Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-21, 18:07   #3121
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 653
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tam bojê siê drogeryjnych farb, bo jednak niszcz± w³osy, no i mi zawsze wychodzi³o inaczej (du¿o ciemniej).

Natomiast u¿y³am Oysterka (9.11 plus 8.11) z zielonym mixem, ashem (pó³ na pó³) i odrobin± niebieskiego (chyba za ma³o, bo da³am z cm, mo¿e 2). W³osy ¶ciemnia³y (fajniej wygl±dam), och³odzi³y siê, za to pod okre¶lonym k±tem padania ¶wiat³a wygl±daj± jak posypane z³otem tak wiêc chyba niebieski , czyli fioletowy mnie czeka (zrobiê sobie próbkê na kosmyku, ¿eby nie ¶ciemnia³o-zrudzia³y, bo wolê z³otko ni¿ rudy).
Chickenku, upewniam siê: pisz±c zielony mix masz na my¶li ash?
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-21, 18:16   #3122
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Nie nie, ash to ash, a zielony to zielony
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-21, 18:24   #3123
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 653
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

aha, bo tu ró¿ne dyskusje by³y nt zieleni
to ile gdzie¶ da³a¶ mixu {zielony+ash} na ile {9.11+8.11}?
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-22, 13:58   #3124
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

chyba zakupiê ten ¿el koloryzuj±cy Artego, który ma Shade, zastanawiam siê tylko nad kolorem, w KWC u¿ytkowniczka pisa³a, ¿e ciemny br±z jest jeszcze ch³odniejszy niæ ch³odny br±z i chyba na to siê skuszê. moje w³osy mega wyp³owia³y, nie chodzi mi ju¿ tak bardzo o wych³odzenie koloru, jak o jego o¿ywienie. zielony te¿ kusi, ¿eby np. zrobiæ sobie mieszankê, ale trochê drogo wyjdzie
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-22, 14:04   #3125
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ja wczoraj znalaz³am stare foty z czasów, gdy farbowa³am henn±. W³osy mia³am tak zdrowe i b³yszcz±ce, ¿e a¿... mi siê znów zachcia³o Ale na razie siê trzymam, bo jak wrócê do henny, to ju¿ bêdê musia³a przy niej zostaæ...

My¶la³am o tym Marionie, ale poczyta³am w KWC i jako¶ ¶rednio to widzê, chocia¿ o kolorze Palona kawa dziewczyny siê dobrze wypowiadaj±.

Narazie jeszcze dam szansê Oysterowi. Kupiê tê 8.11

A tak sobie dzi¶ pomy¶la³am, czy nie spróbowaæ dziwnej rzeczy... mianowicie - na odrost zacz±æ k³a¶æ odsiwiacz a na resztê normalnie farbê Mo¿e w ten sposób "dohodowa³abym" siê swoich naturalków??


Lotion popielaty Subriny jeszcze nie dotar³... Ale tak to jest, gdy siê kupuje u osoby z mas± negatywnych komentarzy...
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-22, 14:16   #3126
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

grzebiê i grzebiê w internecie w kierunku rozbudowania wiedzy nt. ¿eli artego i patrzcie co znalaz³am:
1. ch³odny br±z: Sk³adniki produktu:
aqua, propylene glycol, laureth-10, laureth-2, peg-2 cocoamine, oleyl alcohol, ceteareth-50, peg-200 hydrogenated glyceryl palmate, peg-7 glyceryl cocoate, sodium laureth sulfate, silicone quaternium-22, creatine, polyquaternium-67, parfum, dmdm hydantoin, basic blue 99, basic brown 17, hc red 3, basic brown 16, basic yellow 57, acid violet 43, hydroxycitronellal, benzyl salicylate, citronellol, alpha-isomethyl ionone, geraniol, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, linalool.
2. ciemny br±z: Sk³adniki produktu:
aqua, propylene glycol, laureth-10, laureth-2, peg-2 cocoamine, oleyl alcohol, ceteareth-50, peg-200 hydrogenated glyceryl palmate, peg-7 glyceryl cocoate, sodium laureth sulfate, silicone quaternium-22, creatine, polyquaternium-67, parfum, dmdm hydantoin, basic blue 99, basic brown 16, hydroxycitronellal, benzyl salicylate, citronellol, alpha-isomethyl ionone, geraniol, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, linalool.

