Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-03, 17:58   #2881
cheloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 263
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Kurde no nadal mam status, ze czekaja na wplate , a pieniadze wplacilam w poniedzialek rano. Jak myslicie napisac maila do nich juz?
Ja zamawiałam dzisiaj w nocy, od razu zrobiłam przelew i popołudniu dostałam maila, że otrzymali wpłatę. Zrobiłaś przelew, wpłacałaś na poczcie/w banku?
cheloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 23:47   #2882
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Bardzo dobry wybór!
Mojej skórze wystarcza sam eliksir winogronowy pod makijaż, odczekuję kilka-kilkanaście minut i nakładam najpierw odrobinę pudru perłowego a potem minerały. Bardzo ładnie się trzyma! Ale przy suchej cerze może być mało, musisz sama u siebie zobaczyć .
zamowilam dodatkowo kwas hialuronowy 2% i zamierzam mieszac z eliksirem pod makijaz - zobaczymy


Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Kurde no nadal mam status, ze czekaja na wplate , a pieniadze wplacilam w poniedzialek rano. Jak myslicie napisac maila do nich juz?
ja tez zamowilam wczoraj w nocy i dzisiaj ok.12 mialam info, ze dostali wplate i sa w trakcie realizacji zaowienia
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 05:38   #2883
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Kurde no nadal mam status, ze czekaja na wplate , a pieniadze wplacilam w poniedzialek rano. Jak myslicie napisac maila do nich juz?
Lepiej napisz i wyjaśnij sprawę.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 14:00   #2884
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ja moze sie wypowiem jako suchciel: nie znalazłam w BU czegos co by mnie dostatecznie nawilzylo/natłuściło. Oleje są za tłuste i na noc ok, problem jest z czyms na dzien... ostatecznie serum-olejek z wit.C bardzo lubie
i eliksir (ale ten mi troche sciaga twarz)

edit: odpisałam jak zwykle nie zauwazywszy dwóch nastepnych stron wątku

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
zamowilam dodatkowo kwas hialuronowy 2% i zamierzam mieszac z eliksirem pod makijaz - zobaczymy
ale eliksiru nie trzeba mieszac, jest bardzo leciutki i pieknie sie wchlania
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 14:21   #2885
Anoa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej Dziewczyny Ja nadal zagłębiam się w tajniki pielęgnacji naturalnej i wertuje kolejne strony internetowe Nie zdecydowałam się jeszcze na zakupy ponieważ kończyłam Eliksir wybielający z ZSK - dla zainteresowanych zupełny niewypał, ładnie goił wypryski, ale przebarwień nie ruszył w ogóle :/ ! Teraz rozpocznę walkę z przebarwieniami - głównie brązowymi, pigmentacyjnymi i potrądzikowymi... Cerę mam mieszaną, ale i odwodnioną. Ostatnio mam dużą tendencje do podrażnień w okolicach brody, nie tyle na środku, co po jej bokach - okolice żuchwy i kąciki ust... Jeśli skórze coś nie odpowiada, to zawsze i wyłącznie w tych miejscach dostaje wysypki w postaci małej, czerwonej kaszki :/ Czy któraś z Was też tak ma? Zastanawiam się czym można ukoić takie podrażnienie?? Czym to smarować?
Poniżej podaję listę rzeczy na które zdecydowałam się w BU.
Jak myślicie czy to dobry zestaw?

Eliksir winogronowy - na dzień pod makijaż
KREM rozjaśniający AZELO/BHA - na noc
Serum migdałowe - na noc, co kilka dni zamiast kremu
Żel hialuronowy odżywczy - w razie podrażnień lub na dzień łączyć z wybranym olejkiem
Hydrolat z pszenicy samopszy EKO - uzupełnienie kremu azelo/bha
Anoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 15:41   #2886
ijabluszko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 321
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ktsw- Witaj sucharku Podzielisz się co Cię dogłębnie nawilża? Właśnie kończy mi się krem z BU i już mam stres czego dalej szukać Zastanawiam się może ukręcę coś masłem shea tzn. myślę nad połączeniem go z olejami?
ijabluszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 18:12   #2887
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

zakupiłam z BU bambusa z jedwabiem i owsem...i małe pudełeczko, żeby do torebki się nadał. Chcę go nakładać jako finisher na minerala Lily Lolo. Nie wysuszy za bardzo? Jako baza krem nawilżający
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 19:19   #2888
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

