Reakcja Waszego otoczenia na sytuacje w naszym kraju - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-20, 14:28   #31
esolinka
Zadomowienie
 
Avatar esolinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Washington DC
Wiadomości: 1 045
Dot.: Reakcja Waszego otoczenia na sytuacje w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez nona777 Pokaż wiadomość
Helsinki, dwa dni po Vappu. W sklepie z gotyckimi łaszkami pytam, czy moge porobić zdjęcia, bo w Polsce nie ma zapotrzebowania na takie sklepy i chcę znajomym pokazać, co można tu kupić. Nieco zdziwiona ekspedientka spytała o to szefową i dostałam zgodę. Robię fotki a ekspedientka mówi, że słyszała co się ostatnio stało w Polsce i że to smutne i w ogóle to żebym przyjęła jej wyrazy współczucia. Podziękowałam i powiedziałam, że to nic, bo mamy kopię zapasową.
Tu nastąpiła mina nie do opisania i pytanie: "Ale jak to ?!".
No to mówię, że prezydent miał bliźniaka.
Tu jeszze lepsza mina i stwierdzenie: "No ale on chyba nie będzie tylko dlatego kandydował?!".
Hmmm...

No to wyjaśniłam, że owszem, będzie, a poza tym tamten takich ludzi jak ja czy ona nazywał satanistami i w ogóle wyrażał się źle o ludziach w glanach, z długimi włosami itd. (mała retrospekcja do zamykającej się bramy szkolnej przed takimi ludźmi w propagandowej reklamówce Giertycha).
Po tym stwierdzeniu współczucie zastąpiły zgoła inne słowa
No az mi rece opadly... :/ Jak ktos ma szanowac Nas Polakow skoro my sami nie szanujemy Glowy Panstwa! Nie rozumiem... Mozna myslec co sobie myslimy na temat polityki (najczesciej ludzie sie nie znaja i gnaja za tlumem, mowia to co mowi tlum) no ale bez przesady. Po co opowiadac takie glupoty?
esolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 20:25   #32
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Reakcja Waszego otoczenia na sytuacje w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez esolinka Pokaż wiadomość
No az mi rece opadly... :/ Jak ktos ma szanowac Nas Polakow skoro my sami nie szanujemy Glowy Panstwa! Nie rozumiem... Mozna myslec co sobie myslimy na temat polityki (najczesciej ludzie sie nie znaja i gnaja za tlumem, mowia to co mowi tlum) no ale bez przesady. Po co opowiadac takie glupoty?
Najlepsze jest to, ze ludzie nie tylko wygaduja takie glupoty, ale wrecz traktuja to jak powod do chwalenia sie na forum, jw.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 09:48   #33
nona777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 65
Dot.: Reakcja Waszego otoczenia na sytuacje w naszym kraju

Albo - nie rozumiesz naszego poczucia humoru - jakkolwiek czarnego. Tak więc się nie dogadamy, uważam rozmowę ze swojej strony za zakończoną, pozdrawiam
nona777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 15:59   #34
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Reakcja Waszego otoczenia na sytuacje w naszym kraju

Cytat:
Napisane przez nona777 Pokaż wiadomość
Albo - nie rozumiesz naszego poczucia humoru - jakkolwiek czarnego. Tak więc się nie dogadamy, uważam rozmowę ze swojej strony za zakończoną, pozdrawiam
Nie no, smianie sie ze smierci kilkudziesieciu osob, badz opowiadanie o kims jakis wymyslow, to zaden czarny humor, to zenada i tyle.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.