Najlepsza metoda antykoncepcyjna ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-11, 11:19   #1
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394

Najlepsza metoda antykoncepcyjna !


Witam. Wiem, że wątków o antykoncepcji jest mnóstwo, jednak każdy przypadek jest indywidualny.
Otóż mam 18 lat, planuję niedługo rozpocząć współżycie i zastanawiam się jak bezpiecznie kochać się z chłopakiem.
Boję się, że prezerwatywa pęknie. U ginekologa nigdy nie byłam, pigułki raczej odpadają, bo znając swoje roztrzepanie będę zapominać brać je regularnie (zresztą działają chyba po miesiącu ) , krem z kolei chyba ma małą skuteczność.
Czy możecie polecić mi najlepsze niezawodne prezerwatywy?
Może jednak powinnam się 'przed ' udać do ginekologa się przebadać? Jak takie badanie wygląda?
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 12:41   #2
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
U ginekologa nigdy nie byłam, pigułki raczej odpadają, bo znając swoje roztrzepanie będę zapominać brać je regularnie (zresztą działają chyba po miesiącu )
w telefonie mozna ustawic przypomnienie, a pigulki dzialaja od razu.

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić mi najlepsze niezawodne prezerwatywy?
to czy prezerwatywa peknie glownie zalezy od tego czy umiejetnie sie ja zalozy.


Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Może jednak powinnam się 'przed ' udać do ginekologa się przebadać? Jak takie badanie wygląda?
ogolnie decydujac sie na rozpoczecie wspolzycia nalezaloby sie udac do ginekologa. a tam poprostu siadasz na fotelu, gin zagladnie co tam slychac miedzy nogami i tyle. mozesz tez zapytac o rade w sprawie antykoncepcji.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 13:45   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Witam. Wiem, że wątków o antykoncepcji jest mnóstwo, jednak każdy przypadek jest indywidualny.

dlatego przejrzyj je wszytskie i wybierz cos dopowiedniego dla siebie.
wbrew pozorom tych metod nie jest wiele :gumka,gumka+krem,pigulki ,spirala i "metody" naturalne.

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Otóż mam 18 lat, planuję niedługo rozpocząć współżycie i zastanawiam się jak bezpiecznie kochać się z chłopakiem.
Boję się, że prezerwatywa pęknie. U ginekologa nigdy nie byłam, pigułki raczej odpadają, bo znając swoje roztrzepanie będę zapominać brać je regularnie (zresztą działają chyba po miesiącu ) , krem z kolei chyba ma małą skuteczność.
Czy możecie polecić mi najlepsze niezawodne prezerwatywy?
Może jednak powinnam się 'przed ' udać do ginekologa się przebadać? Jak takie badanie wygląda?
owszem gumki pekaja-zdarza sie
pigulki dzialaja od razu ale sa dla odpowiedzialnych
kremu samego nie polecam

nie ma niezawodnych prezerwatwy,zle zalozenie blad produkcyjny i moze peknac.

nie ma tez 100% metody antykoncecpji.

decydujac sie na sex musisz brac pod uwage i zabezpieczenie i wizyty u ginekologa.

jak wyglada wizyta -poszukacj na forum Ginekolog tam byl taki watek.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 14:49   #4
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Ja używam durexów i jest ok, a do tego jeszcze "metode kalendarzykową" (Ci co chcą się śmiać niech się śmieją). Pamietaj że pigułki często działają negatywnie na samopoczucie przez trzy miesiące albo dużej, chyba ze trafisz na odpowiednie (wyczytałam na forum).
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 14:59   #5
abram6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Cytat:
Napisane przez kkaa Pokaż wiadomość
Ja używam durexów i jest ok, a do tego jeszcze "metode kalendarzykową" (Ci co chcą się śmiać niech się śmieją). Pamietaj że pigułki często działają negatywnie na samopoczucie przez trzy miesiące albo dużej, chyba ze trafisz na odpowiednie (wyczytałam na forum).