witam,

Zaczynam przygodę z BU i nie wiem na co się zdecydować. Mam 38 lat, tłustą cere z przebarwieniami i rozszerzonymi porami. Nie wiem na co się zdecydować, czy na serum z retinolem ( niestety pierwsze zmarchy już są)czy kwas migdałowy, a moze jedno i drugie naprzemiennie. Prosze o pomoc.
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 22:39   #2889
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny musze wam napisac,ze zrobilam sobie tonik do cery suchej na bazie hydrolatu lipowego i jestem zachwycona. W sumie mam mieszana cere,ale akurat te skladniki do toniku do cery suchej moja skora twarzy bardzo lubi. Jeszcze jestem ciekawa toniku do cery mieszanej czy ktoras z was go wyprobowala?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 06:38   #2890
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A ja mam pytanie odnośnie porównanie serum flavo-C i serum-olejek z witaminą C. Co bardziej polecacie, co ma mniejsze prawdopodobieństwo zatkania?
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 11:30   #2891
Anoa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Anoa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Ja nadal zagłębiam się w tajniki pielęgnacji naturalnej i wertuje kolejne strony internetowe Nie zdecydowałam się jeszcze na zakupy ponieważ kończyłam Eliksir wybielający z ZSK - dla zainteresowanych zupełny niewypał, ładnie goił wypryski, ale przebarwień nie ruszył w ogóle :/ ! Teraz rozpocznę walkę z przebarwieniami - głównie brązowymi, pigmentacyjnymi i potrądzikowymi... Cerę mam mieszaną, ale i odwodnioną. Ostatnio mam dużą tendencje do podrażnień w okolicach brody, nie tyle na środku, co po jej bokach - okolice żuchwy i kąciki ust... Jeśli skórze coś nie odpowiada, to zawsze i wyłącznie w tych miejscach dostaje wysypki w postaci małej, czerwonej kaszki :/ Czy któraś z Was też tak ma? Zastanawiam się czym można ukoić takie podrażnienie?? Czym to smarować?
Poniżej podaję listę rzeczy na które zdecydowałam się w BU.
Jak myślicie czy to dobry zestaw?

Eliksir winogronowy - na dzień pod makijaż
KREM rozjaśniający AZELO/BHA - na noc
Serum migdałowe - na noc, co kilka dni zamiast kremu
Żel hialuronowy odżywczy - w razie podrażnień lub na dzień łączyć z wybranym olejkiem
Hydrolat z pszenicy samopszy EKO - uzupełnienie kremu azelo/bha


Pomożecie
Wiem że pytania się piętrzą ale będę wdzięczna za każdą radę...

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze wam napisac,ze zrobilam sobie tonik do cery suchej na bazie hydrolatu lipowego i jestem zachwycona. W sumie mam mieszana cere,ale akurat te skladniki do toniku do cery suchej moja skora twarzy bardzo lubi. Jeszcze jestem ciekawa toniku do cery mieszanej czy ktoras z was go wyprobowala?
O! No to świetnie bo w swoim zestawie mialam właśnie hydrolat lipowy Mialam nosa
Anoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 12:40   #2892
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja również proszę Was o poradę, bo dopiero zaczynam przygodę z BU, a im więcej czytam, tym mniej wiem
Planuję kupić jakiś hydrolat i serum/peeling ew. coś innego. Moim głównym problemem są zaskórniki (głównie zamknięte), baaardzo rzadko wyskakuje "coś większego". Moja cera jest bardzo skłonna do rumienienia, często rano czuję takie ciepło na twarzy. Więc planuję zakupić hydrolat z kocanki, tylko nie wiem czy to dobry wybór do codziennego stosowania, bo moja cera nie jest aż tak bardzo naczynkowa, nie mam popękanych naczynek i nie wiem, czy kocanka będzie odpowiednia.
Z drugim kosmetykiem mam większy problem, bo najpierw naczytałam się o Serum Lemon i już planowałam je kupić, ale zaczęłam się zastanawiać, czy to w jakikolwiek sposób wpłynie na zaskórniki ? Mam również ciągle zaczerwienione okolice skrzydełek nosa. Co innego mogłybyście mi polecić, żeby zwalczyć te paskudztwa? Tylko wspomnę, że moja cera jest bardzo wrażliwa i skłonna do zapychania, często nawet po delikatnym peelingu mam bardzo zaczerwienioną cerę.
Bardzo prosiłabym o poradę te bardziej doświadczone wizażanki ode mnie
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 14:49   #2893
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ijabluszko Pokaż wiadomość
ktsw- Witaj sucharku Podzielisz się co Cię dogłębnie nawilża? Właśnie kończy mi się krem z BU i już mam stres czego dalej szukać Zastanawiam się może ukręcę coś masłem shea tzn. myślę nad połączeniem go z olejami?
no wlasnie pisałam, ze ciezko cos takiego znalezc na BU, niestety ale czesto na specyfik naturalny nakładam cos jeszce (krem z filtrem, albo jakiegos tłusciocha dla dzieci). Co zrobic skoro poza uczuciem suchosci kosmetyki z BU dziajałą bardzo fajnie

