jak pozbyc sie "bryczesow" - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-19, 16:26   #91
Paajkaa
Zadomowienie
 
Avatar Paajkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ul. 665 - sąsiadka Szatana
Wiadomości: 1 620
Dot.: Okropne bryczesy...

Na pewno można całkowicie zlikwidować to. Przede wszytskim trzeba biegać, lub ćwiczyć na aerobach. Po prostu chodzi o to,aby spalać tłuszcz, no i dietka... Przecież diety nie są tylko na brzuch.. ; ) Sama z tym walczę, właściwie.. jest lepiej z tymi moimi nóżkami ;] Ale ja za ćwiczenia wzięłam się jakieś pół roku temu i widzę efekty...Ale to jednak jeszcze nie to co bym chciała... 3mam kciuki za Was ;*
__________________
Tylko mnie nazywa kochaniem.
To moje terytorium pod jego ubraniem.





Paulina jestem !

Paajkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 17:31   #92
xXSweetestPoisonXx
Raczkowanie
 
Avatar xXSweetestPoisonXx
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 315
GG do xXSweetestPoisonXx
Dot.: Okropne bryczesy...

Cytat:
Napisane przez Cerseanne Pokaż wiadomość
a ile udało Ci się stracić w tych partiach? Trochę mnie zmartwiłaś tym, że do końca życia bedę żyła z tym defektem :/ po prostu nieznosze swoich nóg... A gdyby tak bardzo dużo ćwiczyć na te partie uda? Może mozliwe byloby całkowite zlikwidowanie tego swiństwa?
stracilam cos okolo ponad 1 cm z kazdego uda i wiem ze malutko ale zawsze to bylo cos i dalsza motywacja zlikwidowac sie nie da calkiem. musimy sie z tym pogodzic ze jedynie mozemy to zalagodzic i troche zmniejszyc
__________________
5-4-3-2-1

8 min Abs, 8 min Buns, całaa resztaa + masaże

DAMY RADE...RACZEJ NIE INACZEJ

xXSweetestPoisonXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 18:04   #93
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Okropne bryczesy...

Ekhmmm czy bryczesy to nie sa spodnie do jazdy konnej?? Nie wiedzialam ,ze tak sie nazywa zwal tluszczu na udzie...
Ale a propo, to jazda konna na to pomaga
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 19:34   #94
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Okropne bryczesy...

wystarczyło wpisać 'bryczesy' w wyszukiwarkę
33 strzały z miejsca.

łączę.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 11:25   #95
Cerseanne
Raczkowanie
 
Avatar Cerseanne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 73
Dot.: Okropne bryczesy...

Ja straciłam troszke w tych partiach przez rózne cwiczenia np. leżenie bokiem i podnoszenie nogi. Ale efekty jakie osiągnęlam nie satysfakcjonuja mnie.... Nogi mam kanciaste... i tak jak wieszkośc pań wypowiadajacych się na tym forum mam płaski brzuch, biodra w porządku a na udach taki wybryk natury... spodnie przy tym to koszmar
__________________
cel1: przyśpieszyć przemianę materii
cel2: schudnąć
cel3: utrzymać wagę


"Czujesz, jak w cudownym wirze tańczących motyli,
Zapraszają nas do swojego tańca.
Miliony barwnych motyli, unoszących się nad tobą.
Jeden właśnie przysiadł na twoich ustach."
Cerseanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 19:24   #96
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: jak pozbyc sie "bryczesow"

Nie rozumiem o co chodzi.
ja to mam od kiedy zaczęłm dojrzewać i myslałam ze tak mam po prostu figure. Tak samo moje mama.
A teraz dowiaduje się ze to jets 'defekt" odłożony tłuszcz i efekt zaniedbnia pod względem ćwiczeń?

Po co ja tu wchodziłam. nigdy mi to nie rpzeszkadzało a teraz sie dowiaduję ze to jest obrzydliwe ble i fuj...

Ech..
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 19:40   #97
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Okropne bryczesy...

Cytat:
Napisane przez Cerseanne Pokaż wiadomość
(...) a na udach taki wybryk natury(...)
Ależ to jest niemalże immanentny składnik kobiecej figury. Tak matka natura większość z z nas wyposażyła...dlatego tak bardzo ciężko jest zrzucić tłuszczyk w tych miejscach

Oczywiście są osoby, które mają inny typ figury - tj. bez tzw. bryczesów, lub też stałe bywalczynie fitness klubów, które katorżniczą pracą wymodelowały sobie "idealną" sylwetkę.


