Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-20, 10:38   #2011
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Za to jak odstawilam toniki na alkoholu, nie uzywam matujacych kremow i nakladam na maxa tluste kremy na noc to wlasnie zauwazylam, ze sebum jest o wieeeele mniej.
Wiec chyba od stycznia przez miesiac zrezygnuje z pieczolowitego doczyszczania twarzy woda z zelem. Ciekawa jestem efektow
To jest fakt, że walka z przetłuszczaniem przynosi często odwrotne efekty. Ja od jakichś 3 lat na noc używam odżywczych kremów, ale nawet to nie pomagało w sytuacji, gdy stosowałam Aleppo i Fitomed. Dlatego sądzę, że odpowiednia metoda oczyszczania twarzy to podstawa, jak się na tym etapie robi błędy, to jakich cudów by się nie używało w każdym kolejnym etapie, i tak będzie źle.

To bezpośrednio przekłada się na to, jak zachowuje się makijaż - żeby nie było, że całkiem offtopuję Ja byłam wiosną już w takiej desperacji, że byłam gotowa rzucić w cholerę Annabelle i w ogóle wszystkie minerały, bo podkład spływał, warzył się, zbijał w ciapki. A wystarczyło tylko zmienić sposób mycia twarzy i zaczął wyglądać zupełnie inaczej.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2013-12-20 o 10:44
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 15:12   #2012
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Którego fitomedu używałaś? Do suchej, czy tłustej skóry?
To prawda, ja też przestałam używać wielu matujących produktów. Kremy tego typu poszły w odstawkę, podkłady płynne absolutnie niematujące, a matuję się wyłącznie pudrem. Jeśli chodzi o minerały zaś, to próbuję wielu formuł, jeszcze się ich nie nauczyłam na tyle, a niektóre wersje niematujące dają dla mnie zbyt silny efekt poświaty.
Kremy matujące kiedyś kupiłam dwa na zapas i teraz nie wiem, co z nimi zrobić.

Zaczynacie mnie przekonywać, żeby i na wieczór kupić sobie coś delikatniejszego. OCM mnie nie rajcuje. Obecnie używam tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...el-myjacy.html. Mam pewne obawy, że skóra mi się może pogorszyć bez silniejszego środka. Może po prostu trzeba spróbować?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 15:22   #2013
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Którego fitomedu używałaś? Do suchej, czy tłustej skóry?
To prawda, ja też przestałam używać wielu matujących produktów. Kremy tego typu poszły w odstawkę, podkłady płynne absolutnie niematujące, a matuję się wyłącznie pudrem. Jeśli chodzi o minerały zaś, to próbuję wielu formuł, jeszcze się ich nie nauczyłam na tyle, a niektóre wersje niematujące dają dla mnie zbyt silny efekt poświaty.
Kremy matujące kiedyś kupiłam dwa na zapas i teraz nie wiem, co z nimi zrobić.

Zaczynacie mnie przekonywać, żeby i na wieczór kupić sobie coś delikatniejszego. OCM mnie nie rajcuje. Obecnie używam tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...el-myjacy.html. Mam pewne obawy, że skóra mi się może pogorszyć bez silniejszego środka. Może po prostu trzeba spróbować?

Spróbuj mnie sie poprawiła, odkąd porzuciłam silne środki.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 18:26   #2014
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Którego fitomedu używałaś? Do suchej, czy tłustej skóry?
To prawda, ja też przestałam używać wielu matujących produktów. Kremy tego typu poszły w odstawkę, podkłady płynne absolutnie niematujące, a matuję się wyłącznie pudrem. Jeśli chodzi o minerały zaś, to próbuję wielu formuł, jeszcze się ich nie nauczyłam na tyle, a niektóre wersje niematujące dają dla mnie zbyt silny efekt poświaty.
Kremy matujące kiedyś kupiłam dwa na zapas i teraz nie wiem, co z nimi zrobić.

Zaczynacie mnie przekonywać, żeby i na wieczór kupić sobie coś delikatniejszego. OCM mnie nie rajcuje. Obecnie używam tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...el-myjacy.html. Mam pewne obawy, że skóra mi się może pogorszyć bez silniejszego środka. Może po prostu trzeba spróbować?
Fitomed do tłustej.
Też mam dwa kremy matujące i prawie ich nie używam, a jeden z nich, Baikal Herbals, to męczę już pół roku.