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie porównanie serum flavo-C i serum-olejek z witaminą C. Co bardziej polecacie, co ma mniejsze prawdopodobieństwo zatkania?
niestety, kazda tu ma swoje faworyty, mnie zapchało flaco-C a serum-olejek bardzo lubie
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 15:22   #2894
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Ja również proszę Was o poradę, bo dopiero zaczynam przygodę z BU, a im więcej czytam, tym mniej wiem
Planuję kupić jakiś hydrolat i serum/peeling ew. coś innego. Moim głównym problemem są zaskórniki (głównie zamknięte), baaardzo rzadko wyskakuje "coś większego". Moja cera jest bardzo skłonna do rumienienia, często rano czuję takie ciepło na twarzy. Więc planuję zakupić hydrolat z kocanki, tylko nie wiem czy to dobry wybór do codziennego stosowania, bo moja cera nie jest aż tak bardzo naczynkowa, nie mam popękanych naczynek i nie wiem, czy kocanka będzie odpowiednia.
Z drugim kosmetykiem mam większy problem, bo najpierw naczytałam się o Serum Lemon i już planowałam je kupić, ale zaczęłam się zastanawiać, czy to w jakikolwiek sposób wpłynie na zaskórniki ? Mam również ciągle zaczerwienione okolice skrzydełek nosa. Co innego mogłybyście mi polecić, żeby zwalczyć te paskudztwa? Tylko wspomnę, że moja cera jest bardzo wrażliwa i skłonna do zapychania, często nawet po delikatnym peelingu mam bardzo zaczerwienioną cerę.
Bardzo prosiłabym o poradę te bardziej doświadczone wizażanki ode mnie
Kocanka wg mnie jest spoko, ja używam po kilka razy dziennie. Łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia, nic nie podrażnia, więc powinna być ok (chyba że jesteś uczulona). Ona własnie działa na rumieniec, zmniejsza ogólnie zaczerwienienie twarzy i przywraca normalny kolor ryjka (a już myślałam, że zawsze będe miała czerwoną twarz i żółtą szyję i łapy). Nie wiem czy działa długoterminowo na peknięte naczynka.

Główna różnica między lemon a flavo-C jest taka, że lemon to serum-olejek, jest tłuste, oleiste - może nie jakoś super ciężkie, ale jak na moją przetłuszczającą się skórę było tłuste i musiałam mocno rozcieńczać. W dodatku nadawało się raczej na dni, kiedy miałam podsuszoną twarz.
Natomiast flavo-C jest lekkie, wchłania się do suchego. Jak dla mnie flavo-C wystarcza samo, a przy potrzebie nawilżenia wymieszane z żelem hialuronowym.

Polecam ci jeszcze olejek z pestek malin, też dobry.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 22:07   #2895
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie porównanie serum flavo-C i serum-olejek z witaminą C. Co bardziej polecacie, co ma mniejsze prawdopodobieństwo zatkania?
Miałam jedno i drugie. Wprawdzie dość dawno temu. Niestety spektakularnego działania nie zauważyłam. Olejowe jest troszkę cięższe. Flavo dobrze na mnie nie wpływało. Podejrzewam zastosowany kompleks silikonowy i alkohol. Może spróbuję ponownie bez tych dodatków.

