Sucha skora, drobne zmarszczki, co lepiej uzywac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-09, 15:12   #1
CzarnyAniol88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 59

Sucha skora, drobne zmarszczki, co lepiej uzywac?


Witam. Mam maly problem. Pracuje w chlodnym miejscu gdzie powietrze jest bardzo suche, a mam sucha skore. Czasem mam skorki ale nie to mnie martwi. Mam 25 lat i od czasu gdy tam pracuje, pojawily mi sie takie niewielkie zmarszczki na powiece ktore sa widoczne po nalozeniu cienia. Ogolnie wygladam mlodo daja mi od 16 do max 19 lat, ale tez zmarszczki mi sie nie podobaja. Tak samo pod oczami skora mi sie przesusza i nie wyglada ladnie jak dla mnie. Lubie cienie do powiek ale klade je jedynie na krem, czy to dobrze? Czy lepiej uzywac bazy pod cienie???Co jest bardziej szkodliwe dla delikatnej skory powiek???Tak samo co lepiej uzywac? Eyeliner, czy kredke??? I czy mozna zlikwidowac male zmarszczki na powiekach??? Wiem ze moge wyolbrzymiac problem ale wole zapobiegac wczesniej.
CzarnyAniol88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 18:46   #2
Hiromi_Ise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 297
Dot.: Sucha skora, drobne zmarszczki, co lepiej uzywac?

Imho jest jedna rada. Intensywne nawilżanie twarzy, może nawet jakiś krem ochronny; coś w stylu kremu na zimę, zapobiegającemu wysuszaniu się skóry twarzy przez suche i zimne zimowe powietrze.
Hiromi_Ise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 20:00   #3
Ling
Przyczajenie
 
Avatar Ling
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: Sucha skora, drobne zmarszczki, co lepiej uzywac?

zgadzam się, musisz dobrze nawilżyć, ale też najlepiej zastosować krem na powieki, który je "natłuści" co stworzy film chroniący skórę w tym miejscu, przez co uchronisz ją przed działaniem suchego powietrza i odwodnieniem. Pij dużo wody, nałóż dobrze nawilżający i tłusty krem na powieki, makijaż najlepiej jak najlżejszy, bo na takiej bazie nie będzie się dobrze trzymał ani cień, ani eyeliner, a niepotrzebnie tylko podrażni powiekę. Zapraszam na mojego bloga o pielęgnacji przeciwstarzeniowej i mmedycynie estetycznej- www.berna-detta.com
Ling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 09:59   #4
kornetka
Raczkowanie
 
Avatar kornetka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Sucha skora, drobne zmarszczki, co lepiej uzywac?

Ja od siebie polecam kremy z algą morską. Bardzo dobrze pomagają.
kornetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 12:43   #5
elfka8494
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 8
Dot.: Sucha skora, drobne zmarszczki, co lepiej uzywac?

Powinnaś używać bazy pod makijaż Ale na suchą skórę bardzo polecam kremy Soraya, oczywiście jeden na dzień, drugi na noc. Są teraz w xxx na promocji

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-18 o 19:44 Powód: Reklama.
elfka8494 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 14:54   #6
tereska01
Przyczajenie
 
Avatar tereska01
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 11
Dot.: Sucha skora, drobne zmarszczki, co lepiej uzywac?

Przed pracą smaruj skórę tłustym kremem, takim jakim smaruje się twarze dzieci, gdy wychodzą na mróz. A na noc i rano zwykły krem nawilżający. Pod cienie najlepsza jest baza albo korektor pod oczy, jeśli masz.
tereska01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 12:54   #7
lidka_el
Raczkowanie
 
Avatar lidka_el
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 30
Dot.: Sucha skora, drobne zmarszczki, co lepiej uzywac?

Dokładnie - tłusty krem, peelingi + maski nawilżające i picie dużej ilości wody powinno pomóc.
__________________
obywatelka świata
lidka_el jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-04, 21:22   #8
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie
 
Avatar Kolorowa_Kredka87
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 224
Dot.: Sucha skora, drobne zmarszczki, co lepiej uzywac?

jeśli chodzi o cienie, to rzeczywiście baza będzie lepszym rozwiązaniem, bo takie ma głównie zadanie-wygładzić skórę i przygotować ją pod makijaż, aby jak najdłużej się utrzymywał. a w kwestii zmarszczek i nawilżenia skóry twarzy to chyba kremy najlepszym rozwiązaniem będą. na takie pierwsze zmarszczki idealia z vichy fajnie się sprawdza
Kolorowa_Kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 11:30   #9
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: Sucha skora, drobne zmarszczki, co lepiej uzywac?

Serum Richevon. Stosuję pod krem . Bardzo fajne serum. Naturalne w skladzie. Nie zawiera silikonow parafiny czy oleju mineralnego tak wiec dobrze się wchłania. Równiez miałam problemy z sucha skorą i pojawiały się na niej drobne zmarszczki ale od kiedy stosuję jest lepiej.

A i polecam pić dziennie po 2-3 litry wody. Przynajmniej.
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 11:20   #10
jjght
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 31
Dot.: Sucha skora, drobne zmarszczki, co lepiej uzywac?

Cytat:
Napisane przez ramona28 Pokaż wiadomość
Serum Richevon. Stosuję pod krem . Bardzo fajne serum. Naturalne w skladzie. Nie zawiera silikonow parafiny czy oleju mineralnego tak wiec dobrze się wchłania. Równiez miałam problemy z sucha skorą i pojawiały się na niej drobne zmarszczki ale od kiedy stosuję jest lepiej.

A i polecam pić dziennie po 2-3 litry wody. Przynajmniej.

Richevon Również jestem zadowolona z działania. Porównując z wieloma innymio kosmetykami, o wiele droższymi , jakie wcześniej stosowałam to z niego chyba jestem najbardziej zadowolona. Liftinguje, wygładza, fajnie pachnie.No i moja trzydziestoparoletnia buzia wyglada naprawdę ładnie,
jjght jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 23:19   #11
klaudia_stefa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51
Dot.: Sucha skora, drobne zmarszczki, co lepiej uzywac?

Dziewczyny a polecacie jakieś serum nawilżające i przeciwzmarszczkowe do twarzy? Mam cerę suchą i wrazliwą. Słyszałyście coś o serum Mincer vitac infusion? podobno są po nim dobre efekty
klaudia_stefa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-22, 11:20   #12
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: Sucha skora, drobne zmarszczki, co lepiej uzywac?

Cytat:
Napisane przez klaudia_stefa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a polecacie jakieś serum nawilżające i przeciwzmarszczkowe do twarzy? Mam cerę suchą i wrazliwą. Słyszałyście coś o serum Mincer vitac infusion? podobno są po nim dobre efekty
Widziałam to serum, jednak wczytałam się w skład i nie jest on niestety powalający.... Ma tam jakie olejki , witamina c na jednym z ostatnich punktów. Poza tym na drugim miejscu sole aluminium? O nieeeeee.....
Tak jak już napisałam wcześniej polecam serum Richevon. Kosztuje trochę więcej, ale skład o wiele, wiele lepszy. Poza tym fajnie się je nakłada bo opakowanie typu air less. No i działanie jest . Widze,że skóra rzeczywiście jest nawilżona.
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-22 12:20:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.