Moja cera jest przetłuszczająca się i zanieczyszczona, ale rezygnacja z mycia z wodą wcale tego stanu nie pogorszyła. Pod tym względem jest jak było. Tylko przesuszenie prawie dzięki temu opanowałam (prawie, bo przy kwasach jakieś tam przesuszenie najczęściej jest). Zawsze można przestać myć żelem np tylko czoło i zobaczyć, czy się nie pogarsza.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 17:44   #2015
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Im mniej tym lepiej, powiem Wam.. Moja cera jest coraz to gorsza a doczyszczałam ją kupką kosmetyków, maseczek, kremów.. Może kwestia też tego że się nie wysypiałam, ale Annabelle zaczyna mnie irytować - coraz gorzej wyglądał na mojej buzi Podkreślał suche skórki których nie było, faktura skóry była strasznie chropowata, włazil we wszystkie pory i było go po prostu widać. Teraz zmyłam tylko makijaż, nałożyłam zwykły krem i jako że święta, to będę używać tylko czarnego mydła i prostego kremu (masło kakaowe z ziaji, z tym że ma jakiś peg w składzie >_< najwyżej zmienię) i powiem że ilość kropek na czole przez noc trochę zmalała. Koloryt skóry wciąż jednak nie ten i mam bardzo dużo plamek, a pojawiły się one właściwie przez tydzień.. Już sama nie wiem, co mogę używać a czego nie. Zazdroszczę koleżankom, większość z nim wydawała się mieć gładziutką cerę bez pudru.. (puder bym u niektórych poznała, gdyby był)
Wciąż jednak nie potrafię nie używać wody do zmywania resztek makeupu, sam micel wydaje się zostawiać sporo brudu i wysuszać mi twarz na równym poziomie co woda z żelem
Dobrze, że nie mam tłustej cery.. dodatkowa komplikacja w tym typie cery to to, że wysuszanie nie równa się zmniejszanie produkcji sebum, a u mnie i tak wszystko wysusza. :p a zmyć brud trzeba
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 20:02   #2016
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A moze sporbuj myc buzie mleczkiem i splukuj je woda. ja np zmywam mleczko woda, wczesniej nie lubilam uzywam mleczek bo myslalam ze trzeba je na platek uzywac, ale jak przed laty poznalam marki naturalne i bylo zalecenie zeby zmywac woda to zupelnie inaczej to wygladalo. Masowalam buzie jak dotychczas i zmywalam wszystko woda. jak jakies tlusciejsze mleczko, ktore zostawia warstwe to pomagam sobie szmatka z mikrofazy. Od paru miesiecy robie sobie sama olejek myjacy, wczesniej tez ukrecilam proste mleczko do mycia i jak mam wybierac miedzy kupnym, a moim, to wole moje. Do tego od 1,5 roku uzywam mydla solnego recznie robionego( kupuje sama nie robie) i moja cera jest zdrowa, wyregulowala sie sama, nie jest juz sucha, wrocila do mieszanej, pory ladnie wyczyszczone, podraznien nie ma( chyba ze cos nowego mnie podkusi i sie gebie nie spodoba, ale szybko cera wraca do siebie). Nie uzywam juz kupnym tonikow, kilka gotowych produktow to kosmetyki naturalne, ale w wiekszosci to albo kupuje bardzo proste sklady jak hydrolaty czy zel aloesowy od Aubrey Organic, albo krece cos sama. zamiast kremu czysty olej albo w mieszance, narazie gotowej, moze kiedys zrobie moja wlasna mieszanke olejowa.
Zmiane pielegnacji zaczelam od powrotu do klasycznego kremu Nivea, do mycia uzywalam zelu rozowego NIvea i toniku z tej serii. Idealnie lagodzily moja cere, a 1,5 roku temu kiedy to moja cera nie byla juz taka mimoza dzieki wlasnie NIvea( nie mowie ze i tobie te kosmetyki musza pasowac, chodzi o to zebys wybrala cos o prostym skladzie co dobrze wplywa na twoja cere), postanowilam znow sprobowac z natura, ale podeszlam do tematu z innyj strony i sie udalo.

Sprobuj zmywac makijaz nadal przy uzyciu wody, ale wyprobuj inne srodki do tego. zamiast wysuszajacego zelu wybierz mleczko, a moze jakies przetluszczaone delikatne mydlo? A moze dwufaze wlasnej roboty?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 02:17   #2017
szalom
Przyczajenie
 
Avatar szalom
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej.
Nie wiem, czy to kwestia zimy, czy zmęczenia materiału, ale przestałyśmy się lubić z Amilie. Jak myślicie, który odcień z Anabelle byłby najbardziej zbliżóny do Cardamom z oliwkowej palety Amilie? http://www.amilie.pl/podklady_minera.../630/cardamom/ Mocno kryjąca jest ta kryjąca formuła? Na ile matująca matowi Wasze buzie? Trochę boję się zmian, bo Amilie był pierwszym trafionym podkładem.

