Depilacja brazylijska Lublin - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 19:13   #301
normalone
Przyczajenie
 
Avatar normalone
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cześć dziewczyny, ja już od prawie roku chodze do pani Reni i jestem zadowolona. Tylko chciałam was się spytać apropo tego co się dzieje u was po depilacji. Bo mi po bokach wyskakuje mnóstwo krostek i one się już od kilku miesięcy tam stale utrzymują. Pani Renia kazała mi się drapać, ale to mi nic nie daje nadal tam są, a mocniej drapać się już nie moge bo i tak mnie już boli. Bardziej je widać niż same włosy. Możecie mi coś doradzić? Wy też tak macie?
normalone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 07:52   #302
kffiatusheq
Raczkowanie
 
Avatar kffiatusheq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 262
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez normalone Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja już od prawie roku chodze do pani Reni i jestem zadowolona. Tylko chciałam was się spytać apropo tego co się dzieje u was po depilacji. Bo mi po bokach wyskakuje mnóstwo krostek i one się już od kilku miesięcy tam stale utrzymują. Pani Renia kazała mi się drapać, ale to mi nic nie daje nadal tam są, a mocniej drapać się już nie moge bo i tak mnie już boli. Bardziej je widać niż same włosy. Możecie mi coś doradzić? Wy też tak macie?
Ja nie miałam krostek w ogóle (dwa razy się depilowałam), jedynie lekkie zaczerwienienie, ale zniknęło po jednym dniu. Wydaje mi się, że możesz mieć na coś uczulenie, nie wiem - balsam,wosk? albo może bielizna Cię podraznia, np. koronką?
kffiatusheq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 08:21   #303
gwiazdeczka_1408
Przyczajenie
 
Avatar gwiazdeczka_1408
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Kogo polecacie do tego typu zabiegu?
__________________
Wybieram grupę Color!
gwiazdeczka_1408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 10:18   #304
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka_1408 Pokaż wiadomość
Kogo polecacie do tego typu zabiegu?
Przez cały wątek o tym piszemy, trochę samodzielności.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 17:10   #305
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez kffiatusheq Pokaż wiadomość
Ja nie miałam krostek w ogóle (dwa razy się depilowałam), jedynie lekkie zaczerwienienie, ale zniknęło po jednym dniu. Wydaje mi się, że możesz mieć na coś uczulenie, nie wiem - balsam,wosk? albo może bielizna Cię podraznia, np. koronką?
Ale niekoniecznie musi to być podrażnienie, skoro pani Renia kazała drapać, to napewniej są to wrastające wlosy. Generalnie to niestety częsta przypadłość po depilacji, czy to woskiem czy depilatorem. Nawilżanie, coś z kwasami i drapanko.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 09:21   #306
normalone
Przyczajenie
 
Avatar normalone
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Ok, dzięki Zobaczymy co to będzie dalej
normalone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 16:03   #307
marchewka z groszkiem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Też miałam straszny problem z tymi krostkami. Pomogły mi trzy rzeczy:
Jak wrócę do domu po depilacji zasypuję zaczerwienione miejsca alantanem, potem powtarzam zabieg kilka razy.
Kiedy zmieniłam wosk miękki na twardy było o 3/4 krostek mniej.
A już całkiem zagoiło mi się po maści nagietkowej robionej samodzielnie w domu.
Także tak to. A męczyłam się z tym kilka lat i zawsze zazdrościłam dziewczynom, które nia miały nigdy tego problemu.
marchewka z groszkiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 20:18   #308
basia__1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cześć Dziewczyny!
Wiecie czy p. Ewa z BS dalej pracuje w salonie na Jutrzenki?
I jak ma na nazwisko, bo nie wiem czy tylko jedna p. Ewa będzie.
__________________
Basia__1981
basia__1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 21:20   #309
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez basia__1981 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Wiecie czy p. Ewa z BS dalej pracuje w salonie na Jutrzenki?
I jak ma na nazwisko, bo nie wiem czy tylko jedna p. Ewa będzie.
Pracuje, ale nie wiem jak ma na nazwisko. Zadzwoń i zapytaj o Ewę od depilacji brazylijskiej.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 15:56   #310
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Tak, pani Ewa jest na Jutrzenki w Salonie Vincent
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 19:13   #311
basia__1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Dzięki dziewczyny
basia__1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 08:32   #312
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Hej, dziewczyny - czy kiedy depilowalyscie się u tych dobrych pan kosmetyczek to nie mialyscie podraznien na skorze? Pytam, bo nie wiem czy powinnam poddac swoje bikini (także to glebokie) woskowi czy lepiej zdecydowac się na paste cukrowa. Po wosku na brwiach zdarzalo mi się miec troche zdarta skore także stad moje obawy, wolalabym uniknac zdartej skory TAM
A szukam w internecie i na razie znalazlam tylko dwa miejsca gdzie robia depilacje brazylijska pasta cukrowa, w tym w jedynym za 170 zl (uwazam to za drobna przesade). I chyba latwiej jednak na wosk dotrzec...

