Olejek rycynowy do włosów - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-10, 13:30   #121
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: olejek rycynowy

hmm interesujaca sprawa z tym olejkiem. ja do uzywam go tylko na brwi, jak nakladalam na rzesy to mnie uczulal na wlosy jeszcze nie probowalam, ale strasznie mnie korcicie do tego. tylko, ze obawiam sie o moja skore glowy, bo nawet bez olejku mam strasznie przetluszczajace sie wlosy. moje wlosy to w ogole paradoks, sa miekkie i blyszczace, ale tez suche i przetluszczajace sie...
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 13:34   #122
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: olejek rycynowy

Ja nie nakładam olejku na skóre głowy,tylko na końcówki,jak dolewałam go do szamponu i masowałam skóre głowy to mi wlosy strasznie wypadały potem.
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 14:13   #123
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: olejek rycynowy

czyli wystapil wyjatkowo nieporzadany efekt, a wrecz odwrotny do zamierzonego
jak bede miala "dzien pieknosci" to wyprobuje, bo wtedy nie bede nigdzie wychodzic
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 18:50   #124
eliz14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 39
Smile Dot.: olejek rycynowy

ej mam pytanie co wam pisze na tej buteleczce z tego olejku rycynowego w tej rubryce o stosowaniu?????napiszcie mi to bardzo was prosze ,bo mam co do tego pytanie!
eliz14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-10, 19:41   #125
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: olejek rycynowy

mi pisze tylko, ze to srodek przeczyszczajacy i ze sie stosuje jednorazowo 1-2 lyzeczek, ale to na zaparcia.
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 12:05   #126
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: olejek rycynowy

Cytat:
Napisane przez Mycha
Ja nie nakładam olejku na skóre głowy,tylko na końcówki,jak dolewałam go do szamponu i masowałam skóre głowy to mi wlosy strasznie wypadały potem.
A ja własnie mam taki efekt jak Mycha, mam wrazenie ze po tym olejku bardziej mi sie włosy sypią.Wogóle to powiem wam,ze te moje włosy to jaja odwalają.Zawsze były mocne, silne i nic im nie szkodziło,a tydzien Loxon tak je "złamał" .Kiedy to jajko dobrze na nie działało,teraz nic nie pomaga i wypadają.I co wy na to ??? bo ja nie mam już słów.
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-11, 12:06   #127
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: olejek rycynowy

i jakie byki, przepraszam.

----blog mojego synka kubulek2005.blog.onet.pl ------
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 18:55   #128
eliz14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 39
Dot.: olejek rycynowy

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake
mi pisze tylko, ze to srodek przeczyszczajacy i ze sie stosuje jednorazowo 1-2 lyzeczek, ale to na zaparcia.

no wlasnie mi tez to samo pisze!!!wiec jak to mozna na wlosy
!!!!
eliz14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 19:11   #129
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: olejek rycynowy

rycyna to jest roslinka i olejek rycynowy zawiera wyciagi z tej rosliny. dlatego mozna na wlosy jest to w 100 % srodek naturalny
pzdr
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 19:27   #130
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: olejek rycynowy

Chyba się skuszę na ten olejek...moje włosy są już tak słabe, rzadkie i cienkie, że chwytam się każdej deski ratunku....dziś kupiłam skrzypo vite.Boję się tylko, że efekt będzie podobny jak pisała Mycha i Karmen_22...moje włoski by tego nie zniosły...został by mi zapewne jeden kędzior na czubku
Aha i jeszcze pytanko...a co z ta naftą...czy ona tez jest dobra??Czy po nich włosy są gęstsze?
Ile kosztuje olejek i nafta?
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 19:35   #131
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: olejek rycynowy

Ja za mój olejek zapłaciłam 1,90(za 30 g).Stosuję go od trzech dni na rzęsy i brwi(na razie nie widze efektów,ale to za krótki okres czasu ,żeby coś mówic "napewno").Kilka razy wmasowywałam go w paznokcie i skórki.Jutro sprawdze czy działa na włosy(szampon+olejek).
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 19:58   #132
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: olejek rycynowy

a jak dzialal na paznokcie? poprawil sie ich stan, po stosowaniu olejku?
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 20:02   #133
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: olejek rycynowy

a nafta kosmetyczna??działa na włosy?
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 20:08   #134
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: olejek rycynowy

Ja zapłaciłam za mój olejek rycynowy ok. 6 zł ale - 100 g Co wieczór przed pójściem spac nakładam go na rzęsy zeby mi do oczu 'nie wpadł' i na brwi. Musze powiedziec ze są ciemniejsze i zdrowsze, nie wypadają już tak mocno jak poprzednio. Chociaż na jakieś rewelacyjne i powalające efekty jeszcze za wcześnie Czasami nakładam go też na płatki kosmetyczne i wcieram w paznokcie i skórki - dzięki temu już mi się nie rozdwajają i są twardsze

