biel kompletnie nie pasuje, czerń bardzo lubię

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste?- raczej tak

10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? -nie pasują

11.Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?
raczej ciepłe, ale na pewno nie pasują mi pastele

12.Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
-
raczej nie
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 19:16   #1639
tsnat
Przyczajenie
 
Avatar tsnat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 17
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Witam!
Również ja proszę o pomoc...

1. Jak się opalasz - opalam się dość szybko, najpierw na różowo (to bardziej róż niż czerwień) a później opalenizna robi się brązowa.

2. Kolor oczu - oczy ciemne, tęczówki koloru zielono-bursztynowo-orzechowy z ciemnymi plamkami, obwódka ciemna, raczej szarego koloru. Oprawa oczu ciemna.


3. Piegi - brak


4. Cera - nie wiem, wydaje mi się, że tonacja chłodna zimą blada, rumienię się na kolor czerwony


5. Naturalny kolor włosów - bardzo ciemny bez złotawych refleksów


6. Kolor ust - ciemniejsze, czerwień, delikatnie wpadająca w róż,


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - najczęściej zakładam na siebie ubrania koloru czarnego, czuję się dobrze również w różnych odcieniach bieli, jeśli chodzi o kolory to głównie nasycone, wyraziste. Dobrze mi w kolorze kobaltowym oraz czerwieniach. Również granat ładnie oddziałuje na twarz, a także kolory popielate. Nie lubię kolorów stonowanych i przełamanych szarością.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Trudno mi określić, wydaje mi się, że czysta czerń i biel pasują do mnie. Bynajmniej nie wyglądam w nich trupio.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"? Kolory jaskrawe pasują, tj. neonowy róż latem. Również lubię intensywne kolory, głównie czerwień, niebieski.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Kolory zgaszone nie są dla mnie.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem? Złoto "wtapia się we mnie", natomiast srebro odbija się na tle cery. Jeśli chodzi o kolorowe ubrania to pasują do mnie te nasycone, ale raczej o chłodnej tonacji.



12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo wolę monochromatyczne ubrania, jeśli chodzi o wzory, to dobrze wyglądam w groszkach biało-czarnych, natomiast paski biało czarne już mniej mi pasują, nie lubię wzorów kwiatowych.

Edytowane przez tsnat
Czas edycji: 2014-09-23 o 14:43
tsnat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 22:18   #1640
Aleksis1234
Przyczajenie
 
Avatar Aleksis1234
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz - bardzo ciężko się opalam,jak już to na czerwono.

2. Kolor oczu - mam zielono-żółty kolor oczu. Posiadam bardzo ciemne brwi.


3. Piegi - nie mam


4. Cera -biała cera,prawie jak u trupa haha.


5. Naturalny kolor włosów -ciemne wlosy,taki szarawy brąz.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - jasny róż,coś takiego.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? czarny,biały,jasny niebieski. Ale gownie czarno-bialo chodzę. Unikam pomarańczowych kolorow,zielonych również.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz? Pasuje mi biel i czerń.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"? raczej stonowane.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.

Tak,pasuja.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
Raczej zimne


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?
lepiej w mniej drastycznych zestawieniach,czuje sie pewniej. do konca nie jestem pewna czy mi nie pasuje.
Aleksis1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 18:07   #1641
Daxie
Raczkowanie
 
Avatar Daxie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 61
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko (najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Długo i ciężko. Muszę sporo czasu spędzić na Słońcu, żeby się opalić, a opalenizna zazwyczaj jest najpierw mocno różowa, a dopiero później robię się brązowa (wydaje mi się, że odcień jest bardziej wyblakły, nie złotawy). Raczej rzadko dochodzi do oparzeń. Dawno się nie opalałam (kilka lat), bo jestem strasznie blada z natury i mam sporo pieprzyków, więc unikam Słońca, lubię swoją bladość, chociaż momentami wygląda anemicznie, więc niestety nie potrafię określić dokładnie.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Moje oczy są koloru zielono-żółtego, tzn. tęczówka zielona (wpadająca w odcień, że tak to ujmę, moro - brudna zieleń) i wokół źrenicy żółte plamki (taka spirala wpadająca do źrenicy, a zaczynająca się w połowie tęczówki). Obwódka tęczówki ciemniejsza. Brwi gęste, ciemne (tzn. ciemny blond), rzęsy ciemne ale na końcówkach bardzo jasne (trzeba je pomalować, bo inaczej tych końcówek w ogóle nie widać, ale one są dosyć krótkie).