Acha - a ile musza miec wloski? 3-4 mm wystarcza? Czy blizej 5 mm?
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2013-05-04 o 08:33
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 18:06   #313
kffiatusheq
Raczkowanie
 
Avatar kffiatusheq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 262
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Ja bym bardzo prosiła jeszcze o podanie ceny depilacji w Lawendowym Zakątku - pisałyście, że polecacie czy efekt depilacji pastą cukrową utrzymuje się tyle samo, co woskiem?
kffiatusheq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 20:32   #314
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez kffiatusheq Pokaż wiadomość
Ja bym bardzo prosiła jeszcze o podanie ceny depilacji w Lawendowym Zakątku - pisałyście, że polecacie czy efekt depilacji pastą cukrową utrzymuje się tyle samo, co woskiem?
na ich profilu na FB znalazłam cennik - depilacja brazylijska 100 zł
a myślę, że efekt się utrzymuje tyle samo - chociaż nigdy nie miałam ani jednego ani drugiego - ale polega na tym samym, na wyrwaniu włoska z cebulką, no to chyba efekt powinien być ten sam?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 09:47   #315
kffiatusheq
Raczkowanie
 
Avatar kffiatusheq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 262
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
na ich profilu na FB znalazłam cennik - depilacja brazylijska 100 zł
a myślę, że efekt się utrzymuje tyle samo - chociaż nigdy nie miałam ani jednego ani drugiego - ale polega na tym samym, na wyrwaniu włoska z cebulką, no to chyba efekt powinien być ten sam?
dzięki ruda3d - to prawie dwa razy drożej niż u Reni :/
No właśnie nie wiem jak jest z efektem, niby faktycznie powinno być tak samo

edit: na Fb Lawendowy Zakątek pisze :
"Lawendowy Zakątek wykonujemy depilację pastą cukrową, szczególnie polecamy do usuwania włosów z okolic bikini, głównie brazylijskiej.Włoski wyrywane są z cebulkami, efekt "gładkości" co najmniej tydzień dłużej niż po depilacji woskiem!"
tak czy siak - niedługo wypróbuję!

Edytowane przez kffiatusheq
Czas edycji: 2013-05-12 o 19:02
kffiatusheq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 11:31   #316
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

właśnie wczoraj byłam na depilacji brazylijskiej pastą cukrową w Lawendowym Zakątku, nie mam doświadczenia w depilacji ani pastą ani woskiem, zatem nie umiem porównać tego miejsca z innymi
natomiast moje wrażenia są bardzo pozytywne, depilacja przebiegała sprawnie i w miłej atmosferze, dzisiaj skóra jeszcze trochę obolała w niektórych, co czulszych miejscach, ale zaczerwienienie zeszło, włoski wyrwane dość dokładnie, jest może kilka drobniejszych czy cieńszych, które miały prawo się nie załapać do wyrwania
no cóż, to przeżycie jest dość hardcorowe - pierwszy raz, zwłaszcza po wcześniejszym goleniu, jest dość bolesny (na szczęście trwa krótko), ale mam nadzieję, że kolejne będą lepsze