Edytowane przez szalom
Czas edycji: 2013-12-24 o 02:26
szalom jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-25, 18:55   #2018
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Golden Fair albo Natural Fair wg mnie.. najbardziej zbliżone
matująca nie daje efektu płaskiego matu,
ale ja wole kryjącą formułę + puder Amilie Angel dust

nic mi się nie warzy i jest idealnie ;D

Edytowane przez jessica855
Czas edycji: 2013-12-25 o 18:56
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 11:39   #2019
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jak tu tak o tłustej cerze to tak sobie odnotuję publicznie, że moja lekko przetłuszczająca się cera wygląda lepiej przy kryjącym niż przy matującym AM może trochę więcej skrobii muszę nałożyć, ale żadnych suchych skórek, idealny koloryt, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 13:56   #2020
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Jak tu tak o tłustej cerze to tak sobie odnotuję publicznie, że moja lekko przetłuszczająca się cera wygląda lepiej przy kryjącym niż przy matującym AM może trochę więcej skrobii muszę nałożyć, ale żadnych suchych skórek, idealny koloryt, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona
U mnie tak samo - matujący "ciastolił" mi się w strefie T, a kryjący tylko odrobinkę się zbiera pod noskami okularów
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 21:36   #2021
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
U mnie tak samo - matujący "ciastolił" mi się w strefie T, a kryjący tylko odrobinkę się zbiera pod noskami okularów
U mnie też... A już się zastanawiałam czy z moją skórą coś nie tak, ale widzę ze to jednak kwestia formuły
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 21:52   #2022
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dziewczyny jaki kolor podkladu kryjącego z annabelle będzie odpowiadał revlon-owi colorstay 180 albo 150?
Jakieś rady dla początkującej?
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 22:08   #2023
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Może natural fairest?

Możecie porównać pędzel do różu annabelle do everyday minerals?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 22:34   #2024
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Może natural fairest?

Możecie porównać pędzel do różu annabelle do everyday minerals?
Ja używałam Natural Fairest przy revlon 150
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 10:49   #2025
peiz
Raczkowanie
 
Avatar peiz
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Chełm/Wrocław
Wiadomości: 391
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
dziewczyny jaki kolor podkladu kryjącego z annabelle będzie odpowiadał revlon-owi colorstay 180 albo 150?
Jakieś rady dla początkującej?
Ja przy revlon 150 do cery mieszanej mam golden fairest.
Mam też próbkę golden fair - jest ciut ciemniejszy, ale nadal bardzo podobny do revlona.
__________________
peiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 10:58   #2026
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja używam golden fairest kryjącego i Revlon 150 jest dla mnie za ciemny, ale był idealny jak miałam wymieszane pół na pół golden fair i fairest
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 12:37   #2027
szalom
Przyczajenie
 
Avatar szalom
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Golden Fair albo Natural Fair wg mnie.. najbardziej zbliżone
matująca nie daje efektu płaskiego matu,
ale ja wole kryjącą formułę + puder Amilie Angel dust

nic mi się nie warzy i jest idealnie ;D
Dobra, to chyba zamówię biga, i ewentualnie będę się zaraz potem wymieniać. Dzięki!

edit: Nie namyślałam się długo - zamówiony!

Edytowane przez szalom
Czas edycji: 2013-12-29 o 12:47
szalom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 17:09   #2028
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej Ja już jestem po kilku testach próbek podkładu AM kryjącego i matującego. Muszę przyznać, że mi z kolei bardziej służy matujący. Zaczęłam od kryjącego, ale pod koniec dnia zbierał mi się koło nosa i nie ładnie wyglądał, poza tym miałam wrażenie, że mnie zapychał Formuła matująca tego nie robi i bardzo ładnie leży.
Nadal nie dobrałam koloru podkładu dla siebie. Jestem też w kolorystyce Revlon pomiędzy 150 a 180, chociaż teraz w okresie zimowym bliżej 150. Próbowałam już golden fairest i golden fair i ten ostatni troszkę jednak za żółty dla mnie. Chociaż znajomi nie widzą różnicy pomiędzy nimi na mnie
Jeszcze zamówiłam natural fair i light oraz beige fair w formule matującej, pewnie dojdą po Sylwestrze.
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 20:34   #2029
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez szalom Pokaż wiadomość
Dobra, to chyba zamówię biga, i ewentualnie będę się zaraz potem wymieniać. Dzięki!

edit: Nie namyślałam się długo - zamówiony!
super
mam nadzieję, że Ci podpasuje
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-01, 10:17   #2030
szalom
Przyczajenie
 