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Raczej nie są to piegi :P Mam takie złotawe ciepłe, momentami przechodzące w delikatną czerwień malutkie plamki. Szczególnie na nosie. Niezbyt widoczne.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Jasny, chłodny, różowawy. Cera sucha, naczynkowa, wrażliwa, bardzo delikatna (po kontakcie z wodą robię się czerwona i sucha, robią mi się takie "plamy", które mnie swędzą - dlatego unikam wody). Jeśli się rumienię, to na czerwień, ale nie "jaskrawą", tylko przygaszoną, ciemniejszą, ale wyblakłą.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny blond, ma złotawo-rude przebłyski ale to w Słońcu, tak samo mam momentami takie jaśniejsze kosmyki, ale generalnie jest mysio, popielato, więc raczej jest to kolor przygaszony. Wydaje mi się, że dobrze mi było w ciemnorudym, takim rdzawym momentami kolorze, o ile to coś da (mimo bardzo jasnej cery).


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Jasny, blady koral wpadający w bardzo delikatną czerwień.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Właśnie tego próbuję się dowiedzieć :P Szczerze mówiąc, nie wiem... Neonowe kolory raczej odpadają, bardziej pastele lub kolory w stylu ciemny granat, czyli nie jaskrawe ani mocne, ale wyraziste dosyć. Te dwa typy wydają mi się u mnie ok. Chociaż, sama nie wiem, bo np. w czerni czuję się ok, ale co z tego, skoro wyglądam jakbym miała anemię?
Lubię kolory przygaszone, "przypudrowane", ale nie wyblakłe.


8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?

Myślę, że czysta biel mi nie pasuje, czysta czerń na pewno nie - wyglądam na chorą. Bardziej celuję w odcienie beżowe, szary jakoś też mi niezbyt pasuje.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?

Nie sądzę. Jak napisałam wcześniej, neonowe kolory raczej odpadają, jaskrawe, intensywne też. Jak już, to pasują mi bardziej przygaszone, jak ten granat, który wymieniłam, czyli nie ekstremalnie, tylko mocno tak "w miarę", bardziej stonowane. Albo inaczej - nie takie żywe, chociaż wyraziste.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.

Wydaję mi się, że tak i że pasują mi obie opcje, chociaż prędzej się widzę w "bardzo łagodne i szarawe". Mam dość delikatną urodę - to chyba dlatego.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?

Złoto mi chyba pasuje, srebro o wiele mniej. Nie jestem w stanie stwierdzić do końca, na ile. Wydaje mi się, że i ciepłe, i zimne kolory mogą mi pasować, tyle tylko, że muszą być przygaszone, stonowane, żebym z moją jasną cerą nie wyglądała na chorą (czyli nie może być zbyt intensywnie, za duży kontrast mnie zabija i uwypukla chociażby moją cerę naczynkową na tle tej bladości, z drugiej strony to nie oznacza, że nie mogą być wyraziste - mogą, ale nie "jaskrawe"). Myślę, że jednak lepiej wyglądam w zimnych kolorach, tak po dłuższym zastanowieniu się, bo w cieplejszych łatwo o nieciekawy efekt w połączeniu z moją naczynkową, różowawą buźką. Zimniejsze są bezpieczniejsze, cieplejsze w stronę pasteli.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?

Nie lubie pstrokatych wzorków, jestem minimalistką i wydaję mi się, że takie zestawienia mogłyby mnie "przygasić", przy czym wyglądałabym komicznie, zamiast wyraziście, ciekawie. Kontrast w stylu czerwony-zielony wydaję mi się, że wyglądałby u mnie dosyć... absurdalnie. Także raczej u mnie sprawdzi się prędzej druga opcja. Nie mam mocnej, wyrazistej urody - może to dlatego?