wosku trochę się boję, bo mam obawy co do uszkodzeń naskórka - bo nawet przy depilacji brwi woskiem takie mi się zdarzały -chociaż ciekawa jestem porównania wosku do pasty
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2013-06-01 o 11:32
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 13:52   #317
angy27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Dziewczyny mam zamiar wybrać się do Pani Renaty na depilacje, ale tradycyjną nie wiecie moze jaki jest jej koszt? i czy na pewno Pani Renata przyjmuje na Wieniawskiej w Salonie Perfekt? Gdy wpisuje w wyszukiwarke to jedyna informacją o tym salonie jest to, że jest to salon fryzjerski, ani słowa o depilacji...
angy27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 09:34   #318
katiusza88
Przyczajenie
 
Avatar katiusza88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

nie wiem jaki koszt ale na wieniawskiej na pewno wczoraj u niej bylam
katiusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 10:36   #319
angy27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

o to fajnie a moglabys mi podac jeszcze pod jaki numer zadzwonic zeby sie umowic? bo nie wiem czy mam aktualny.
angy27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 07:29   #320
katiusza88
Przyczajenie
 
Avatar katiusza88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

608679318
katiusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 11:42   #321
angy27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

dziękuję ))
angy27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 15:44   #322
kffiatusheq
Raczkowanie
 
Avatar kffiatusheq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 262
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
właśnie wczoraj byłam na depilacji brazylijskiej pastą cukrową w Lawendowym Zakątku, nie mam doświadczenia w depilacji ani pastą ani woskiem, zatem nie umiem porównać tego miejsca z innymi
natomiast moje wrażenia są bardzo pozytywne, depilacja przebiegała sprawnie i w miłej atmosferze, dzisiaj skóra jeszcze trochę obolała w niektórych, co czulszych miejscach, ale zaczerwienienie zeszło, włoski wyrwane dość dokładnie, jest może kilka drobniejszych czy cieńszych, które miały prawo się nie załapać do wyrwania
no cóż, to przeżycie jest dość hardcorowe - pierwszy raz, zwłaszcza po wcześniejszym goleniu, jest dość bolesny (na szczęście trwa krótko), ale mam nadzieję, że kolejne będą lepsze

wosku trochę się boję, bo mam obawy co do uszkodzeń naskórka - bo nawet przy depilacji brwi woskiem takie mi się zdarzały -chociaż ciekawa jestem porównania wosku do pasty
Cytat:
Napisane przez angy27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam zamiar wybrać się do Pani Renaty na depilacje, ale tradycyjną nie wiecie moze jaki jest jej koszt? i czy na pewno Pani Renata przyjmuje na Wieniawskiej w Salonie Perfekt? Gdy wpisuje w wyszukiwarke to jedyna informacją o tym salonie jest to, że jest to salon fryzjerski, ani słowa o depilacji...
Ja mam porównanie i jednak polecam wosk u Reni
kffiatusheq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 08:12   #323
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez kffiatusheq Pokaż wiadomość
Ja mam porównanie i jednak polecam wosk u Reni
kffiatusheq, a nie miałaś po wosku pozdzieranego naskórka? bo tego przede wszystkim obawiam się przy wosku
napisz, jeśli możesz, co przemawia wg Ciebie za woskiem (w porównaniu do pasty), bo jestem bardzo ciekawa
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 18:33   #324
angy27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Ja byłam u Pani Reni i jestem zadowolona z samego zabiegu, ale pozostały mi krostki musze sie ich pozbyc, bo jade nad jezioro w sobote a one sa bardzo widoczne. Zakupiłam już Sudocrem i smaruje to tez Cetaphilem (nawilżający) ale jak na razie nic ich nie rusza. polecacie coś jeszcze?
angy27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 08:45   #325
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

jeśli to takie białe krostki, to ja takie nakłuwałam zdezynfekowaną igiełką i one wtedy szybciej przysychały, ale niestety po pierwszej depilacji też miałam masę krostek i tydzień mniej więcej trwało zanim zeszły
smarowałam właśnie sudocremem

przy kolejnej depilacji już nie miałam tylu krostek - może ze 2 czy 3 i lekkie zaczerwienienie, które zeszło po dobie
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 11:01   #326
angy27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

bede jeszcze dzis smarowac i zobaczymy czy jakos zejda
angy27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 21:50   #327
kffiatusheq
Raczkowanie
 