Ja miałam okrąglejsze bioderka gdy chodziłam do gimnazjum. Potem zaczęłam regularnie biegać i zniknęły jak ręką odjął. I o ironio powiem szczerze, że lepiej się czułam, gdy byłam zaokrąglona w tych miejscach

Jak już się udzielam w tym wątku, to może napiszę jak to u mnie wygląda: codziennie rano biegam krótko - około 15-20 minut truchtem a co pewien czas robię sobie godzinny maraton (na przemian - bieg, trucht, spacer),
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 21:03   #98
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: jak pozbyc sie "bryczesow"

Ja tego na prwde nie rozumiem.

Chcecie nie miec bioderi sam tyłek odstający - przecież cos tkiego w naturze nie występuje? Tłuszczu w tycc okolicach?

No w sumie jeśli wzorujecie sie na obrabianych w ps gwiazdach to trudno tam sie doszukać ..ekhmmm...bryczesów.
Ja bym nie chciała miec figury chłopczycy.
W ogóle ktot o tak nazwał . jakby to bł jakiś defekt.
To naturalne jest.
Dla mnie to co psizecie to chora sprawa.

Jesteście kobietami a nie lalkami z plastiku.
Ale pewnie i tak nikt się mnie nie posłucha.
Powodzenia w "WALCE"..
Pozdrawiam.

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2008-12-22 o 21:05
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 11:15   #99
Cerseanne
Raczkowanie
 
Avatar Cerseanne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 73
Dot.: jak pozbyc sie "bryczesow"

Niusiu nie wyobrażasz sobie jak źle takie nogi wyglądają w spodniach. Są nieproporcjonalne do górnej części ciała... to wygląda tak: masz drobną budowę ciała a tu nagle takie masywne uda. To nie wygląda ładnie dlatego jeżeli się tylko coś da zrobić to zrobie wszystko by poprawić wygląd swojego ciała
__________________
cel1: przyśpieszyć przemianę materii
cel2: schudnąć
cel3: utrzymać wagę


"Czujesz, jak w cudownym wirze tańczących motyli,
Zapraszają nas do swojego tańca.
Miliony barwnych motyli, unoszących się nad tobą.
Jeden właśnie przysiadł na twoich ustach."
Cerseanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 12:40   #100
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: jak pozbyc sie "bryczesow"

A...bo chodzi pewnie nie tyle o krągłe biodra, co o te wystające "bułeczki" na wysokości zgięcia pośladków nad udem?

Na to najlepsze są tak jak wspomniałam: biegi. Poza tym stepper, basen, aeroby oraz domowe ćwiczenia z użyciem obciążników na nogi
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 21:53   #101
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: jak pozbyc sie "bryczesow"

A mi się zawsze wydawało, że bryczesy to nie te "bułeczki na wysokości zgięcia pośladków nad udem" tylko takie uwypuklenia z przodu ud i z boku, ale dużo poniżej pupy. Bo ja właśnie te drugie posiadam
schudłam cała, a te uda zostały takie same
Biegi, steper mówicie...
Biegałam troszkę latem i bardzo mi się to podobało, ale jak zrobiło się zimno, to od razu się przeziębiłam i nici z biegania. A stepper stoi w kącie i się kurzy... trzeba się za niego wziąć
parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 21:55   #102
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: jak pozbyc sie "bryczesow"

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
A stepper stoi w kącie i się kurzy... trzeba się za niego wziąć
Tylko nie stawiaj ciężaru na palce, bo sobie wyrobisz za bardzo łydki
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 22:02   #103
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: jak pozbyc sie "bryczesow"

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Tylko nie stawiaj ciężaru na palce, bo sobie wyrobisz za bardzo łydki
postaram się, dzięki zmotywowałaś mnie troszkę, idę po niego
parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 22:11   #104
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: jak pozbyc sie "bryczesow"

Najlepiej ćwiczyć z mniejszym obciążeniem ale za to rytmicznie. Jak sobie posłuchasz przy tym muzyki albo włączysz TV, to będzie się lżej ćwiczyło.

Powodzenia
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 13:41   #105
kutonaszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 18
Send a message via Skype™ to kutonaszek
Dot.: jak pozbyc sie "bryczesow"

UP! UP!

Ja nie mam typu figury jak większość dziewczyn, które tu piszą - gruszeczki z bryczeskami, ale wg mnie,zdecydowanie gorszą. Eh.