analizuj±c kolory w sk³adzie, skuszê siê na ciemny br±z, nie ma wymienionego ani ¿ó³tego, ani czerwonego, jak w przypadku ch³odnego br±zu, zatem na ch³opski rozum, powinien byæ to kolor zimniejszy. choc na moje oko i tak brakuje zieleni
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-22, 20:34   #3127
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wczoraj znalaz³am stare foty z czasów, gdy farbowa³am henn±. W³osy mia³am tak zdrowe i b³yszcz±ce, ¿e a¿... mi siê znów zachcia³o Ale na razie siê trzymam, bo jak wrócê do henny, to ju¿ bêdê musia³a przy niej zostaæ...

My¶la³am o tym Marionie, ale poczyta³am w KWC i jako¶ ¶rednio to widzê, chocia¿ o kolorze Palona kawa dziewczyny siê dobrze wypowiadaj±.

Narazie jeszcze dam szansê Oysterowi. Kupiê tê 8.11

A tak sobie dzi¶ pomy¶la³am, czy nie spróbowaæ dziwnej rzeczy... mianowicie - na odrost zacz±æ k³a¶æ odsiwiacz a na resztê normalnie farbê Mo¿e w ten sposób "dohodowa³abym" siê swoich naturalków??


Lotion popielaty Subriny jeszcze nie dotar³... Ale tak to jest, gdy siê kupuje u osoby z mas± negatywnych komentarzy...


obserwujê Twoje dzia³ania od d³u¿szego czasu (jeszcze za czasów henny) i uwa¿am, ¿e za du¿o kombinujesz

w³osów sobie nie zniszcz po prostu
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 20:56   #3128
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Kurka, a ja wczoraj farbnelam wlosy Joanna Golebi Popiel zmieszana z ³y¿ka Belle Colore 8.1 odstawione na pó³ godziny aby oksy wyparowal nieco...
Wyszedl fajny... hmm zloty popiel ale tam gdzie mam pasemka rozjsniaczem robione do blondu, to po prostu super cudo SZARY srebrzyscieee. Pasemka mam przy twarzy wiec mimo ze reszta wlosow nie jest popielata to chociaz to, ochladza mi image Pytalam w sklepie fryzjerskim o tonner welli ale nie maja. Chyba pozostaje internet... bo zapas joannay mi sie juz konczy

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ

A tak sobie dzi¶ pomy¶la³am, czy nie spróbowaæ dziwnej rzeczy... mianowicie - na odrost zacz±æ k³a¶æ odsiwiacz a na resztê normalnie farbê Mo¿e w ten sposób "dohodowa³abym" siê swoich naturalków??
Hm.... niezla mysl!

Ja ostatnio myslalam nawet o farbach dla facetow. Nie wiem jak w Polsce, ale tu gdzie mieszkam (Hiszpania) sa cale palety kolorow z farbami dla facetow, do siwych w³osow. Moze wychodza bardziej naturalnie... ahhh.. chyba sie im bardziej przyjze, gdy bede nastepnym razem w drogerii jednak teraz chcialabym juz na pewno przetestowac te Welle..
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-04-22 o 21:11
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-23, 21:24   #3129
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny, ¶ledzê w±tek od jakiego¶ czasu i trochê zaiskrzy³o mi w g³owie. Od mojego ostatniego farbowania (farb± DROGERYJN¡ Schwarzkopfa) minê³o pó³ roku. farbowa³am ciemnym br±zem, trochê siê wypra³, a ja muszê od¶wie¿yæ kolor. Chcê kupiæ farbê Oyster i teraz pytanie: braæ odcienie matowe z .11 n koñcu czy ASH z .1 na koñcu? Zale¿y mi oczywi¶cie na ch³odnym odcieniu.

Drugie pytanie: Jaki oksydant polecacie? Chcê robiæ na 3%, ale jakiej firmy najlepiej kupiæ.

Trzecie pytanie: Co wyjdzie na w³osach, je¿eli na ciemne w³osy po³o¿ê stopieñ 7-8 na oksydancie 3%?

