Zupełnie inne pytanie do P. Grażynki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-09, 16:01   #1
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa

Zupełnie inne pytanie do P. Grażynki


Witam. Mam zupełnie inne pytanie niż te zawyczaj zadawane, gdyż nie chodzi mi o fryzurę/kolor, czy mi coś pasuje czy nie (już wcześniej wypytałam ). Zawód technika fryzur (stylizacja i wizaż) to mój wymarzony zawód. Za niedługo zbliża się maturka no i wybór szkoły ... Więc mam pytanie - czy mogłaby Pani powiedzieć jaką szkołę Pani skończyła lub jaką proponuje. Bo ja zupełnie się w tym nie łapię, a naprawdę chciałabym dobrze wybrać i nie chciałabym się zawieść np. niskim poziomem.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 00:35   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Zupełnie inne pytanie do P. Grażynki

najwazniejsza jest praktyka i praca , praca i jescze raz praca!!
jezeli dostaniesz sie na praktyke do swietnego mistrza fryzjerskiego, i bedziesz na nia uczeszczakla wiecj niz przewiduje plan nauczania(dwie trzy godz tygodniowo pracowni fryzjerskiej,a w zaocznym trzy godz w miwsiacu bo technikum wieczorowe jest dla czeladnikow fryzjerstwa, czyli dla osob ktore pracuja w zawodzie i sa po szkoloe fryzjerskiej) oczywiscie szkoloenia , mozna rowniez szkoloc sie za granica
ja ukonczylam (jak juz tak barzdo musisz widziec )
techn, chemiczne, potem odbylam trzyletnai praktyke u wspanialego Mistrza Jana Jaty,mistrza Europy , wice mistzra Swiata, i wielokrotnego Mistzra Polski, pisalam juz o nim uzykalam dyplom czeladnika, a potem Mistzra fryzjerstwa, Technikum Fryzjerskie oraz dyplom Mistzra stlisty i edukacji, odbylam wiele szkolen we Włoszech Niemczech , Anglii oraz bylam szklona przez zesploł stylistow ze Szwecji oraz Usa, i oczywiscie jestem w posiadaniu dyplomow z tych szkolen, nadal uczestnicze w wielu szkoloeniach i pokazach, gdyz nie zostawac w tyle i swietnie czuje sie jako kreatywny stylista fryzur, nie libie fryzur zbyt agresywnych,pzresadnie awangardowych, choc oczywiscie jak tzeeba to je wykonuje, mam swoj styl , ktory podoba sie eleganckim klientkom i klientom , uwazm ze kazdy fryzjer powinien miec swoj styl i tzworzyc swoje kreacje wtedy czuje sie spelniony..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.