Jak opisała Arabesqa - ja mam wąskie biodra ,boczki i brzyczesy, no i troszkę odstający brzuszek. Okropnie się z tym czuję. Moja waga jest w porządku, ale figury i genetyki nie zmienię, już tak jestem uformowana. Piszecie, że katorżniczą pracą można to zmienić - nie do końca! Mam książkę z Pilatesem Denise Austin, kobiety bardzo umięśnionej i jej biodra wyglądają proporcajmi identycznie jak moje - na środku wgłębienie, na górze i na dole - wypukłości. Gdzieś na podobym forum ktoś wrzucał zdjęcia Jessiki Alby - chuda jak szczapa, a biodra też kanciaste z bryczesami i widać tendencję do boczków. Eh. Musiałam się trochę wyżalić. Jedyne pocieszenie w tym, że póki nie muszę nosić bikini, to jestem w miarę z siebie zadowolona. I cieszcie się z tego, że macie płaskie brzuchy, zero boczków i talie!

Edytowane przez kutonaszek
Czas edycji: 2009-08-01 o 13:42
kutonaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 17:28   #106
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: jak pozbyc sie "bryczesow"

Cytat:
Napisane przez kutonaszek Pokaż wiadomość
UP! UP!

Ja nie mam typu figury jak większość dziewczyn, które tu piszą - gruszeczki z bryczeskami, ale wg mnie,zdecydowanie gorszą. Eh.

Jak opisała Arabesqa - ja mam wąskie biodra ,boczki i brzyczesy, no i troszkę odstający brzuszek. Okropnie się z tym czuję. Moja waga jest w porządku, ale figury i genetyki nie zmienię, już tak jestem uformowana. Piszecie, że katorżniczą pracą można to zmienić - nie do końca! Mam książkę z Pilatesem Denise Austin, kobiety bardzo umięśnionej i jej biodra wyglądają proporcajmi identycznie jak moje - na środku wgłębienie, na górze i na dole - wypukłości. Gdzieś na podobym forum ktoś wrzucał zdjęcia Jessiki Alby - chuda jak szczapa, a biodra też kanciaste z bryczesami i widać tendencję do boczków. Eh. Musiałam się trochę wyżalić. Jedyne pocieszenie w tym, że póki nie muszę nosić bikini, to jestem w miarę z siebie zadowolona. I cieszcie się z tego, że macie płaskie brzuchy, zero boczków i talie!
Ja po schudnięciu mam taką samą figurę jak Ty opisałaś wąskie biodra (w kościach) i wielkie uda z bryczesami. Boczki zlikwidowane, da się
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 21:06   #107
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: jak pozbyc sie "bryczesow"

Jak tam dziewczyny walka z bryczesami? Ja od pół roku ćwiczę regularnie (Tamilee na tyłek/ 8 minut buns co 2-3 dni, siłownia/aerobik raz w tygodniu) i spadło z nóg po 2cm, ale bryczesy są nadal ;/ ale widzę że są mniejsze, w spodniach z przodu wygląda już całkiem fajnie, ale z tyłu i tak pod kątem dalej buły widoczne.
No nic, ćwiczę dalej. Najgorsze jest to że chudnę w górnej części ciała, widać mi już kości (żebra, mostek, obojczyki, łopatki ;/ )
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 19:05   #108
Poolinka
Raczkowanie
 
Avatar Poolinka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 232
Dot.: jak pozbyc sie "bryczesow"

Podnoszę

wiecie ja mam chyba nietypowy problem owszem bryczesy bryczesami, ale na prawej nodze jest "dopuszczalny", o wiele mniejszy niż na lewej ! nie wiem jak to się stało. ale jakoś dziwnie
__________________
Studentka matematyki

13.08.2011 godz. 16:00 Nasz dzień! Najpiękniejszy w życiu!
Poolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 22:38   #109
Cold Princess
Raczkowanie
 
Avatar Cold Princess
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 56
Dot.: jak pozbyc sie "bryczesow"

Na ostatnim callanetics'ie dowiedziałam się, że wszelkie ruchy odwodzące na bok nogi czy w leżeniu czy w staniu pozwalają wyszczuplać zewnętrzne i wewnętrzne obszary ud - czyli ćwiczenia pod tytułem stoimy i unosimy jedną nogę w bok, oczywiscie bardzo powoli, powinny dac efekty.
Ja testuję od jutra ;D
Cold Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 20:12   #110
karlawx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domu, z pracy
Wiadomości: 41
Dot.: jak pozbyc sie "bryczesow"

mozemy wrócić do tematu ? Znacie jakieś skuteczne kremy akurat działające na te partie ew. jakiś zabieg? Słyszałam coś o zamrażaniu tłuszczu , ktoś stosował ? halo ? jesteście tutaj jeszcze ???
karlawx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.