Bardzo proszê o odpowied¼ i pozdrawiam.
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-23, 22:03   #3130
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Relyah spokojnie! Sama siê dziwiê, ¿e jeszcze mam w³osy Ale na szczê¶cie mam naprawdê wytrzyma³e to futro Nadal b³yszcz±ce i gêste, wiêc... eksperymentujê dalej

Koralyn szkoda, ¿e nie ma tej Welli. Mnie te¿ ona ciekawi. W ogóle to strasznie ma³o tych szarych tonerów. Jest tylko Subrina - na któr± czekam i tonery LRD, ale podobno srebrny, który oferuj±, nie daje efektów na ciemnych w³osach. Co do farb dla mê¿czyzn... ja osobi¶cie znam jedn± z palety Allwaves - 0.1 szary dla mê¿czyzn. Rzecz jasna, próbowa³am I z tego, co pamiêtam, marny efekt. Ale ja wtedy nie bawi³am siê mixtonami, wiêc mo¿e po zmieszaniu z niebieskim da³by fajny efekt? W ogóle to czym ró¿ni siê farba babska od facetowskiej?!
Offtopowo: Hiiiiszpaaaniaaa?! Ja te¿ chcê!!

Kinky, wygl±da na to, ¿e w Oysterze .11 to pog³êbiona .1 wiêc celuj w tê podwójn±. Co do oxy - ja nigdy nie patrzê na firmê. Biorê to, co najwiêksze Zawsze mo¿esz dobraæ sobie oxy z Oystera. Je¶li chodzi o efekt koñcowy... niestety, ale tego siê nie przewidzi. Mo¿e byæ tak, ¿e z³apie Ci odrost i rozja¶ni, a reszty nie ruszy Naprawdê to ju¿ trzeba próbowaæ na sobie, no i ryzykowaæ. Chocia¿ oxy 3% raczej nie jest gro¼ny.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-24, 08:53   #3131
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziêkujê Shade A Ty jakiej firmy masz oxy? Kupiê ten sam
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 10:36   #3132
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Shade A Ty jakiej firmy masz oxy? Kupiê ten sam
Mam oxy Scandic Line. Nie narzekam Dobre s± te¿ Yellow, ale kiedy¶ mia³am taki oxy, który pachnia³ bananami!! Zabija³ ca³y zapach farby. Co¶ wspania³ego! Ale za chiny nie pamiêtam z jakiej firmy :/

Dziewczynki... nie ¶miejcie siê ze mnie i z mojej niestabilno¶ci emocjonalnej, ale... kupi³am dzi¶ - w przyp³ywie chwili (poprzedzonej recenzjami w necie) farbê HERBATINT!!! Kolorek 5N.
W KWC opinie ¶wietne! https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...color-gel.html
Tu strona producenta: http://www.herbatint.pl/

Nie wiem, co mnie napad³o!! Jaka¶ têsknota za natur± w stylu henny Khadi Poszpera³am w necie i mam Znaj±c ¿ycie pewnie wyjdzie ruda, choæ w opisie jest rzekomo czystym br±zem bez czerwonego po³ysku Je¶li chodzi o popiele to s± dwa - 4C i 7C. Ogl±da³am na palecie. 4 jest barrrdzo ciemna, ale podobno wychodzi mocno zimno. Natomiast kolorek 7C jest przecudny!! Taki jasny, popielato-srebrny odcieñ. Je¶li ta 5N jako¶ wyjdzie, to dokupiê 7C i zmieszam, a sam± 7C bêdê k³a¶æ na koñce (s± ja¶niejsze ni¿ reszta w³osów - takie sprane ombre ). Ech... Ja ju¿ nigdy siê nie zmieniê!!

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-04-24 o 15:49
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-24, 19:09   #3133
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hehe, szalejesz Shadziu

No pewnie wyjdzie rudawo, ale co tam, bêdziesz mia³a co och³adzaæ
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-24, 19:55   #3134
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

O w³a¶nie! I to jest pozytywne podej¶cie.

Z innej beczki - omijajcie na Allegro u¿ytkownika fryz-jerstwo. Nieuczciwi sprzedawcy. Nie dziwiê siê, ¿e maj± tyle negatywów. Ja mimo tego zaufa³am i nie by³o warto.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-24, 21:27   #3135
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

znalaz³am w szafce jakie¶ pó³roczne farbki topchic 7A i 8a.

bezpieczne to to ?
no i kilkumiesiêczne buteleczki oxy..

wszystko sta³o pod kranem... rury ciep³e
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-24, 21:58   #3136
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, ¶ledzê w±tek od jakiego¶ czasu i trochê zaiskrzy³o mi w g³owie. Od mojego ostatniego farbowania (farb± DROGERYJN¡ Schwarzkopfa) minê³o pó³ roku. farbowa³am ciemnym br±zem, trochê siê wypra³, a ja muszê od¶wie¿yæ kolor. Chcê kupiæ farbê Oyster i teraz pytanie: braæ odcienie matowe z .11 n koñcu czy ASH z .1 na koñcu? Zale¿y mi oczywi¶cie na ch³odnym odcieniu.

