Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-11, 00:09   #151
bewix
Zakorzenienie
 
Avatar bewix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 8 445
GG do bewix
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

...piekne....wspaniałe... .
__________________
Moje watki:
szydełkowy i inne
papierowy
biżu

galeria
bewix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 07:44   #152
agaa_p
Raczkowanie
 
Avatar agaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 82
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

...że ja tu nie trafiłam wcześniej, no ale rzadko bywam więc nadrabiam
szalenie mi się podbają ostatnie propozycje za oryginalność i niebanalność, połączenia i kształty słowem chyba za wszystko. I wcale nie uważam, żeby kolekcja była mało kobieca. Jest po prostu skierowana do kobiet, które nie boją sie oryginalności, są pewne siebie i nie specjalnie lubią świecące koraliczki.
agaa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 09:12   #153
Atallayah
Zadomowienie
 
Avatar Atallayah
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 792
GG do Atallayah
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Po słodkich, lukrowanych i eleganckich bransoletkach ( które na marginesie bardzo mi sie podobaja, czekam tylko na cos w brazach.... ) ,wyskakujesz z czyms tak innym, zaskakujacym, oryginalnym i odwaznym.
Pierwszy rzut nowych prac podoba mi sie o wiele bardzoj, szczegolnie pierwsze kolczyki, take kosmiczne, planetarne, galaktyczne i tak ładnie sie mienią
No i złote kolczyki "sople" to też byłoby coś dla mnie.
reszta juz coraz bardzoj oddala sie od mojego gustu, ale nie brakuje tym pracom oryginalnej formy i bardzo bardzo bardzo fajnych kompozycji. Mam tylko zastrzeżenia do kolorów, które raczej mnie odpychaja niż przyciągaja. Ja wole jak sie bizu ładnie świeci ;p
W moich oczach Aramisie jestes prawdziwym artysta, jakkolwiek banalnie by to brzmiało i teraz już nie mam wątpliwości, iż zapisałeś sie do kanonu moich "ulubionych".
pozdrawiam
__________________
20.04- NOWOŚĆI!!!

Atallayah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 10:00   #154
rina.k
Zadomowienie
 
Avatar rina.k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 426
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

widzę, że i ja przegapiłam Twoje cybernetyczne prace . zanim przeczytałam opinie innych skojarzyły mi się właśnie z takimi futurystycznymi ozdobami i z filmami sci-fi z lat 80' ,90'. to jak dawno powstały te prace ?
to również nie mój styl. pewnie bym nie nałożyła, ale podoba mi się. lubię jak biżuteria pomimo skromnej formy, ma ciekawe detale, które ją wzbogacają.
__________________
-----------------------
[]
[][] moje mozaiki...
...i inna biżuteria [][][]
rina.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:08   #155
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Dorzucę i swoje 3 grosze

Biżuteria jest przepiękna.... oryginalna, pięknie wykonana..... przystaję chyba przy wszystkich mijanych witrynach sklepów jubilerskich... ale nic mnie jeszcze tak nie zachwyciło jak TWOJE prace..... Ciężko wybrać faworyta..... założyłam bym z chęcią prawie każdą rzecz jaką zrobiłeś.... jednak pozwolę sobie dać link do tego wisiorka http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4892763 jest idealny... jak dla mnie ideał!

Twoja biżuteria zachwyca. Przepiękne i delikatne zdobienia... Nie wiem jak one są robione, ponieważ sztuka jubilerska jest mi zupełnie obca, jednak ich delikatność i elegancja powodują,że w głowie tłucze mi się jedna myśl "CHCĘ TAKI WISIOR"....

Mistrzowskie prace!
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 14:42   #156
aramis_26
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 463
GG do aramis_26
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Cytat:
Napisane przez k4si4131 Pokaż wiadomość
Och to prawda... <rozpływa sie> chenie miałabym cos takiego na mojej łapce
Dziękuję. Fajny komentarz