A jeśli chodzi o włosy.... Myje je szamponem na objętość, po spłukaniu szamponu nakładam odżywke wygładzającą (ale taką koniecznie do spłukiwania). Gdy ją spłukam, delikatnie osuszam włosy ręcznikiem. Na wiglotne włosy nakładam olejek rycynowy - nie wcieram go w skóre głowy tylko na włosy z uszczególnieniem moich biednych końcówek po nałożeniu spinam je luźno klamrą i..... czekam gdzieś około 3 - 4h. Następnie ide płukać - czasami samą wodą, a czasami z odrobiną szamponu. Ide suszyć włosy - głową w dół. Rozczesuje i prostuje. Efekt ? Gęste, zdrowo wyglądające włosy, które odzyskały naturalny błysk. Są niesamowite w dotyku - poprostu zdrowsze i odżywione A do tego - wydaje mi się ze pomagają i ułatwiają prostowanie i utrzymanie efektu prostowania
Nie wiem czy to tylko u mnie - mam nadzieje ze nie Mi to przynajmniej pomogło, ale niestety nie mam aż tyle czasu by robić to częsciej. Jednak raz na tydzień mi zupełnie wystracza
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 20:26   #135
Likiertowa
Raczkowanie
 
Avatar Likiertowa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 88
Dot.: olejek rycynowy

Dziewczyny- czy u was na opakowaniu tez jest napisane ze olejek rycynowy to srodek przeczyszczajacy???
Likiertowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 21:25   #136
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: olejek rycynowy

Hmm ja też używam olejku rycynowego na rzęsy paznokcie i włosy Wcieram w paznokcie olejek i zauważyłam poprawe Ogólnie to wygładza płytke paznokcia i równiez paznokcie stają sie twardsze na rzęsy nakładam codziennie wieczorem szczoteczką od starego tuszu a na włoski to teraz robiłam tak że nakładałam podgrzany olejek włosy te z przodu tak ok 7 cm tam mam bardzo rozdwojone owijałam recznikiem i czekałam ok 40 minut potem myłam głowe. Narazie nie widze efektów ale tym razem wypróbuje sposób jak Red Dress ale tu trzeba duużo czasu Pozdrawiam i piszcie dalej wasze wspaniale rady dotyczące olejku
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 02:22   #137
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: olejek rycynowy

A ja nie mogę używać olejku rycynowego do rzęs, bo mam jakąś potworną zaraz po aplikacji alergie więc używam go czaasami do włosków , kiedy robię sobie maseczki to dodają kilka kropli tego olejku , poprawę jaką taką można zawsze dostrzeć, ale nie jest to jakiś efektsuper
Iam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 10:26   #138
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: olejek rycynowy

Ja stosuję olejek raz w tygodniu, rozcieńczam go sokiem z cytryny, nakładam na całe włosy, dokładnie wcieram (nie owijam niczym głowy) i idę spać. Rano myję włosy szamponem i nakładam maskę. Muszę stwierdzić, że taka nocna kuracja olejkiem bardzo ładnie wpłynęła na kondycję włosów i już po pierwszym użyciu mój odrost złapał bardzo ładny, błyszczący odcień. Nawet fryzjerka stwierdziła, że jest tak ładny, że aż nienaturalny!
izanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 10:36   #139
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: olejek rycynowy

o kurczakiii dzisiaj ide do apteki po olejek rycynowy ))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))) ))))))))))
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-14, 11:49   #140
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: olejek rycynowy

Ja stosuję olejek na brwi, rzęsy i włosy.
Na rzęsach nie zauważyłam jeszcze poprawy - pewnie za krótki okres czasu.
Brwi zdecydowanie pogrubiły się i zaczęły wyrastać nowe włoski, które kiedyś wytargałam i myślałam, że już nigdy nie odrosną.
Kilka kropli dodaję od jakiegoś czasu do szamponu. Nie wiem czy popudza to wzrost włosa, ale na pewno sprawia, że przetłuszczają się one szybciej.
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 11:51   #141
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: olejek rycynowy

Cytat:
Napisane przez izanna
Ja stosuję olejek raz w tygodniu, rozcieńczam go sokiem z cytryny, nakładam na całe włosy, dokładnie wcieram (nie owijam niczym głowy) i idę spać. Rano myję włosy szamponem i nakładam maskę. Muszę stwierdzić, że taka nocna kuracja olejkiem bardzo ładnie wpłynęła na kondycję włosów i już po pierwszym użyciu mój odrost złapał bardzo ładny, błyszczący odcień. Nawet fryzjerka stwierdziła, że jest tak ładny, że aż nienaturalny!

