Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 14:01   #1381
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Latwiej nalozyc farbe 7 na czubek po 20 min przeciagnac w dol i zmyc za kolejne 20 min ale może wyjść zieolono jedyne ryzyko którego soe boje.
tez fakt, ale balabym sie, ze ten kolor nalozony tylko na 20 min z rozjasnianych wlosow wyplucze sie w mgnieniu oka
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 21:14   #1382
koteczek44
Raczkowanie
 
Avatar koteczek44
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 47
Ombre - jak pielęgnować?

Witam
Zrobiłam sobie właśnie Ombre, i mam pytanie do osób które mają bądź miały zrobioną ją. Jak pielęgnować rozjaśnione ( rozjaśniaczem ) końcówki?
Macie jakieś sposoby? odżywki które wam pomogły?
Najlepiej coś taniego i dobrego, mile widziane także porady domowe

Jeśli macie jakieś porady co do Ombre, itd - wypowiedzcie się.
koteczek44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 23:54   #1383
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Ombre - jak pielęgnować?

ten filmik może okazać się Ci przydatny
http://youtu.be/QHhH0oF1pV8?t=6m3s
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 11:05   #1384
kometeq
Raczkowanie
 
Avatar kometeq
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 342
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Pokaż wiadomość
widzę, że nadal chętnie robicie ombre, ja natomiast się zastanawiam czy swojego nie przefarbować na brąz, już nawet kupiłam farbę! :p
ostatnio podcięłam dość dużo końcówki więc są ładne i gęste prawie na całej długości, nie oszukujmy się ombre (jak pewnie każde rozjaśnianie) strasznie męczy włosy które po prostu się kruszą i niesamowicie rozdwajają. Teraz wzmocniłam pielęgnację by końcówki znów mi się w krótkim czasie nie wykruszyły
poniżej zdjęcia jak aktualnie wyglądają moje włosy
ale PIĘKNE marzy mi się taki efekt rozumiem, ze robione u dobrego fryzjera?
__________________
gonimy za szczęściem, a nie mamy czasu być szczęśliwi..




http://kometeq.soup.io/
kometeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 10:43   #1385
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Ombre - jak pielęgnować?

Cytat:
Napisane przez koteczek44 Pokaż wiadomość
Witam
Zrobiłam sobie właśnie Ombre, i mam pytanie do osób które mają bądź miały zrobioną ją. Jak pielęgnować rozjaśnione ( rozjaśniaczem ) końcówki?
Macie jakieś sposoby? odżywki które wam pomogły?
Najlepiej coś taniego i dobrego, mile widziane także porady domowe

Jeśli macie jakieś porady co do Ombre, itd - wypowiedzcie się.
ja mam mocno rozjaśniane włosy i końcówki przed suszeniem suszarka zabezpieczam jedwabiem z marion, dosłownie kropelka bo moje włosy łatwo przeciążyć. raz w tygodniu maska z bioetyki nawilżająca, nakładam od połowy ucha na kilka minut a w tygodniu stosuje odżywke z nivea long repair . Szampon mam zwykły do farbowanych włosów z rosmana, Włosy ładnie lśnią, nie rozdwajają się.
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 09:51   #1386
kultynka
Przyczajenie
 
Avatar kultynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 22
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Teraz ja opowiem Wam historię mojego ombre
Moje włosy były już czarne, czerwone, następnie chciałam wrócić do mojego naturalnego ciemnego brązu i przestać męczyć się z odrostami. Po jakimś czasie udało mi się, fryzjerka trafiła idealnie w mój kolor - farbowałam całość ostatnio jakieś 1,5 roku temu i nie widać tego w ogóle, kolor idealnie się zlał. Jednak po krótkim czasie całe brązowe mi się oczywiście znudziły i zaczęłam marzyć o ombre, które było dla mnie idealną opcją. Ponieważ jest to dosyć nowa metoda, nie zaufałam żadnemu fryzjerowi w obawie braku doświadczenia w takiej koloryzacji. Naoglądałam się i naczytałam, jak to samodzielnie zrobić. Niestety za pierwszym razem kupiłam tylko jeden rozjaśniacz, więc starczyło na tylko ok. 5 cm końcówki (a mam włosy do pupy). Efekt był bardzo delikatny i chciałam więcej. W dodatku rozjaśniacz ciężko mi się nakładało, był taki mało kremowy. Po ok. 2 miesiącach - czyli w czerwcu zeszłego roku zabrałam się za ombre już konkretniej. Kupiłam 2 rozjaśniacze z Joanny, tym razem nakładanie było już komfortowe. Nałożyłam najpierw na końce, po krótkim czasie aż mniej więcej do linii szczęki. Wcześniejsze delikatne rozjaśnianie też chyba pomogło w uzyskaniu efektu przejścia. Przyznam, że bardzo mi się podobał efekt, jaki uzyskałam i dobrze się czuję z ombre. Włosy mam generalnie w dobrym stanie, oczywiście końcówki trochę się przesuszyły i porozdwajały, ale udało mi się je zregenerować, a końcówki delikatnie oczywiście podcięłam.