Drugie pytanie: Jaki oksydant polecacie? Chcê robiæ na 3%, ale jakiej firmy najlepiej kupiæ.

Trzecie pytanie: Co wyjdzie na w³osach, je¿eli na ciemne w³osy po³o¿ê stopieñ 7-8 na oksydancie 3%?

Bardzo proszê o odpowied¼ i pozdrawiam.
KinkyGirl, gdzie zamierzasz kupiæ Oysterka? W jakim¶ sklepie fryzjerskim on-line?
Pytam bo sama w³a¶nie przymierzam siê do kupna Oyster 6.11 i oxy 3%, i muszê kupiæ internetowo.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-24, 23:37   #3137
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka¿ wiadomo¶æ
znalaz³am w szafce jakie¶ pó³roczne farbki topchic 7A i 8a.

bezpieczne to to ?
no i kilkumiesiêczne buteleczki oxy..

wszystko sta³o pod kranem... rury ciep³e
nie chcê braæ a¿ takiej odpowiedzialno¶ci na siebie, ale powiem Ci, ¿e jestem po 3 farbowaniach w³osów, za 1 razem ¶wie¿e tubki, za drugim po³ówki tego, co zosta³o z pierwszego i za trzecim ¶wie¿e tubki. najlepiej wysz³o drugie farbowanie, czyli farby, które przele¿a³y swoje, ale s±dzê, ¿e to przypadek, no i inna marka
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-25, 09:37   #3138
watam
Raczkowanie
 
Avatar watam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

witam zimne laski , obserwujê ten w±tek od d³u¿szego czasu, najpierw przestudiowa³am I czê¶æ, teraz II i te¿ marzê o zimnym odcieniu br±zu, ale zanim zabiorê siê za malowanie muszê swoje odczekaæ mam na g³owie castinga 100 lukrecjê powoli schodzi, na szczê¶cie jest to zimny kolor jak siê spiera to woda granatowa tylko pó¼niej jak to z czerniami bywa prawdopodobnie przebijaæ bêdzie co¶ czerwonego, ale zobaczymy, na razie jestem na etapie przegl±dania farb fryzjerskich, marek itd. Jestem na poziomie 2, a marzy mi siê 5 lub 6 dlatego nie raz bêdê pytaæ was o poradê jak na razie na¶wietli³y¶cie mi nie¼le temat pozdrawiam.
__________________
" Od ponad roku stosujê zasadê M¯+WR i by³a to najlepsza decyzja w moim ¿yciu."
watam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-25, 12:28   #3139
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Relyah farby raczej bym siê nie ba³a - mam tak samo, trzymam w szafce pod umywalk±, obok rury i nigdy siê nic nie dzia³o. W najgorszym wypadku po prostu kolor nie z³apie Bardziej uwa¿a³abym na oxy. Je¶li nic nie "skwierczy", nie pieni siê i nie zgêstnia³o, to znaczy, ¿e nic mu nie jest

Watam witaj w rodzinie!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 15:10   #3140
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Laity Poka¿ wiadomo¶æ
KinkyGirl, gdzie zamierzasz kupiæ Oysterka? W jakim¶ sklepie fryzjerskim on-line?
Pytam bo sama w³a¶nie przymierzam siê do kupna Oyster 6.11 i oxy 3%, i muszê kupiæ internetowo.

