Zmięta twarz 25 lat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-18, 21:08   #1
Memoranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 8

Zmięta twarz 25 lat


Witam wszystkie Wizażanki;
Jestem dosyć nowa na forum i chciałabym Was zapytać o coś, bo nie znalazłam jeszcze takiego tematu ale nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale; jeśli w złym proszę moderację o przeniesienie.

Otóż mam 25 lat, a moja twarz wygląda bardzo staro; starzej niż u rówieśniczek gdyż jest zmięta. Nie chodzi o zmarszczki; czy tylko bruzdy nosowo-wargowe- niektórzy je mają ale i tak wyglądają świeżo i na swój wiek. Moja skóra jest po prostu nierówna w sensie doliny łez, pozioma fałda na czole; bruzdy nosowo-wargowe też; poza tym jakieś takie wgłębienia; cienie. Moja twarz nie jest jędrna lecz jakaś zmięta, przywiędła, nie taka jaką mają ludzie w moim wieku. To wszystko stało się dość nagle jak byłam na studiach; na 4 roku. Przedtem nie było idealnie ale w miarę ok.
Rozumiem, ludzie się starzeją ale jednak inne dziewczyny w moim wieku wyglądają jakoś młodo. Moja ciotka sama zwróciła mi na to uwagę- Co się z Tobą stało; taka się z ciebie zrobiła staruszka jak i ja. Czy ktoś też tak ma, czy są na to jakieś zabiegi? Zastanawiam się jeszcze czy to nie kwestia hormonów gdyż nie mam idealnych; no nie wiem trądziku; tego, że jestem anorektycznie chuda mimo, że jem ale nie mogę przytyć?
Czuję się staro i nie mogę patrzeć na siebie w lustrze.
Memoranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 22:17   #2
kasialu
Raczkowanie
 
Avatar kasialu
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 51
Dot.: Zmięta twarz 25 lat

Też bym chciała to i owo u siebie w twarzy zmienić, szczególnie właśnie doliny łzowe. Jednak wiem że na botoks się na pewno nie zdecyduję. Ja znowu mam tzw. 'lwią zmarszczę', której chciałabym się pozbyć. Szukam innego rozwiązania. Może jakieś specjalne kosmetyki czy coś. Szukam tu na wizażu na razie.

Póki co to muszę się jeszcze trądziku co mnie od lat nęka pozbyć...eh...

Edytowane przez kasialu
Czas edycji: 2015-08-18 o 22:20 Powód: informacje
kasialu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 09:54   #3
Memoranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 8
Dot.: Zmięta twarz 25 lat

Czymś co może zastąpić botoks jest acetylheksapeptide. Więc jeśli masz problem ze zmarszczkami od nadmiernego skurczu mięśni to może spróbuj tego.
Tu masz trochę na ten temat:
http://azjatyckicukier.blogspot.com/...u-podobne.html
W Polsce jest serum firmy Ava z tą substancją- dużo tańsze niż te azjatyckie kosmetyki chociaż nie wiem jak ze stężeniami substancji czynnej.

Mój problem właściwie nie dotyczy zmarszczek ale takiej pomiętej skóry, tak najbardziej to winię za to ubytek tkanki tłuszczowej z twarzy co jest normalne tylko, że chyba nie w moim wieku. Jestem ciekawa czy ktoś też tak ma i może jakoś sobie z tym poradził ale chyba nie bo nie ma za bardzo odezwu.
Memoranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 22:12   #4
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Zmięta twarz 25 lat

ja mam doline łez dość znaczna oraz bruzdy, mam niecałe 27 lat i też mam wrażenie, ze przez to wygladam starzej. I niestety, grawitacja daje sie u mnie we znaki. Najgorsze. widze, że zapoznałas się z blogiem azjatyckiegocukra, tam są różne ćwiczenia. Może warto spróbować?
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 12:30   #5
Memoranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 8
Dot.: Zmięta twarz 25 lat

Czyli jednak nie jestem sama...\
Mnie przeszkadzają też najbardziej te doliny łez; bo nadają mi taki zmęczony wyraz.
Co do ćwiczeń to owszem trochę ćwiczyłam niestety bez szczególnych efektów ale może masz rację, że powinnam do tego wrócić Niestety na doliny łez te ćwiczenia już tak nie pomagają
Memoranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 15:26   #6
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Zmięta twarz 25 lat

mam nawet wrażenie, że dolina łeż się pogłębia od naciągania tej skóry... jak długo ćwiczyłaś?
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-25 16:26:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.