Przyszedł jednak czas na odświeżenie ombre. Teraz już mi ściemniały, najjaśniejsza partia to już taki średni blond. Włosy także odrosły oczywiście, więc rozjaśnione są dopiero ok. od ramion. Nadal nie jestem przekonana do fryzjera, zamierzam poprawić sama. Jedynie wybiorę się na delikatne podcięcie. W związku z tym mam kilka pytań, mam nadzieję, że pomożecie
Po pierwsze - czy nic się nie stanie moim włosom, jeśli teraz znów nałożę rozjaśniacz od linii szczęki aż po same końce?
Po drugie - czy ze względu na to, że jest to ponowne rozjaśnianie, powinnam skrócić czas trzymania rozjaśniacza?
I po trzecie - nurtuje mnie to - czy gdyby odcień wyszedł zbyt żółtawy, mogę na rozjaśniacz nałożyć np. farbę blond i czy zostanie wtedy zachowane przejście? Teraz walczyłam z delikatnie żółtym odcieniem płukanką fioletową, jednak zrezygnowałam, gdyż za bardzo przesuszyła włosy. Nurtuje mnie opcja zwykłej farby, ale najprawdopodobniej wolałabym walczyć z żółcią jakimś szamponem do rozjaśnianych (słyszałam, że Joanna niweluje żółty odcień).
Będę bardzo wdzięczna za porady i chętnie także pomogę w innych kwestiach
kultynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 13:10   #1387
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

co do farby- jak najbardziej możesz ją nałożyć. nie używałabym jednak ponownie Joanny- strasznie pali włosy. ano i- chcesz mieć przy włosach za tyłek ombre aż od linii szczęki? dużo mi się wydaje.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 13:16   #1388
kultynka
Przyczajenie
 
Avatar kultynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 22
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Użyłam wcześniej joanny i tragedii nie było, moje włosy ciężko zniszczyć :P A jakiś inny rozjaśniacz polecasz?

Nie za tyłek - do tyłka. Teraz mam od ramion i mi się mało wydaje, przedtem miałam od linii szczęki i tak wydaje mi się najładniej Jestem niska, więc do włosy tyłka nie mają metra w moim przypadku :P

P.S. Oczywiście zamierzam uzyskać efekt przejścia, czyli od linii szczęki rozjaśnić delikatnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez kultynka
Czas edycji: 2014-02-04 o 13:18
kultynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 14:14   #1389
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Ombre - jak pielęgnować?

Cytat:
Napisane przez koteczek44 Pokaż wiadomość
Witam
Zrobiłam sobie właśnie Ombre, i mam pytanie do osób które mają bądź miały zrobioną ją. Jak pielęgnować rozjaśnione ( rozjaśniaczem ) końcówki?
Macie jakieś sposoby? odżywki które wam pomogły?
Najlepiej coś taniego i dobrego, mile widziane także porady domowe

Jeśli macie jakieś porady co do Ombre, itd - wypowiedzcie się.
Wbrew pozorem pielegnacja ombre nie jest tak prosta, jak sie wydaje Ja sama mam na glowie takie 'ombre'.... po prostu schodze z koloru blond (i az tak super to nie wyglada:/). Niestety wlosy naturalne maja zupelnie inne potrzeby, niz te rozjasnione. Wg. moich doswiadczen moge Ci polecic taka pielegnacje:

Szampon dostosowany do skory glowy, albo taki jaki Ci dotychczasowo sluzyl. Nie mam pojecia, aki masz typ wlosow, ale ja mam wlosy cienkie i przetluszczajaca sie skore glowy, dlatego uzywam oczyszczajacego szamponu, ktory nie zawiera SLS i innych szkodliwych substancji.

Co do odzywki, Na ta rozjasniona czesc nakladam odzywke z silikonami. Mam takze naturalne, ziolowe odzywki bez silikonow w skladzie, ktore zreszta bardzo lubie, ale zawsze i tak musze po nich nalozyc serum/olejek do wlosow z silikonami w skladzie. Bez tego wlosy beda trudne do rozczesania, a wiec bardziej narazone na znieszczenie mechaniczne itp...