Avatar kffiatusheq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 262
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
kffiatusheq, a nie miałaś po wosku pozdzieranego naskórka? bo tego przede wszystkim obawiam się przy wosku
napisz, jeśli możesz, co przemawia wg Ciebie za woskiem (w porównaniu do pasty), bo jestem bardzo ciekawa
Owszem, mam po zabiegu trochę podrażnioną skórę, ale pozdzierany naskórek ? brr!! Gdybym coś takiego zauważyła -więcej bym nie poszła do takiej kosmetyczki.
Wosk daje moim zdaniem dłuższy efekt. Niby to i to jest usuwaniem cebulki, ale takie mam wrażenie - że wosk dokładniej "oblepia" te krótsze włoski. Nie zauważyłam u siebie krostek, o których piszą dziewczyny (poza pojedynczymi przypadkami "wrostów")..
Poza tym - atmosfera u Reni znacznie bardziej mi odpowiada i to jest główny powód, dla którego wybieram ją- w "salonie z pastą" niestety nie miałam zapewnionego odpowiedniego poziomu intymności (nie chcę opisywać tu szczegółów) :/
kffiatusheq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 14:42   #328
dagmarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Na krostki po depilacji stosuję Sudocrem i/albo Panthenol. Zwykle na noc bezpośrednio po smaruję Sudocremem a rano Panthenolem, można też przymyć naparem z rumianku nie masz uczulenia. Warto zwrócić uwagę na bieliznę żeby była w miarę naturalna (bawełniana) i nie podrażniała.
Depiluję się tylko pastą cukrową i polecam ten sposób, krostek prawie nie mam. Chodzę regularnie do Lawendowego Zakątka. Przyznam, że na początku wydawało mi się że to będzie traumatyczne przeżycie ale nic z tych rzeczy. Polecam.
dagmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 16:10   #329
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez kffiatusheq Pokaż wiadomość
Owszem, mam po zabiegu trochę podrażnioną skórę, ale pozdzierany naskórek ? brr!! Gdybym coś takiego zauważyła -więcej bym nie poszła do takiej kosmetyczki.
Wosk daje moim zdaniem dłuższy efekt. Niby to i to jest usuwaniem cebulki, ale takie mam wrażenie - że wosk dokładniej "oblepia" te krótsze włoski. Nie zauważyłam u siebie krostek, o których piszą dziewczyny (poza pojedynczymi przypadkami "wrostów")..
Poza tym - atmosfera u Reni znacznie bardziej mi odpowiada i to jest główny powód, dla którego wybieram ją- w "salonie z pastą" niestety nie miałam zapewnionego odpowiedniego poziomu intymności (nie chcę opisywać tu szczegółów) :/
Chyba wiem, o co Ci chodzi chociaż mnie to jakoś aż tak bardzo nie przeszkadza.

Ja kiedyś zauważyłam, że po depilacji brwi woskiem, jedno miejsce zrobiło się czerwone i lekko piekące, a potem zrobił się tam taki delikatny "strupek", wosk uszkodził naskórek - dlatego bałam się, że to samo może mnie spotkać przy depilacji bikini, w końcu skóra tam też jest delikatna. Ale w takim razie muszę spróbować i wosku - chociażby po to, żeby mieć porównanie.

Te krostki po depilacji nie zdziwiły mnie - bo miałam je zawsze po goleniu, a przyznam, że były najgorsze po pierwszym razie. Potem jest zdecydowanie lepiej, także myślę, że to w mniejszym stopniu zależy od kosmetyczki czy metody a raczej skłonności skóry.
A prawdą jest też, że zdecydowanie lepsza po depilacji jest naturalna i nieuciskająca bielizna.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 07:20   #330
DarthVader
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

A czy u którejś z Pań z byłego Babskiego Świata można sobie zrobić depilację bikini, ale pastą cukrową, czy tylko wosk...? Bo po wosku miałam całą skórę wręcz poparzoną, schodziła mi z tydzień i piekło jak cholera...
DarthVader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-05 12:01:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.