Cellulit - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-06, 19:35   #1
Nefie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 103

Cellulit


Czy jakiś naprawde dobry sposób na cellulit? nie interesuje mnie masaż bańką chińską. Mam popękane naczynka mimo młodego wieku na nogach. cellulit występuje również na brzuchu
Nefie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 12:24   #2
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Cellulit

ja mam swój własny dobry sposób -to odpowiednia dieta i nie nie mówię o głodzeniu tylko o wyeliminowaniu słodyczy,potraw smażonych ,alkoholu itp

zlikwidowałam swój cellulit tylko poprzez odpowiednią dietę ,kiedyś wspomagałam sie też ćwiczeniami i kremami ale teraz mam małe dziecko i nie zawsze mam na to czas ,jedyne co jeszcze robię to duzo spaceruję z wózkiem odżywiam się odpowiednio piję dużo wody plus różne herbatki i nie mam cellulitu
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 18:43   #3
justii92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: Cellulit

Żeby pozbyć się cellulitu musisz działać wielofazowo
: ruch to podstawa, musisz pobudzać ukrwienie, racjonalne odżywianie + krem ujędrniający próbuj peelingów z kawy, ja polecam skin shocka jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne, działa na zasadzie skurczu rozkurczu mięśni, po 6 efekty świetne
justii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 12:33   #4
Nefie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 103
Dot.: Cellulit

gdyby to był cellulit lekko widoczny to w porządku ale jestem młoda a to po prostu jest straszny widok kiedy patrze na uda. bo on jest widoczny ciagle. nie musze zlapac za skore.
cwicze silowo od kwietnia, nie jem slodyczy (raz na miesiac sie zdarzy), smazone tez nie. rozumiem ze ma go wiekszosc kobiet ale kiedy masz 20 lat i nie mozesz pokazac ud bo po prostu to wyglada jak jakas poryta nierowna droga i to jest widoczne prostu zawsze
Nefie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 12:34   #5
Sawanl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 103
Dot.: Cellulit

Cellulit to problem chyba wiekszości kobiet Ogólnie sama równiez mam. Wybrałam się na bańkę chińską ale też się nie polubiliśmy. Wyskakiwały mi naczynka oraz siniaki. No i najzwyczajniej w świecie mnie to bolało.

Aktualnie stosuje serum na cellulit. Ale nie takie tanie z marketu tylko takie porządne . Efekty są.
Sawanl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 23:47   #6
klaudia_stefa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 51
Dot.: Cellulit

Dokładnie, może pomóc ruch, zdrowa dieta, a do tego regularne peelingi ujędrniające, ja teraz używam np peelingu Lirene mango. Podobno regularne masaże tych problemowych części ciała jakąś gąbką też pomaga
klaudia_stefa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 09:49   #7
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Cellulit

Bańkę chińską odradzam przy popękanych naczynkach, gdyż więcej sobie szkody możesz narobić sobie
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-23, 13:54   #8
RudaRysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: Cellulit

Kurczę, jak masz skłonności do naczynek, to w ogóle ciężko będzie walczyć z cellulitem. Najskuteczniejsza jest bańka chińska - ale to odpada nie ogarniesz tych siniaków, ewentualnie body-wrapping, ale te koncentraty czy to do masażu czy do owijania w większości są dla osób, które nie maja problemów naczyniowych.
Chyba, że np. zastosujesz masaż szczotką na sucho, peeling z kawy i delikatny koncentrat do body-wrappingu. Oczywiście mówimy tylko o zabiegach, które mają wspomagać, do tego dieta i aktywność fizyczna bo inaczej nie ma szans na usunięcie cellulitu. Mi najbardziej pomogła dieta eliminacyjna i basen
Ps. Na te naczynka pij kwiat kasztanowca albo red blocker łykaj u mnie świetnie to zadziałało na naczynka
RudaRysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 11:49   #9
sunsun1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 109
Dot.: Cellulit

Mysle, tak jak wyzej dziewczyny. Ruch, cwiczenia, zdrowsze jedzenie i problem po malu zniknie, ja osobiscie wspieram sie balasami, bo mi sie wydaje, ze jednak cos tam dzialaja, chociaz wiem ze glowna zasluge musze przypisac cwiczeniom.
sunsun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 15:08   #10
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: Cellulit

