Będę łysa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-09, 17:27   #1
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624

Będę łysa


nie zartuje, jak tak dalej pójdzie wyłysieję. Kiedys włosy wychodziły mi przy myciu, a teraz czesac sie wychodze na balkon bo znudziło mi sie codziennie włączac odkurzacz, zeby sprzatnąć "dywan z włosia naturalnego" w łazience.
Ja non stop łykam jakies witminy typu Silica, Skrzyp, Capivit i róznie bywało.... Teraz mysle ze powodem jest lipcowy szpital. Wczoraj mi fryzjerka powiedziala , ze to calkiem mozliwe, ze rowniez po narkozie wypadaja wlosy. Czy mam poprostu przeczekac, czy łykac cos mocniejszego, Merz Spezial, podobno tez Vichy ma jakąś super kurację (za 200zł)...Jak myslicie??? ;-(
A kiedys (w liceum) .... jak mialam dlugie wlosy.... to klamra sie sama rozpinala bo sie nie miesciły, zwiazanie frotką odpadało, bo za mała była. A teraz...
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-09, 18:09   #2
ewa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7
Re: Będę łysa

Elu mam przepis na sok z czarnej rzodkwi, który podobo niejednemu uratował czuprynę
rzodkiew umyć,obrać,przepuścić przez sokowirówkę.1-2 łyżki otrzymanego soku wcierać w skórę głowy przed umyciem( po myciu zbyt szczypie).zostawić na noc lub co najmniej pół godziny.potem gdy sok wyschnie,można go wyczesać, ale lepiej głowę umyć,a potem przepłukać ziołową mieszanką(niestety nie wiem jak ją się sporządza) lub aloesem.kilka liści aloesu umyć, zmiksować w młynkomikserze,dodając 1-2 szkl. wody i - albo tym płukać albo płyn odcedzić i płukać zieloną , odcedzoną wodą.podobno po paru myciach widać poprawę.
Nie wiem czy ci pomoże ale warto spróbować.Pozdrawiam
ewa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-09, 18:54   #3
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Będę łysa

Elu nie panikuj napewno nie wylysiejesz ja mialam kiedys taki sam problem i pomogly mi ampulki Dercos firmy Vichy http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1741
Zuzylam 3 opakowania stosujac 3-4 razy w tygodniu i po bolu.
Uzywalam tez szampon z tej samej serii.Bylam tak samo zalamana jak ty i zadne specyfiki przepisane od dermatologa mi nie pomagaly az do momentu kiedy kolezanka polecila mi te wlasnie ampulki a bylo to o ile sobie przypominam ok 3 lata temu.Od tego czasu wlosy juz mi nie wypadaja.Polecam.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-09, 18:59   #4
Ania_
Raczkowanie
 
Avatar Ania_
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 350
Re: Będę łysa

Poczytaj sobie tutaj o Wax-ie:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=267

Podobno włosy po nim szybciej rosną.

Na razie nic więcej mi do głowy nie przychodzi.
Ania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-09, 19:25   #5
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Będę łysa

Zapomnialam dodac ze u mnie przyczyna wapadania wlosow byly zmiany hormonalne a kolezanka ktora mi te ampulki polecila uzywala ich po Chemoterapii.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-09, 20:11   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Będę łysa

o rany!!! tylko nie na cała noc!!! ta rzepe, bo jak jestes uczulona to moga byc problemy skorne
wejdz w archiwum, tak jest duzo porad na temat wypadania wlosow i duzo przepisow
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-09, 21:03   #7
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Będę łysa

oj, dzieki kobitki! Juz mam zamiar pozyczyc od przyszlej tesciowej sokowirowke do tej rzepy
Zaraz poczytam stare wątki.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-04, 16:34   #8
gosiunia82
Raczkowanie
 
Avatar gosiunia82
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 329
GG do gosiunia82
Dot.: Re: Będę łysa

Dziewczyny jak któraś z was używała dłużej rzepy, to proszę napiszcie jakie są efekty, bo ja właśnie wycisnęłam sok i trzymam na głowie, ale strasznie szczypie....a chciałam stosować regularnie.
gosiunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 17:09   #9
mag:)
Raczkowanie
 
Avatar mag:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 92
Dot.: Będę łysa

Elu, piszesz, że bierzesz różne preparaty, skrzypy itp., a może trochę już je przedwakowałaś? mnie kiedys również wypadały mocno włosy i brałam na to H Panthoten, dodam, że w dawce zalecanej na ulotce i włosy rzeczywiście na początku trochę przystopowały, ale po paru tygodniach zaczęły mi jeszcze bardziej wypadać!!! Nie zasięgałam wprawdzie porady lekarza, ale fryzjerka stwierziła, że włosy chgyba już dostały tyle witamin i aminokwasów ile potrebowały, a dalsze przyjmowanie i ich nadmair tylko włosom szkodzi. Może tak jest tż w Twoim przypadku... A jak już masz tą sokowirówkę od teściowej, to rób sobie 2-3 razy w tygodniu soki warzywne (marchew + seler + jabłko + burak)

I jeszcze mi się przuypomniał arcydelikatny szampon Pregaine
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2455
który nie zawiera żadnych barwnikw, zapachów i jest bardzo delikatny dla włosów, również mi pomógł , tylko trzeba po nim nałożyć odżywkę NA SAME WŁOSY, A NIE NA GŁOWE, bo mogą być problemy z rozczesaniem.
Pozdrawiam, powodzenia
__________________
codziennie:
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
mag:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 20:55   #10
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Będę łysa

Cytat:
Napisane przez mag:)
Elu, piszesz, że bierzesz różne preparaty, skrzypy itp., a może trochę już je przedwakowałaś? mnie kiedys również wypadały mocno włosy i brałam na to H Panthoten, dodam, że w dawce zalecanej na ulotce i włosy rzeczywiście na początku trochę przystopowały, ale po paru tygodniach zaczęły mi jeszcze bardziej wypadać!!! Nie zasięgałam wprawdzie porady lekarza, ale fryzjerka stwierziła, że włosy chgyba już dostały tyle witamin i aminokwasów ile potrebowały, a dalsze przyjmowanie i ich nadmair tylko włosom szkodzi. Może tak jest tż w Twoim przypadku... A jak już masz tą sokowirówkę od teściowej, to rób sobie 2-3 razy w tygodniu soki warzywne (marchew + seler + jabłko + burak)

I jeszcze mi się przuypomniał arcydelikatny szampon Pregaine
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2455
który nie zawiera żadnych barwnikw, zapachów i jest bardzo delikatny dla włosów, również mi pomógł , tylko trzeba po nim nałożyć odżywkę NA SAME WŁOSY, A NIE NA GŁOWE, bo mogą być problemy z rozczesaniem.
Pozdrawiam, powodzenia
chyba ten problem jest już nieaktualny to było we wrześniu 2004 roku, gdyby do teraz wypadały Eli włosy to by była już napewno łysa
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 22:22   #11
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Będę łysa

polecam Merz Spezial.. naprawdę dziala i nie jest taki drogi majac na uwadze efekty
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.