Gdzieś przeczytałam, że jeśli chodzi o naczynka lepsze działanie ma olejowa forma witaminy C. Jeżeli ma ktoś link do odpowiedniego artykułu byłabym wdzięczna.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 07:58   #2896
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Miałam jedno i drugie. Wprawdzie dość dawno temu. Niestety spektakularnego działania nie zauważyłam. Olejowe jest troszkę cięższe. Flavo dobrze na mnie nie wpływało. Podejrzewam zastosowany kompleks silikonowy i alkohol. Może spróbuję ponownie bez tych dodatków.

Gdzieś przeczytałam, że jeśli chodzi o naczynka lepsze działanie ma olejowa forma witaminy C. Jeżeli ma ktoś link do odpowiedniego artykułu byłabym wdzięczna.
Dziękuję Ja właśnie myślę nad wersją bez alkoholu i kompleksu silikonowego.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 08:37   #2897
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Zrobiłam kolejną recenzję - serum 3xROSE. KLIK

Jaka piękna sobota!!
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 08:44   #2898
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Czy ktoś zdecyduje się mi pomóc?

Zaczynam przygodę z BU i nie wiem na co się zdecydować. Mam 38 lat, tłustą cere z przebarwieniami i rozszerzonymi porami. Nie wiem na co się zdecydować, czy na serum z retinolem ( niestety pierwsze zmarchy już są)czy kwas migdałowy, a moze jedno i drugie naprzemiennie. Prosze o pomoc.
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 08:58   #2899
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez merra Pokaż wiadomość
Czy ktoś zdecyduje się mi pomóc?

Zaczynam przygodę z BU i nie wiem na co się zdecydować. Mam 38 lat, tłustą cere z przebarwieniami i rozszerzonymi porami. Nie wiem na co się zdecydować, czy na serum z retinolem ( niestety pierwsze zmarchy już są)czy kwas migdałowy, a moze jedno i drugie naprzemiennie. Prosze o pomoc.
Ciężko jest tak doradzić, bo tak naprawdę każdemu służy co innego - wystarczy poczytać wątek i zobaczysz ile jest opinii różnych o tych samych produktach. Ja zaczynając z BU wypróbowałam wiele rzeczy, które nie bardzo mi pasowały, trochę to trwało zanim znalazłam swoje absolutne hity, ale uważam, że było warto!
Migdał plus retinol zamiennie to trochę za ostry początek, moim zdaniem. Lepiej wziąć coś mocnego (np. retinol) oraz łagodząco wspomagającego walkę ze zmarszczkami, np. serum 3xROSE lub granat. Poczytaj sobie, które Ci pasują .
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 10:07   #2900
sylwka2108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ja zawiodlam sie na peelingu enzymatycznym z BU. po jego uzyciu na twarzy mialam wysyp, zawsze. teraz uzywam go raz w tygodniu na ramiona i plecy i tu widze ze skora jest gladsza i ladniejsza ale na buzi sie nie sprawdzil.
sylwka2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 10:38   #2901
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Dziękuję Ja właśnie myślę nad wersją bez alkoholu i kompleksu silikonowego.
Ja mam bez silikonu, ale z alkoholem. Ale mojej skórze odrobina alkoholu nie szkodzi.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 14:34   #2902
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny czytam na stronie BU że tonik 10% jest w skladzie porownywalny do lotionu z 3 steps Clinique. Czy ktoś może ma doświadczenia z obydwoma produktami i może się wypowiedzieć co lepsze?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 19:18   #2903
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny czy waszym zdaniem lepiej do serum z retinolem 1% http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-renew.html dodać witaminę C w formie olejowej (tetraizopalmitynianu askorbylu) np. 5% czy lepiej połączyć serum z Serum -olejek z witaminą C 10% http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html?