Mowiac prosto - rozjasnione wlosy potrzebuja silikonow. Wlosy naturalne na silikonych reaguja przetluszczeniem i przyklapem.
Dlatego szampon dostosuj do skory glowy, odzywke wybierz tak aby sluzyla rozjasnionym koncowkom i nakladaj ja tylko na koncowki!

Niestety nie polece konkretnych produktow, bo mieszkam w Szkocji i nie sadze, ze w Polsce mozna kupic to co uzywam. Jesli zainteresujesz sie skladami kosmetykow, bardzo latwo bedziesz w stanie znalezc odzywke z silikonami w skladzie. Albo po prostu kup sobie odzywke, na ktorej jest napisane 'do rozjasnianych wlosow', mysle ze powinna byc ok.

Poza tym raz na jakis czas szampon fioletowy, zeby nadac rozjasnionych koncowkom ladny odcien. Ja bardzo lubie ten http://perfecthair.pl/Produkt/FUDGE-...E-SHAMPOO.html
Wiem, ze cena powala :/ ale wg. mnie ten szampon starcza na dluugo, nie wysusza wlosow i nadaje piekny odcien (jest dosyc mocny).

Pozdrawiam.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:48   #1390
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kultynka Pokaż wiadomość
Użyłam wcześniej joanny i tragedii nie było, moje włosy ciężko zniszczyć :P A jakiś inny rozjaśniacz polecasz?

Nie za tyłek - do tyłka. Teraz mam od ramion i mi się mało wydaje, przedtem miałam od linii szczęki i tak wydaje mi się najładniej Jestem niska, więc do włosy tyłka nie mają metra w moim przypadku :P

P.S. Oczywiście zamierzam uzyskać efekt przejścia, czyli od linii szczęki rozjaśnić delikatnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ano to dobrze jakoś mi się to po prostu za dużo wydawało
ze sklepowych to Garnier, Palette me 1. z profesjonalnych Vincent Ledier, Elgon.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 18:14   #1391
kultynka
Przyczajenie
 
Avatar kultynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 22
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Dzięki, sprawdzę to A czy ze względu na to, że włosy były rozjasniane powinnam tym razem trzymac rozjaśniacz krócej?
I po jakim czasie od rozjasniania mogę farbować jakby co?
Sorry za mnogość pytań, może nawet głupich, ale wolę rozwiać wszelkie, nawet najmniejsze wątpliwości

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kultynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 15:14   #1392
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

nie ma sprawy
tak- trochę krócej. i kontroluj kolor podczas zabiegu.
jeśli stan nie będzie zły- możesz nawet zaraz. i odżywiaj potem porządnie
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 16:16   #1393
Lyonnais
Przyczajenie
 
Avatar Lyonnais
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
a jak z kolorystyką? ja myślałam o takim lekko ciepłym ombre, coś jak w załączniku tylko góra mniej czerwono-ruda, bardziej taka lisia, stonowana
Ale to super wygląda. Chciałabym sobie zrobić dokładnie takie. Mam podobną długość włosów, ale kolor mam dużo ciemniejszy, ciemny brąz, jakby przechodziły do blond to byłoby coś pięknego, ale tutaj warunkiem jest zrobienie takich fal, bo jakby włosy były proste to raczej nie wyglądałoby to dobrze.

Nie zawsze mam czas, żeby takie fale zrobić, pomijając fakt, że nie umiem. Jak zrobić takie duże loki? Mam lokówkę, ale nic mi z tego nie wychodzi, a poza tym włosy się niszczą.

Może jakieś duże wałki?
__________________
<ciach_reklama>
Lyonnais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 19:03   #1394
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Latwiej nalozyc farbe 7 na czubek po 20 min przeciagnac w dol i zmyc za kolejne 20 min ale może wyjść zieolono jedyne ryzyko którego soe boje.
Byłam w końcu u fryzjerki, odważyłam się... i zrobiła mi tym właśnie sposobem (no, troszkę może zmodyfikowanym - bo np. przy II etapie farbowania siedziałam z farbą już tylko ok. 5-7 minut! a poza tym miałam jeszcze zrobione refleksy na poziomie 10. Góra - poziom 7). Efekt - bardzo delikatne, naturalne przejście od ciemnego blondu do jasnego. Mam nadzieję że cosik widać na tej małej fotce
Przypominam, że miałam robione ombre na włosach rozjaśnionych na mega - jasny blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 043.jpg (8,8 KB, 163 załadowań)