O, Izanna, aż żałuję, że nie mogę swoim włosom teraz czegoś takiego zrobić. Muszą poczekać, aż wrócę do domu;-)
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 13:42   #142
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: olejek rycynowy

Cytat:
Napisane przez izanna
Ja stosuję olejek raz w tygodniu, rozcieńczam go sokiem z cytryny, nakładam na całe włosy, dokładnie wcieram (nie owijam niczym głowy) i idę spać. Rano myję włosy szamponem i nakładam maskę. Muszę stwierdzić, że taka nocna kuracja olejkiem bardzo ładnie wpłynęła na kondycję włosów i już po pierwszym użyciu mój odrost złapał bardzo ładny, błyszczący odcień. Nawet fryzjerka stwierdziła, że jest tak ładny, że aż nienaturalny!
Nakładasz olejek na suche włosy?? i co jak wstajesz to nie masz brudnej poduszki z olejku ani nic bo pisałas ze nie owijasz niczym włosów Aha i jesli bym chciała to zastosowac to czy musze dodawac cytryne bo słyszałam ze rozpuszcza kolor włosów farbowanych czyli moich. Czekam na odp
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 13:49   #143
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: olejek rycynowy

stosowałam go na porost włośow dodając do szamponu , ale efektów żadnych poza przetłuszczającymi sie włosami ...
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 14:09   #144
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: olejek rycynowy

Cytat:
Napisane przez Kadunia
Narazie nie widze efektów ale tym razem wypróbuje sposób jak Red Dress ale tu trzeba duużo czasu Pozdrawiam i piszcie dalej wasze wspaniale rady dotyczące olejku
Kochana ale to wyłącznie od Ciebie zalezy ile poświecisz na to zeby olejek był ta Twoich włosach Napewno jest z tym nie mało pracy ale warto - mam nadzieje ze i Tobie to pomoże

Dzisiaj zrobie sobie ten "zabieg" ale olejek zostawie tylko na 1 h czy 40 minut, bo ograniczenie czasowe mam strasznie małe dzisiaj. Zobacze czy efekt będzie podobny

Pozdrawiam ;*
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 14:58   #145
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: olejek rycynowy

Cytat:
Napisane przez ^ Red dress ^
Kochana ale to wyłącznie od Ciebie zalezy ile poświecisz na to zeby olejek był ta Twoich włosach Napewno jest z tym nie mało pracy ale warto - mam nadzieje ze i Tobie to pomoże

Dzisiaj zrobie sobie ten "zabieg" ale olejek zostawie tylko na 1 h czy 40 minut, bo ograniczenie czasowe mam strasznie małe dzisiaj. Zobacze czy efekt będzie podobny

Pozdrawiam ;*
Dziekuje;*;*;* oby pomogło
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 17:58   #146
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: olejek rycynowy

Napisałam, że wcieram olejek dokładnie, a więc nie zostawia on żadnych śladów na pościeli. Nie stosowałam samego olejku na włosy, ale mam zaufanie do cytryny. Może właśnie takie połączenie sprawia, że kolor odrostu ma takie fajne zabarwienie. Pozdrawiam.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 20:18   #147
eliz14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 39
Dot.: olejek rycynowy

hej ja mam pytanko bo tak mam zrobione pasemka takie cieniutkie jasny blad na brazowych wlosach nawet fajnie wygladały dopłuki mi sie podobał ale teraz jzu nie !wy piszecie ze dajecie cytryne no ale ja czytalam gdzies na wizazu ze cytryna usuwa farbe z wlosów i sie boje ze jesli uzyje to potem zostanie mi trochu pasemek a trochu nie i bede wygladac jak łąk z kolorowa glową!!
eliz14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 20:53   #148
Ka$iuniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Ka$iuniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z drugiej strony monitoru ; ]
Wiadomości: 50
GG do Ka$iuniaaa
Wink Dot.: olejek rycynowy

Ajj.. olejek rycynowy.. poprostu rewelka!
Ja stosuję go codziennie ok. 1-1,5 godziny przed myciem włosów i potem zmywam go szampomen. Wcieram go tylko na końcówki, gdyż ja mam włosy przetłuszczające się ale na końcach suuche. Końcówki miałam zawsze rozdwojone, ale gdy zaczęłam uzywać olejku rycynowego.. on je poprostu skleił! Jest fantastycznym i tanim kosemtykim!
Wcieram go też w paznokcie mniej więcej raz w tygodniu. Paznokietki stały się po nim takie gładkie i wgl. mocniejsze.
Gorąco polecam stosowanie olejku rycynowego.
Pozdrawiam.
__________________
Ka$iuniaa
Ka$iuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 20:56   #149
Ka$iuniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Ka$iuniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z drugiej strony monitoru ; ]
Wiadomości: 50
GG do Ka$iuniaaa
Dot.: olejek rycynowy

PS. Zapomniałam! Olejek rycynowy zawsze podgrzewam przed użyciem! Pozdrawiam!
__________________
Ka$iuniaa
Ka$iuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-20, 20:59   #150
Ka$iuniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Ka$iuniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z drugiej strony monitoru ; ]
Wiadomości: 50
GG do Ka$iuniaaa
Dot.: olejek rycynowy

Ach.. i jeszce jedno dobre efekty przynosi także nakładanie go na brwi i rzęsy. Stają się wtedy grubsze ciemniejsze i wgl. silniejsze, ale ja przestałam uzywać ponieważ nie lubiłam jak rzęsy się potem kleją...
__________________
Ka$iuniaa
Ka$iuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.