Jak chcesz sie odlotowo kochac, bez obaw ze wpadniesz, to musisz wiedzic , ze jesli wpadniesz to nie bedzie wielkiego chalo i po prostu bedziesz w stanie zostac mamusia .
abram6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 19:46   #6
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

NMRP + prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym + globulki, np. Pantenex, koniecznie wizyta u lekarza, powinnaś się do niego wybrać, jeśli zaczęłaś współżycie, lekarza możesz o wszystko wypytać.

Poczytaj jeszcze sobie:

http://forum.antykoncepcja.pl
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 13:20   #7
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

A jeśłi będziesz zapominać o pigułkach faktycznie to jeszcze są plastry, łatwiej pamiętać raz w tygodniu niż 7 razy
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 13:55   #8
Rubi981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Ty masz 18 lat niewieże!!!Strasznie mało wiesz na te tematy...i pewnie z tym chłopakiem który cie podobno zdradzał???Mniejsza z tym, twoja sprawa...grunt żebyś była gotowa w sumie ja mam 16 lat i jeszcze tego nie robiłam i nawet chłopaka nie mam nie spieszy mi się...ale co mówiąc o mnie,podzielę się z tobą moją wiedzą na ten temat.Prezerwatywa jest najbezpieczniejszym środkiem po plastrach,można też założyć spiralkę to jest na kilka lat,ale ty na to jesteś jeszcze za młoda...Prezerwatywy są najlepsze a jak pęknie to i facet i kobieta poczują,więc myślę że będziecie wiedzieli kiedy się wycofać...a jakbyś wpadła ale to raczej nie możliwe.Ginekolog może ci przepisać taką tabletkę na uniknięcie niechcianej ciąży,jest na receptę,kosztuje około 75 zł jest tylko jedna i na zmówienie,działa do 72 godzin od współżycia.Można też bez zabespieczenia,ale to trzeba się wycofać w odpowiednim momencie...jak masz dni płodne,duże ryzyko.Ale jak nie masz dni płodnych to nie zajdziesz.
Rubi981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 14:42   #9
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Poczują, jak prezerwatywa pęknie, tak?

Rubi, dobrze, że czekasz z tym seksem... Dokształć się
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 09:12   #10
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Hehe no to pojechałaś
Moja wiedza na temat antykoncepcji może nie jest tak ogromna jak Twoja, ale wydaje mi się, że prezerwatywa wcale nie jest najbezpieczniejszą metodą Zawsze myślałam ,że pigułki :P
A z tym poczuciem pęknięcia to mnie rozbawiłaś
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 12:34   #11
pyska17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 646
GG do pyska17
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Mnie też z tym poczuciem pęknięcia rozwaliło..
pyska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 15:22   #12
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Cytat:
Napisane przez Rubi981 Pokaż wiadomość
Ty masz 18 lat niewieże!!!Strasznie mało wiesz na te tematy...i pewnie z tym chłopakiem który cie podobno zdradzał???Mniejsza z tym, twoja sprawa...grunt żebyś była gotowa w sumie ja mam 16 lat i jeszcze tego nie robiłam i nawet chłopaka nie mam nie spieszy mi się...ale co mówiąc o mnie,podzielę się z tobą moją wiedzą na ten temat.Prezerwatywa jest najbezpieczniejszym środkiem po plastrach,można też założyć spiralkę to jest na kilka lat,ale ty na to jesteś jeszcze za młoda...Prezerwatywy są najlepsze a jak pęknie to i facet i kobieta poczują,więc myślę że będziecie wiedzieli kiedy się wycofać...a jakbyś wpadła ale to raczej nie możliwe.Ginekolog może ci przepisać taką tabletkę na uniknięcie niechcianej ciąży,jest na receptę,kosztuje około 75 zł jest tylko jedna i na zmówienie,działa do 72 godzin od współżycia.Można też bez zabespieczenia,ale to trzeba się wycofać w odpowiednim momencie...jak masz dni płodne,duże ryzyko.Ale jak nie masz dni płodnych to nie zajdziesz.