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2014-02-10 o 20:06
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 19:20   #1395
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

prześlicznie, naturalnie, delikatnie
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 13:59   #1396
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
prześlicznie, naturalnie, delikatnie
Dzięki Właśnie na takim efekcie mi zależało... ale fakt faktem, bałam się strrrrasznie co to z tego wyjdzie! No ale na szczęście udało się, uff
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 16:16   #1397
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

spróbuj Goodbye Damage w tubce, świetnie działa
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 22:24   #1398
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Pokażę Wam moje ombre. Robiłam je sama. Po rozjaśnianiu miałam na głowie katastrofę, a potem udało mi się uzyskać coś takiego. Na końcówkach mam Palette ciemny blond (numer N5), a wyżej średni brąz (numer N3). Tak wygląda kolor po bodajże 3 myciach. Z pewnością wkrótce będzie jeszcze trochę jaśniejszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8482 - Kopia.jpg (17,8 KB, 177 załadowań)
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 21:37   #1399
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

ładne, leciutkie
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 15:42   #1400
justyna1610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Ombre

Witam.
Dzisiaj byłam u fryzjera zrobić ombre. Mam włosy koloru ciemny brąz więc końcówki wyszły mi takie jasne rude niestety. Źle się czuję z tym kolorem bo wydaje mi się taki strasznie krzykliwy. Chciałabym go troszkę przyciemnić. Myślałam o kupieniu farby w kolorze ciemnego blondu ewentualnie jasnego brązu i nałożenie jej właśnie na te rozjaśnione końcówki. Zależy mi własnie mniej więcej na takim efekcie jak podaje w załączniku.
Czy dałoby radę coś takiego zrobić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ombre.jpg (149,9 KB, 48 załadowań)
justyna1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 16:52   #1401
justyna1610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Witam.
Dzisiaj byłam u fryzjera zrobić ombre. Mam włosy koloru ciemny brąz więc końcówki wyszły mi takie jasne rude niestety. Źle się czuję z tym kolorem bo wydaje mi się taki strasznie krzykliwy. Chciałabym go troszkę przyciemnić. Myślałam o kupieniu farby w kolorze ciemnego blondu ewentualnie jasnego brązu i nałożenie jej właśnie na te rozjaśnione końcówki. Zależy mi własnie mniej więcej na takim efekcie jak podaje w załączniku. W załączniku dodaje też zdjęcie tego jak to niestety wygląda u mnie.
Czy dałoby radę coś takiego zrobić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ombre.jpg (149,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje ombre.jpg (91,3 KB, 113 załadowań)

Edytowane przez justyna1610
Czas edycji: 2014-03-01 o 17:17
justyna1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 05:56   #1402
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justyna1610 Pokaż wiadomość
Witam.
Dzisiaj byłam u fryzjera zrobić ombre. Mam włosy koloru ciemny brąz więc końcówki wyszły mi takie jasne rude niestety. Źle się czuję z tym kolorem bo wydaje mi się taki strasznie krzykliwy. Chciałabym go troszkę przyciemnić. Myślałam o kupieniu farby w kolorze ciemnego blondu ewentualnie jasnego brązu i nałożenie jej właśnie na te rozjaśnione końcówki. Zależy mi własnie mniej więcej na takim efekcie jak podaje w załączniku. W załączniku dodaje też zdjęcie tego jak to niestety wygląda u mnie.
Czy dałoby radę coś takiego zrobić?

Jak dla mnie masz praktycznie takie samo ombre jak w załączniku niewiem czemu chcesz przyciemniac,wyglada super.
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 09:19   #1403
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justyna1610 Pokaż wiadomość
Witam.
Dzisiaj byłam u fryzjera zrobić ombre. Mam włosy koloru ciemny brąz więc końcówki wyszły mi takie jasne rude niestety. Źle się czuję z tym kolorem bo wydaje mi się taki strasznie krzykliwy. Chciałabym go troszkę przyciemnić. Myślałam o kupieniu farby w kolorze ciemnego blondu ewentualnie jasnego brązu i nałożenie jej właśnie na te rozjaśnione końcówki. Zależy mi własnie mniej więcej na takim efekcie jak podaje w załączniku. W załączniku dodaje też zdjęcie tego jak to niestety wygląda u mnie.
Czy dałoby radę coś takiego zrobić?
Jak dla mnie kolor Twój=kolor w załączniku. Wyszlo identycznie, aż musiałam napisac bo rzadko się zdarza żeby tak wiernie odwzorować kolor.
Oczywiście przyciemniaj czym chcesz, kazda farba Ci zlapie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 11:22   #1404
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justyna1610 Pokaż wiadomość
Witam.
Dzisiaj byłam u fryzjera zrobić ombre. Mam włosy koloru ciemny brąz więc końcówki wyszły mi takie jasne rude niestety. Źle się czuję z tym kolorem bo wydaje mi się taki strasznie krzykliwy. Chciałabym go troszkę przyciemnić. Myślałam o kupieniu farby w kolorze ciemnego blondu ewentualnie jasnego brązu i nałożenie jej właśnie na te rozjaśnione końcówki. Zależy mi własnie mniej więcej na takim efekcie jak podaje w załączniku. W załączniku dodaje też zdjęcie tego jak to niestety wygląda u mnie.
Czy dałoby radę coś takiego zrobić?
idealnie odwzorowany kolor
mi się bardzo podoba
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 12:52   #1405
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Robiłam już ombre ze 2 razy i bardzo polecam technikę z tapirowaniem i malowaniem pasemek. Bardzo przydatny tutorial na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=4o8Uzeb8n2M
http://www.youtube.com/watch?v=cmrjO...dIL7hHlVSbvH7a