Avatar szalom
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
super
mam nadzieję, że Ci podpasuje
Ojej. Przyszedł wczoraj, nałożyłam z półtorej godzinki temu i nie chcę zapeszać, ale wygląda idealnie - lepiej nawet niż Amilie - tak pod względem koloru, jak i formuły. Jeśli do wieczora się 'nie zgorszy', to będę bardzo szczęśliwą posiadaczką zupełnie najlepszego podkładu w krókiej historii mojej kolorówki. Dzięki Jessica!
szalom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:58   #2031
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
dziewczyny jaki kolor podkladu kryjącego z annabelle będzie odpowiadał revlon-owi colorstay 180 albo 150?
Jakieś rady dla początkującej?
Z pewnością nie fairest, bo revlon 180 wyglądałby na mnie jak ciemna maska, jestem pomiędzy colorstay'em 110 a 150 (150 sam w sobie za ciemny)
A ja jestem w wiecznej fazie testowej próbek AM Najczęściej używam golden fairest o czym świadczy ubytek próbki, tyle że jest sam w sobie za żółty (nakładając samym małym pędzelkiem aż tak tego nie widać, bo jest i tak jasny, jednak na szyi wypróbowany wybija żółć). Idealny byłby pół na pół natural i golden fairest, ale takich chyba nie sprzedają Nawet beige fairest nie jest najgorszy, choć za pomarańczowy
Nie wiecie, czy możnaby ich poprosić o wymieszanie 50%na50%? Nie będę całe życie czekać aż te nowe odcienie wprowadzą
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 19:29   #2032
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Najczęściej używam golden fairest o czym świadczy ubytek próbki, tyle że jest sam w sobie za żółty (nakładając samym małym pędzelkiem aż tak tego nie widać, bo jest i tak jasny, jednak na szyi wypróbowany wybija żółć).
Mi z kolei przy stosowaniu golden fairest wybija na twarzy jakiś taki siny kolor, nie mam pojęcia dlaczego Musiałam do próbki dosypać trochę podkładu golden fair, żeby już się tak nie robiło.
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 20:00   #2033
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Z pewnością nie fairest, bo revlon 180 wyglądałby na mnie jak ciemna maska, jestem pomiędzy colorstay'em 110 a 150 (150 sam w sobie za ciemny)
A ja jestem w wiecznej fazie testowej próbek AM Najczęściej używam golden fairest o czym świadczy ubytek próbki, tyle że jest sam w sobie za żółty (nakładając samym małym pędzelkiem aż tak tego nie widać, bo jest i tak jasny, jednak na szyi wypróbowany wybija żółć). Idealny byłby pół na pół natural i golden fairest, ale takich chyba nie sprzedają Nawet beige fairest nie jest najgorszy, choć za pomarańczowy
Nie wiecie, czy możnaby ich poprosić o wymieszanie 50%na50%? Nie będę całe życie czekać aż te nowe odcienie wprowadzą
A nie prościej zamówić 2x 4g albo 2 próbki w różnych odcieniach i do tego pojemniczek?
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 22:50   #2034
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
Mi z kolei przy stosowaniu golden fairest wybija na twarzy jakiś taki siny kolor, nie mam pojęcia dlaczego Musiałam do próbki dosypać trochę podkładu golden fair, żeby już się tak nie robiło.
Też to zauważyłam ale zmieszany z natural fairest już nabiera 'kolorku'
Kasiek1987 pojemniczków brak a 2x4g dużo za drogie, nie potrzebuję też tyle g kosmetyku bo nowe odcienie mają wprowadzić, co prawda za ok pół roku.. I nie miałabym gdzie mieszać tych odcieni, skoro pojemniczków nie ma (wtedy zresztą wyszłoby ~75zł za całość do tego z ubytkiem 2g kosmetyku w porównaniu do biga, jak mogłoby być 40zł za jedną małą wersję - już meow bym sobie kupiła zamiast tyle przepłacać. Różnica w cenie jest zbyt duża za takie kombinacje)
Wysłałam zapytanie i liczę na zgodę, inaczej lipa nie stać mnie by dawać 70zł na puder
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-01-01 o 22:53
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 09:12   #2035
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja mam probki roznych kolorow gdy zmieszam dwie razem to mam naprawde sporo pudru i kolor idealny, a pojemniczek mozna kupic chocby w rossmanie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 11:26   #2036
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Też to zauważyłam ale zmieszany z natural fairest już nabiera 'kolorku'
Kasiek1987 pojemniczków brak a 2x4g dużo za drogie, nie potrzebuję też tyle g kosmetyku bo nowe odcienie mają wprowadzić, co prawda za ok pół roku.. I nie miałabym gdzie mieszać tych odcieni, skoro pojemniczków nie ma (wtedy zresztą wyszłoby ~75zł za całość do tego z ubytkiem 2g kosmetyku w porównaniu do biga, jak mogłoby być 40zł za jedną małą wersję - już meow bym sobie kupiła zamiast tyle przepłacać. Różnica w cenie jest zbyt duża za takie kombinacje)
Wysłałam zapytanie i liczę na zgodę, inaczej lipa nie stać mnie by dawać 70zł na puder