Tak, a niby jak oni to poczują? Może usłyszą?
Stosunek przerywany nie jest formą antykoncepcji. Wystarczy płyn wydzielany przed wytryskiem i już samo wyjmowanie nie pomoże.. Zarzucasz jej, że mało wie a sama wiedzą nie rzucasz na kolana...


Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Poczują, jak prezerwatywa pęknie, tak?

Rubi, dobrze, że czekasz z tym seksem... Dokształć się

Dokładnie.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 19:58   #13
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Więcej zdecydowania. Jeśli ktoś świadomie chce zacząć współżycie i odpowiedzialnie do tego podchodzi wie co robić. Jak byłam gotowa, pierwsze co zrobiłam to poszłam do lekarza, zostałam zbadana, porozmawiałam z lekarzem o metodach antykoncepcji i zdecydowałam się za jego radą na tabletki (miałam strasznie nieregularny okres). I tak w sumie patrząc na siebie i koleżanki, póki co uważam że jest to najlepsza metoda. Kochałam się już po 6-tej tabletce, a ogólnie biorę je od 3 lat.
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 12:53   #14
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Po pierwsze - nie ma czegos takiego jak najlepsza metoda antykoncepcji. Gdyby tak bylo to bylaby tylko ta jedna i wszyscy by ja stosowali. Najlepsza jest taka, ktora Tobie bedzie najbardziej odpowiadac. Moja kuzynka stosujac NMPR nie zaszla w ciaze przez 5 lat, za to teraz jak chciala to bez problemu. Tylko ze ona miala super regularne miesiaczki i nic nigdy ja nie zaskakiwalo. Pigulki tez maja mnostwo przeciwwskazan, ale za to korzystnie dzialaja na inne rzeczy (oprocz zapobiganaia ciazy).

Wiec uwazam, ze powinnas dokladnie poczytac o roznych metodach, zastanowic sie na co Cie stac (bo antykoncepcja tania nie jest) i zastanowic sie co bedzie najlepsze DLA CIEBIE i Twojego partnera - gdyz to jest sprawa obojga.
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 16:14   #15
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

najlepsza metoda antykoncepcji to nie uprawianie sexu
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 20:03   #16
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
najlepsza metoda antykoncepcji to nie uprawianie sexu
tylko że to żadna metoda bo nie ma na co działać, skoro seksu nie ma.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 20:07   #17
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
tylko że to żadna metoda bo nie ma na co działać, skoro seksu nie ma.
wiadomo.. napisalam tak bo zadna metoda nie jest najlepsza.. i nie daje 100% gwarancji.. No chyba,ze ktores z partnerow sie wysterylizuje...
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 20:46   #18
erika19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 121
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

zastrzyk hormonalny chyba by ci odpowiadał bo trzeba go robić co 3 miesiace i nie musisz pamietac o braniu tabletki, ale uwazam ze jestes troche za mloda na takie cos i lepiej byloby jednak isc do lekarza po tabletki antykoncepcyjne albo uzywac plastera antyk. - dobrze zalozony ma taka sama skutecznosc co pigułki
erika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 08:26   #19
hdgasjdgasidgcbkjuasf
Raczkowanie
 
Avatar hdgasjdgasidgcbkjuasf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Mam Podobny problem co założycielka wątku jednak ja własnie zamierzam sie wybrać do ginekologa tyle że wczoraj powiedziałąm o tym siostrze i ta mi mówi że nie wystarczy tak po prostu iśc, zrobic badania i wypisać recepte ale potrzebmne sa badania krwi i jescze jakies inne(nie pamietam co ona jeszcze mówiła). Jak to w końcu jest czy to zależy od ginekologa czy naprawde w każdym gabinecie będę musiała przejśc dodatkowe badania??
__________________
Człowiek współczesny jest bardziej wrażliwy na działanie miłości niż siły.
hdgasjdgasidgcbkjuasf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 10:44   #20
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Dziewczyny a jak nam pękła prezerwatywa to faktycznie oboje to poczuliśmy! Więc da się to poczuć, potwierdzam... niestety! Raz jeszcze została we mnie i zastanawiam się czy to dlatego, że byliśmy za bardzo spoceni?
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:09   #21
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