Mogę załączyć zdjęcie (naturalny kolor włosów). Przymiarkę zrobię na pewno, ale prosiłabym chociaż o wskazówki na początek.
Z góry dziękuję
__________________

Daxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-20, 21:32   #1642
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Daxie Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko (najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Długo i ciężko. Muszę sporo czasu spędzić na Słońcu, żeby się opalić, a opalenizna zazwyczaj jest najpierw mocno różowa, a dopiero później robię się brązowa (wydaje mi się, że odcień jest bardziej wyblakły, nie złotawy). Raczej rzadko dochodzi do oparzeń. Dawno się nie opalałam (kilka lat), bo jestem strasznie blada z natury i mam sporo pieprzyków, więc unikam Słońca, lubię swoją bladość, chociaż momentami wygląda anemicznie, więc niestety nie potrafię określić dokładnie.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Moje oczy są koloru zielono-żółtego, tzn. tęczówka zielona (wpadająca w odcień, że tak to ujmę, moro - brudna zieleń) i wokół źrenicy żółte plamki (taka spirala wpadająca do źrenicy, a zaczynająca się w połowie tęczówki). Obwódka tęczówki ciemniejsza. Brwi gęste, ciemne (tzn. ciemny blond), rzęsy ciemne ale na końcówkach bardzo jasne (trzeba je pomalować, bo inaczej tych końcówek w ogóle nie widać, ale one są dosyć krótkie).


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Raczej nie są to piegi :P Mam takie złotawe ciepłe, momentami przechodzące w delikatną czerwień malutkie plamki. Szczególnie na nosie. Niezbyt widoczne.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Jasny, chłodny, różowawy. Cera sucha, naczynkowa, wrażliwa, bardzo delikatna (po kontakcie z wodą robię się czerwona i sucha, robią mi się takie "plamy", które mnie swędzą - dlatego unikam wody). Jeśli się rumienię, to na czerwień, ale nie "jaskrawą", tylko przygaszoną, ciemniejszą, ale wyblakłą.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny blond, ma złotawo-rude przebłyski ale to w Słońcu, tak samo mam momentami takie jaśniejsze kosmyki, ale generalnie jest mysio, popielato, więc raczej jest to kolor przygaszony. Wydaje mi się, że dobrze mi było w ciemnorudym, takim rdzawym momentami kolorze, o ile to coś da (mimo bardzo jasnej cery).


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Jasny, blady koral wpadający w bardzo delikatną czerwień.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Właśnie tego próbuję się dowiedzieć :P Szczerze mówiąc, nie wiem... Neonowe kolory raczej odpadają, bardziej pastele lub kolory w stylu ciemny granat, czyli nie jaskrawe ani mocne, ale wyraziste dosyć. Te dwa typy wydają mi się u mnie ok. Chociaż, sama nie wiem, bo np. w czerni czuję się ok, ale co z tego, skoro wyglądam jakbym miała anemię?
Lubię kolory przygaszone, "przypudrowane", ale nie wyblakłe.


8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz?

Myślę, że czysta biel mi nie pasuje, czysta czerń na pewno nie - wyglądam na chorą. Bardziej celuję w odcienie beżowe, szary jakoś też mi niezbyt pasuje.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"?

Nie sądzę. Jak napisałam wcześniej, neonowe kolory raczej odpadają, jaskrawe, intensywne też. Jak już, to pasują mi bardziej przygaszone, jak ten granat, który wymieniłam, czyli nie ekstremalnie, tylko mocno tak "w miarę", bardziej stonowane. Albo inaczej - nie takie żywe, chociaż wyraziste.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? Nie mam na myśli koloru szarego, tylko inne kolory złamane szarością, wpadające w szary - np szaroniebieski, szarozielony, szaroróżowy.

Wydaję mi się, że tak i że pasują mi obie opcje, chociaż prędzej się widzę w "bardzo łagodne i szarawe". Mam dość delikatną urodę - to chyba dlatego.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?