Jestem bardzo szczupla, zawsze taka bylam i gdzies w wieku 25 lat pojawil mi sie po raz pierwszy w zyciu cellulit na udach. Wczesniej mi sie wydawalo, ze tylko osoby z nadwaga maja ten problem, az do momentu, gdy dotknal mnie. Przez pierwsze 2-3 lata nic sobie z tego nie robilam, ale problem zaczal sie pogarszac i doszlo do tego, ze ja jako osoba szczupla ze swietna figura miala kompleks wbicia sie w bikini i wyjscia do ludzi.
Postanowilam wziac sie za siebie. Kupilam kremy na cellulit i zaczelam robic cwiczenia na brzuch-nogi-posladki. Efekt? Moja skora bardzo ale to BARDZO sie wygladzila. Az ciezko uwierzyc, ze jeszcze kilka lat temu mialam cellulit. Szczerze polecam. Osobom, ktore zle sie odzywiaja proponuje jeszcze dodac do tego odpowiednia diete.
To nie jest tak, ze teraz mam uda niemowlaka, ale cellulit jest ledwo widoczny, a ubranie bikini juz nie jest dla mnie udreka.

Edytowane przez MdM
Czas edycji: 2016-12-26 o 15:10
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 16:34   #11
RudaRysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: Cellulit

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Jestem bardzo szczupla, zawsze taka bylam i gdzies w wieku 25 lat pojawil mi sie po raz pierwszy w zyciu cellulit na udach. Wczesniej mi sie wydawalo, ze tylko osoby z nadwaga maja ten problem, az do momentu, gdy dotknal mnie. Przez pierwsze 2-3 lata nic sobie z tego nie robilam, ale problem zaczal sie pogarszac i doszlo do tego, ze ja jako osoba szczupla ze swietna figura miala kompleks wbicia sie w bikini i wyjscia do ludzi.
Postanowilam wziac sie za siebie. Kupilam kremy na cellulit i zaczelam robic cwiczenia na brzuch-nogi-posladki. Efekt? Moja skora bardzo ale to BARDZO sie wygladzila. Az ciezko uwierzyc, ze jeszcze kilka lat temu mialam cellulit. Szczerze polecam. Osobom, ktore zle sie odzywiaja proponuje jeszcze dodac do tego odpowiednia diete.
To nie jest tak, ze teraz mam uda niemowlaka, ale cellulit jest ledwo widoczny, a ubranie bikini juz nie jest dla mnie udreka.
No bo to tak jest Kochana
Cellulit wcale nie jest zarezerwowany tylko dla dziewczyn, które maja problem z wagą. Poza tym maja go także mężczyźni - wierzcie mi!

A odpowiednia dieta plus ćwiczenia i kosmetyki ujędrniające dają najlepsze efekty! Mówię z autopsji.
RudaRysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-27, 06:35   #12
Adrianna4991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 77
Dot.: Cellulit

A co myślicie o masażu rękawicą kessa? Zastanawiam się nad zakupem ze względu na jej właściwości peelingujące, ale przeczytałam, że pomaga również na cellulit i zastanawiam się na ile jest skuteczna.
Adrianna4991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 16:43   #13
RudaRysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: Cellulit

Cytat:
Napisane przez Adrianna4991 Pokaż wiadomość
A co myślicie o masażu rękawicą kessa? Zastanawiam się nad zakupem ze względu na jej właściwości peelingujące, ale przeczytałam, że pomaga również na cellulit i zastanawiam się na ile jest skuteczna.
Moim zdaniem lepsze są rolki albo chociażby rękawica z wypustkami. Ja miałam roller kupiony w rossmanie za kilka złotych i sprawdzał się, ale niestety tak często go używałam, ze mi się połamał, hehe.
Teraz kupiłam sobie rękawicę, też z rossmana - taką silikonową, dwustronną. Z jednej strony są wypustki do masażu, z drugiej takie jakby kolczaste włoski i jak dla mnie bomba! Masuję się każdego dnia ta rękawicą pod prysznicem i moja skóra jest znowu w doskonałej kondycji.
Napisze o tym w moim kolejnym poście, jakby Ci się chciało poczytać to zajrzyj na mojego bloga, zapraszam
Dziś wieczorem powinien pojawić się wpis
Nie chcę tutaj wrzucać linka, bo zaraz mnie jeszcze ktoś zbanuje czy co
Linka znajdziesz w stopce.
RudaRysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-27 17:43:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.