Szkoła filmowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-17, 14:47   #1
Ekser4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1

Szkoła filmowa


Witam dodam że jestem tutaj nowy wiec nie bijcie za dardzo w razie czego Widziałem to forum juz kilka razy wczesniej z roznymi i podobnymi pytaniami wiec postanowiłem zadac swoje ^^

Więc aktualnie jestem w technikum informatycznym planuje sie przeniesc do liceum ale mniejsza z tym. Od zawsze mam w planach szkołe filmową na kierunku reżyserii, jednak od niedawna wystartowałem z poszukiwaniem informacji jak to wszystko naprawdę działa i nie powiem trochę się przeraziłem. Po 1 prawie wszystkie uczelnie są płatne, ja niestety nie jestem zbyt zamożny żyje sama z mamą która pracuje na tasmie montażowej haha Wiec sporo szkół odpadło już na starcie. Jedyną jaką znalazłem to tę Gdyńską jednak w niej jak i z resztą w większości są spore wymagania pomijając scenariusze na dane tematy czy zdjęcia to przede wszystkim np. praca z aktorem :_: Skąd ja mam to potrafić skoro nigdy wczesniej nie miałem do czynienia z takimi rzeczami ? Ogólnie strasznie się wystraszyłem jak zderzyłem to wszystko z rzeczywistością, czy na serio potrzeba takiego dużego doświadczenia czy umiejętnosci aby dostać sie do szkoły filmowej ?
A może to ja jakoś dziwnie na to patrze ? Z góry dzieki za odpowiedzi ^^
Ekser4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-17 15:47:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.