na allegro

Shade, a ile okxydantu dawaæ na porcjê farby? To znaczy jakie proporcje? na internecie znalaz³am, ¿e 1:1, ale to dla siwow³osych, a ja ¿adnego siwego nie mam.
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-25, 15:29   #3141
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1 987
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam dziewczyny, blagam o rade!
jestem obecnie za granica i nie mam mozliwosci wybrac sie do fryzjera. Od ok. pol roku rozjasniam swoje natralnie ciemne wlosy, miesiac temu jeszcze w kraju bylam u fryzjera ktora nalozyla mi ciemny zimny odcien blondu. Obecnie wlosy sa okropne!! kolor w zaleznosci od swiatla jest : rudy badz zielono zloty! zaczynam miec dosc i mysle o przyciemnieniu. Czy powinnam nalozyc odcien zimny czy cieply by zniwelowac te dziwne odcienie ? chce mi sie plakac jak widze swoje dziesiejsze zdjecie w pelnym sloncu!!
niecierpie rudego!
karnacje mam bardzo jasna, chlodna, szare oczy, wiec cieple odcienie mi nie pasuja

obecnie kolor przypomina taki:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg julia_roberts_intervista_a_sorpresa.jpg (33,4 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (26,5 KB, 16 za³adowañ)
feelin_soo_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-25, 20:18   #3142
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witajcie

tak jak mowilam, sama juz nie kombinuje z wlosami, przestraszylam sie po ostanich eksperymentach

oddalam sie w rece znajomej fryzjerki, ktorej lopatlogiczni wytlumaczylam, co mi nie pasuje w moim kolorze (zdjecie przed - pierwsze), ona w salonowym swietle nie widziala czerwieni, nic a nic, ale ze sie uparlam do dodala mi troche zielonego mixu. Tym razem na glowie mam Schwarzkopf farbe koloryzujaca Igora 7.0 z bodajze 7.71 (przyznam, ze sie zamotalam i juz nie wiem czy kladla mi .71 czy .12). Wszystko bylo by naturalne, ale ona po splukaniu farby nalozylam mi pianke koloryzujaca 7.0 Igora. No i sie zaczela dyskuja, powiedziala, ze spokojnie moge ja sobie kupic, nakladac i ochladzac, jesli chce dojsc do naturalkow. Mowila, ze jest odcien 7.1, ale cos nie moge znalezc, jak znajde to od razu zamawiam, bo tam mnie zbajerowala tymi piankami i jakie daja efekty, ze musze, no musze to miec


sporo zdjec, za co przepraszam, ale lubie byc dokladna w relacjonowaniu

przed:
SDC15527.jpg
SDC15535.jpg

swiatlo dzienne:
SDC15541.jpg
SDC15544.jpg
SDC15568.jpg
SDC15594.jpg
SDC15597.jpg

w sloncu:
SDC15608.jpg
SDC15562.jpg
SDC15578.jpg

Jestem zadowolona
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-25, 21:02   #3143
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Kinky ja farbowa³am zawsze 1 : 1,5 i by³o ok

Feelin, a mo¿e zacznij od farby naturalnej? Je¶li masz tam co¶ zielonego, to lepiej nie k³a¶æ tak zaraz zimnych odcieni. Ja bym celowa³a w neutrale i naturki czyli wszystko, co ma sam± cyfrê (1, 4, 5 itd.) lub pog³êbion± naturê (1,0, 4,0, 7,0 itd.) albo oznaczenie N.

Caate, efekt suuuper!! Ja te¿ chcê piankê!!

Mój nowy nabytek czyli farba Herbatint stoi sobie w pó³ce Bojê siê
Uzna³am, ¿e spróbujê jak najmocniej spraæ obecny kolor zanim po ni± siêgnê. No a potem... w³a¶nie - chcê tonowaæ!! Te¿ szukam wiêc tonera idealnego, popielatego rzecz jasna! Pianki, ¿ele, lotiony... cokolwiek!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-25, 21:16   #3144
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Kinky ja farbowa³am zawsze 1 : 1,5 i by³o ok

Feelin, a mo¿e zacznij od farby naturalnej? Je¶li masz tam co¶ zielonego, to lepiej nie k³a¶æ tak zaraz zimnych odcieni. Ja bym celowa³a w neutrale i naturki czyli wszystko, co ma sam± cyfrê (1, 4, 5 itd.) lub pog³êbion± naturê (1,0, 4,0, 7,0 itd.) albo oznaczenie N.

Caate, efekt suuuper!! Ja te¿ chcê piankê!!