Szukam pomysłu na łączone serum dla osoby, która nie ma czasu na kręcenie własnych mazideł, a potrzebuje kuracji przeciwzmarszczkowej "wstrząsowej". Chodzi o to, żeby mogła posmarować się jednym serum na noc, bo rano nie ma czasu i chęci na pacykowanie się. Najlepiej więc, żeby takie serum miało wszystkie najbardziej wartościowe składniki. Poradzicie coś ?
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 19:36   #2904
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

hej dziewczyny
mam pytanko ostatnio robiłam zamówienie w ZSK(czekam na paczuszkę),a wcześniej w BU. Kupuję tylko półprodukty i tu do rzeczy... mam cerę mieszaną ze skłonnością do wysuszania, lekko naczyniową. Czy któraś z was z podobnym typem cery zakupiła krem w BU i była zadowolona z efektów???
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 08:26   #2905
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

SUNSISTER

bardzo dziekuję za odpowiedź. Wiem, ze wszystko jest na forum, ale jest tak dużo czytania, że po kilkunastu stronach miałam DOSYC.
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 10:19   #2906
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny czy mogę zastąpić konserwant FEOG z ZSK konserwantem z Bu- naturalnym EKO. Chodzi mi głównie o Krem na noc 7 witamin, serum 10% SAP i wodę micelarną do cery wrażliwej z ZSK. Jeżeli można to napiszcie mi proszę po ile kropli konserwantu z BU do w/w kosmetyków.
Z BU chciałam zamówić serum oliwkowe renew, hydrolat z kocanki i olejek do mycia. Ile razy w tygodniu mogę tego serum z retinolem używać? I czy połączenie tych kosmetyków jest w ogóle dobre?
Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 17:01   #2907
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Ciężko jest tak doradzić, bo tak naprawdę każdemu służy co innego - wystarczy poczytać wątek i zobaczysz ile jest opinii różnych o tych samych produktach. Ja zaczynając z BU wypróbowałam wiele rzeczy, które nie bardzo mi pasowały, trochę to trwało zanim znalazłam swoje absolutne hity, ale uważam, że było warto!
Migdał plus retinol zamiennie to trochę za ostry początek, moim zdaniem. Lepiej wziąć coś mocnego (np. retinol) oraz łagodząco wspomagającego walkę ze zmarszczkami, np. serum 3xROSE lub granat. Poczytaj sobie, które Ci pasują .
Moglabyś mi doradzić, czy mój wybór jest trafny?

Na początek zdecydowałam się na Serum migdałowe, które zamierzam srosować naprzemiennie z serum 3X Rose. Zastanawiam się jeszcze nad tonikiem BHA2%
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 17:12   #2908
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez merra Pokaż wiadomość
Moglabyś mi doradzić, czy mój wybór jest trafny?

Na początek zdecydowałam się na Serum migdałowe, które zamierzam srosować naprzemiennie z serum 3X Rose. Zastanawiam się jeszcze nad tonikiem BHA2%
Nie wiem jak się ma do tego serum rose, ale migdałowe i tonik z kwasami to za dużo dobrego na raz.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 20:12   #2909
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez merra Pokaż wiadomość
Moglabyś mi doradzić, czy mój wybór jest trafny?

Na początek zdecydowałam się na Serum migdałowe, które zamierzam srosować naprzemiennie z serum 3X Rose. Zastanawiam się jeszcze nad tonikiem BHA2%
Też uważam, że łączenie kwasów może skórze bardziej zaszkodzić niż pomóc - lepiej zdecyduj się na jeden preparat z kwasami. Serum 3xROSE super .

Widziałyście nowy eliksir winogronowy z komórkami macierzystymi?? Jeśli dobrze pamiętam (bo już nie można wejść w starą wersję), to te komórki są jedynym ulepszeniem, a cena skoczyła do 45zł . Ehhh, a już zdążyłam się ucieszyć chwilową promocją tego eliksiru (38zł) i... nie zdążylam zamówić. Ale może faktycznie ta wersja będzie lepsza..?
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 20:14   #2910
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Też uważam, że łączenie kwasów może skórze bardziej zaszkodzić niż pomóc - lepiej zdecyduj się na jeden preparat z kwasami. Serum 3xROSE super .

Widziałyście nowy eliksir winogronowy z komórkami macierzystymi?? Jeśli dobrze pamiętam (bo już nie można wejść w starą wersję), to te komórki są jedynym ulepszeniem, a cena skoczyła do 45zł . Ehhh, a już zdążyłam się ucieszyć chwilową promocją tego eliksiru (38zł) i... nie zdążylam zamówić. Ale może faktycznie ta wersja będzie lepsza..?
Nie używałam starej, a ta mi się podoba, ale zalecana po 30 roku życia więc chyba jeszcze nie dla mnie.
A co myślicie o serum granat?
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.