Złoto mi chyba pasuje, srebro o wiele mniej. Nie jestem w stanie stwierdzić do końca, na ile. Wydaje mi się, że i ciepłe, i zimne kolory mogą mi pasować, tyle tylko, że muszą być przygaszone, stonowane, żebym z moją jasną cerą nie wyglądała na chorą (czyli nie może być zbyt intensywnie, za duży kontrast mnie zabija i uwypukla chociażby moją cerę naczynkową na tle tej bladości, z drugiej strony to nie oznacza, że nie mogą być wyraziste - mogą, ale nie "jaskrawe"). Myślę, że jednak lepiej wyglądam w zimnych kolorach, tak po dłuższym zastanowieniu się, bo w cieplejszych łatwo o nieciekawy efekt w połączeniu z moją naczynkową, różowawą buźką. Zimniejsze są bezpieczniejsze, cieplejsze w stronę pasteli.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy i wygląda to ok, czy może lepiej ci w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów?

Nie lubie pstrokatych wzorków, jestem minimalistką i wydaję mi się, że takie zestawienia mogłyby mnie "przygasić", przy czym wyglądałabym komicznie, zamiast wyraziście, ciekawie. Kontrast w stylu czerwony-zielony wydaję mi się, że wyglądałby u mnie dosyć... absurdalnie. Także raczej u mnie sprawdzi się prędzej druga opcja. Nie mam mocnej, wyrazistej urody - może to dlatego?


Mogę załączyć zdjęcie (naturalny kolor włosów). Przymiarkę zrobię na pewno, ale prosiłabym chociaż o wskazówki na początek.
Z góry dziękuję

Wydaje mi się, że to będzie soft autumn, bo momentami miałam wrażenie, że czytałam o sobie
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 08:21   #1643
Daxie
Raczkowanie
 
Avatar Daxie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 61
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to będzie soft autumn, bo momentami miałam wrażenie, że czytałam o sobie
Chyba masz rację - z racji wolnego czasu, siedzę teraz i robię przymiarkę i rzeczywiście coś w tym jest - dziękuję za wskazówkę! Bo ja szczerzę mówiąc jestem troszkę lewa w dobieraniu etc.
Dam znać, jaki wynik, jak już zrobię pełny zestaw badań Może soft autumn okaże się strzałem w dziesiątkę

EDIT:
Hmm, po wstępnych badaniach:
Czerń i biel zdecydowanie mi nie pasują, wyglądam na chorą i "niewyraźną". Z tego, co rozumiem, odpada więc zima, tym bardziej, że kolory czyste generalnie wyglądają na mnie źle. Kolory jaskrawe, intensywne, żywe i mocne sprawiają, że najpierw widoczny jest kolor, a dopiero później ja, więc myślę, że wiosna też odpada? Tak jak napisałam, czyste kolory źle u mnie wyglądają. Ciepłe dobrze, ale nie czyste, nie takie mocne. Po prostu mnie wtedy "nie widać". Znowu przy kolorach lata wyglądam bardzo kontrastowo, tzn. te chłodne kolory gryzą się z moją urodą, nie tworzą spójnej kompozycji. Wychodzi więc, że rzeczywiście najlepsza jest dla mnie jesień. Tym bardziej, że przeczytałam kilka stron tego wątku, i zamiast kierować się głównie kolorem skóry twarzy, kierowałam się również szyją, dekoltem, gdyż twarz mam różowawą, ze względu na naczynka. Skórę na szyi mam np. lekko żółtawą, bardziej wpadającą w brąz, choć bardzo jasną (taka kość słoniowa/Ivory?). W ogóle włosy i moja skóra nieco się ze sobą zlewają, tzn. kolorystycznie są dosyć podobne, chociaż oczywiście włosy są ciemniejsze. Przy kolorach jesieni czuję się wyraźnie. Nie jestem jednak do końca pewna, który wariant jesieni pasuje do mnie najlepiej. Odrzucam ciemną jesień z pewnością. Chyba zostaję mimo wszystko przy łagodnej jesieni, bo np. ciepła wiosna nie pasuje do mnie, przy ciepłej jesieni też są "zgrzyty". Niestety mam dość mało kolorów w szafie, nie mogę wypróbować wszystkich wariantów, ale tak oględnie wydaje mi się, że trafiam pod taki typ urody. Generalnie najbardziej pasują mi kolory ciepłe i zgaszone, z mocnym naciskiem na "zgaszony", bo moja uroda jest mocno stonowana, nie jest jakaś wyraźna, oczy, włosy, skóra nie kontrastują ze sobą.
__________________


Edytowane przez Daxie
Czas edycji: 2014-08-21 o 10:26
Daxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 14:37   #1644
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Hmm...
A tak z alternatywnej metody testowania palet czy jest miarodajne testowanie kolorów lakierów do paznokci czy też to zupełnie inna bajka? Na razie udało mi się zauważyć, że to co dobrze wygląda na dłoni pasuje też na ubraniach, więc może...

