Wiosna, rowerek i matura na karku ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-08, 20:06   #1
liberone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2

Wiosna, rowerek i matura na karku ?


Heeej wszystkim, wiadomo wiosna przyszła, rowerek co niektórzy moją gotowy, nic tylko wsiadać i jeździć. Tak samo ze mną ! Wczoraj przejechałam sie żeby zaliczyć z 10km...skończyło sie na 25km. Tak się zastanawiam, może mi pomożecie. Przy takim dystansie odstawič biegania i skupić się na rowerku ? Żeby schudnąć?
liberone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 10:46   #2
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wiosna, rowerek i matura na karku ?

Ja na Twoim miejscu z tego wszystkiego skupiłabym się na maturze Po maturze będziesz mieć najdłuższe wakacje życia (chyba, że idziesz do pracy) i będzie czas na sport. Oczywiście nie mówię, że masz się koniecznie zamknąć w czterech ścianach i ryć od rana do nocy, bo to już nie ten czas Ale weź pod uwagę, że nie ma co kombinować mocno z dietą, bo żeby ci się dobrze uczyło i myślało potrzebujesz tłuszczy. Jak wejdziesz na redukcję możesz czuć się senna, ospała przez jakiś czas. Sport- tak, coś na świeżym powietrzu, żeby odpocząć, wyluzować się, ale na razie bez nastawienia, że "muszę schudnąć i już!". Zresztą do matury już ci niewiele zostało, możesz jeszcze chwilę się przemęczyć. A sezon w tamtym roku ja kończyłam w grudniu

A co do roweru- różnie organizm reaguje. Ja ładnie chudłam na tym, ale do czasu. Z tym, że nie jeździłam wtedy 10 czy 25 km, a po 50-60. Potem mogłam wydłużać dystans, jeździłam szybciej, a waga jak stanęła, tak stała Podejrzewam, że skopałam wtedy coś z dietą
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-09 11:46:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.