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
Aramisie Twoja biżuteria jest bez watpienia inna i bardzo oryginalna przy czym muszę dodać, że bardziej do mego kobiecego gustu przypadły dzieła, które prezentowałeś na początku są bardziej subtelne, eleganckie, uniwersalne (do prawie każdego stroju).
Ostatnie Twoje prace mnie przerażają moje pierwsze z nimi skojarzenie to "groźne" , choć chylę czoła dla Twoich pomysłów i oryginalności. Są zapewne kobiety, które uwielbiają taką
indywidualną biżuterię ja jednak do nich nie należę . Dlatego pozostaję przy pierwszych Twoich dziełach i dodam, że tło prezentuje się już znacznie lepiej
Pozdrawiam.
LIBRA - w tłumaczeniu WAGA . Witaj Moniko
Ważysz dwa odrębne style. Oczywiście nijak mają się do siebie. W jednych delikatność, prostota formy i pewien rodzaj elegancji, w drugich pewna drapieżność i jakby cybernetycznie potraktowana wizja ozdób. Gusta są różne jak różna jest ludzka natura. Na pewno jest część kobiet którym te "groźne" zabawki bardziej przypadają do smaku.
Dziękuję za komentarz

Cytat:
Napisane przez mes-bijoux Pokaż wiadomość
Wcześniejsze wrzuty były niezwykłe i trochę zgadzam się niektórymi dziewczynami, ale czasami też porób coś w stylu ostatniej, bo moja mamusia zerkając na monitor piała z zachwytu (a ja jej wtórowałam)

Najbardziej podoba mi się to, bo bardzo przypomina mi mój ostatni wyjazd
Ta technika i stylistyka nie bardzo mi odpowiadają, ale czegóż nie robi się dla Kobiet. Może kiedyś jeszcze raz coś takiego zrobię, nie wykluczam tego.
Dziękuję mes-bijoux

Cytat:
Napisane przez piechotka Pokaż wiadomość
Witaj Aramisie Przeglądam Twój wątek i przy wcześniejszych czyli nowszych Twych Dziełach mało mi soczewki nie powysychały w oczach, bo zapominałam mrugać z zachwytu Ostatnie prace jednak są nie w moim stylu kompletnie, choć muszę im przyznać precyzję i staranność, której można być już teraz u Ciebie pewną w 100%. Nie wiem, może to głupio zabrzmi, ale mnie ta biżuteria wygląda na coś co pasowałoby do filmu SF z przed 15 lat... Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam, ponieważ nie to było moim zamiarem ( sam stwierdziłeś, że oczekujesz "barwnych" komentarzy )
No i czekam na kolejne piękne bransoletki i nie tylko...
Bardzo serdecznie dziękuję za wpisanie się i za opinię. Ostatni wrzut - rzeczywiście jest to już wiekowa sprawa. Próbowano wtedy trafić w fantastyką podbarwione trendy. Na szczęście była to tylko chwila, epizod w mojej działalności.

Cytat:
Napisane przez Candi Pokaż wiadomość
jakbym oglądała bizuterię ze sklepu moich rodziców, sprzed 15 lat mniej więcej :P
Trafiony - zatopiony Gadżety wiekowe. Ale jak każdy wycinek mody ma kiedyś szansę zaistnieć od nowa. Moda jak fortuna - kołem się toczy

Cytat:
Napisane przez bewix Pokaż wiadomość
...piekne....wspaniałe... .
Krótko ale treściwie i bardzo za tę opinię dziękuję, jest dla mnie cenna

Cytat:
Napisane przez agaa_p Pokaż wiadomość
...że ja tu nie trafiłam wcześniej, no ale rzadko bywam więc nadrabiam
szalenie mi się podbają ostatnie propozycje za oryginalność i niebanalność, połączenia i kształty słowem chyba za wszystko. I wcale nie uważam, żeby kolekcja była mało kobieca. Jest po prostu skierowana do kobiet, które nie boją sie oryginalności, są pewne siebie i nie specjalnie lubią świecące koraliczki.
Ważne dla mnie uwagi. Świadczą i potwierdzają znaną rzecz o tym że to co trafia do innych nie koniecznie odpowiada nam samym. Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Atallayah Pokaż wiadomość
Po słodkich, lukrowanych i eleganckich bransoletkach ( które na marginesie bardzo mi sie podobaja, czekam tylko na cos w brazach.... ) ,wyskakujesz z czyms tak innym, zaskakujacym, oryginalnym i odwaznym.
Pierwszy rzut nowych prac podoba mi sie o wiele bardzoj, szczegolnie pierwsze kolczyki, take kosmiczne, planetarne, galaktyczne i tak ładnie sie mienią
No i złote kolczyki "sople" to też byłoby coś dla mnie.
reszta juz coraz bardzoj oddala sie od mojego gustu, ale nie brakuje tym pracom oryginalnej formy i bardzo bardzo bardzo fajnych kompozycji. Mam tylko zastrzeżenia do kolorów, które raczej mnie odpychaja niż przyciągaja. Ja wole jak sie bizu ładnie świeci ;p
W moich oczach Aramisie jestes prawdziwym artysta, jakkolwiek banalnie by to brzmiało i teraz już nie mam wątpliwości, iż zapisałeś sie do kanonu moich "ulubionych".
pozdrawiam
Dziękuję za zapisnia mnie do "ulubionych", jest mi bardzo miło choć jeszcze raz nadmienię, że za artystę się nie uważam.