I czy możliwe jest posiadanie jakiegoś zimowego typu (generalnie stwierdzić mogę, że barwy chłodne mi pasują) skoro oprawa oczu, włosy naturalnie i usta nie są kontrastowe? Jakimś to dziwnym sposobem naturalnie twarz i cera moja jest bez wyrazu, natychmiast wyłażą przebarwienia, ale niech rzucę tylko czarny tusz na rzęsy czy czarną kredkę, a wszystkie te ciapki znikają. Bez podkładów, pudrów, fluidów. Po prostu bo w okolicy znalazł się jakiś kontrast.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 16:02   #1645
Niskowianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cześc, to moj pierwszy post na wizazu, prosze o porade, jakim jestem typem

1. Jak się opalasz - ciężko, powoli, bardzo rzadko na czerwono, a opalenizna utrzymuje sie przez dlugi czas, zwlaszcza na ramionach. Nogi niemozliwe do opalenia. Odcień opalenizny jest raczej ciepły - złotawo-brązowawy, nawet lekko pomaranczowy (nie chodze na solarium i nie jem b-karotenu!)

2. Kolor oczu - hmm, niejednoznaczny, niebiesko-szary, czasem przebłyskuje nawet zielony (w dowodzie mam wpisane niebieskie, cos trzeba bylo zaznaczyc )oczy jakby mgliste, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, mają plamki złotawe dookola zrenicy rozchodzace sie promieniście, bialka oczu żółtawe, a nie białe. Wyraźna oprawa oczu: mocne i geste brwi i rzesy ciemny blond albo jasny braz, (ciemniejcze troche od wlosow), zalezy czy latem czy zima, a rzesy farbuje henna na czarno.


3. Piegi - brak a i piegów mało mam na ciele


4. Cera - Ciepły złotawy, nawet żółtawy, jak sie czerwienię to raczej na czerwono, ale wydaje mi sie, ze to nie oliwkowy, tylko żółty średni, ani jasny ani ciemny odcień.
Jeszcze dodam, ze nigdy nie mialam wielkiego klopotu ze znalezieniem koloru podkladu, na co sie skarza wizazanki bo nie jestem bardzo jasnym typem porcelanowym.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond , złotawo-rudawe przebłyski, latem nawet jasno blond przeblyski - refleksy w okolicach czola. Włosy aczej nie mysie, kiedys malowalam na brązowo, ale narazie wrocilam do swoich.

6. Kolor ust to jakby brudny sredni róż, mam rozmyty kontur warg


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze mi w: niebieskim, zwlaszcza tym intensywnym, turkusowym jasnym i mocnym, jasno różowym, malinowym, wrzosowym, ciemnym zielonym, pomaranczowym, czerwonym jak ludowe korale i koralowym,

zle mi w: fioletowym ciemnym (wygladam jakbym byla chora i sina pod oczami), zimnym zielonym (selenynowym), musztardowym, zimnym zóltym, ciemnym bordo (postarza), jasnym brązowym, szarym stalowym, beżu (mdło wygladam), brzoskwiniowym (mdło)

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń?
Uważam, ze ladnie mi w czarnym, i w leciutko przelamanej bieli, taka jakby smietanka, ale czyste biale bluzki tez nosze. polaczenia czerni i bieli nie najlepiej mi pasuja (paski, pepity, wzory geometryczne itp)


9. Kolory jaskrawe i intensywne, czyli takie "żarówy" jak kamizelki odblaskowe mi nie pasują. Intensywne kolory owszem, ale w miarę normalne żywe odcienie


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? nie wiem, :/ wole mocniejsze normalne kolory


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie?
Jedne i drugie mi pasują. jasne cieple sa bez wyrazu, mdłe np brzoskwiniowe, morelowe i do tego pastele - fuj. ale juz mocne sa ok (nie wszystkie) tak samo z zimnymi, nie wszystkie beda dobre (odpadaja fuksje i fiolety no i zimne zółcienie, ale granat spoko, częśc zieleni tez). Lepiej mi w zlotym.

