Dandelion root - korzeń mniszka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-29, 15:49   #1
helledore89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4

Dandelion root - korzeń mniszka


Hej!
Czy ktoś wie gdzie w Krakowie można kupić lek ziołowy Dandelion root firmy NOW? Byłam dziś w kilku aptekach w centrum (w tym w sklepach zielarskich) ale nigdzie nie mieli...
Ktoś z Was go stosował? Jak wrażenia?
helledore89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 11:14   #2
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 140
Dot.: Dandelion root - korzeń mniszka

Hej,
w aptece studenckiej na ul.studenckiej 7 chyba, można go kupić, a własciwie zamówić i tam odebrać. Ja też poszukiwałam długo, kupiłam tam z firmy Aboca,ale z Now sie bardziej opłaca i teraz go zamówiłam. 26zł kosztuje. A w jakim celu chcesz go stosować? Do oczyszczania organizmu?
pozdrawiam
flowerboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 11:30   #3
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 140
Dot.: Dandelion root - korzeń mniszka

Hej,
można go dostać w aptece studenckiej, tylko trzeba zamówić wczesniej. Możesz to zrobic na ich stronie, kosztuje 26zł. W ramach oczyszczania chcesz go stosować?
pozdrawiam
flowerboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 08:18   #4
helledore89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dandelion root - korzeń mniszka

Cześć, bardzo dziękuję za odpowiedź
Zamawiałam tydzień temu dandelion w aptece studenckiej, ale dostałam maila, że nie mają tego leku i dadzą mi znać jeśli się pojawi.
Co do stosowania, to chodzi mi głównie o usuwanie nadmiaru wody z organizmu, poza tym odtruwanie i oczyszczanie. Zdecydowanie przekonuje mnie do Dandelionu fakt, że jest to lek ziołowy, a ja leczę się i wspomagam tylko poprzez zioła.
Jak oceniasz ten lek? nie tylko pod względem usuwania wody, ale ogólnie oczyszczania, ogólnego samopoczucia po stosowaniu, itd?
Pozdrawiam!
helledore89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 09:28   #5
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 140
Dot.: Dandelion root - korzeń mniszka

Oj to musze tam zadzwonić,a jak nie mają to pewnie na allegro kupie,bo ceny w porządku są. ja też muszę sie oczyścić,bo czuje,ze moje ciało nie wyrabia . Tzn mam już problemy ze skórą, choć nawet jak byłam nastolatka ich nie miałam. Dlatego oprócz mniszka zamierzam kupić bratek (tez na oczyszczanie jest i działa moczopednie,czyli usuwa nadmiar wody), omege i błonnik oraz myslałam o leku na lepszy przepływ krwi i limfy,ale nei wiem czy to juz za duzo nie bedzie. Tamten mniszek z Aboci to musze się przyznac,ze mało regularnie zażywałam, bo miałam sporo na głowie,więc ciezko mi mówić o rezultatach.Teraz zamierzam konkretnie sie za to wziąć i pilnować,bo mam bardzo duzo objawów zanieczyszczenia organizmu toksynami. Ciekawa jestem jak to działa, czy rzeczywiście..wiec jak Ci sie uda kupić to czekam na informacje też wierzę w zioła
flowerboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 14:52   #6
helledore89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dandelion root - korzeń mniszka

Właśnie dostałam maila, że udało się zamówić dandelion i czeka na odbiór w aptece studenckiej na oczyszczanie polecam też liść pokrzywy, działa moczopędnie, oczyszczająco, pomaga na problemy ze skórą, włosami, paznokciami, wpływa dodatnio na przemianę materii, pokrzywa jest przede wszystkim bogata w witaminy i minerały, np żelazo.
helledore89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 14:57   #7
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 140
Dot.: Dandelion root - korzeń mniszka

Też miałam Ci napisać,ze już jest w aptece studenckiej,bo wysłali mi smsa,ale nie miałam kiedy nawet. A tą pokrzywe to w jakiej formie? pije sie czy może sproszkowaną w tabletkach?bo niektóre ziółka smakowo mi nie podchodzą
ale dziękuje za informację
flowerboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 11:10   #8
dotka03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dandelion root - korzeń mniszka

Hej dziewczyny i jakie efeky po stosowaniu?
dotka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.