Cytat:
Napisane przez rina.k Pokaż wiadomość
widzę, że i ja przegapiłam Twoje cybernetyczne prace . zanim przeczytałam opinie innych skojarzyły mi się właśnie z takimi futurystycznymi ozdobami i z filmami sci-fi z lat 80' ,90'. to jak dawno powstały te prace ?
to również nie mój styl. pewnie bym nie nałożyła, ale podoba mi się. lubię jak biżuteria pomimo skromnej formy, ma ciekawe detale, które ją wzbogacają.
Prace powstały jak już pisałem całe lata temu. Wrzuciłem je tu jako ciekawostkę. Dziękuję za opinię

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Dorzucę i swoje 3 grosze

Biżuteria jest przepiękna.... oryginalna, pięknie wykonana..... przystaję chyba przy wszystkich mijanych witrynach sklepów jubilerskich... ale nic mnie jeszcze tak nie zachwyciło jak TWOJE prace..... Ciężko wybrać faworyta..... założyłam bym z chęcią prawie każdą rzecz jaką zrobiłeś.... jednak pozwolę sobie dać link do tego wisiorka http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4892763 jest idealny... jak dla mnie ideał!

Twoja biżuteria zachwyca. Przepiękne i delikatne zdobienia... Nie wiem jak one są robione, ponieważ sztuka jubilerska jest mi zupełnie obca, jednak ich delikatność i elegancja powodują,że w głowie tłucze mi się jedna myśl "CHCĘ TAKI WISIOR"....

Mistrzowskie prace!
Fantastycznie się czuję widząc takie zachwyty, to jest zawsze miłe.
Teraz o szczegółach. Sztuki jubilerskiej jest tu ździebełko , tyle co nic, a samo zdobienie jest bardzo płytkim grawerowaniem. Cieszę się, że biżuteria trafia w Twój gust i wrażliwość. Dziękuję
aramis_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 14:15   #157
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Nareszcie znalazłam i mogę podziwiac
Słowa są tu zbędne, ale postanowiłam napisac.
Śliczna biżuteria - chodzi mi o tę pierwszą częsc - delikatna, a jednocześnie robi wrażenie, można patrzec na nią godzinami, bardzo elegancka a jednocześnie skromna, niezwykła jak Ty, A.
Pozdrawiam ciepło i słonecznie
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 08:21   #158
triszka
Rozeznanie
 
Avatar triszka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 785
GG do triszka Send a message via Skype™ to triszka
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

jestem pod ogromnym wrazeniem! naprawde wspaniale wejscie z ta bizuteria i napewno zainspirujesz wiele osob taka technika
ile juz zajmujesz sie bizuteria?
__________________

Blog -> KLIK

......Wrapy.....
..........Fimo........

triszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 11:13   #159
Rossali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 478
GG do Rossali
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego aramis dostał bana?? A może któraś Pani ma do niego aktualne namiary?? Bo mam kilka (ważnych) pytań do niego a na podane tutaj numery gg nie odpowiada niestety. Oczywiście jakby co to czekam na privie lub na gg
Rossali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 12:57   #160
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Gdzieś tu się odzywał pod nieco innym nickiem... zobacz w wątkach o technice lub lutowaniu itp.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 00:27   #161
Rossali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 478
GG do Rossali
Dot.: Inna biżuteria. Jak na razie rzadka na polskim biżuteryjnym podwórku.

Dziękuję, poszukam
Rossali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.