mi 8 gram starcza na prawie rok? przy 2 warstwach. Kalkulujac to jest najtanszy puder na rynku. Czy znasz cos jeszcze tanszego?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 16:24   #2037
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

No niestety nie mieszają, ale możesz przecież ratować się kupnem 4 próbek (po dwie z wybranego koloru) - to wyjdzie dokładnie tyle samo pod względem ceny i ilości jak za male pudełko. Ja sama jestem zmuszona tak robić i też liczę na nowe kolory, ale i tak uważam, że ogólnie warto bo podkład świetny!
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 16:50   #2038
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość
No niestety nie mieszają, ale możesz przecież ratować się kupnem 4 próbek (po dwie z wybranego koloru) - to wyjdzie dokładnie tyle samo pod względem ceny i ilości jak za male pudełko. Ja sama jestem zmuszona tak robić i też liczę na nowe kolory, ale i tak uważam, że ogólnie warto bo podkład świetny!
A udaje Ci się kupić 2 probki z jednego koloru? Ja kiedys chcialam kupic 2 korektory, zeby miec w domu i w kosmetyczce i sie nie dalo - moglam dodac do koszyka tylko jeden
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 17:00   #2039
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hmm przez Was teraz chyba następnym razem wymieszam odrobinę golden fairest z próbką golden fair (btw chyba mi czytali w myślach wysyłając tę próbkę, właśnie zastanawiałam się przy zamawianiu zestawu czy wziąć fair czy fairest ) jeżeli to niweluje zielonkawość - na zdjęciach z sylwestra jestem biało-zielonkawa i nie wiem czy to kwestia flasha czy faktycznie tak wyglądałam

Swoją drogą mam pytanie, w jakiej kolejności nakładacie podkład i korektor? Bo ja nauczona doświadczeniem z płynnych kosmetyków korektor nakładałam na podkład - żeby przykryć to czemu podkład nie dał rady i też dlatego, żeby uniknąć ścierania korektora wtedy kiedy bym na niego nakładała podkład. Zauważyłam jednak, że korektor (mam kolor medium, puder golden fairest) odznacza się robiąc zielone plamy Myślałam, że trudno, taki jest ten kolor, będę mocniej rozcierać ale dzisiaj jako, że nie wychodzę z domu a nie mogę patrzeć na kilka moich czerwonych gulek chciałam przykryć je jedynie korektorem. Jakież było moje zdziwienie kiedy zielonkawość zniknęła a odznaczał się jedynie na policzkach które były zaróżowione po treningu.
Czy jak nakładacie podkład na korektor to też przebija tak, że staje się widoczny?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 17:32   #2040
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Swoją drogą mam pytanie, w jakiej kolejności nakładacie podkład i korektor? Bo ja nauczona doświadczeniem z płynnych kosmetyków korektor nakładałam na podkład - żeby przykryć to czemu podkład nie dał rady i też dlatego, żeby uniknąć ścierania korektora wtedy kiedy bym na niego nakładała podkład. Zauważyłam jednak, że korektor (mam kolor medium, puder golden fairest) odznacza się robiąc zielone plamy Myślałam, że trudno, taki jest ten kolor, będę mocniej rozcierać ale dzisiaj jako, że nie wychodzę z domu a nie mogę patrzeć na kilka moich czerwonych gulek chciałam przykryć je jedynie korektorem. Jakież było moje zdziwienie kiedy zielonkawość zniknęła a odznaczał się jedynie na policzkach które były zaróżowione po treningu.
Czy jak nakładacie podkład na korektor to też przebija tak, że staje się widoczny?
Nakładam na primer, przed podkładem. Ewentualnie jak trzeba poprawić, to potem dodaję bardzo małą ilość. Mam dwa korektory: Blondie LL (nie polecam) i Aussie Perk Me Up EDM (on jest rozświetlający, nie matowy). Oba są jaśniejsze od podkładu i jak je nałożę na koniec, to się odcinają, zwłaszcza ten LL.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.