12. Nie moge zestawiać kolorów bardzo kontrastowo - pstre wzory, duże kontrastowe (czarno-białe, czerwono-zielone) wzory np. pasy, blisko twarzy. To mnie tak jakby przytłacza, ze widac wzory a nie mnie. Jestem też niska i mam małą twarz. Lepiej mi w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów.

Opinia o kolorach jest oczywiscie subiektywna; sprawilo mi trudnosc opisanie tego i moze mi sie wydawac, ze wygladam dobrze w czyms, co okaze sie, ze mi wcale nie pasuje
Niskowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 09:36   #1646
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Hmm...
A tak z alternatywnej metody testowania palet czy jest miarodajne testowanie kolorów lakierów do paznokci czy też to zupełnie inna bajka? Na razie udało mi się zauważyć, że to co dobrze wygląda na dłoni pasuje też na ubraniach, więc może...

I czy możliwe jest posiadanie jakiegoś zimowego typu (generalnie stwierdzić mogę, że barwy chłodne mi pasują) skoro oprawa oczu, włosy naturalnie i usta nie są kontrastowe? Jakimś to dziwnym sposobem naturalnie twarz i cera moja jest bez wyrazu, natychmiast wyłażą przebarwienia, ale niech rzucę tylko czarny tusz na rzęsy czy czarną kredkę, a wszystkie te ciapki znikają. Bez podkładów, pudrów, fluidów. Po prostu bo w okolicy znalazł się jakiś kontrast.
Co do paznokci, to ja nie testuję, bo skórę mam jaśniejszą na ciele niż na twarzy
A co do kontrastów, to ja też nie jestem jakoś mocno kontrastowa, ale określiłam się jak Kontrastowa Wiosna, bo właśnie czyste barwy wydobywają moje rysy twarzy. Rzęsy z natury mam takie brązowo-ciepłe, lekko nawet rudawe, ale czarny tusz wygląda pięknie (podobno czarny mało komu pasuje, ale u mnie sprawdza się lepiej niż np. grafit czy brąz), tak samo jak czyste, konkretne cienie do powiek
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 15:25   #1647
bulldog
Przyczajenie
 
Avatar bulldog
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Proszę o pomoc





1. Jak się opalasz - opalam się szybko na różowo a po kilku dniach opalenizna przybiera brązowy kolor


2. Kolor oczu
- Zielono niebieskie, oprawa oczu jasna (jasne brwi i rzęsy)

3. Piegi - piegi wychodzą od słońca, są jasne mało widoczne


4. Cera - mam jasną cerę, często się rumienie na różowo


5. Naturalny kolor włosów - za dziecka byłam jasną blondynką, z biegiem czasu włosy mi pociemniały


6. Kolor ust - jasne usta, troche różowe


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? czuję się dobrze w czerni, bieli, niebieskim, brązie, różu

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? czysta biel i czerń

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
? nie noszę jaskrawych kolorów, wolę stonowane


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
chyba pasują

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? wydaję mi się że zimne i srebro


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
- lepiej mi w strojach monochromatycznych, drobniejszych wzorach albo mniej drastycznych zestawieniach kolorów
bulldog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 10:45   #1648
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Nie wiem czy zakładać osobny wątek, więcnajpierw zapytam tutaj.

Zaostałam sklasyfikowana jako przygaszona jesień. Więc czytam sobie w necie rózne informacje, ale mało jest danych o farbach do włosów...

Mam cerę bardzo jasną, oliwkową, lekko zaróżowioną, brwi i rzęsy ciemnobrązowe, oczy brązowozielone.

Włosy z natury: średni brąz, farbowane na ciemny brąz- myślałam, żem zima...