Można wykonać nawet samemu tylko najlepiej podzielić włosy na części i np zacząć od przodu i zmyć a potem tył bo zajmuje to dużo czasu.

Sama zachwycam się efektami z internetu fryzjerów. Pięknie blendują przejścia między kolorami.
johhny ramirez: http://www.boxno216.com/
larissa love: http://instagram.com/larisadoll#
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2f319ff09f7111e3859a127409421c84_8.jpg (66,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2ceb3e6a471811e3b44a12313912ade0_8.jpg (56,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18c6fd129f3c11e3886b0e70ff76d02d_8.jpg (62,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 88225978893811e3965712a9382ce560_8.jpg (82,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cb0ceae269fc11e3ac12120e1b3bce4c_8.jpg (69,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fbcdff62991411e3a13f12befe090f9c_8.jpg (115,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7656dc6a990911e390640e89ad1ea68a_8.jpg (106,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg B88C5865.jpg (69,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg B88C5894.jpg (58,7 KB, 55 załadowań)
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 12:41   #1406
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Robiłam już ombre ze 2 razy i bardzo polecam technikę z tapirowaniem i malowaniem pasemek. Bardzo przydatny tutorial na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=4o8Uzeb8n2M
http://www.youtube.com/watch?v=cmrjO...dIL7hHlVSbvH7a

Można wykonać nawet samemu tylko najlepiej podzielić włosy na części i np zacząć od przodu i zmyć a potem tył bo zajmuje to dużo czasu.

Sama zachwycam się efektami z internetu fryzjerów. Pięknie blendują przejścia między kolorami.
johhny ramirez: http://www.boxno216.com/
larissa love: http://instagram.com/larisadoll#
ale pewnie masz swoje ciemne i dorabiasz jasne konce? Ja mam jasne i musze dorabiać górę jest ciężko.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 13:21   #1407
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ale pewnie masz swoje ciemne i dorabiasz jasne konce? Ja mam jasne i musze dorabiać górę jest ciężko.
Tak
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 15:37   #1408
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Sama zachwycam się efektami z internetu fryzjerów. Pięknie blendują przejścia między kolorami.
johhny ramirez: http://www.boxno216.com/
larissa love: http://instagram.com/larisadoll#
Prawda, przepiękne! Blogowe przemiany Sir Ramireza śledzę już od dłuższego czasu.
Znalazłam tam i mój typ urody i wraz ze zdjęciem pobiegłam do wyszukanego do misji specjalnej fryzjera. Z czupryny jestem zadowolona, ale marzy mi się ombre spod rąk Johnego.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 10:26   #1409
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Robiłam już ombre ze 2 razy i bardzo polecam technikę z tapirowaniem i malowaniem pasemek. Bardzo przydatny tutorial na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=4o8Uzeb8n2M
http://www.youtube.com/watch?v=cmrjO...dIL7hHlVSbvH7a

Można wykonać nawet samemu tylko najlepiej podzielić włosy na części i np zacząć od przodu i zmyć a potem tył bo zajmuje to dużo czasu.

Sama zachwycam się efektami z internetu fryzjerów. Pięknie blendują przejścia między kolorami.
johhny ramirez: http://www.boxno216.com/
larissa love: http://instagram.com/larisadoll#
jestem zakochana w efekcie Ramireza
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 13:31   #1410
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy

chcę przyciemnić moje ombre końce, nie wiecie czy mogę dodać do farby odrobinę wody by się lepiej nakładała?
wybrałam syoss oleo intense
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-12 03:47:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.