W środku to raczej się nie pocisz.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:49   #22
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Najpierw proponuje pójść do ginekologa, to żaden wstyd, nie Ty pierwsza i nie ostatnia. Wcale nie jest tak strasznie jak się wydaje, grunt to wybrać dobrego lekarza, żeby od razu za pierwszym podejściem się nie zrazić.
Powiedz, że przed Tobą decyzja o rozpoczęciu współżycia, że szukasz skutecznego zabezpieczenia,a lekarz Ci wszystko jasno wytłumaczy i podpowie co byłoby najlepszym rozwiązaniem
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 12:51   #23
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Cytat:
Raz jeszcze została we mnie i zastanawiam się czy to dlatego, że byliśmy za bardzo spoceni?
raczej dlatego, że chłopak nie przytrzymał tej prezerwatywy, gdy 'wychodził' z Ciebie....

nam też chyba ze 2x pękła gumka i też poczuliśmy. ba, raz nawet to usłyszałam

prezerwatywy pękają gdy są źle założone. naczubku, w tym 'pojemniczku na spermę', nie może być powietrza. no i pękają jak są przeterminowane i połoączone z kremami do nawilżania z tłuszczem czy czymś (nie jestem pewna, bo takich specyfików to ja nie używam )

kremów plamnikobójczych czy pianek samych nie polecam. często uczulają, koleżanka ostrzegala mnie, że są niewygodne w stosowaniu. no i raczej niesą najskuteczniejszą metodą zapobiegania ciąży....

pigułki anty - po nie najlepiej do ginekologa. niech Cię zbada, zrobi próby wątrobowe itp. jak nie będziesz pamiętać to ustaw sobie przypomnienie w telefonie. połknąć pigułkę to zaledwie 5 sekund \m/

plastry - zmienia się je co tydzień, więc są mniej kłopotliwe od pigułek, ale podobno się odklejają. no i są droższe od tabletek i gumek.

zastrzyk hormonalny - wszystko ok, ale ma jedną główną wadę: jeśli organizm źle zareaguje na hormony to sie tego nie da cofnąć, tabletki odstawisz, ale jak pozbędziesz się hormonów z organizmu, gdy miałaś je wstrzyknięte w dawce na 3 miechy??

do ginekologa sie i tak wybierz, bo zaczynając współżycie sprawy się trochę mogą komplikować i należały mieć rzetelną wiedzę.