Chcę się bardziej wpasować w mój nowo odkryty jesienny typ, ale żaden ze mnie typowy rudzielec.

Myślałam o odcieniach mahoniowych, kasztanowych, ale w analizie kolorystycznej proponowane są dla mnie -wbrew pozorom- odcienie neutralne, przygaszone.

Jakieś propozycje?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 12:44   #1649
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Nie wiem czy zakładać osobny wątek, więcnajpierw zapytam tutaj.

Zaostałam sklasyfikowana jako przygaszona jesień. Więc czytam sobie w necie rózne informacje, ale mało jest danych o farbach do włosów...

Mam cerę bardzo jasną, oliwkową, lekko zaróżowioną, brwi i rzęsy ciemnobrązowe, oczy brązowozielone.

Włosy z natury: średni brąz, farbowane na ciemny brąz- myślałam, żem zima...

Chcę się bardziej wpasować w mój nowo odkryty jesienny typ, ale żaden ze mnie typowy rudzielec.

Myślałam o odcieniach mahoniowych, kasztanowych, ale w analizie kolorystycznej proponowane są dla mnie -wbrew pozorom- odcienie neutralne, przygaszone.

Jakieś propozycje?



Też jestem przygaszoną jesienią Najlepsze są dla mnie kolory włosów od 7 do 4 poziomu (średni blond-średni brąz), w pozostałych barwach się rozmywam (miałam kiedyś jasny złoty blond i wyglądałam strasznie, z kolei za ciemne włosy mnie przytłaczają). Najlepsze kolory włosów powinny być nie za ciepłe i nie za chłodne (też nie za czyste, tylko przygaszone), czyli ciepłe beże, złoty ciemny blond i jasny brąz, mahoń, kasztan, mrożona czekolada (popiel+mahoń), przygaszone rudości (z Garniera np. Jasny Bursztyn- 6,41). Dobre będą też kolory natura+ciepły refleks, czyli np. 5,03; 6,04.
__________________

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm



Mój last.fm
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 16:14   #1650
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Witam! Bardzo proszę o pomoc. Do tej pory myślałam, że jestem zimą (blada skóra, ciemne włosy), ale niedawno dowiedziałam się, że nie jest to takie łatwe

1. Z niskim filtrem (do spf 15) najpierw się spalam, ale potem brązowieję. Jestem z natury bardzo blada, więc taki kolor jaki ja przybieram gdy się opalę zazwyczaj jest może ze dwa tony ciemniejszy od koloru skóry innych osób nieopalonych.

2. Oczy piwne, ciemne rzęsy, brwi brązowo-szare (to jest chyba odcień taupe)

3. Piegi wychodzą mi w małej ilości (trochę na nosie i dookoła) gdy się trochę opalę. Są brązowe, raczej mało widoczne, trzeba się dobrze przyjrzeć

4. Z określeniem koloru swojej cery mam duży problem. Ja bym powiedziała, że jest brzoskwiniowa. Na pewno wpada w różowe tony w niektórych miejscach.

5. Włosy brązowe, bardzo lekko popielate.

6.Kolor ust to taki trochę zabrudzony róż, powiedziałabym, że chłodny odcień

7.Dobrze czuję się w ciemnych kolorach (czarny, ciemnoszary), ale wydaje mi się, że nie wyglądam źle w jaśniejszych kolorach. Zdecydowanie lepiej czuję się w chłodnych odcieniach.

8.Czysta czerń wygląda na mnie dobrze, na czystą biel jestem za blada.

9.Zauważyłam, że pasują mi intensywne kolory na dolnych częściach ubrań (spodnie, spódniczki), przy twarzy zdecydowanie spokojniejsze kolory

10.Szary i wszystkie jego odcienie mi pasują

11.W mojej szafie przeważają zimne, ciemne odcienie. Jeśli ciepłe odcienie to raczej mniej ciepłe, bliżej neutralnych. Srebrnych i złotych ubrań nie noszę, ale bardziej pasuje mi srebrna niż złota biżuteria.

12.Podobnie jak w punkcie 9, im dalej od twarzy tym bardziej mogę szaleć, bliżej twarzy stawiam na spokojne, monochromatyczne wzory i kolory.
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-17 13:36:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.