Mój nowy nabytek czyli farba Herbatint stoi sobie w pó³ce Bojê siê
Uzna³am, ¿e spróbujê jak najmocniej spraæ obecny kolor zanim po ni± siêgnê. No a potem... w³a¶nie - chcê tonowaæ!! Te¿ szukam wiêc tonera idealnego, popielatego rzecz jasna! Pianki, ¿ele, lotiony... cokolwiek!
ta pianka/krem koloryzujacy bo nie wiem co dalo takei dzialanie, jest fantastyczne jesli chodzi rowniez o pielegnacje. Nie pamietam kiedy po szamponie nie musialam uzyc maski, no bajka. Szkoda tylko, ze Igora okrojona w kolory i popiel jest tylko 8.1, a nie ma 7.1. no i nie wiem co kupic, 7.0 i 8.1 mieszac?

a u Ciebie te tonery jak mozesz podsumowac? bo moze i inna marka okazalaby sie strzalem w dziesiatke
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-25, 21:22   #3145
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
ta pianka/krem koloryzujacy bo nie wiem co dalo takei dzialanie, jest fantastyczne jesli chodzi rowniez o pielegnacje. Nie pamietam kiedy po szamponie nie musialam uzyc maski, no bajka. Szkoda tylko, ze Igora okrojona w kolory i popiel jest tylko 8.1, a nie ma 7.1. no i nie wiem co kupic, 7.0 i 8.1 mieszac?

a u Ciebie te tonery jak mozesz podsumowac? bo moze i inna marka okazalaby sie strzalem w dziesiatke
Póki co nie mam czego podsumowywaæ... U¿ywa³am tylko tego ¿elu Artego zimny br±z, ale u mnie on wychodzi jaki¶ kasztanowy... Teraz czekam na lotion Subriny - przydymiony popiel... Podobno zosta³ ju¿ wys³any, wiêc na dniach powinien doj¶æ. Ogólnie malutko w necie tych popielatych tonerów jest. Kiedy¶ by³a p³ukanka matowo-szara, podobno super by³a, ale wycofali I nic ju¿ takiego nie ma
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-25, 21:33   #3146
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Kinky ja farbowa³am zawsze 1 : 1,5 i by³o ok
Czego 1 a czego 1,5? Wybacz, nie jestem zbyt ogarniêta w temacie
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-25, 21:39   #3147
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
Czego 1 a czego 1,5? Wybacz, nie jestem zbyt ogarniêta w temacie
1 to farba a 1,5 oxydant Czyli np. 50 ml farby na 75 ml oxy.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-25, 21:41   #3148
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Aha, dziêki A oxydantu daje siê wiêcej jak siê chce rozja¶niæ w³osy, prawda? No, a jak kto¶ chce farbowaæ na ciemne i ma siwe w³osy (np. moja kole¿anka), to tego oxydantu powinna daæ wiêcej czy mniej?
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-25, 21:47   #3149
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Póki co nie mam czego podsumowywaæ... U¿ywa³am tylko tego ¿elu Artego zimny br±z, ale u mnie on wychodzi jaki¶ kasztanowy... Teraz czekam na lotion Subriny - przydymiony popiel... Podobno zosta³ ju¿ wys³any, wiêc na dniach powinien doj¶æ. Ogólnie malutko w necie tych popielatych tonerów jest. Kiedy¶ by³a p³ukanka matowo-szara, podobno super by³a, ale wycofali I nic ju¿ takiego nie ma
ja naprawde mysle, ze te pianki/tonery to bedzie rewolucja w naszym przypadku. skoro sama fryzjerka mowila mi, zebym kladla smialo i to da rade...no to musi dac. tylko co wybrac

kusi mnie to 8.1 ale boje sie, ze znowu za jasne i nie pokaze co potrafi...
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-25, 21:47   #3150
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
Aha, dziêki A oxydantu daje siê wiêcej jak siê chce rozja¶niæ w³osy, prawda? No, a jak kto¶ chce farbowaæ na ciemne i ma siwe w³osy (np. moja kole¿anka), to tego oxydantu powinna daæ wiêcej czy mniej?
Oj, ja nie fryzjerka, piszê tylko z w³asnego do¶wiadczenia. Mam siwki i farbowa³am ró¿nymi proporcjami. 1:1 czy 1:1,5... Co do rozja¶niania - raczej bym siê sk³ania³a do stê¿enia oxy a nie proporcji. Do rozja¶niania 6% lub 9%. Do tonowania lub przyciemniania 3%. Najlepiej próbowaæ na sobie
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.