Cytat:
Ginekolog może ci przepisać taką tabletkę na uniknięcie niechcianej ciąży,jest na receptę,kosztuje około 75 zł jest tylko jedna i na zmówienie,działa do 72 godzin od współżycia.
ta tabletka wcale nie zapewnia, że się w ciążę nie zajmie. tu liczy się każda godzina. im później się ją przyjmie tym mniejsza skuteczność antykoncepcyjna. poza tym, taka dawka hormonów naraz nie jest obojętna dla organizmu. cała gospodarka hormonalna jest potem zaburzona.
i to wcale nie jest 1 tabletka....
Cytat:
Można też bez zabespieczenia,ale to trzeba się wycofać w odpowiednim momencie...
skąd Ty masz tą wiedzę?? od kiedy stosunek przerywany jest takim świetnym sposobem na uniknięcie ciąży?? :O
Cytat:
Ale jak nie masz dni płodnych to nie zajdziesz
nie bądź tego taka pewna. sęk w tym, że nie zawsze tak precyzyjnie da się określić, że akurat są dni niepłodne.
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 13:04   #24
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Cytat:
Napisane przez Rubi981 Pokaż wiadomość
Ty masz 18 lat niewieże!!!Strasznie mało wiesz na te tematy...i pewnie z tym chłopakiem który cie podobno zdradzał???Mniejsza z tym, twoja sprawa...grunt żebyś była gotowa w sumie ja mam 16 lat i jeszcze tego nie robiłam i nawet chłopaka nie mam nie spieszy mi się...ale co mówiąc o mnie,podzielę się z tobą moją wiedzą na ten temat.Prezerwatywa jest najbezpieczniejszym środkiem po plastrach,można też założyć spiralkę to jest na kilka lat,ale ty na to jesteś jeszcze za młoda...Prezerwatywy są najlepsze a jak pęknie to i facet i kobieta poczują,więc myślę że będziecie wiedzieli kiedy się wycofać...a jakbyś wpadła ale to raczej nie możliwe.Ginekolog może ci przepisać taką tabletkę na uniknięcie niechcianej ciąży,jest na receptę,kosztuje około 75 zł jest tylko jedna i na zmówienie,działa do 72 godzin od współżycia.Można też bez zabespieczenia,ale to trzeba się wycofać w odpowiednim momencie...jak masz dni płodne,duże ryzyko.Ale jak nie masz dni płodnych to nie zajdziesz.
wszytsko to wiedza teoretyczna i to nie pelna wiec prosze jak nie wiesz nie wypowiadaj sie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 13:52   #25
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Michiru, jeśli chodzi o tabletki 'po' to jest taka gdzie jest jedna tabletka,a nie więcej. Escapelle składa się z jednej tabletki,a nie jak Postinor, bodajże z 3.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 14:20   #26
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Pigułki 'po' odpadają. To nie jest sposób.
Wybiorę się do ginekologa, aczkolwiek pigułki chyba też nie są akurat dla mnie najlepszym sposobem, ponieważ nie widujemy się często, gdyż mój partner mieszka i studiuje w innym mieście.
Pozostaną więc prezerwatywy.
Czy możecie mi polecić jakąś firmę? Słyszałam, że unimile pękają, miał ktoś taki wypadek ?
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 14:57   #27
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Potwierdzam to, że Unimile pękają
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 15:20   #28
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Cytat:
Napisane przez Justynuss Pokaż wiadomość
Potwierdzam to, że Unimile pękają
a mi pękł durex i co?:P

grunt to dobrze założyc prezerwatywę i najlepiej to wcześniej poćwiczyć
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 16:18   #29
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Nam też pękł Durex :P brałam akurat antybiotyk,który obniżał skuteczność tabletek,więc zabezpieczaliśmy się dodatkowo i tu masz Ci los, pękła. Na szczęście gin przyjął mnie bez kolejki i dostałam receptę na escapelle (a ile się nabiegaliśmy zanim to w aptece dostaliśmy:|)
Przede wszystkim gumki kupujcie w aptece.
Nie wiem jak z marką bo z innymi nie mieliśmy do czynienia,ale nie wiem czy zaufałabym prezerwatywom za grosze (typu 5 szt. za 4zł)
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 18:41   #30
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: Najlepsza metoda antykoncepcyjna !

Mam trochę podobny problem, więc jeśli autorka wątku się nie obrazi to się podepnę <jeśli wolisz nie to powiedz a usunę posta i założę swój wątek >!

Też zastanawiam się nad rozpoczęciem współżycia. Myślę nad opcją tabletki + prezerwatywa <chyba daje największe bezpieczeństwo?>.

Zastanawia mnei jednak taka rzecz: chciałabym brać tabletki tylko przez 3 miesiące <na okres wakacji bo wtedy będziemy mieli możliwość uprawiania seksu, w ciągu roku zdarza się bardzo rzadko wiec myśle że nie powinnam się truć niepotrzebnie>- Czy warto decydować się na branie pigułek tylko na 3 miesiące? Słyszałam że przez jakiś czas <no własnie -ile? miesiąc?> organizm się przyzwyczaja. Czy może nie jest tak źle?
Nie chciałabym marnować wakacji na to, żeby organizm się przyzwyczajał <=nieprzyjemne dolegliwości> a jak już to zrobi to je odstawic...

Czy mogłybyście mi coś poradzic?
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.